AVK Polska Sp. z o. o.

Pniewy

Opinie o AVK Polska Sp. z o. o.

Johny 2013-12-26 22:06:34
Normy ( tygodniowy i dzienny plan produkcji każdej serii na montażu) wprowadził nowy kierownik chyba z 2 miesiące temu...
filip 2014-01-07 11:42:57
Najgorszą łajzą na lakierni jest zastepca lidera KKU i jego przydupas MKI.
Uważajcie na nich bo potrafią zaszkodzić,,,sprzedali" już nie jednego.
JSU 2014-01-09 12:15:47
Jak w tej firmie ma być dobrze, skoro pracownicy sami siebie nawzajem obrzucają błotkiem. Szkoda tylko, że anonimowo.No ale to trzeba mieć odwagę. Ja jak miałam jakieś zastrzeżenia to mówiłam o tym otwarcie w twarz.Wolałam odejść, niż bawić się w te prywatne wojenki.
Dyrektor ...Wspaniały człowiek, firma...niezła.
Tylko...mniej zawiści wobec siebie.
Tego Wam życzę i pozdrawiam(usunięte przez administratora)
KLA 2014-01-17 16:51:23
No ładnych rzeczy się tu dowiaduje
kruk 2014-01-22 20:09:44
Internet szybszy od policji Pani (usunięte przez administratora)warto czytać;-)
mało ważne kto 2014-01-27 22:46:44
Widzę że forum na temat pracodawców zmienił tematykę na forum plotkarskie. Ludzie ogarnijcie się nikogo nie interesują takie rzeczy. Piszą to pewnie takie osoby co w pracy się nudzą i mają czas na plotki. PSC na montażu wykonuje swoją prace dobrze i sumiennie może nawet lepiej niż lider RSZ bo za niego prace wykonuje żona... (usunięte przez administratora)
KGL 2014-05-28 21:08:27
No a co by gacka interesowało ? Pytać prosze to opowiem chętnie na każde pytanie
MCKEIN 2014-11-03 15:04:46
smieszny jest kargul ktory udaje najmadrzejszego i wszystko wiedzacego a tek naprawde to gamon ale on mysli ze mu wszystko wolno ale to sie skonczy predzej czy pozniej najlepsze to ze smieje sie z niego cala firma z tej jego madrosci
rAM 2014-11-05 19:21:02
ja polecam... przyjmuja ludzi bez doswiadczenia i jesli sie sprawdzaja to przyjmuja na stale... jest pelno ludzi ktore narzekaja ale to sa tylko sciemniacze kturzy mysla ze za nic nie robienie dostana podwyzke itp. takich ludzi pelno wszedzie... skladaj smialo papiery moze akurat ci sie uda
waluś 2014-12-23 07:19:55
Jak spotkanie wigilijne w firmie? znowu ci sami wyróznieni za wkład w rozwoj firmy?
avk 2014-12-23 21:39:37
a kogo masz na myśli?
operator 2015-01-22 14:13:18
W tej firmie licza się plotki,nikt nie sprawdza jak jest naprawdę. Osoby wyróżnione na koniec roku? Każdy ma swoje zdanie,nie zawsze licza się umiejetnosci a wystarczy po prostu być uprzejmym . Nastapiły zmiany... a czy pozytywne? :) My mamy luzik,dopieliśmy swego a jak inni? Wkrótce wiosna świat staje otworem,nowe perspektywy,nowe warunki,nowi pracodawcy... A sumienie będzie gryzłoooooo!!!!
były monter 2015-02-07 08:02:57
Jak radzi sobie RSZ w nowej roli po ,,awansie"pewnie niedługo wyleci z hukiem
pracownik 2015-02-07 20:55:58
Na obróbce jest spokój-odpoczywamy od rzadów MSU. Wreście nie mamy z nim styczności teraz dopiero zobaczą czy jest taki bystry czy nadal będzie się innymi wyslugiwac. Wiadomo jak się nie ma pojęcia to zastępcy musza robic. My wyszliśmy na tym najlepiej.
MC.KEIN 2015-02-14 12:00:26
jeszcze bedziemy tesknic za MSU zobaczycie jaka jazda bedzie z JBA on jest w goracej wodzie kapany juz wwzystko musi byc zrobione bo mu cos biuro piernie. jest po prostu nienormalny. nie pamieta wół jak cieleciem byl. ale jeszcze sie przejedzie na tym cwaniak!!!!!!!!!!!!
cnc 2015-02-14 18:52:10
JBA nie jest taki zły-wymaga bo wymagają od niego. Jest dobrym pracownikiem.Zna się na maszynach-wiadomo kto go szkolił. MSU niech jest tam gdzie jest, my mamy spokój.Choć jest na montażu i tak większość czasu spędza u nas na obróbce-czy to oznacza że nie łapie czy może nie może się odnaleźć na innym dziale. No ale gadaniem i przeklinaniem zawsze nadrabiał bo nie pracą.
mistrzuu 2015-02-17 13:09:48
Mc.Kein powiem ci tyle: Kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie. Jak jesteś anonimowy to wielki cwaniak a w rzeczywistosci pewnie gęby nie umiesz otworzyć. I odczep się od MSU i JBA bo są naprawde w porządku. Pozdro lamusie.
pracus 2015-02-23 23:06:18
Już miesiąc zmian,a MSU cały czas spędza chwile na obróbce.Czy tak mu za nami tęskno? Niech pozwoli wykazać się JBO. Ciekawe,że MSU może chodzić jak mu się podoba na zmiany a nam nigdy nie pozwalał? No tak ale my zwykli pracownicy mamy więcej zakazów niż pozwoleń.
cnc 2015-03-30 09:56:33
I już po rozmowach. Zmieniło się coś? NIC! Ludzie odchodzą. A dlaczego? Bo nie są doceniani, górą są ci co nie mają az takich wszestronnych umiejętności. Ale może przez to liderzy i zastępca będą zmobilizowani do pracy a nie tylko do chodzenia np. JBO,MSU,PSC. Ciekawe ze MSU może przychodzić szybciej ? Co szuka cały czas u nas na dziale obróbka,czy nie pozwala wykazać się JBO?
cyc 2015-04-02 20:34:09
Haha "cnc" oni liderzy zmobilizowani do pracy to dobre przecież oni nigdy nic nie robili cały dzień tylko przed komputerem albo chodzili gdzieś na ploty tak zawsze było i to się nie zmieni już. A kierownictwo pomału robi z nas wszystkich niewolników i jakieś DETY do roboty. Zmuszają lakierników żeby zostawali 5 dni na 12godz a jak się odmówi do się dostaje naganę. ta firma zmienia się pomału w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi nie można nic powiedzieć bo ma to wszystko gdzieś i zawsze tylko się z tego śmieje liderzy liżą kierownikowi więc też nic nie załatwią w tej sprawie więc jeszcze trochę i dopiero się posypie nagana za naganą za odmawianie pracy po godzinach... Ps. jeszcze by chociaż za to zapłacili ale nie bo po co jak można od święcić....
Kasztelan 2015-04-02 20:47:07
Nie polecam pracy w AVK ze względu na atmosferę tam panującą trzeba uważać na konfidentów a tam ich wiele. Niskie zarobki chyba najniższe w Pniewach. Zmuszanie do pracy po godzinach pod groźbą nagany za odmówienie. Sama praca to zależy który dział obróbka montaż lajcik emaliernia i lakiernia prze..ne i latem goraczka na tych dwóch działach. Warunki socjalne spełniają normy nie są złe
macher 2015-06-24 22:21:47
Niskie zarobki tzn jakie? Ciągle widzę ogłoszenie w prasie lokalnej na operatora cnc i technika jakości. Miałem styczność z maszyną pomiarową ale jako preset, niestety z angielskim krucho. Ktoś z Tomyśla dojeżdża?
avk 2015-08-05 17:03:14
Zarobki są jakie są jezeli się zatrudnisz to sie dowiesz
Pablo12 2015-08-18 22:47:41
Witam. Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku operatora CNC?
Gość 2016-03-31 22:52:31
Bajki
Gość 2016-03-31 23:05:03
Biała wszystkich zwolni.......... Jeszcze więcej niech do Kierowania do biura chodzi........... takie życie uczciwych ludzi. Resztę pozostawiam wam do myślenia,przyjdzie i na was kolej.Pozdrawiam i miłej pracy z fałszywymi konfidentami i dupowłazami zwanymi kablami.Poprostu bajka.......

gość 2016-04-01 20:34:48
'Gratuluję' rozsądku kierownictwa mniejszej hali- przyjąć pracowników na pęczki/ wyszkolić/ ślepo wierzyć dupowłazom/ zwolnić bez podania argumentacji.Polityka firmy rewelacja- najniższa krajowa, zero socjalu na święta(szukanie oszczędności) grunt że kierownictwu się kasa na koncie kasa zgadza.
P.S. Ci co na produkcji najwięcej szczekają mają najwięcej do powiedzenia w biurze.
skromna 2016-04-01 22:36:47
Zostały zwolnione osoby które nie wyrażały opinii, zostały zwolnione osoby które wyrażały opinię ... hm recepta i porada dla innych pracujących - grajcie do jednej bramki z konfidentami
majk 2016-04-07 14:11:53
A zarobki w avk pniewy jakie sa
skromna 2016-04-12 09:07:42
Szkoda tylko ze nie udawadniaja tych "rzekomych słabych wyników" a atmosfera na małej hali zrobiła się toksyczna nadal tam pracuję więc wiem co mówię.
LPA 2016-06-28 12:48:40
pozdro dla pawlaka który wszystkich podpierda.. mysli ze kariera zrobi w AVK a jak wchodzi w du.. kierownikowi to szok. ale niech uważa na miescie bo podobno sie na niego chłopaki szykuja. a wtedy juz mu kierownik nie pomorze
LPA 2016-06-28 12:49:15
Ober 2016-06-30 10:35:43
Nie polecam tej firmy założyli kamery do ochrony obiektu a kierownik posługuje się nimi do obserwacji pracowników i o każdą byle copy Ma pretensje. Zresztą od dłuższego czasu to nikt nie usłyszał pochwały wiecznie źle wiecznie pretensje wiecznie mało wiecznie nic nie robią itd. A wypłaty to chyba najniższe w pniewach.
Byk 2016-07-02 11:00:54
No to co do kamer i kierownika to sama prawda. Z lpa tez sama prawda. Podobno jba tez lubi uprzejmie donieść.
rafał 2016-07-02 17:19:47
Przecież tam wszyscy kablują
pracowyk 2016-07-04 17:40:36
Czy jako świeży pracownik jestem w stanie zarobić 2tys na rękę ?
ACORDO 2016-07-04 17:46:54
Na jakie zarobki może liczyć osoba pracująca przy maszynach CNC ? Czy jest możliwość szkolenia na takie stanowisko ?
Ober 2016-07-12 00:13:44
Jako świeży pracownik to blisko najniższej krajowe a na cnc to tez słabo po 10 latach 2 tys nie ma. A o szkoleniach to zapomnij jak się nie nauczysz od tych którzy się sami nauczyli obsługi to nie będziesz umiał.
Z 2016-08-18 11:11:56
To chyba pracujesz w biurze albo jesteś jednym z tych przydupasow ze wszystko ci pasuje
Z 2016-08-30 08:08:45
Kierownik tak broni lpa i jba i albo udaje głupiego albo jest bo jak lpa w kwietniu zjebal 4520048 zrobił zły kat wiercenia to nic mu nie zrobił a dobrze widział te sztuki chociaż były przez nich chowane a później potajemnie wywiezione na złom żeby kierownik o nich nie wiedział. Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze maja przywileje. Tragedia.
bla 2016-09-01 01:34:36
mów o sobie
okin 2016-09-23 23:23:04
Firma do dupy 12godzin na drugą w nocy do pracy kto to widzial a zarobki do bani nie polecam nikomu tej firmy
cnc 2016-10-07 20:14:50
Wiesz ,po 12 godzin od czasu do czasu można pracować. Najważniejsze by za nadgodziny płacili a nie tłumaczyli się bankiem godzin biorąc pod uwagę ze zleceń dużo,pracy tez.
50 2016-10-13 19:41:39
@sd a nie wiesz gdzie można teraz oferty znaleźć?
kruk 2016-10-27 21:21:44
Praca 12godz za nic system.same kapusie robia w tym zakładzie nie polecam nikomu tej firmy a zarobki najmniejsze w pniewach
Józef 2016-11-13 13:33:25
Zarobki nie ciekawe.Po ponad 10 latach masz prawie tyle pensji co nowo zatrudnieni. Roznica tylko taka ze ty umiesz a ci nowi nie umieja ,wybierają co będą robic byle nie za ciężko,choruja i sa najlepsi. Dlatego ja już tam nie pracuje,bo starzy pracownicy sa zle traktowani. A socjal-nic się nie zmienia,nic nie dawaja pracownikom więcej. Ludzie chodza po 12 godzin z przymusu a nic więcej nie placa,to firma zarzadza godzinami.
bonifacy 2016-11-18 14:00:45
avk to porażka, biurowi po 5 tys na reke i maja sie za panow a ty szarp na darmozjadow za 1400, poza tym ta atmosfera w firmie - strach sie bac, w pniewach nic gorszego nie znajdziesz
sko 2016-11-18 15:34:12
Pracowałem kilka lat w tej firmie, wtedy było ok. Dobrych pracowników zwolnili lub sami odeszli a teraz przyjmują jak leci czy coś umie czy nie. Po pierwszej wypłacie znikają lub idą na chorobowe a za chwilę znowu przychodzą nowi i karuzela się kręci. A poza tym większość to lizusy i kapusie. Jak firma nie pasuje to się zmienia a nie narzeka. Tyle w temacie
Lpa 2016-11-19 14:44:06
Jakie 5 tysięcy jesteś słabo poinformowany tam poniżej 10 nie schodzą A lajt taki Mają że masakra a udają że tacy zarobienie jak Mają coś zrobić to trzeba wielce czekać. A ludzie za 1500 robią I muszą wysłuchać że nic nie robią że mało że nic nie potrafiła. Tragedia a nie firma.
majk 2016-11-28 11:22:56
Prawda sama prawda ludzie 12 godz robia za darmo
Zostaw swoją opinię o AVK Polska Sp. z o. o. - Pniewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVK Polska Sp. z o. o.