Opinie o STS Logistic Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STS Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STS Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STS Logistic Sp. z o.o. w Swarzędz

Sanpol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy w firmie są jakieś podwyżki?

Czytam teraz, że bardzo chętnie zatrudnią lakierników blacharzy. To słowa z ogłoszenia na pracownika warsztatu. Byleby mieć prawo jazdy kat. B, no i być gotowym do pracy od zaraz na trzy zmiany. Jedną rzecz mi proszę wyjaśnijcie. Mam pół roku doświadczenia, jako blacharz lakiernik, co rozumiem, że nie jest tu problemem. A że chcę w zawodzie uczyć się dalej, w ogłoszeniu zaś piszą, o możliwości szkoleń, to jak w tej firmie działa dostęp do szkoleń? Bo chciałbym korzystać.

Anonimus Nowy wpis

Troche złudne ogłoszenie. Nie licz, ze bedziesz pracował na super warsztacie lakierniczo-blacharskim. Będziesz robił jakies wyprawki larkiernicze w razie potrzeby. Myśle ze 60% Twojego czasu pracy to bedzie moze jakas dłubanina, a reszte bedziesz pewnie pracował jako pracownik warsztatowy/magazynowy. Nie daj sie zwieść. Żadnych szkoleń firma nie prowadzi. Jesli chcesz pracować jako lakiernik/blacharz to nie w STS Logishit

Napiszcie jak się tu pracuje jako magazynier samochodów. Wymagają dyspozycyjności bo praca w systemie zmianowym czy trzeba zostawać po godzinach jak jest potrzeba? A co z sobotami bo przeczytałem że kogoś zwolnili jak nie chciał przyjść do (usunięte przez administratora) Są obowiązkowe czy dla chętnych ale i tak nie można się wymigać?

Eks Nowy wpis

Praca magazyniera polega na transportowaniu auto po placu. Przyjezdza np. pociąg/lohra załadowana samochodami i trzeba to rozładować po krótce i zaadresować dane auto na odpowiednim adresie na placu. Pozniej z danego adresu auto nalezy podstawić pod ciężarówke/miejsce załadunku kolejowego. Ogólnie cały dzien przestawiasz auta, raczej dwie zmiany, nadgodziny jedynie w szczytowych momentach adekwatnie płatne. Czasem nawet dla chętnych niedziela się znajdzie za banknot III Sobieskiego.

Emila

Mam pytanie o pracę Kontrolera jakości. Jest tam info w ofercie, że praca jest w miejscowości pod Poznaniem. A jak wygląda dojazd? Firma zapewnia jakiś dojazd z Poznania, czy trzeba samodzielnie sobie z tym radzić? Może jest firmowy bus, albo płacą za bilet komunikacji?

Mądry Janusz
@Emila

Daj sobie spokój z tą firmą! NIC nie ma. Musisz radzić sobie, żadnych dojazdów, żadnych dopłat. NICZEGO

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STS Logistic Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pracownik Warsztatu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Sts

Witam. Jak wyglądają obecne zarobki w firmie na magazynie/placu? Ile można zarobić?

Zulw
@Sts

Podstawa mniejsza niż najniższa krajowa, premia której sam nie wiesz ile będziesz miał, bo nikt Cię nie informuje ile jej wyrobiles w miesiącu. Twoja wypłata jest wielka zagadka przed dostaniem przelewu.z tego co się słyszy w firmie to Jeżeli po nowym roku pracownicy nie dostaną godnych podwyżek to wielu z nich poszuka sobie nowej pracy. Praca na dworze, zero socjalu, bardzo słabe traktowanie pracowników przez brygadzistów i kierowników za takie pieniądze nie warto

Aleksandra
@Zulw

Mniej niż najniższa krajowa to ile netto tak dokładnie miesięcznie? Premia rozumiem jest zmienna a od czego zależna tak na prawdę?

Agnieszka
@Zulw

O co chodzi z tym zero socjalu? Chodzi o jakieś świadczenia i dodatki socjalne np. dla dzieci? Czy raczej, że nie ma kantyny i socjalki, aby zjeść i odpocząć? Jakieś konkrety? Ciekawa jestem, bo właśnie natrafiłam na ogłoszenie w internecie od nich na stanowisko Magazyniera samochodów.

@Agnieszka

Zer0 socjalu to np. brak zadnych benefitów, kart multisport, dodadków do wakacji, dla dzieci itd. Duża firma, a nie potrafi zadbać o pracownika i tak właśnie Cie w tej firmie traktują. Na stanowisku kierowcy,magazyniera czy kontrolera jakości (czyli najnizszy szczebel tej firmie) jestes mało ważną osobą. Kantyna na odpoczynek? Jaki odpoczynek? Trzeba robić! Odpocząć to można podczas 30 min przerwy. A posiłki pracownicy jedzą w szatniach na wąskich ławeczkach wśród capiących butów, które walają sie po całej szatni. Owszem, jest "kantyna" Ale raczej nikt z niej nie korzysta bo pomiesci okolo 8 osób, a przerwę wszyscy pracownicy maja o tej samej godzinie.

EX3568
@Ex

W pełni się zgadzam. Do tego obietnice z palca wyssane podczas rozmowy, a gdy przyjdzie do podpisania umowy, to już tak kolorowo nie jest. Brak zapewnienia wymaganego minimum pracownikom najniższego szczebla. Wyzysk na maxa, uwłaczające warunki w imię "efektywności". Pracujesz w strugach deszczu i po ciemku z latareczkami. Do tego brak wymaganych szkoleń, a audyty to jedna wielka ściema i chowanie ludzi po kątach. Praca tylko dla desperatów.

@EX3568

Praca do lekkich nie nalezy(przez pogode, warunki, brak narzedzi do pracy, ciagła presja wyrobienia ilości) a przełożeni tego nie ułatwiaja. "Radź sobie" - takie motto chyba towarzyszy przełożonym w tej firmie. Szkoda nerwów w STS. Ostatnio nie przedłużyli pracownikowi umowy, bo nie chciał przyjść w sobote do pracy :) (sb są niby dodatkowe) na tej bramie wjazdowej powinny widnieć kuty ze stali napi(usunięte przez administratora) :) nie polecam

Uwolniony

Jak tam placowi? Udało sie cos skubnąć z firmowej wigilii ? Czy znowu jak w latach poprzednich tylko garniturowe chłopaczki i panienki z biura do koryta sie dobrały, a reszta plebsowych pracowników jadła na końcu same ochłapy? Paczek ani prezentów pewnie tez dla fizycznych pracowników nie było, a "góra" znowu z premiami rocznymi + świateczny podarunek. Nie pozdrawiam każdego biurowego pracownika w firmie STS. Wesołych Świąt Wam :)

Natalia
@Uwolniony

:( to aż strach aplikować skoro mają na starcie cię tak inni nie lubić... a znasz szczegóły odnośnie tamtych kwot? I tak z ciekawości ile mniej więcej osób jest tu w biurze wobec całej reszty?

@Uwolniony

Hey! Trafiłeś w sedno sprawy. Ta firma to dno i dziwi mnie to że ludzie godzą się pracować w tym (usunięte przez administratora) Chamstwo, fałszywe osoby wśród przełożonych i kompletne intelektualne dno tam pracuje.

Szemek

Witam jak wygląda praca magazyniera? Czy warto szczerze?

Raffcioo
@Szemek

Bus 9 osób. Pakujesz się w busa i jeździsz 8h po adresach rozwożąc auta. Z małymi przerwami na papieroska czy kawkę. Szybko szybko. Dalej dalej. Raz raz. Zajadą Cię. Po całym dniu kręci się w głowie. Aaa No i wagoniki przecież :) rozklinowywanie aut, rozkładanie kluczyków, zjazd tyłem autami z wagonów tyłem. Jest ryzyko jest zabawa

@Raffcioo

Czyli atmosfera jest średnia i ciągle cie gonią? Nie ma za bardzo momentu na przerwę? A chociaż wypłata adekwatna czy nie za bardzo?

@Marta

Atmosfera średnia to w porywach jak jest dobrze, jak się zgrasz... Ale musisz uważać bo wszędzie pełno fałszywych ludzi... którzy tylko czekają na Twój błąd by go ROZGŁOŚNIĆ do NIEWYOBRAŻALNYCH wartości i zrobić z tego AFERĘ ! Mistrzem w tym jest jeden - Rafał. MISTRZ RAFAŁ AFER.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie STS Logistic Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 6 września kilka ogłoszeń.

Nie przebiega... tam Cię nikt nie zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną... Od początku będziesz traktowany podle. Nie warto, pełno jest innej, lepszej pracy. Szkoda nerwów.

Elżbieta

Rok temu jakiś kierowca wspomniał, że jak jest dobry miesiac, to mozna liczyć nawet na 7 z przodu :) A co to znaczy dobry miesiac? Ile godzin trzeba wyrobic?

Jak się pracuje z ludźmi z STS Logistic Sp. z o.o.?

Nie polecam

Szczerze? Tragicznie. Współpraca z „kierownikami” to tragedia. W zakładzie jeden wielki klan. Jak nie wylizesz to nic nie ugrasz

Kiks

Jeżeli chodzi o ludzi w tej firmie, to jest tragedia. Jeżeli nie masz znajomosci gdzieś wyżej to lepiej się nie przyjmuj tutaj do pracy. Najgorzej jest z kierownikami i brygadzistami, którzy boja się o własne cztery listery i nic nie potrafią załatwić, próbując zrobić jeszcze z Ciebie (usunięte przez administratora) chociaż sami inteligencja nie grzeszą. Nie znają się również na prawie pracy, prawach pracowników, najlepiej byś się w ogóle nie odzywał i robił to co oni powiedzą, pomimo ze jest to niezgodne z KP. Mam nadzieje ze wpadnie tam kiedyś jakaś inspekacja i zamknie ten cały (usunięte przez administratora) PS jeżeli chodzi o współpracowników to tez uważaj co mówisz, ponieważ wielu z nich jest pupilkami brygadzistów i im donoszą

Mogiła

Brygadziści walczą tylko o swoją ciepła posadkę, która wywalczyli statusem(usunięte przez administratora). Nie dbają o ludzi pod sobą. Dla nich ważne jest byś ty zapitalal, bo oni sami maja % premi od Twojego akordu. Narzędzi do pracy brak, zero pomocy od kierownika (sam sobie radź), płace marne, ukryte kwoty odciągane z pensji, zero szacunku do pracownika, prezesi - większych gburów nie widziałem. Nie polecam. (usunięte przez administratora) za marne grosze. Nie polecam!!!! Z dała od Rabowickiej 6

@Mogiła

Popieram każde słowo.

Anty
@Mogiła

Prezesi?? A nie konkretnie jeden prezes?

Lick more
@Anty

Czepiasz się detali? Najwidoczniej akurat tobie chyba pasuje lizanie oka prezesowi

Były kierowca lohr

Spróbujesz to zobaczysz Kiedyś pewna osoba siedzącą w ciepłym biurze powiedziała Kierowca to rzecz zamienna pomiędzy siedzeniem a kierownicą

Czaki

Jak wygląda praca magazyniera samochodowego? Warto? Jakie pieniądze? Dzięki za odpo

Sprzątaczka

Ja bym chciała sprzątać plac bo mam za mało roboty

@Sprzątaczka

A nie szukają sprzątaczek? Może warto zanieść do nich CV :)

Miazga

Magi do zupy czy uja do (usunięte przez administratora) szukasz a znajdziesz ci mówie bez lupy lornetkowiec lata jak bombowiec siwy uj to społkowiec ma wizje przez wizjer robi za kamere na pelen etat etap jej wlasny teren moheroberet urwo pierwsza do wszystkiego czego urwo nie powinnaś no co masz z tego plotki fotki niema to jak dewotki usłyszy cos doda podkarmi kotki klatkowy wieczniak uj w (usunięte przez administratora) to spoleczniak cicha woda brzegi rwie wiec bo to kaleczniak

Kierowca

Bardzo dobra firma pieniążki zawsze na czas prezes bardzo wporzadku polecam bardzo miła atmosfera cieszę się ze mogę tu pracować

@Kierowca

W jakim systemie jeździsz? Weekendy masz wolne?

Kierowca
@Jarosław

Zależy 4brygady podczepiam auta na placu ale robota super i bardzo dobre pieniądze naprawdę na inna prace bym nie zamienił .

@Kierowca

Dobre pieniądze mówisz... To ile da się w miesiąc zarobić? ;)

Na placu ja dobrze pójdzie to 2500

Driver

Nie wiem skąd ty masz te info za 2,500 to bym sobie rak nie brudził jest dobry miesiąc to i 7 jest z przodu

Puzon

Na placu to ja miałem 4 bez nadgodzin chyba ze byłeś od zamiatania tego placu i sprzątania kup po kotach to mogłeś mieć 2,500

@Kierowca

Prezesa to ty na oczy nie widziałeś lizusie, ile ci zapłacili za taką opinie?

Sprzątaczka

Bardzo lubię te prace lubię sprzątać a nawet czasem staremu umyje szmatą od podłogi śmigło od helikoptera to naprawdę wielki dla mnie zaszczyt no i bardzo chciała bym zamiatać cały plac

Laweciarz

Kolego, totalna prawda. Przeszedłem z lohr na kontenery i zaraz uciekam z tej firmy. Co tu sie wyprawia to jakis obled.

@Laweciarz

No co się wyprawia? Obłęd brzmi poważnie! Mąż chciał się zatrudnić od stycznia.... Napiszcie o co chodzi, błagam!

W sts nie zarobisz ładnych pieniędzy.Jak nie masz gdzie pracować i uczymuje Cie rodzinka to zapraszamy .,w biedronce na kasie więcej zarabiają. Nie pisze tu o kierowcach. Oni to inna bajka.

Jarosław

Czyli pracując w punktach mało się zarobi? Ile jest podstawy? I czy premie są zależne od obrotów?

Mirek

Zarobisz ja za jedna wypłatę kupiłem sobie auto

Puzon
@Mirek

To co ty za auto kupiłeś chyba mathboxa

Asior

Dziwie się właścicielowi firmy STS na takie forum. Na forum w którym nikt nie ma dobrego zdanie o jego firmie. Jeżeli ma w tym "cel ukryty"to powinien z tym"syfem" w firmie pożądek zrobić. Fragmenty tych komentarzy są usówane ale reszta zostaje. Jak widać"gówno"zawsze na wierzch wypływa.Wstyd za taką patologie...

@Asior

(usunięte przez administratora). Myślę że Prezes tej firmy nawet nie wie w połowie co się dzieje w jego firmie. Ogólnie uważam że połowa ludzi do zwolnienia, a przynajmniej do ukarania bo "panoszą" się i myślą że to ich firma.

Drajwer

Ale to co? One mają pilnować samochodów na placu czy jak ?

Zywy

Witam polecam tę firmę jeżeli jesteś zdesperowany i chcesz zarabiać max 2600zl tylko żeby załatwić sobie urlop u jednego brygadzisty K.. musisz mieć barek alkoholu w domu. Premia brak sobota do roboty w tyg dzień wolny każdy tam jest kierownikiem paczki na święta chyba jak sobie kupisz łazisz po dworze i marzniesz za marne pieniądze w dodatku dostaniesz zupę co wygląda jak pomyje Polecam Warto :)

Jarosław

Wow, odpisałeś na komentarz sprzed 2 lat i naprawdę nic się nie zmieniło na lepsze? Czy może jednak pewne rzeczy się poprawiły? :D

Niestety tak to wygląda

Zostaw merytoryczną opinię o STS Logistic Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w STS Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STS Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STS Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STS Logistic Sp. z o.o.