Kantata Software Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Kantata Software Sp. z o. o.

admin 2015-07-22 00:20
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Kantata Software Sp. z o. o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.
Stefan 2016-09-14 22:35
nie polecam !
Nieznany 2016-10-02 19:43
nie mozna sie rozwijac klepie sie faktury na prosbe klentow, na wyjazdach dobrze jezeli auto sie nie zepsuje i dojezdie sie na czas. Ogolnie kołchoz a pracownicy o 5 zł sie biją. BIDA Z NĘDZĄ I BIDĘ POGANIA.
DZEDAJ 2016-12-28 21:16
wycisną cie do cna, tel dostajesz na weekend i za godzinę pracy 5 zl w dyzurze ! Z DALEKA od takich pracodawcow w nowym miejscy w parku przemyslowym wcale lepiej nie jest - PM mowi do ciebie przez k... przez ch... Z DALEKA !
myster Ti 2017-03-27 19:05
szczerze odradzam - zaszcuc pracownika i spowodowac zeby nie mial czasu myslec o zmianie pracy :) ludzie na urlopach i na chorobowym z domu trzaskaja tickety :) na szczescie w pore sie ocknalem :)
Look 2017-04-01 15:23
Najgorsze co może się Tobie przytrafić w karierze zawodowej. Niech potencjalnym pracownikom przez myśl nie przejdzie żeby tam pracować. Totalny bałagan na każdym szczeblu i dziale firmy. Współczuję uczciwym kontrahentom tej firmy. Pozdrawiam chłopaków, który w porę tak jak ja zostawili to szambo.
mr assembler 2017-04-22 22:37
Terror. Horror i wsxystko co ma trzy "r" jak pies na uwiexi przy budzie szarpalem od rana do wieczora za pensje z biedronki zmienilem prace w pore i jestem zadowolony. 0 stresu 0 emocji do pracy jade na luzie glupi bylem ze wczesniej nie odszedlem
Zostaw swoją opinię o Kantata Software Sp. z o. o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kantata Software Sp. z o. o.