Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FHP Velvet-Bis Sp.J.

Pracowałeś w firmie FHP Velvet-Bis Sp.J. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pati - 2014-07-17 19:22:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
hej,mam zamiar podjąc prace w tej firmie czy ktoś może mi cos o niej powiedzieć?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-09-17 21:25:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nigdy w życiu nie idźcie tam pracować.Warunki pracy jak w łagrach,zimą nawet nie ma ogrzewania a później szefostwo zdziwione ze pracownicy są non stop na chorobowym.Już nie wspomnie o halach produkcyjnych które nie są wentylowane gdzie powinno to być podstawą ponieważ zajmują się produkcją proszku do pranie.Oczywiście szefowie uważają że "szkodliwe" nie powinno być płacone pracownikowi ale za to pracownik ma pylice płuc na starość gratis od firmy:)Szczerze nie polecam
zdjecie uzytkownika
MS - 2014-09-17 21:29:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zgadzam się z przedmówcą.Z mojej strony chcę napisać o dwóch szefach którzy nie mogą się ze sobą dogadać, jedynie w czym się zgadzają to jak obskubać z byle powodu pracownika z premii. Nowobogaccy szefowie którzy uważają każdego człowieka za śmiecia,nie szanują nikogo a ich kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.Księgowa w tej firemce zachowuje się tak jakby pracownicy byli dla niej a nie odwrotnie.Dla niej nawet powiedzenie ile kto ma dni urlopowych stanowi wielkim wyzwaniem dnia.No ale cóż czego tu wymagać od zgorzkniałej starej Panny:)Już nie wspomnę o pewnej blond pani z handlu która zaciąga ruskim. Myśli że pozjadała wszystkie rozumy i zachowuje się jakby była właścicielem firmy.Można się domyślić że takie zachowanie jest spowodowane bliskimi kontaktami z jednych z szefów.Jak się nie ma rozumu to są inne drogi do kariery :)Praca naprawdę do kitu
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHP Velvet-Bis Sp.J.

Twoj email:
Wiadomość: