Drukarnia Sady

Krapkowice

Opinie o Drukarnia Sady

*** 2015-01-08 16:02:03
Firma w której pracownika nie traktuje się jak człowieka tylko, jak maszynę spełniającą wszystkie rozkazy. Nie liczy się czas pracy, ani ustawowe przerwy na wypoczynek. Są dwie formy rejestracji czasu pracy, jedna dla szefa, jedna dla instytucji nadzoru, zupełnie różniące sie od siebie. W pracy należy być najpóźniej przed jej rozpoczęciem i opuścić najwcześniej 5 minut po jej zakończeniu. Złamanie tej zasady skutkuje skreśleniem pół godziny z czasu pracy. Zupełny brak szkoleń BHP (pomijając te na papierze0, co jest bardzo istotne przy pracy na urządzeniach takiej jakości jak w tej firmie. Urządzenia przestarzałe, nie remontowane bądź sprowadzane za grosze z Chin, nie posiadające podstawowych zabezpieczeń. Duża wypadkowość, którą obarczani są pracownicy, zmuszani do świadczenie nieprawdy. Kobiety pracują tylko pod warunkiem przyzwolenia na obmacywanie przez szefa. Ogólnie można by na ten temat pisać wiele, pozytywne jest tylko to iż Pracownicy zaczynają mieć tego dosyć i odchodzą z firmy.
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Sady - Krapkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Sady