Opinie o ADT Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ADT Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ADT Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADT Group Sp. z o.o. w Warszawa

Larysa Nowy wpis

W ofercie dla Specjalisty w dziale finansów nie podano żadnych widełek placowych przy czym pojawił się przypis o zatrudnianiu osób z minimum rocznym doświadczeniem jak również zaproszenie dla tych o większym stażu. jak wtedy może wpływać on na oferowana podstawę?

ggg Nowy wpis

Firma w ogłoszeniach o prace szczyci się tym jaka to nie jest u nich przyjazna i rodzinna atmosfera. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Powiedziałbym,że wręcz jest to toksyczna firma,w której ludzie są zwalniani z dnia na dzień. W firmie są podwójne standardy nikt nie jest równo traktowany. Wszystko zależy od humoru szefostwa, komunikacja w firmie na poziomie 0.Ludzie chodzą do pracy zestresowani i nie pewni jutra,jednego dnia jesteś dobrym pracownikiem innego do kitu. Także radziłbym zastanowić się 10 razy przed podjęciem tam pracy.

Witam. ;) na stronie firmowej są obecnie dodane dwie oferty, jedna z nich jest dla Account Managera, o którego zresztą z tego co widzę niedawno pytano. Widełek także nie widzę ale pojawiła się fraza o jasnym systemie premiowania. Czy mogę prosić o jego wyjaśnienie? Chce sprawdzić czy zasady mogłyby być korzystniejsze niż w moim aktualnym miejscu (usunięte przez administratora)

Obserwator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jest to bardzo toksyczna firmą. Nigdy nie wiesz, czy przychodząc do pracy zaraz z niej nie wyjdziesz :) Nikt w branży nie będzie Was traktował poważnie, co dwa lata średnio jest wymieniany dział handlowy. Jednego dnia jesteście wysyłani do klienta, do którego kolejnego dnia jedziecie a w ten sam dzień prezes pyta gdzie jesteście i dlaczego wszyscy? Wszyscy chodzą smutni, pełni obaw a często atmosfera tam panująca powoduje płacz, lęk etc. Nie jest to firma do spokojnego funkcjonowania

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ADT Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Solution Architect / Presales Cybersecurity. Jaki był jej rezultat?
Olcia

Jak kiedyś jedna Pani zauważyła to w jednej z ofert faktycznie proponowano tylko UoP oraz UZ ale jest też teraz inna dla handlowca gdzie wpisano UoP oraz B2B, tylko to jest oferta dla Account Managera, zakres zadań się rożni. A zarobki? tu i tu nie wskazano widełek

Dzien dobry. Jak wyglada mozliwosc pracy zdalnej w dziale handlowym? Po ile dni w tygodniu handlowcy pracuja zdalnie?

sm_fordzik
@Adam

pracownicy pracują w biurze i są sprawdzani, ile dni pracuje w biurze a ile u klienta

sm_fordzik

Jak chcecie zostać (usunięte przez administratora) to śmiało się tam zatrudniajcie :) Wywyższanie się pracowników z wieloletnim staże = pupil zarządu. Duża rotacja ludzi świadczy o całej strukturze a opinia branży potwierdza przypuszczenia. w Tej firmie z wyjątkiem dwóch może 3 osób nikt traktowany nie będzie a wasze starania co do obsługi i dowiezienie tematu jest niemożliwe. Producenci będą do Was podchodzić z dystansem albo będą Was ignorować - a w komencie sprawdzenia waszego "pochodzenia" będziecie kojarzeni z "cmielem" i kaprysem.

Czy w trakcie rekrutacji firma ADT Group Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Warszawa?

Inia

Sama jestem ciekawa jaki układ maja handlowcy w hybrydzie z opisu oferty. zastanawia mnie również forma umowy, wpisana jest tylko ta o pracę oraz zlecenie. A co z kontraktem? Nie można na B2B?

W adtg atmosfera jest zdecydowanie zła, (usunięte przez administratora)i wywyższanie się przez przełożonych to codzienność. Na miejscu nie ma żadnej organizacji, nic nigdy nie wiadomo. Przychodząc do pracy można tylko zgadywać co ma się robić ponieważ nie istnieje żadna komunikacja między zespołami. Benifitow nie ma, chyba że jesteś pupilkiem zarządu. To co zostało obiecane na rozmowie o prace nie miało nic wspólnego z realiami, ba tak naprawdę nigdy nie było na to miejsca. Same usługi firmy znacząco odchodzą od normy. Będąc po obu stronach usług, jako pracownik oraz jako kupujący jestem w stanie je określić jako prowizorkę. Adt tnie koszty na wszystkim co możliwe i niewywiązuje się z założeń. Ta firma to niesłychana strata czasu i samopoczucia, jeśli masz jakiekolwiek poszanowanie własnej osoby to odradzam tu pracować czy korzystać z ich usług.

Kurczę to trochę słabo, że nie ma komunikacji między zespołami. Napisałeś, że warunki są zupełnie inne niż to, co obiecali podczas rozmowy o pracę. Co dokładnie się nie zgadza? Tylko te benefity, czy jednak coś jeszcze? Myślałem o aplikowaniu tam.

@Marcin

Nie będę opisywał mojego konkretnego przypadku w tej firmie, ale mogę powiedzieć tyle: adt wykorzystuje nowych pracowników, wykorzystało i mnie, kiedy odchodziłem na moim miejscu była kolejna osoba która już była w procesie wykorzystywania. Taka właśnie jest pętla tej firmie. Po co zatrudniać drogich kontraktów skoro można zatrudnić nowego pracownika za najniższą krajową, naobiecywać dalszego rozwoju a przy skończony projekcie wysłać na trawkę. Nowi pracownicy w tej firmie to tylko możliwość cięcia kosztów w danym okresie. Jeśli faktycznie nie jesteś tylko jednym z aktualnych pracowników których tu w opiniach jest masa to naprawdę odradzam ci szukania tu pracy zawiedziesz się i przyznasz mi rację za parę miesięcy.

Danuta

Może jednak się skusisz żeby napisać coś więcej o sprawie? Widziałam na ich stronie ofertę i chciałabym wiedzieć co dokładnie miałeś na myśli :( Jaką umowę w ogóle dają skoro tak dużo osób tam przychodzi i odchodzi? W ofercie pisali o certyfikowanych szkoleniach, co szczerze mówiąc mnie zachęciło. Faktycznie każdy może na nie liczyć jeśli uda mu się zostać na dłużej?

ADT Group to świetne miejsce do pracy, które daje wiele możliwości dla osób pracowitych i ambitnych. Firma daje dużą autonomię, narzędzia do pracy oraz towarzystwo, które wzajemnie się wspiera — jeśli tego chcesz. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę osobom, które chcą budować tu kompetencje, które bardzo szybko przekładają wynagrodzenie.

Czyli im wyższe kompetencje tym wyższa wypłata. Możesz powiedzieć czy często są podwyżki, czy tylko przy awansach?

A
@Paweł

Ogólnie podwyżki i benefity są tylko dla pupilów szefostwa. Pozostali na podwyżki ani awanse nie mają co liczyć - mogą za to liczyć na dokładanie obowiązków, lekceważenie i wyśmiewanie.

Hanna
@A

Nie jest to trochę skrajnie ujęte? Bo gdyby tak było to ci drudzy chyba już dawno by się eksmitowali stąd, a raczej jeszcze pracują?

harry
@Paweł

tylko przy awansach a to mało kto może dostać

Krystyna

Powiesz więcej, daj jakieś przykłady, o co konkretnie ci chodzi. Jak można wysłać mailem aneks do umowy skoro chyba wymagany jest podpis pracownika w takim dokumencie?

Bartłomiej

Jako były pracownik szczerze polecam zatrudnienie w tej firmie. Pracowałem w dziale handlowym i dużym atutem jest wprowadzenie w struktury firmy oraz wdrożenie w zakres pracy na stanowisku (w moim przypadku techniczno-handlowym) na początku współpracy. Atmosfera panująca w firmie jest luźna i nieformalna, więc jest to duży plus dla całego zespołu. Kierownik działu zawsze pomocna, wprowadza pozytywną atmosferę, a co najważniejsze ma indywidualne podejście do każdego pracownika. Jeśli ktoś wiąże swoją karierę z IT, chce cały czas się rozwijać (dużo szkoleń) i jednocześnie godnie zarabiać to trudno znaleźć lepsze miejsce.

Bożena
@Bartłomiej

) Piszesz jeśli ktoś wiąże swoją karierę z IT i chcę się rozwijać i zarabiać to to jest odpowiedne miejsce. Ja aktualnie się zastanawiam o karierze w IT w związku z czym mam kilka dodatkowych pytań. Jakie szkolenia z IT oferują i jakiej wielkości są premie? Na czym warto by było skupić by więcej zarobić w tej firmie?

Ex-pracownik
@Bartłomiej

Hmm, w dziale handlowym "Bartłomiej"? Nie ma i nie było nikogo o takim imieniu ^^ Jeśli pracodawca musi sam pisać pozytywne opinie to "coś" znaczy :)

Hanna
@Ex-pracownik

No ale pracodawca chyba wie kto i jak ma na imię prawda? Więc raczej jakby to pisał to by wrzucił trafne imię, albo celowo wpisałby coś ala "zadowolony pracownik!! :)))" ;p A tak to pewnie ktoś walnął sobie inne imię, żeby być incognito? Niektórzy w sieci choć trochę chcą pozostać anonimowi.

Masakra

Jak chcesz spróbować swoich sił w handlu to się zastanów.... Zatrudniają ludzi bez doświadczenia, obiecują szkolenia... Po miesiącu cisną że nie ma projektów, więc większość leci na zieloną trawkę po próbnym.

Powiększają zespół.. Dobre!
@Masakra

Ostatnio powiększają zespół, dziwne ze tydzień wcześniej zwalniali ludzi którzy pracowali ledwie kilka miesięcy... Hipokryzja

Firma jest dobrym pracodawcą, jednak żeby wszystko szło dobrze potrzebuje dobrych pracowników a o takich jest trudno!

Chyba T.L
@Tomek

Tomku, wiadomo że perspektywa członku zarządu może się trochę różnic od perspektywy pracownika

Kazimierz

Czy rzeczywiście jest aż tak ciężko przejść okres próbny w ADT? Widziałem takie opinie w komentarzach, jak to dokładnie wygląda? Rozumiem, że na start jest umowa na okres próbny trwający 3 miesiące?

Anita

Jaką macie atmosferę w firmie i na jakie zarobki średnie można liczyć?

@Anita

Atmosfera jak najbardziej pozytywna. Co do zarobków to już sprawa indywidualna.

Jacek

Jeżeli zarobki pracowników są indywidualną sprawą to różnią się przez ich doświadczenie? Rozszerz ten wątek.

maxi
@Anita

Mnie się atmosfera naprawde podoba, nikt nie męczy, spokojnie mozna wypełnić swoje obowiązki. Na plus jak najbardziej

Helena
@maxi

A Twoje zdanie o zarobkach w ADT mogę poznać? Ile udało Ci się wynegocjować? I jakie stanowisko?

Ja niedługo też uciekam!
@maxi

A to dobre... ???? Uciekaj dopóki masz takie wrażenie.

maxi

W ATD sa dobre warunki pracy. Atmosfera w porządku można w spokoju pracować. Polecam

słabo

Nie polecam robić zadania rekrutacyjnego. Nie potrafią zrobić builda aplikacji zamieszczonej na githubie i od razu odrzucają kilka godzin waszej pracy. Albo wysyłajcie im zipa z instrukcją, albo sobie darujcie, bo jak nie uda im się skonfigurować, albo nie będzie im się chciało, to nawet nie przejrzą waszego kodu, a wy będziecie się bawić w polimorfizm, dobre praktyki i wzorce projektowe.

Jacek

Generalnie firma cały czas prowadzi proces rekrutacji: https://adtg.pl/kariera/. W ofertach często przewija się tajemnicze "atrakcyjny system zatrudnienia i premiowania". Rozwinie ktoś ten cytat i napisze o jakich benefitach i systemie premiowym mówi pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o ADT Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ADT Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADT Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

ADT Group Sp. z o.o.