Opinie o ARSEN Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARSEN Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARSEN Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARSEN Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Jurczi Nowy wpis

Dobra firma do współpracy. Zamawiam u nich produkty od wielu lat i trzymają wysoki poziom. Bardzo miła obsługa która chętnie pomaga.

Karol Nowy wpis

Od jak dawna z nimi współpracujesz? Ceny ostatnio mocno wzrosły?

Merres

Jeden z lepszych pracodawców jakich mi było dane poznać.

@Merres

A to w ilu miejscach pracowałeś tak właściwie? I czemu stąd odszedłeś tak w sumie, jeszcze lepszy pracodawca Cię przyciągnął? ;)

Anna Nowy wpis
@Merres

To co go tak wyróżnia, że był jednym z lepszych pracodawców?:)

Młody

Sklep warty polecenia, spory wybór, dobre ceny i miły personel :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ARSEN Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Stefo

praca ok, normalne warunki jeśli chodzi o kasę, dogadać się z każdym można

@Stefo

Jeśli chodzi o finanse to na rozmowie stawki negocjujecie indywidualnie?

Evto

Dobra firma do dużych zamówień Polecam

looki

Polecam

Irena
@looki

A co konkretnie polecasz? Miła atmosfera jest, dobre zarobki czy jeszcze coś innego?

Bolly

Polecam!

Damian

Kompetentna i miła obsługa. Nic się nie zmienia. Wizyta w tym sklepie to przyjemność.

Rinn

POLECAM!

Walter

Dobre warunki współpracy. Klientem jestem od dawna i nie mam do czego się przyczepić.

@Walter

A jesteś z polecenia czy jakiegoś przypadku?

Maciek

Jakościowo na pewno jedna z lepszych firm.

Romii

Warunki pracy bardzo dobre, nie ma powodów żeby narzekać

Zuzanna
@Romii

To fajnie, że Ci się podoba, ale czy mógłbyś nam podać jakieś konkrety? :) Masz umowę o pracę? Pensja jest w miarę wysoka? A tak w ogóle to czy atmosfera w firmie jest w porządku czy zdarzają się jakieś zgrzyty?

Były

Pracowałem i mogę polecić. Dobre warunki jeśli chodzi o kasę, normalni ludzie i pewna robota. Fakt że specyficzna praca i myślę że nie każdemu podpasuje, ale jeśli oferta Wam pasuje to będziecie zadowoleni, bo to co tam jest pokrywa się z tym co jest naprawdę. Nie kręcą i nie bajerują i to duży plus

@Były

A co takiego konkretnego uważasz tutaj za specyficzne? Dobre warunki jeśli chodzi o kasę to dużo na umowie ponad najniższą? O ile?

Trevo

ludzie ogarnięci, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok i nie ma co narzekać

Klumer

Polecam, konkretnie, bez zbędnego gadania głupot.

Pawel

Polecam, dobra firma do współpracy!

Matti

Dobra robota, porządna umowa, nie ma do czego się przyczepić. Polecam

Porto
@Matti

zgadzam się, jest ok

Porto

Wszystko jak najbardziej ok polecam

Damian

Polecam. Świetne produkty i dobre ceny

Zostaw merytoryczną opinię o ARSEN Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w ARSEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSEN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSEN Sp. z o.o.