Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o.

admin 2015-07-21 23:00
Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!
rexio 2016-10-27 11:30
Tak znamy co niektórzy maszyniści biorą urlop na żądanie by muc dorabiać w KC tak panie Giżak to o was chodzi... Pasażerowie powinni czuć. Się. Bezpiecznie a nie jeździć z przemęczonymi maszynistami ...cdn
antyksior 2017-01-30 16:43
Stanowczo odradzam pracę na jakimkolwiek stanowisku, a zwłaszcza przy naprawie taboru. Zakład działa na zasadzie korporacji w kraju trzeciego świata.
Jacek 2017-03-22 09:51
Wiem tyle: na początek 4800 brutto, po okresie próbnym 6400 brutto .
Gość 2017-04-26 18:40
Chyba za kwartał
Jacek 2017-04-26 19:29
Za miesiąc, w normie godzin~ co ważne.
Mowimy oczywiście o kwocie brutto.
Gnom 2017-05-14 17:57
panie jacku a na jakim stanowisku??
Nick 2017-05-29 21:26
Z rozmowy rekrutacyjnej (to jak ktoś nie lubi tracić czasu) stanowisko: elektronik. 3k5 brutto na start, umowa 3msce, potem może 4k (druga umowa na rok) a potem "zobaczymy". Równoważny system pracy (soboty, niedziele też) praca w delegacji (Bielsko) wchodzi w grę. Dobre dla singla ale nie dla głowy rodziny
antyksior 2017-06-01 22:53
Niby elektronik, a kończy się na wymianie klocków i dolewaniu płynu do spryskiwaczy...
4 brutto na rękę to zarabiają mistrzowie co najwyżej.
Nick 2017-06-04 21:28
Acha... no to jeszcze lepiej... Napisałem co usłyszałem sam na interview... Reszta niech oceni sama... Ja próbowałem uzyskać info o zarobkach przed rozmową na Raciborskiej - niestety temat owiany tajemnicą. A szkoda czasu mojego (kolejny dzień urlopu w "starej" firmie) i Pani z HR... Radzę poszukać układu zbiorowego - macie tam stawki i widełki. St specjalista (niestety człowiek z elektroniką w małym palcu to nie specjalista wg. kadr KŚ) od 2k9 do 6k8.... Żenua....
Jacek 2017-07-03 21:08
Jest tam w kierownictwie jeden mąciwoda, ktory musi miec potężne "plecy", bo gość który nie daje " dobrej zmiany" jest nie do ruszenia. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
antyksior 2017-07-09 13:45
Widełki są znane, ale nikt nie zbliża się do ich górnej granicy.
W firmie jest potężny rozrost biurokracji ( pociotki ), jest idiotycznie zarządzana oraz usiłuje się wprowadzać systemy organizacji pracy, które ją utrudniają. Nagminnie brakuje części do taboru albo narzędzi, ale tym się nikt nie przejmuje. Będąc elektronikiem zajmujesz się wszystkim, mechaniką itp, a jak nie ma co robić to sprzątaniem pyłków i gołębich piór z kanałów.
Antyksior 2017-07-13 22:15
Kolego proponuje zajrzec na stronę, ciągle poszukują ludzi do pracy a tam zwyczajnie nikt nie chce pracować bo wszystko pociotkowie i kolesiostwo partyjne dobrej zmiany. Nic nie musisz wiedzieć, wystarczy być znajomym odpowiedniej osobu. Idealne miejsce dla ludzi bez wykształcenia. Nikogo tam nie ruszysz sam fakt że prezesem jest osobą która...proponuje poczytać dlaczego PESA nie zapłaciła KS odszkodowania za opóźniona dostawę pociągowy...tacy ludzie tam pracują i mają się dobrze!!!
Zostaw swoją opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.