McCain Poland

Strzelin

Opinie o McCain Poland

były pracownik 2009-06-28 17:30:33
Nie wiem jak jest tam teraz ale jak tam pracowałam to było tragicznie. praca ciezka a płacili 7 zł na godzine. Ciagle dzwiganie kartonów po 16 kg na palecie było ok 30 takich a palet trzeba było robic 11. I praca na zlecenie bo umowy nie chcieli dac.
anonom 2010-03-19 00:46:48
takie bzdury to morzesz pisać gdzieindziej bo waga kartonu to 12,5 kg a na palecie jest 54 kartony a nie 30 tak to jest jak sie pracowac niechce tylko narzekac do roboty
frey 2010-11-03 20:55:36
Ta firma to jeden wielki syff- zarobki i kadra
rtg 2013-06-06 23:50:25
Czy ktos moze napisac jak sie pracuje w tej firmie, jaki jest klimat, podejscie kadry do zalogi, sprawa nadgodzin?? Glownie pytam o podejscie szefostwa do podwladnych w biurze?? Warto tam sie starac o prace, czy firma jest godna polecenia itd??
mirek 2016-05-07 22:30:05
@Marek wpis chyba nie na temat. Choć piszesz dobrze, że w pracy się pracuje i za to właśnie jest zarobek. Tu chyba problemu z wypłatami nie ma. Zastanawiam się tylko jak można u nich spokojnie u nich zarobić?
Zostaw swoją opinię o McCain Poland - Strzelin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McCain Poland