Opinie o MAC Auditor Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAC Auditor Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAC Auditor Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAC Auditor Sp. z o.o w Warszawa

Gosc

Z tego co zauważyłam bardzo często prowadzą rekrutacji. Czyli zapewne jest duża rotacja pracowników a to o firmie nie świadczy dobrze.

@Gosc

No właśnie! Cos tu jest nie tak, i dlatego zrezygnowałem!

Dominika

Rekrutacja prowadzona przez skrajnie niekompetentną osobę. Odzew po dwóch tygodniach bo rekruterka niby zapomniała o rekrutacji. Do rozwiązania otrzymałam kilka testów i feedback tylko do jednego z nich. Jeden z testów miał niby miał zająć 15 minut a obejmował 100 pytań z języka angielskiego. Zupełny brak poszanowania dla czasu kandydata. Jeśli rekrutacja tak wygląda to nie chce wiedzieć jak chaotycznie przebiega wdrożenie i samo zatrudnienie. Polecam unikać. Rekrutowałam do działu księgowości.

@Dominika

@Dominika Miałam czas 60 min na ten test, zakończyłam go po 20 min. Nie odpowiedziałam na wszystkie pytania. Nie wiem, skąd Pani ma takie informacje, ale są one nieprawdziwe. Nie próbowałam ani nie próbuję się podszywać pod kogoś innego. Jestem sobą i nie mam powodu do kłamstwa. Nie znam nikogo o imieniu, które Pani podała. Proszę nie oskarżać mnie bezpodstawnie.

Weronika

Mogę śmiało powiedzieć, że polecam wszystkim pracę w Mac Auditor. Biuro jest w bardzo dobrej lokalizacji, jest możliwość pracy zdalnej, zarobki na bardzo dobrym poziomie. Wszyscy są dla siebie mili więc panuje naprawdę wspaniała atmosfera. Dodatkowo wykonywane obowiązki pozwalają na ciągły rozwój zawodowy.

Natalka Nowy wpis

Już kiedyś poruszany był temat pracy zdalnej. Teraz w ogłoszeniu dla młodszej księgowej wskazana została możliwość korzystania z opcji home office do 2 dni w tygodniu. Z jakim wyprzedzeniem należy zadeklarować taki dzień? i czy zawsze ma się co do niego dowolność w wyborze?

Gosc

n
@Gosc

Częścią działalności jest delegowanie pracowników na zastępstwo, często szukają do klientów :)

prokurator

plagiat testu z jęz. angielskiego i plagiat testu z excela

Antoni
@prokurator

O jakim plagiacie piszesz? Chciałbym dobrze zrozumieć przesłanie, które płynie z Twojej wypowiedzi, więc zachęcam, abyś wyraził ją bardziej zrozumiale. W wątku padło stwierdzenie, że firma MAC Auditor często prowadzi rekrutację, czy rzeczywiście jest to spowodowane tym, że pracownicy odchodzą, bądź są zwalniani przez pracodawcę? Mam nadzieję, że napiszesz, co wiesz na ten temat.

Top
@prokurator

Na czym polegal test z rachunkowości - w rozmwowie ustnej

Były pracownik Nowy wpis
@Gosc

No właśnie! Cos tu jest nie tak, i dlatego zrezygnowałem!

Teraz w ofercie dla księgowej jest napisane ze 60 % to biuro a 40 % to dom. Widzę też w zeszłorocznych komentarzach wskazane podobne proporcje. Będą się one utrzymywać na tym stałym poziomie czy może więcej będzie można wkrótce pracować z domu? lokalizacja mi niestety nie odpowiada, bo mam ciężko z dojazdem

Jola Nowy wpis

A kiedyś chciałam przyjść tu na praktykę tylko oferta była już wygasła, nie wiecie przypadkiem czy na dział audytu jeszcze nie będą brać? Każdy onboarding jest taki jak opisano teraz niedawno? Praktykanci po zakończeniu zostają na dłużej? proponują im zatrudnienie?

apteowa

Proces wdrożenia bardzo nie przyjemny można spodziewać się kilku dni po których głowa pulsuje od nadmiaru informacji. Bardzo dużo biurokracji i wypełnienia testów z programu z którym nie miało się styczności. W ogłoszeniach piszą o przyjaznym procesie onboardingu i wdrożenie do zadań. Jest to nie prawda i nudna część wdrożenia. Mała kuchnia i brak pomieszczenia gdzie można odebrać prywatny telefon do tego sale konferencyjne zazwyczaj zajęte. Mnie już to nie dotyczy.

Jako asystent ds. księgowości, że jest minimalne to nie owijają z tym w bawełnę, bo jak widać w aktualnej ofercie wskazane są widełki od 4,200 do 5,000 zł. mnie bardziej zastanawia jednak brak stawek przy ofercie dla młodszej księgowej. Czy zawsze będzie to wyższe wynagrodzenie niż poziom minimalnej?

Alka

A tej premii „jako takiej” jak to ktoś nazwał to czemu w zasadzie nie ma? ja to i tak myślałam o tym, by najpierw przyjść jako asystentka ds. księgowości. Widnieje teraz oferta w której podane są widełki od minimalnej do 5 tys, ciekawi mnie z czego wynika ta rozbieżność? czy w to wliczany jest jeszcze jakiś dodatek? Chyba, że to stała podstawa?

Czarna

Przeglądam ofertę na stanowisko asystenta ds. księgowości. Jak jest z home office, bo jednocześnie kadry piszą, że jest możliwość korzystania z opcji home office, ale z drugiej strony jest grafika z 80 proc. pracy biurowej... Zastanawia mnie ten spór o test z angielskiego. Czyli Twoim zdaniem @Nina można nie odpowiedzieć na wszystkie pytania? Daj znać, czy dostałaś tę pracę :)

Mac Auditor
@Czarna

Z reguły praca na stanowisku Asystenta ds. księgowości wymaga większej obecności w biurze, ale po okresie wdrożenia (około 2-3 miesiące) jest możliwość pracy zdalnej 20% w domu, 80% w biurze. Przy pozostałych stanowiskach wymiar czasu pracy to 40% w domu, 60% w biurze (lub więcej, w zależności od ustaleń indywidualnych) :)

Karygodne Traktowanie

Normalnie stronię od wypisywania opinii w necie, natomiast czuję, że trzeba opowiedzieć o toksyczności zespołu, do którego należałam (pozostałych zespołów nie znam, nie wypowiem się więc o całej firmie). Pracowałam tu rok z kawałkiem, chyba wystarczająco, by co nieco przekazać spostrzeżeń. Tak jak ktoś wspomniał wyżej, zamiast konstruktywnych i szczerych uwag, szeptanie za plecami i donosy. Młody człowiek chce się rozwijać, robić z czasem więcej, słyszy tylko cały czas, że niedługo dojdzie do poszerzenia zakresu, że ktoś mu coś nowego będzie przekazywał, a tymczasem coś zupełnie innego wychodzi na sam koniec. Sama główna księgowa zespołu we własnym świecie, nie potrafi słuchać, może pozycja lidera ją przerasta. W zespole pierwsze co odczuwałam od początku to taki trochę korpoklimat, nie czułam się pewnie i dobrze w zespole, dało się odczuć coś w stylu "chcesz być jedną z nas, udowodnij, że się nadajesz". Od samodzielnej ksiegowej, która była nade mną nie było co liczyć na cokolwiek, chyba, że na poniżenie jak akurat miała zły dzień. Na pytania odpowiedzi nie były dawane na bieżąco, praca hybrydowa, ale i w biurze nikt się zbytnio nie pała, by pomóc, jak już uzyskiwałam informacje to z taką łaską, że odechciewało się pytać już potem. Pretensje do mnie były, że nie pytam się o robotę, gdzie miałam swój zakres zadań, to po pierwsze, po drugie, to raczej starsi przekazują i pokazują dalsze procesy, tak czy nie? Zbrzydła mi tu praca w księgowości, na szczęście odzyskuję zapał w teraźniejszym zatrudnieniu, gdzie bez porównania jest serdeczniej i pomoc na bieżąco, chce się uczyć, chce się robić księgowość, rozwój gwarantowany oraz nie ma z kosmosu oczekiwań. Dobrze w MAC chwilę posiedzieć, by poznać optimę, która jest w wielu biurach, czy na przeczekanie, przynajmniej moim zdaniem, z perspektywy byłego członka tego zespołu. Szkoda zdrowia psychicznego i waszej ścieżki kariery

Nela

Od niedawna pracuję i jestem zadowolona z pracy i atmosfery w zespole. Dobrze wspominam proces rekrutacji i wdrożenie.

@Dominika

Jakie testy otrzymałaś? Na którym etapie? Na stronie firmy i pod każdym ogłoszeniem na pracuj.pl jest opisany każdy etap rekrutacji m.in. jakich testów można się spodziewać i ile czasu mogą zająć. Czy od spotkania rekrutacyjnego feedback otrzymałaś po 2 tygodniach? Czy na spotkaniu nie było możliwości zadania pytania nt. wyników z testów? Pytam, bo biorę udział w rekrutacji ????

@@Nina

Między innymi test wiedzy z zakresu księgowości i test języka angielskiego. O teście zostałam poinformowana w wiadomości mailowej i w mailu była adnotacja, że rozwiązanie zajmie max mi 15-20 minut. Nie wiem kto 100 pytań w obcym języku rozwiązuje w 15 minut, ale chciałabym poznać taką osobę. Feedback z testu językowego miałam od razu bo automatycznie dostałam wyniki na maila a feedback do testu wiedzy nie nadszedł nigdy. Zaproszono mnie na kolejny etap po właśnie jakoś 2-3 tygodniach od wysłania testu, ale zrezygnowałam z rekrutacji ze względu na rażące zaniedbania na tym etapie. Jeśli dział personalny "organizuje" pracę własną w ten sposób to naprawdę nie chce wiedzieć jaki (usunięte przez administratora) jest w reszcie firmy. Działy back office to mimo wszystko wizytówka dla całej firmy w czasie rekrutacji. Nie wiem jak wyglądają dalsze etapy i nie chcę wiedzieć.

Nina
@Dominika

Mogę coś więcej napisać o procesie rekrutacji, bo mnie nie zraziły testy z księgowości i angielskiego , o których pracodawca wspomina w każdym swoim ogłoszeniu o pracę i na profilu Pracodawcy na Pracuj.pl. Testy są wysyłane w niedługim czasie po przesłaniu CV. Test z angielskiego był limitowany czasowo, a czas na test to 60 min., w mailu nt. testu była informacja że test może zająć 15-30 min. Orłem nie jestem z angielskiego, ale test zajął mi 20 min :) z wynikiem B2. Wynik był od razu. Po ok. 2 tygodniach zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Na rozmowie otrzymałam informacje o wynikach testów. Po rozmowie i ustaleniu terminu otrzymałam maila i SMS, co jest super! Dzień przed spotkaniem otrzymałam maila z przypomnieniem o spotkaniu, był link do jego odwołania lub zgłoszenia zmian do zaplanowanego spotkania. Pierwsze spotkanie było z Panią z HR. Pani bardzo miła i ciepło nastawiona do kandydata. Zapytała o moje doświadczenie, osiągnięcia, motywacje do pracy i oczekiwania wobec pracodawcy. Była też cześć formalna - pytania dot. terminu rozpoczęcia pracy, formy umowy i oczekiwanego wynagrodzenia. Mogłam zadać swoje pytania :). Na koniec Pani zapytała czy chciałabym rozwiązać zadanie z rachunkowości. Zgodziłam się. Zadanie na 60 min, do zaksiegowania 20 operacji + policzenie przychodów, kosztów, podatku itd. Pani obiecała, że wróci z odpowiedzią do 2 tygodni. Po 2 dniach otrzymałam telefon z propozycja kolejnego etapu rekrutacji - rozmowa z Główną Księgową - bezpośrednim przełożonym. Jestem przed spotkaniem, ale patrząc na cały proces rekrutacji, wiem że będzie dobrze! :)

@Nina

20 minut na 100 pytań? Bo tyle miał pytań test. 12 sekund na pytanie? Niesamowite tempo rozwiązywania zadań w języku obcym. Aż ciężko uwierzyć, że ktokolwiek takie głupoty opowiada, ale pod fałszywym imieniem Pani Natalio to każdy umie.

KasiaKasia

Pracuję od jakiegoś czasu w firmie i jestem zadowolona. Proces rekrutacji wgl nie był stresujący, nie to co w innych firmach gdzie wcześniej aplikowałam. Rozwijam się i bez stresu przychodzę do pracy. Polecam :)

Weronika

Magda

Dużo pracy i zarobki niskie. Atmosfera nieprzyjemna

Nina
@Magda

Nieprzyjemna atmosfera - Czy możesz napisać coś więcej? Na jakim stanowisku pracowałaś lub pracujesz? Niskie zarobki - czy możesz podać chociaż widełki? W formularzu aplikacyjnym wpisałam oczekiwaną kwotę (większą niż na jednym z portali porównujących wynagrodzenia na danym stanowisku) i zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną ???? Dużo pracy Ok, ale czy pracowałaś w nadgodzinach? Czy nadgodziny można odebrać lub są wypłacane? Pracowałam teraz w firmie po 10 h dziennie bez płatnych nadgodzin :(. Odeszłam i szukam nowej pracy.

Moze to zalezy od konkretnego zespołu i przełożonego, ale jako były pracownik nie polecam tej firmy. Byłam bardzo zestresowana pracując tam, odeszłam po krótkim czasie. Dużo wymagań, zamiast pomocy donosy.

Były pracownik 123

Byłam bardzo zadowolona z pracy w tej firmę. Proces rekrutacyjny trwał 2-3 tygodnie. Przed dołączeniem do zespołu księgowości przeprowadzono ze mną wdrożenie, które oceniam 10/10. Przede wszystkim ceniłam ich dogodną lokalizację, która umożliwia mi szybki dojazd do pracy oraz możliwość pracy hybrydowej. Atmosfera w firmie jest bardzo pozytywna. Ponadto istnieje duża możliwość rozwoju np. dostęp do szkoleń. Jestem pod wrażeniem faktu, że mimo pełnego obłożenia pracą nie było tam nigdy nudy i czekały na mnie ciekawe wyzwania. Niemniej jednak jestem szczęśliwa, że mogłam pracować w tej firmie.

Pracowałam w dziale KIP i nie polecam tej firmy. Wymagania duże, kasa mała. Kuchnia mała.

Natalia

Ale to konkretnie tego działu nie polecasz czy w całej firmie podobnie jest? I może podzielisz się na jakim poziomie te zarobki? Bo nie wiem czy warto zawracać sobie w ogóle głowę ;P

Aplikowaliście na stanowisko Księgowa w MAC Auditor Sp. z o.o i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Aplikowałam na stanowisko młodszej księgowej. Rekrutacja przebiegła sprawnie i szybko, początkowo zostałam poproszona o wypełnienie testów, następnie odbyłam rozmowę z Panią z działu HR. Ostatnim etapem była rozmowa z przyszłym przełożonym, w ciągu tygodnia dostałam odpowiedź zwrotną.

@Ania

Jaka atmosfera w trakcie rekrutacji i później w pracy? Można liczyć na koleżeństwo i pomoc lub szkolenie, by łatwiej się robiło?

@Marek

Atmosfera w trakcie rekrutacji pozytywna, w trakcie rektutacji dobry kontakt z dziełem HR w razie jakiś problemów, zawsze dostałam odpowiedź na maila w ciągu doby, istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego. Zespół bardzo pozytywny i pomocny, atmosfera w pracy przyjemna. W pierwszych dniach masz czas by zapoznać się z funkcjonowaniem firmy, dostęp do bazy ze szkoleniami.

Natalia
@Ania

Czyli zakładam, że zaczęłaś tam już pracę? :) Jak wyglądają tam początki, przydzielają ci osobę do pomocy aby wdrożyć się w nowe obowiązki? Mam już pierwsze doświadczenie, ale wiadomo, dobrze jest mieć kogoś kto podpowie i pokaże co i jak. Jaką umowę można dostać na start i czy jest w ogóle perspektywa na umowę na czas nieokreślony w niedługim czasie? :)

Lokalizacja biura dobra, zarobki niskie. Pracy bardzo dużo. Kuchnia i pokój socjalny bardzo mały.

Były pracownik2

Potwierdzam opinię.

@Były pracownik2

No fajnie, tylko czemu nikt nie poda ile płacą skoro piszecie że zarobki niskie? Niech ktoś da znać ile za tym magicznym określeniem się kryje pieniędzy i czy są jakieś premie czy coś dodatkowego do wypłat?

Na jakie benefity można liczyć w MAC Auditor Sp. z o.o?

MAC

Pracownik może liczyć na pakiet sportowy oraz opiekę zdrowotną :)

Justyna
@MAC

A ogólnie są jakieś premie jeśli chodzi o zarobki? Jak tak, to jak wygląda system premiowy?

MAC

- dofinansowanie zajęć sportowych, - prywatna opieka medyczna, - dofinansowanie szkoleń i kursów, - możliwość pracy zdalnej, - elastyczny czas pracy, - spotkania integracyjne, - firmowa drużyna sportowa, - służbowy telefon oraz komputer do użytku prywatnego, - brak dress code'u, - paczki świąteczne, - program rekomendacji pracowników, - inicjatywy dobroczynne, - imprezy sportowe

Zostaw merytoryczną opinię o MAC Auditor Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w MAC Auditor Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MAC Auditor Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAC Auditor Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAC Auditor Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w MAC Auditor Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAC Auditor Sp. z o.o
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Obrzeżna 5 lok. 8P.
    02-691 Warszawa