Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Możliwe, próbuj.

ciekawa

Witam! Pracowałam już w Delicpolu i chciałam dowiedzieć się czy na okres wakacji znów będą jakieś przyjęcia dla uczniów?

Kierownik T.R.

kolorowe jarmarki

Macie marzenia :) Gdzie odchodzi dyrektor i kierownik (który)? :D :D Newsy z (usunięte przez administratora) D

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Kierownik też odchodzi.

oldspajsbachamas

powitamy nowych, pożegnamy panią dyrektor !:)

proszek
@oldspajsbachamas

to Dziura odeszła

W poniedziałek przywitamy nowych pracowników. :)

ola

Drogie koleżanki żal mi was najniższą krajową macie na zbieraniu ,a zastrajkujcie same dziury powkładajcie do foremek zobaczycie jaka będzie reakcja nie przyjdżcie do pracy całymi liniami wtedy was do cenią Ciekawe kto by im pakował te śmieszne ciasteczka! wszystkich nie zwolnią a, a być może coś zyskacje !!!

Na którą zmiane i od kiedy?

ewa

a poważnie szukam kogoś kto ma wolne miejsce w samochodzie... i nie chciałby wozić powietrza...

kawa

To szukaj dalej ;)

ewa

Witam :) szukam kogoś dojeżdżającego z pajęczna do delicpolu PILNE!!!

qwerty

Masakra wyzysk i nic wiecej praca na 3 zmiany i za najnizsza piwinni sie wstydzic

qwerty

Ciekawią mnie te wasze 1200 zł zarabiać poniżej najniższej krajowej i nic z tym nie robicie przecież to nielegalne albo gadacie bzdury w waszym cuprod ze w klb po 2 klocki mają być

lola2
@qwerty

Żadne głupoty.Owszem zarabiamy najniższą krajową czyli 1280 na rękę .Jak nie ma tzw setek to wypłata taka jest.Owszem panowie mają więcej i co nie które panie ,,znające "się na pracy/(jak stoją całe życie na jednym stanowisku to się znają).Jak jesteś na zbieraniu to pensja właśnie licha,premii nie ma bo tam się nie myśli więc po co?Tylko nie raz mamy przykład tego że ,,kumate''siedziały na zbieraniu i było tak jak było!!!

eee

Nikt sie nie odzywa prace mozna stracic a Ukraincu czekaja za rogiem

lala

Milej,lepiej?Raczej nie ale po co strzępić języki i podnosić sobie ciśnienie jak wiadomo że i tak nic nie wskóramy .Władza wie lepiej a my nic nie wiemy i tylko do roboty

kiki

Co taka cisza myślę ze teraz jest wam lepiej skoro nic do powiedzenia nie macie życzę miłej pracy

byłam- widziałam

Pracowałam w tej firmie w wakacje ponieważ jestem studentką, dostałam 10zł na godzinę brutto i umowę zlecenie. Jeśli ktoś chce pracować i radzi sobie z sytuacjami stresowymi a w razie konieczności umie się "odszczeknąć" to da radę. Wiadomo, że na początku trzeba się wkupić u osób z lini, ale pierwsze dwa dni było przyuczania i po tym widać czy ktoś się do zbierania ciastek nadaje czy nie, bo jednak trochę zwinnym i sprytnym trzeba być. Z każdym można się dogadać, ale trzeba mieć podejście, choć na stałe nie wyobrażam sobie tam pracy, na sezon dla uczniów i studentów jak znalazł.

Popieram.

RER

Umowy sieciowe powinni dac kierownikiem brygadzistom dyrektorem itd Ciekawe czy pracowali by za te smieszne pieniądze!

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.