Opinie o Kantata Software Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kantata Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kantata Software Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kantata Software Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Sebastian

Pracuję od 7 lat. W tym czasie poznałem sporo ludzi, lepiej lub gorzej pasujących do firmy. Na pewno nie jest to praca dla każdego. Nie każdy okazał się uczciwy. W mojej ocenie wiele z poniższych komentarzy jest niesprawiedliwe. Co do samej firmy. Dobra komunikacja, jeśli ktoś chce się komunikować :) Osobiście nigdy nie miałem problemu z załatwieniem czegokolwiek. Kasa dobra i cała na papierze. Kilka osób wróciło, więc chyba nie jest tak źle. Dobry team. Polecam.

klub sportowy Tęcza
@ksiadz Infułat

a czemu by mieli kłamać przeciez i im i mnie zalezy na dobru firmy (klubu) to mowilem ja Jarząbek ;p

Ona Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę.Atmosfera podczas rozmowy bardzo przyjemna na koniec dali odczuć że szanse nas zatrudnienie bardzo duże. Niestety po rozmowie mieli się skontaktować i poinformować czy mam tą pracę czy też nie. W wyznaczonym czasie napisali że chcą jeszcze porozmawiać, później zaproponowali spotkanie online i cisza. Czy tak trudno było napisać dziękujemy ale nie zatrudnimy bo szukamy osób o większym doświadczeniu?

Jacek
@Sebastian

Pierwszy wpis pod prawdziwym imieniem - czyli pierwsza osoba odpowiedzialna za swoje słowa. Dzięki za szczerą opinię. Jacek Regiec

ksiadz Infułat
@Jacek

a skad wiesz ze szczera ? to ze sie podpisal nie oznacza wcale, ze tak mysli. Dlaczego twoi pracownicy chodza po firmach IT na rozmowy o prace co ?

@ksiadz Infułat

Dlaczego zakładasz, że nie szczera? Jestem lojalny pracownikiem i ta lojalność nie wzięła się znikąd. To nie tylko kasa. Po tych latach wiem, że wybrałem dobrze i mogę liczyć zarówno na zarząd jak i współpracowników.

@Sebastian

Czyli jakie są widełki dla konsultanta / wdrożeniowca ?

Jacek
@Kandydat

Nie każdy chce udostępniać informacje na temat swoich wynagrodzeń. Chętnie opowiem na jakim stanowisku jakich można oczekiwać wynagrodzeń. Zapraszam na spotkanie. Jacek Regiec

Inspektor
@Sebastian

co znaczy cala na papierze żyje pan na Ukrainie czy w Polsce ? cieszy sie pan ze pracodawca placi panu tyle ile zadeklarowal w umowie to faktycznie ma pan wymagania co do pracy "spore" takich ludzi nam "czeba" co to za miske zupy beda szarpac zebysmy mogli druga Japonie zbudować ! albo inaczej zeby szef mogl byc w drugiej Japonii a pracownik nadal na Ukrainie :)

Teresa Nowy wpis
@Inspektor

Dokładnie się z tym zgadzam. Również jestem zdziwiona tym, jak standardy w świadomości niektórych pracowników z roku na rok się obniżają. Niedługo dojdzie do tego, że będą szczęśliwi z faktu, że pozwolono im wyjść na przerwę. Może nie będę tu nawiązywać do Ukrainy, ponieważ nie mam pojęcia jakie tam standardy mają, ale w nawiązaniu do aktualnej sytuacji w Polsce ciekawa jestem jak na rynku pracy zmieni się stosunek i oczekiwania polskich pracodawców oraz pracowników odnośnie warunków i standardów. Być może jeszcze bardziej się to pogorszy?

Sebastian Nowy wpis
@Teresa

Zarówno ze świadomością jak i standardami jest wszystko OK. Zaznaczyłem, że całość kasy jest na papierze, dlatego że nie wszędzie tak jest. Również w IT. A u nas jest normalnie :)

klub sportowy Tęcza Nowy wpis

Daniel

Po przeczytaniu poniższych opinii miałem mieszane uczucia co do pracy w Kantata. Trudno było uwierzyć w złe komentarze, i faktycznie, były one mylące. W firmie panuje ład, duży szacunek do kolegów i ze strony zarządzających i współpracowników. Komunikacja między ludźmi dodała całkiem sprawnie. Kasa, zawsze będzie zależeć od wkładu do firmy. Nie widzę tu wykorzystywania pracownika, a pensja jest dokładnie taka jak ustalona. Firma się rozwija i planuje przeprowadzkę do nowo budowanego biura. W ramach potwierdzenia autentyczności opinii, zostawiam kontakt LinkedIn (usunięte przez administratora)

Igor

@robert a jakieś benefity?

Jacek Regiec
@Igor

Tak: • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Nie dajcie się wkręcać tym co otworzyli konkurencje. Ktoś kto ma w głowie kombinowanie na swoim nigdy nie będzie zadowolony z pracy na etacie. Po paru latach wróciłem do Kantaty i uważam, że to dobry wybór. Na plus - dobre warunki, fajni ludzie, coś się dzieje, firma się rozwija. Kasa na legalu a nie pod stołem jak innych "wielkich" firmach informatycznych. Na minus - brak parkingu przed biurem.

Luki
@Andrzej

Słyszałem o tym choć nie znam osobiście. I chyba dobrze z tego co czytam.

Borys

Może mi ktoś podpowie czy warto starać się o prace w firmie? Jak zarobki i atmosfera?

Robert
@Borys

Całkiem ok. Normalnie. Zarobki też ok.

Mecenas

patrze i nie wierze... nadszedl czas, ze pracownicy zdolni, kumaci przyszli do biura firmy, gdzie ja pracuje a bylem pracownikiem tej KenaTaty - milo bylo widziec kolege z lawki po fachu hehe... znak to, ze moja decyzja byla trafna bo tak bysmy obaj lazili po prosbie o robote Zle sie dzieje chyba skoro az takie osoby roboty szukaja...

Iza

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie. Dobry pracownik nie narzeka.

debugujemy sobie kodzik
@Iza

nie za ten piniondz ojj nie - wiele osob tam pracujacych jak zobaczylo jaki kolchoz to udali głupa zeby saemu sie nie zwalniac tylko pracodawca zeby wyszedl ztaka oferta to pozapominali obieg dokumentow i co z czym sie je.... a teraz to paaanie kraina mlekiem i miodem płynaca i karty sportowe mamy i dofinansowania do kursow i szkolen certyfikatow tera to mozna robic i szarpac nadgodziny, ale nie za taki pinionc jak tam dawaliscie ojj nie

kudłaty
@Iza

bo dobry pracownik to taki ktory robi za pol darmo, nie chadza na urlopy i w weekendy pracuje za free tacy to nie narzekaja i WTEDY SA OK

ja też nie narzekam a pracuję już parę lat. nie jest idealnie ale pewnie nigdzie nie będzie. pamiętajcie też, że GoWork sam generuje negatywne opinie na tym portalu, żeby potem sprzedawać konta, które pozwalają na edycje i kasowanie wpisów więc nie ma się co sugerować tym portalem. sami oceńcie ;-)

Jędrek

jak dla mnie wszystko jest ok. byłem w kilku innych firmach i tam podejście do pracownika i różnych spraw było o wiele gorsze niż w Kantata.

poszukujący

Do osób piszących powyżej - w jakich działach firmy pracowaliście? Dziś natrafiłem na ogłoszenie programisty C# - czy ktoś o pracy w tym dziale mógłby coś powiedzieć?

.netowiec
@poszukujący

kolego programisto zapytam tylko czy lubisz jak ktos cie robi w ch...a?? idz sobie na miesiac popracuj i sam zobacz czy chcesz jak nie masz innej roboty na oku to co poradzisz bierze sie co jest ale jak masz wybor to spie...j jak najdalej.

mr assembler

Terror. Horror i wsxystko co ma trzy "r" jak pies na uwiexi przy budzie szarpalem od rana do wieczora za pensje z biedronki zmienilem prace w pore i jestem zadowolony. 0 stresu 0 emocji do pracy jade na luzie glupi bylem ze wczesniej nie odszedlem

Look

Najgorsze co może się Tobie przytrafić w karierze zawodowej. Niech potencjalnym pracownikom przez myśl nie przejdzie żeby tam pracować. Totalny bałagan na każdym szczeblu i dziale firmy. Współczuję uczciwym kontrahentom tej firmy. Pozdrawiam chłopaków, który w porę tak jak ja zostawili to szambo.

myster Ti

szczerze odradzam - zaszcuc pracownika i spowodowac zeby nie mial czasu myslec o zmianie pracy :) ludzie na urlopach i na chorobowym z domu trzaskaja tickety :) na szczescie w pore sie ocknalem :)

DZEDAJ

wycisną cie do cna, tel dostajesz na weekend i za godzinę pracy 5 zl w dyzurze ! Z DALEKA od takich pracodawcow w nowym miejscy w parku przemyslowym wcale lepiej nie jest - PM mowi do ciebie przez k... przez ch... Z DALEKA !

Nieznany

nie mozna sie rozwijac klepie sie faktury na prosbe klentow, na wyjazdach dobrze jezeli auto sie nie zepsuje i dojezdie sie na czas. Ogolnie kołchoz a pracownicy o 5 zł sie biją. BIDA Z NĘDZĄ I BIDĘ POGANIA.

Stefan

nie polecam !

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Kantata Software Sp. z o. o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kantata Software Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kantata Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kantata Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kantata Software Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kantata Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kantata Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kantata Software Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Żmudzka 60
    85-028 Bydgoszcz

Kantata Software Sp. z o.o.