Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o.

admin 2015-07-21 23:00
Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!
rexio 2016-10-27 11:30
Tak znamy co niektórzy maszyniści biorą urlop na żądanie by muc dorabiać w KC tak panie Giżak to o was chodzi... Pasażerowie powinni czuć. Się. Bezpiecznie a nie jeździć z przemęczonymi maszynistami ...cdn
antyksior 2017-01-30 16:43
Stanowczo odradzam pracę na jakimkolwiek stanowisku, a zwłaszcza przy naprawie taboru. Zakład działa na zasadzie korporacji w kraju trzeciego świata.
Jacek 2017-03-22 09:51
Wiem tyle: na początek 4800 brutto, po okresie próbnym 6400 brutto .
Gość 2017-04-26 18:40
Chyba za kwartał
Jacek 2017-04-26 19:29
Za miesiąc, w normie godzin~ co ważne.
Mowimy oczywiście o kwocie brutto.
Gnom 2017-05-14 17:57
panie jacku a na jakim stanowisku??
Nick 2017-05-29 21:26
Z rozmowy rekrutacyjnej (to jak ktoś nie lubi tracić czasu) stanowisko: elektronik. 3k5 brutto na start, umowa 3msce, potem może 4k (druga umowa na rok) a potem "zobaczymy". Równoważny system pracy (soboty, niedziele też) praca w delegacji (Bielsko) wchodzi w grę. Dobre dla singla ale nie dla głowy rodziny
Zostaw swoją opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.