Opinie o ZPS JAMAR w Albertów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPS JAMAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZPS JAMAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPS JAMAR w Albertów

Alex Nowy wpis

No to podobnie jest w ogłoszeniu, które jest na stronie firmy. Piszą tam, przy operatorze maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, że jasne zasady i dobra atmosfera pracy. Jest też i zapis o imprezach okolicznościowych. Nie wiem, czy to one budują tę atmosferę, to już raczej Pani niech napisze, z czego tak dobre relacje między ludźmi się biorą, i jak często te imprezy macie?

Pracownik Nowy wpis
@Alex

Atmosfera jest przyjazna, poniewaz szefostwo daje nam odczuć, że każdy z nas jest częścią tej firmy. Oczywiście znajdą się osoby, które narzekają, ale jednak z firmy nie odchodzą... Dlaczego? Bo rzeczą ludzką jest narzekać ???? Co do imprez, to co roku organizowane są wyjazdy (nie licząc okresu pandemi), na których Zarząd nie oszczędza :) Ja osobiście gorąco POLECAM naszą firmę jako pracodawcę

Witam, szukam obecnie pracy jako magazynier i taką ofertę znalazłem na ich stronie. Czytam, że system jest 3-zmianowy, a czy dużo nadgodzin się wam trafia? W jaki sposób są one ewentualnie rozliczane? Bo wolałbym mieć płacone niż odbierać je w inny dzień. I jak w rzeczywistości wygląda ta "przyjazna atmosfera pracy"? ;) Faktycznie jest tak jak to opisują?

Xyz

Witam Na jakie zarobki może liczyć pracownik na magazynie ?

Maria

ok, widzę że klienci są uruchomieni.. :) ja to chciałam podpytać o pracę jako spec od marketingu, bo jest ogłoszenie wśród innych na stronce. Ktoś ma już pracę za sobą i by ocenił? Zastanawia mnie też forma umowy, bo jest uop, a można b2b się na spokojne ugadać?

NW
@Maria

Proponuję kontakt bezpośredni - możliwe są różne formy zatrudnienia.

@NW

Jakie na przykład? Szczerze to mi zależy tylko na umowie o pracę. Nie będzie z tym problemu? Najlepiej na czas nieokreślony.

NW
@Beata

Umowa o pracę nie jest problemem, o szczegóły zapytaj dział kadr po aplikacji - ten aspekt jest też opisany w ofercie pracy.

@NW

Ok, a można jeszcze wiedzieć, czy dłuższa współpraca jest możliwa? Szukam czegoś naprawdę stałego i stabilnego, na jaki okres dajecie umowy? Kilka miesięcy, kilka lat, nieokreślony?

Ewelina
@Beata

Stawiamy na długofalową współpracę. Zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr pod numerem 500 218 735

Damian
@Ewelina

Hej. Do czego przydaje się doświadczenie i znajomość angielskiego w pracy speca od marketingu w tej firmie? Czy bez tego lub prawa jazdy kat. B, też można z powodzeniem pracować? I ile płacą? Bo nie napisali.

Firma ZPS JAMAR poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ile płacą na godzinę w Jamar jako operator.

Iwona

Obecnie rekrutują pracownika na posadzie NPD Specialist. Jest tam lista benefitów. I podali, że dają paczki na święta. Może ktoś ma info, co w takich paczkach jest? I czy zawartość zależy od liczby członków rodziny lub posiadania dzieci?

@Iwona

są bony świąteczne dla pracowników i paczki mikołajkowe dla ich dzieci

Konsument

Kukurydza konserwowa "Słoneczny ogród" a` 400/220 g w metalowej puszce z numerami 138605 ?0:42 NIE jest kukurydzą cukrową, a pastewną w stanie półtwardym, drobna. Kukurydza ta różni sio zdecydowanie do kukurydzy konserwowanej innych firm, gdyż te posiadają zupełnie inny smak i są dostatecznie miękkie. Poprzez waszą zachłanność i oszukańczą produkcję tracicie kupujących. Działając w ten sposób, produkując produkty spożywcze bardzo złej jakości, powinniście zamknąć produkcje, a instytucje zajmujące się jakością wymierzyć by musiały wysoka kare. NIGDY waszych produktów, jakie by one nie były, NIE kupię i będę ostrzegał znajomych i nieznajomych, by tego świństwa NIE kupowali. O złej jakości powiadomiłem sieć handlowa, w której sklepie ową kukurydzę kupiłem.

Witam pracuje w Jamar od miesiąca.Na rozmowie z właścicielem firmy zostałem zapytany czy ta praca spełnia moje oczekiwania,odpowiedziałem,że pracuje zbyt krótko(2 tydzień) aby wypowiedzieć się w tej kwestii,następnie dowiedziałem się,że w niedługo zostanie podpisana ze mną umowa o pracę.Na pytanie dla czego od pierwszego dnia pracy nie mam umowy otrzymałem bardzo wyczerpującą odpowiedź,że prowadzą taką politykę firmy ponieważ większość ludzi rezygnuje i mają potem dużo spraw papierkowych do załatwienia.Od rozmowy minęło już jakieś 3 tygodnie a ja dalej nie otrzymałem,żadnej informacji w kwestii umowy.Stawka jaką proponują nowemu pracownikowi na produkcji to 10 zł podwyżka 1 zł co roku.Kierownictwo reprezentuje bardzo wysoki poziom kultury osobistej,większość osób z kadry zarządzające czyli kierownictwo na hali produkcyjnej nie posiada zupełnie,żadnych predyspozycji do zarządzania ludźmi,kompletny brak kultury osobistej i (usunięte przez administratora) włącznie z wulgaryzmami i zastraszaniem.Nie dziwię się większość z nich to znajomi właściciela.Temperatury w zakładzie przekraczają czasem 43 stopnie °C,oczywiście jest woda jak tu pisał pan powyżej której należy sobie poszukać gdzieś na zakładzie temp wody taka sama jak i otoczenie.Ankiety z wypowiedziami pracowników są skutecznie czytane przez kierownictwo a następnie weryfikowane i do prezesów docierają tylko takie informacje jakie kierownictwo uzna za wygodne dla siebie,ogólne rozprężenie i brak organizacji.Nie polecam.

Robi
@Marcin

Jak nie pasuje tobie robota to zmień a nie nażekaj ludzie pracują tu latami i jest dobrze wiadomo że odrazu nikt nie da tobie złotej góry bo na to potrzeba czasu

Patrycja
@Robi

Przepraszam Roni a czy Ty masz może porównanie lub doświadczenie zawodowe w innych firmach,że twierdzisz iż w firmie Jamar jest tak dobrze,czy może pracowałeś też w innych zakładach pracy,pewnie całe,życie tam pracujesz iż sądzisz,że wszystko co tam się dzieje jest normalne bo ja tak nie uważam pozdrawiam.

Ramona
@Marcin

Tam panuje babska dyktatura, pełna absurdów, z drugiej strony nie ma znaczenia kto ma jakie stanowisko, są ludzie równi i równiejsi, są tacy którzy konsekwencji nie ponoszą za nic, a są tacy którzy odpowiadają za stanowisko nawet jak ich w pracy nie ma.

Maria
@Ramona

Serio? Kto niby ponosi a kto niby nie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ZPS JAMAR?

Nie ma czegoś takiego jak możliwość awansu idziesz tam gdzie potrzebują człowieka, większość ludzi na wyższych stanowiskach to znajomi właściciela :)

Olga

Czyli nie zdarzyło się jeszcze by ktokolwiek z pracowników ZPS Jamar awansował? Może jest w takim razie chociaż szansa na jakieś podwyżki wynagrodzenia?

Nat
@Olga

Właściwie to jest sporo osób, które zaczynały jako stażyści albo pracownicy niższego szczebla i awansowały.

@Nat

Ooo to brzmi obiecujaco... ale pewnie to same tzw rekrutacje "z polecenia" czy sie myle? daj znac jesli mozesz pozdrawiam.

Nat
@Beata

Na pewno są rekrutacje z polecenia bo jest system premiowania poleceń, ale osoby które nikogo nie znają są tak samo przyjmowane

Batman

Witam. Jakie zarobki na produkcji? Ile można wyjść?

@Batman

Hej, pytasz o zarobki na produkcji w ZPS Jamar. A jakie konkretnie stanowisko cię interesuje, mógłbyś powiedzieć? Bo, z tego co się orientuję, to na produkcji jest sporo stanowisk, na różnych działach. Daj proszę znać.

Batman

Operator

Klaudia

@nick pare miesięcy znaczy ile?

@Klaudia

Dopóki nie dojdziesz do wprawy

To wydaje się być logiczne. Na początku pracodawca musi sprawdzić, czy pracownik sobie po prostu radzi. No a czy ostatecznie, już po dłuższym czasie, ZPS JAMAR oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony? Bardzo mnie to ciekawi.

Pablo
@Marta

Ja zakładu nie polecam jako robotę, czeski film nikt nic niewie, zero szkoleń na maszynach poprostu sam musisz dojść co do czego, kierownicy nie mają pojęcia do niczego tylko zwabiają żeby przyjść w weekend do roboty, maszyny dosyć ciężkie do ogarnięcia które częste się psują, ludzie niezbyt sympatyczni jeżeli chodzi o koleżeństwo, umowy zazwyczaj na zlecenie, stawki takie jak wszędzie, duży przemiał ludzi i mogę tak wymieniać dalej. Jeżeli szukasz spokojnej pracy i liczysz na dobre pieniądze to napewno nie w tej firmie.

Czy ZPS JAMAR oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Z początku parę miesięcy na zlecenie.

zarobki

jakie tu są zarobki w dziale export? brutto, netto ?

Norbert

Firma z Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej przy czym ma opinię dobrego pracodawcy, więc jest to dobre miejsce do pracy.

Pyta
@Norbert

Czy jest to dobre miejsce dla osób, które chcą się mocno rozwijać i rozwinąć spółkę? Dotyczy dział export

re
@Norbert

to, że posiada w.w. certyfikat świadczyć może o wiarygodności i być korzyścią dla Klienta, ale raczej na domestic market. Niemiec, Francuz etc. nie uzna polskiego certyfikatu, liczą się tylko niemieckie, francuskie osiągnięcia w Niemczech, Francji NATOMIAST CZY JEST TO KORZYŚĆ DLA KANDYDATA/TKI do pracy. NIE: Kandydat potrzebuje zarabiać i to się liczy Opinia następnie zadowolonego realnie kandydata zbuduje markę i wartość i dobrobyt firmy!

pytanie

Proszę o informację o dziale export Polecacie taką pracę?

Patryk

Rzadko korzystacie z forum, jest dobrze i nie ma chęci na pisanie?

Labo

Czy często szukacie laborantów ? Jakie zarobki na tym stanowisku ? Chciałabym dołączyć do firmy

Konsti79@interia.pl

Witam .kupiłem słoik mieszanki warzywne. Data ważności do 2021r przy otwarciu słoika znalazłem 4 małe robaki. Które były przyczepionetto na zakrętach. To ma być zdrowe jedzenie. Jak co mam zdjęcia. Pozdrawiam.

@Roni, co sprawia, że ZPS JAMAR jest godna polecenia jako pracodawca? Proszę Cię o podanie kilku argumentów, które będą potwierdzeniem Twojej opinii. Aby to forum było wartościowym źródłem informacji o tej firmie dla innych użytkowników, wpisy na jej temat powinny być w jak największym stopniu merytoryczne.

Roni
@Marta

Marta Spróbuję pomuc jak tylko będę mógł zadalas mi pytanie z przyjemnością ci na nie odpowiem moim argumentem jest to że będziesz doceniana za dobrą pracę czy zrobienie normy nagroda będzie premia ale nie nasze ona będzie są że zeczy o których nie gada się na internecie nie żeby powiedzieć albo zaszkodzić tylko każdy może wykożystac w inny sposób Najlepiej jest iść do kadr i odrazu na spontanie zacząć pracować przekonasz się czy nadajesz się czy nie bo takie pisanie jest ok ale nie wszystko się spełni a co piszą Jeżeli dobrze wykonujesz zadania to nie ma szans aby ciebie zwolnili ale też może być awans na inne maszyny czy coś ruznje to bywa nie wiem czy pomogłem chociaż trochę rozwiązać twoje problemy czy przyjść do pracy czy nie Zawsze można zrezygnować

NICK
@Roni

Roni ja widzę że ta Marta to nie szuka pracy w Jamarze tylko chce żeby coś tu się działo

Roni
@NICK

I tu masz rację jeżeli ktoś chce pracować w jamarze to każdy ma szansę wystarczą chęci i zaangażowanie a reszta przyjdzie

@NICK

Jak widzę Pani Marta robi tu selektywny porządek od dłuższego czasu nie wie co tylko to ma na celu,usuwa większość tekstu lub usuwa oceny pod postami pozdrawiam Pani Marto.

@pracownik_dlugoletni, wysokość wynagrodzenia bardzo często zależy od stanowiska i posiadanego doświadczenia zawodowego. Czy Twoje wynagrodzenie w ZPS JAMAR jest satysfakcjonujące? Jak również oceniłbyś pozostałe warunki zatrudnienia zaproponowane Ci przez pracodawcę? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

pracownik_dlugoletni
@Marta

Hmmm mówi Pani doświadczenie zawodowe, nie zgadzam sie z tym ponieważ jak człowiek sie nie opomina o stawke przy ocenie pracownika to może być tak że nowy pracownik dostaje na starcie stawke zbliżoną do pracownika długoletniego. Co na Pani na myśli poprzez warunki zatrudnienia? Proszę o konkretniejsze pytania jeśli Pani może. Pozdrawiam

Patrycja
@pracownik_dlugoletni

To prawda czasem pracownik nowy dostaje stawke podobna do pracownika co pracuje tam długo

Zostaw merytoryczną opinię o ZPS JAMAR - Albertów

• Jak się pracuje w ZPS JAMAR?

Zobacz opinie na temat firmy ZPS JAMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPS JAMAR?

ZPS JAMAR