Opinie o McCain Poland w Strzelin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie McCain Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McCain Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCain Poland w Strzelin

Zawisza Nowy wpis

Co się dzieje ?? Taka wielka firma z tak wspaniałą rodziną atmosferą , nie moze znaleśc wózkowego HEHEHE.!! NIech te stare wygi troche popracują a nie spią po noach i filmiki ogłądaja jedząc frytki HEHEH No ale lepiej wykorzystać mładych pracowników i wchodzic w cztery litery karłowatemu kierowniczkowi !!!

Stefan Nowy wpis
@Zawisza

Kto tam przyjedzie do pracy na Mroźni, nie chłodni, tam jest - 25 stopni, wózki do załadunków nie jest ogrzewane, no i kasa, 3.5 tys z łaska, śmiech na sali.

Zawisza Nowy wpis

Hahahaha w ogłoszeniu jest ze w firmie jest "rodzinna atmosfera" Taka rodzinna ze cie pod...bią za byle co. Wstydzcie sie za taki system pracy oraz za chłodnie na wózku to co najmniej 5 tysiecy na ręke a wy nie dajecie nawet 3500 zł Wyzysk i tyle. Rodzinna atmosfere to szczególnie wprowadza ten psedo kierowniczek karzełek z magazynu zakompleksiony mały hu..ek !

Lidia Nowy wpis
@Zawisza

Nie no, ale tak kogoś wzywać to niefajnie akurat. :/ Ale ten kierownik to coś konkretnego Ci robił, że tak się burzysz?

A ja powiem ze pracowałam rok, podobało mi się. Miałam byc na zastępstwo 2msc, jako że pracowałam, nie szukałam dziury w całym to siedziałam rok i zwolniłam się tylko dlatego że szukałam czegoś lepszego na umowę o pracę. Ale chętnie bym wróciła, fajni ludzie. Praca lekka, czasami wracalam bardziej wypoczęta niż przychodziłam do pracy. Jak ktos chce robic, daje coś od siebie to nie będzie widział problemu, kierownicy też będą w stosunku do niego fair. O każdej firmie można powiedzieć że jest tragedia, ale to ludzie tworzą zakład, nie on sam. A w szczególności zwykli pracownicy.

Magdalena

A to co to było za stanowisko, że taka lekka i przyjemna praca? :)

Witam, widziałem ogłoszenie na operatora wózka, na jakie zarobi mogę liczyć na początek? Pozdrawiam!

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Strzelin
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Elektryk
Strzelin
Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.
Zawistny

Widze ogłoszenie na magazyn i chetnie bym aplikował gdyby tylko nie ten kierownik. Maly zakompleksiony karzełek.

Joanna
@Zawistny

A co z nim nie tak? Poza tym, że jest zakompleksiony jak napisałeś.

Witam czy są przyjęcia do pracy w McCain jako operator pakowaczek

@Adam

Podłączę się pod pytanie - czy poszukują nowego pracownika oraz jak wygląda proces rekrutacyjny? Czu trudno o zatrudnienie? Trzeba spełniać jakieś specjalne wymogi oraz mieć duże doświadczenie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

@Karolina

Kobiet już raczej nie przyjmują chyba że na sezon na sortownie. Umowa na początek zapewne zlecenie przez agencje, jak się sprawdzisz i pomęczysz kierownika to pewnie dadzą przez firmę.

Natalia

A po jakimś czasie to jest już umowa o pracę? I na jaki czas?

@Natalia

Raczej nie ma co liczyć na umowę o pracę w mccain, chyba że masz kogoś znajomego, rodzinę i zwolni się miejsce (ktoś pójdzie na emeryturę, ciąża itp) to wtedy może być szansa. Latem 2021 była likwidacja stanowisk i sporo kobiet wyleciało.

Grażyna

a ta likwidacja stannowisk czym była powodowana? za mało pracy a za duzo osob czy po prostu cieli koszty ?

Natalia

Czyli na sam początek umowa zlecenie, tak? I na jaki czas?

Ile jest zmian w McCain Poland?

3, tzw 5-brygadowka, 2 dni dniówki, 2 dni popołudnie, 2 nocki, 8h Na przepaku jedna zmiana od poniedziałku do piątku, 6-14

Jan

Witam jak można wysłać CV do kadr może ma ktoś melia do kadr

Ma ktoś może pomysł jak zgłosić mobing i nękanie ale tak anonimowo bo z tego co widze co wyrabiaja z ludźmi na innym dziale to masakra .vhciałam to zgłosić sama ale boję się konsekwencji.

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji w McCain

Tobiasz

Nie każdy pracuje tylko po to żeby awansować. Firma stwarza takie możliwości ale dla rzeczywiście dobrych fachowców.

Jak długo trwa proces awansu w McCain Poland?

nick

hahahha jakiego awansu?

Jarek

To rozumiem, że firma raczej rodzinna i ciężko się dostać nie będąc jej członkiem?

Seba

Witam ile zarabia się w waszej firmie netto

Wiktor

@rr Dobra firma dla pracowników a mimo wszystko są niezadowolone osoby, może to źle wybrana praca?

Witold

A na produkcji potrzebują kogoś? Jaką macie atmosferę w pracy? Zarobki można negocjować?

rr
@Witold

(usunięte przez administratora) fik tragedia ,ludzi buntują przeciw sobie ,pełno donosicieli zero atmosfery, grafik tragedia nieraz po 18 dni z rzędu do pracy .jedyny plus ,że sie nie narobisz

Onapp

Co z bonami, będą? Bo jak do tej pory ani słuchu ani widu a święta niebawem...

@Onapp

Użytkownicy na forum nie będą w stanie rzetelnie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Może warto, abyś zasięgnął informacje bezpośrednio w firmie? Jak rozumiem, szefostwo nie wydało ostatecznej informacji dotyczącej premii w okresie świątecznym? Do świąt zostały jeszcze niespełna dwa tygodnie, zatem może informacja pojawi się w przeciągu najbliższych dni?

Rar

Jak nie masz tam rodziny lub dobrego znajomego, który ma dobre plecy to o zatrudnieniu zapomnij. Choćbyś chodził na rzęsach to i tak Cię nie zatrudnią w biurze. Na produkcji to biorą kogo popadnie, bo nikt nie chce robić.

Rozbawiony

Brak możliwości rozwoju zawodowego, zatrudnienie tylko gdy ktoś poleci. Mało płacą a wymagania bardzo wysokie. Nie polecam.

Karol

Jak firma spoko to nie ma hejtu. Może ktoś napisze co słychać i czy potrzeba pracowników?

Rar
@Karol

Jak nie masz tam rodziny to zapomnij o przyjęciu, jak miejsce się zwalnia już jest obsadzone kimś z rodziny

Zostaw merytoryczną opinię o McCain Poland - Strzelin

• Jak się pracuje w McCain Poland?

Zobacz opinie na temat firmy McCain Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCain Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McCain Poland?

Kandydaci do pracy w McCain Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McCain Poland