AVK Polska Sp. z o. o.

Pniewy

Opinie o AVK Polska Sp. z o. o.

cnc 2015-02-14 18:52
JBA nie jest taki zły-wymaga bo wymagają od niego. Jest dobrym pracownikiem.Zna się na maszynach-wiadomo kto go szkolił. MSU niech jest tam gdzie jest, my mamy spokój.Choć jest na montażu i tak większość czasu spędza u nas na obróbce-czy to oznacza że nie łapie czy może nie może się odnaleźć na innym dziale. No ale gadaniem i przeklinaniem zawsze nadrabiał bo nie pracą.
mistrzuu 2015-02-17 13:09
Mc.Kein powiem ci tyle: Kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie. Jak jesteś anonimowy to wielki cwaniak a w rzeczywistosci pewnie gęby nie umiesz otworzyć. I odczep się od MSU i JBA bo są naprawde w porządku. Pozdro lamusie.
pracus 2015-02-23 23:06
Już miesiąc zmian,a MSU cały czas spędza chwile na obróbce.Czy tak mu za nami tęskno? Niech pozwoli wykazać się JBO. Ciekawe,że MSU może chodzić jak mu się podoba na zmiany a nam nigdy nie pozwalał? No tak ale my zwykli pracownicy mamy więcej zakazów niż pozwoleń.
cnc 2015-03-30 09:56
I już po rozmowach. Zmieniło się coś? NIC! Ludzie odchodzą. A dlaczego? Bo nie są doceniani, górą są ci co nie mają az takich wszestronnych umiejętności. Ale może przez to liderzy i zastępca będą zmobilizowani do pracy a nie tylko do chodzenia np. JBO,MSU,PSC. Ciekawe ze MSU może przychodzić szybciej ? Co szuka cały czas u nas na dziale obróbka,czy nie pozwala wykazać się JBO?
cyc 2015-04-02 20:34
Haha "cnc" oni liderzy zmobilizowani do pracy to dobre przecież oni nigdy nic nie robili cały dzień tylko przed komputerem albo chodzili gdzieś na ploty tak zawsze było i to się nie zmieni już. A kierownictwo pomału robi z nas wszystkich niewolników i jakieś DETY do roboty. Zmuszają lakierników żeby zostawali 5 dni na 12godz a jak się odmówi do się dostaje naganę. ta firma zmienia się pomału w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi nie można nic powiedzieć bo ma to wszystko gdzieś i zawsze tylko się z tego śmieje liderzy liżą kierownikowi więc też nic nie załatwią w tej sprawie więc jeszcze trochę i dopiero się posypie nagana za naganą za odmawianie pracy po godzinach... Ps. jeszcze by chociaż za to zapłacili ale nie bo po co jak można od święcić....
Kasztelan 2015-04-02 20:47
Nie polecam pracy w AVK ze względu na atmosferę tam panującą trzeba uważać na konfidentów a tam ich wiele. Niskie zarobki chyba najniższe w Pniewach. Zmuszanie do pracy po godzinach pod groźbą nagany za odmówienie. Sama praca to zależy który dział obróbka montaż lajcik emaliernia i lakiernia prze..ne i latem goraczka na tych dwóch działach. Warunki socjalne spełniają normy nie są złe
macher 2015-06-24 22:21
Niskie zarobki tzn jakie? Ciągle widzę ogłoszenie w prasie lokalnej na operatora cnc i technika jakości. Miałem styczność z maszyną pomiarową ale jako preset, niestety z angielskim krucho. Ktoś z Tomyśla dojeżdża?
avk 2015-08-05 17:03
Zarobki są jakie są jezeli się zatrudnisz to sie dowiesz
Pablo12 2015-08-18 22:47
Witam. Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku operatora CNC?
Gość 2016-03-31 22:52
Bajki
Gość 2016-03-31 23:05
Biała wszystkich zwolni.......... Jeszcze więcej niech do Kierowania do biura chodzi........... takie życie uczciwych ludzi. Resztę pozostawiam wam do myślenia,przyjdzie i na was kolej.Pozdrawiam i miłej pracy z fałszywymi konfidentami i dupowłazami zwanymi kablami.Poprostu bajka.......

gość 2016-04-01 20:34
'Gratuluję' rozsądku kierownictwa mniejszej hali- przyjąć pracowników na pęczki/ wyszkolić/ ślepo wierzyć dupowłazom/ zwolnić bez podania argumentacji.Polityka firmy rewelacja- najniższa krajowa, zero socjalu na święta(szukanie oszczędności) grunt że kierownictwu się kasa na koncie kasa zgadza.
P.S. Ci co na produkcji najwięcej szczekają mają najwięcej do powiedzenia w biurze.
skromna 2016-04-01 22:36
Zostały zwolnione osoby które nie wyrażały opinii, zostały zwolnione osoby które wyrażały opinię ... hm recepta i porada dla innych pracujących - grajcie do jednej bramki z konfidentami
majk 2016-04-07 14:11
A zarobki w avk pniewy jakie sa
skromna 2016-04-12 09:07
Szkoda tylko ze nie udawadniaja tych "rzekomych słabych wyników" a atmosfera na małej hali zrobiła się toksyczna nadal tam pracuję więc wiem co mówię.
LPA 2016-06-28 12:48
pozdro dla pawlaka który wszystkich podpierda.. mysli ze kariera zrobi w AVK a jak wchodzi w du.. kierownikowi to szok. ale niech uważa na miescie bo podobno sie na niego chłopaki szykuja. a wtedy juz mu kierownik nie pomorze
LPA 2016-06-28 12:49
Ober 2016-06-30 10:35
Nie polecam tej firmy założyli kamery do ochrony obiektu a kierownik posługuje się nimi do obserwacji pracowników i o każdą byle copy Ma pretensje. Zresztą od dłuższego czasu to nikt nie usłyszał pochwały wiecznie źle wiecznie pretensje wiecznie mało wiecznie nic nie robią itd. A wypłaty to chyba najniższe w pniewach.
Byk 2016-07-02 11:00
No to co do kamer i kierownika to sama prawda. Z lpa tez sama prawda. Podobno jba tez lubi uprzejmie donieść.
rafał 2016-07-02 17:19
Przecież tam wszyscy kablują
pracowyk 2016-07-04 17:40
Czy jako świeży pracownik jestem w stanie zarobić 2tys na rękę ?
ACORDO 2016-07-04 17:46
Na jakie zarobki może liczyć osoba pracująca przy maszynach CNC ? Czy jest możliwość szkolenia na takie stanowisko ?
Ober 2016-07-12 00:13
Jako świeży pracownik to blisko najniższej krajowe a na cnc to tez słabo po 10 latach 2 tys nie ma. A o szkoleniach to zapomnij jak się nie nauczysz od tych którzy się sami nauczyli obsługi to nie będziesz umiał.
Z 2016-08-18 11:11
To chyba pracujesz w biurze albo jesteś jednym z tych przydupasow ze wszystko ci pasuje
Z 2016-08-30 08:08
Kierownik tak broni lpa i jba i albo udaje głupiego albo jest bo jak lpa w kwietniu zjebal 4520048 zrobił zły kat wiercenia to nic mu nie zrobił a dobrze widział te sztuki chociaż były przez nich chowane a później potajemnie wywiezione na złom żeby kierownik o nich nie wiedział. Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze maja przywileje. Tragedia.
bla 2016-09-01 01:34
mów o sobie
okin 2016-09-23 23:23
Firma do dupy 12godzin na drugą w nocy do pracy kto to widzial a zarobki do bani nie polecam nikomu tej firmy
cnc 2016-10-07 20:14
Wiesz ,po 12 godzin od czasu do czasu można pracować. Najważniejsze by za nadgodziny płacili a nie tłumaczyli się bankiem godzin biorąc pod uwagę ze zleceń dużo,pracy tez.
50 2016-10-13 19:41
@sd a nie wiesz gdzie można teraz oferty znaleźć?
kruk 2016-10-27 21:21
Praca 12godz za nic system.same kapusie robia w tym zakładzie nie polecam nikomu tej firmy a zarobki najmniejsze w pniewach
Józef 2016-11-13 13:33
Zarobki nie ciekawe.Po ponad 10 latach masz prawie tyle pensji co nowo zatrudnieni. Roznica tylko taka ze ty umiesz a ci nowi nie umieja ,wybierają co będą robic byle nie za ciężko,choruja i sa najlepsi. Dlatego ja już tam nie pracuje,bo starzy pracownicy sa zle traktowani. A socjal-nic się nie zmienia,nic nie dawaja pracownikom więcej. Ludzie chodza po 12 godzin z przymusu a nic więcej nie placa,to firma zarzadza godzinami.
bonifacy 2016-11-18 14:00
avk to porażka, biurowi po 5 tys na reke i maja sie za panow a ty szarp na darmozjadow za 1400, poza tym ta atmosfera w firmie - strach sie bac, w pniewach nic gorszego nie znajdziesz
sko 2016-11-18 15:34
Pracowałem kilka lat w tej firmie, wtedy było ok. Dobrych pracowników zwolnili lub sami odeszli a teraz przyjmują jak leci czy coś umie czy nie. Po pierwszej wypłacie znikają lub idą na chorobowe a za chwilę znowu przychodzą nowi i karuzela się kręci. A poza tym większość to lizusy i kapusie. Jak firma nie pasuje to się zmienia a nie narzeka. Tyle w temacie
Lpa 2016-11-19 14:44
Jakie 5 tysięcy jesteś słabo poinformowany tam poniżej 10 nie schodzą A lajt taki Mają że masakra a udają że tacy zarobienie jak Mają coś zrobić to trzeba wielce czekać. A ludzie za 1500 robią I muszą wysłuchać że nic nie robią że mało że nic nie potrafiła. Tragedia a nie firma.
majk 2016-11-28 11:22
Prawda sama prawda ludzie 12 godz robia za darmo
Lpa 2016-12-20 21:59
I jak nagrody jak zwykle dla przydupasow i kapusi.
filip 2016-12-21 08:54
Nagrody dla najlepszych!!!
Blu 2016-12-21 21:29
Widzę że ktoś się podszywa pod LPA bo przecież też dostał Oskara to sam o sobie nie napisał by przydupas i kapuś. Swoją drogą to tak zasłużenie nagrode dostało niewielu a reszta to hmm dobrze liżą tyle
Lpa 2016-12-24 10:18
A za co dostał tego Oskara? Tylko i wyłącznie za kapowanie A najlepsze jest to że on się z tym nie kryje. I tylko dlatego został zastępcą. Bo jeśli chodzi o rozdzielanie roboty i inne obowiązki zastępcy to nie ma pojęcia i tylko miesza Jackowi. I te jego darcie ryja to jest przesada kwalifikuje się to na mobing Ale kierownik o tym wie Ale udaje za jest wszystko ok. Ale wkrótce będzie zrobiony z tym porządek.
Stiwen 2016-12-26 23:22
A upominek świąteczny od Firmy? To porażka! Po co komuś miód? Zawsze było coś na pamiątke a tym razem.... śmieszne.
A co do Oskara jak to mówicie,to już nie te czasy że dostawały osoby które sobie za to zapracowały.Teraz wystarczy nic nie umieć ale podlizywac się liderowi i zagadywać o głupotach kierownika. Co tu dużo mówić tak samo z podwyżkami.Starzy pracownicy porównując się do nowo zatrudnionych zarabiają już prawie tyle samo-gdzie tu motywacja?
W tej firmie już się chyba nic na lepsze nie zmieni...
B.B 2016-12-28 13:02
Sory ale dostałem Oskara w tym roku też. I nie podpierdalam nie liże du...y majstrowi czy kierownikowi po prostu robię swoje i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo nie wszyscy to kapusie przydupasy i lizusy są osoby które naprawdę pracują i są spoko i szkoda że też nie zostali wyróżnieni
ik 2017-01-19 22:19
Do d...y z takimi wyplatami dno.wszystkie nadgodziny nam zabrali.ludzie są sobie sami winni.ze tak sobie pozwalają.poprostu koniec z 12-tkami tak i tak nie zapłacę
B.B 2017-01-19 23:02
To fakt pracy jest jak na styczeń sporo a wszystkich na wolne z nadgodzin i szukanie i przenoszenie ludzi z działu na dział to jest chore później się dziwią że ludzi nie mogą poszukać do pracy a jak znajdą to na miesiąc i nara. Z tego co wiem jest to jedyna firma w pniewach która nie wypłaca nadgodzin, prowadzi nie prawny grafik zmuszając pracowników do pracy po godzinach i wypłaty są najmniejsze
filip 2017-01-20 10:09
U nas nadgodziny płacą na końcu miesiąca i jest cacy.B.B. zmieniaj firmę a nie narzekaj
SGA 2017-02-04 21:12
Pozdrawiam dział obróbki. Pracowałem w tej firmie 9 lat. Szmat czasu. Nie żałuję ze zmieniłem prace. Zarobki niskie. Za nadgodziny nie wypłacaja. Motywacji nie ma wcale. Wymagania dość wysokie niestety nie przekłada sie to na pensje
okin 2017-02-10 22:21
Wypłaty takie ze na chleb nawet nie ma.w tej firmie nie idzie zarobić.
Z 2017-02-11 09:49
To dla dlaczego tam siedzibie roboty jest wszędzie pełno trochę odwagi
Lol 2017-03-14 00:11
Witam, chce napisać o AVK components. Jeśli chodzi o zarobki to masakra. Jak jest okres rozliczeniowy to super, ale trzeba się narobić żeby co 3 miesiące mieć fajną wypłatę. Masakra, zero czasu prywatnego bo ciągle po 12h w pracy. No i te śmieszne czujniki. Czas wyłączony co do sekundy. Byle robić od deski do deski. Syf zostawić byle jechać, samo się posprząta. Bo jak nie to wylot. Po za tym jeden na drugiego donosi. A u siebie nic nie widzą. Najwięcej do powiedzenia maja Ci co sami nic nie robią i patrzą jak tu robić byle tylko nie robić. Ale żeby w karcie się zgadzało no bo przecież trzeba odpocząć no nie. Masakra. Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Odradzam. No i ostatnio zatrudnianie wszystkich jak leci. Obojętnie czy się nadajesz czy nie byle ktoś robił..
Kca 2017-03-21 23:29
Dobrze że Ja już tam nie pracuje... Wszystko prawda. A...... Panie kierowniku : chyba nie zdaje Pan Sobie sprawy jak są pracownicy Ci z bardzo długim starzem..... Oj na nie jednej osobie by Pan się zawiódł.... I zwolnił z hukiem zamiast głaskać po głowie. ....
Z 2017-03-28 04:04
Patologia A nie firma. A Lpa nie wytrzymuje psychicznie i chce zrezygnować z lider.
Zostaw swoją opinię o AVK Polska Sp. z o. o. - Pniewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVK Polska Sp. z o. o.