Appco Direct Sp. z o.o.

Opinie o Appco Direct Sp. z o.o.

filip 2016-04-22 11:52
nikt nie poda konkretów.. tak jak teraz szukają personal assistant z angielskim i logiczne, że widełek zarobkowych nie podają.
Po co mi nick?! 2017-05-02 01:22
Ogłaszali się z organizacją eventów. Złożyłem CV bo miałem nadzieję na ciekawą pracę. Zadzwoniła do mnie młoda laska, która wyjaśniła, że to "organizowanie eventów" ma polegać na organizacji stoisk dla takich organizacji jak WWF, Amnesty International itd. w centrach handlowych i tego typu obiektach.

Gdy spytałem, czy chodzi o to, że będę dzwonił po rozmaitych Galeriach Mokotów, Wola Park i innych, próbując załatwić miejsce na stoisko, usłyszałem "no, wymienił pan te największe miejsca a one są już od dawna zajęte..." - po tym spasowałem i powiedziałem, że się zastanowię. Laska słysząc to wpadła w popłoch i zaczęła mi mówić, że "pan na pewno sprawdzi nas w internecie! Ale tam opisują pracę zdalną, a nie to, na co pan aplikuje! To nie jest ten sam rodzaj pracy! Naprawdę!". Panika w jej głosie dała mi do myślenia. Po rozmowie od razu sprawdziłem firmę w google i włos zjeżył mi się na głowie.

Lekcja na przyszłość - zrobić research przed aplikacją. ZAWSZE :D
Zostaw swoją opinię o Appco Direct Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Appco Direct Sp. z o.o.