Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ogólnie zastraszanie że jeżeli odmówi się przyjścia do pracy w sobotę, to umowy nie będą przedłużane lub jeżeli zdarzy się to kilkakrotnie to współpraca się zakonczy podchodzi pod (usunięte przez administratora), umowy podpisywaliśmy w 40 godzinnym TYGODNIOWYM czasie pracy . Nie na sobotę, niedzielę i święta. Coraz więcej się wymaga a pensja średnia . Jak na zamówienia i możliwości zakładu nawet bardzo zła można powiedzieć. Ale wolą inwestować w maszyny niż w ludzi by poprawić warunki . Firma się rozwija ale nie jest 5 czy 10 lat na rynku .

Mówię o dziwnych listach do pospisania czy się wyraża zgodę czy nie ... ludzie mają życie poza ASK . Rodzinę, obowiązki... i to 3 miesięczne rozliczenie. Gdyby nadgodziny były wypłacane na bieżąco, dużo więcej ludzi było by chętnych...

Kajek

Może ktoś poważnie i merytorycznie odpowiedzieć mi jak to jest naprawde w wilkowicach? Warto teraz aplikować? Czytając niekóre opinie to normalnie dom wariatów...

Pracownica
@Kajek

Przyjmij się a się dowiesz . Jednemu ta praca odpowiada , drugiemu nie. Ludzie tutaj pracują po 20 lat więc o czymś to świadczy. Zależy też na jaką linię się dostaniesz i dział się dostaniesz.

?
@Pracownica

Pracują po 20 lat bo te 20 lat temu ciężko było z pracą i się chwytali tego co jest a po paru ładnych latach nie są nauczeni na zmianę pracy bo są tzw. zasiedzeni. Oto cała filozofia, tak samo narzekają, ale są przesiaknieci tą pracą bo już nie widzą się gdzie indziej. Narzekają, ale to już marionetki którymi można kierować jak się podoba. Nie złośliwy komentarz ale prawdziwy do danej sytuacji. Osoby z krótszym stażem coś jeszcze działają[zmiana pracy gdy nie pasuje] Sama pracuje 19 lat i co.....siedze tu ale my kiedyś pójdziemy na emeryturę. Młodzi jak widać, ominą firmę.

Pracownica
@?

Proszę mi wierzyć że są miejsca pracy gdzie jest gorzej . Ludzie w ASK nie potrafią się odezwać bo boją się ... właśnie nie wiem czego. Tak . Są marionetkami . To bardzo przykre bo należy mówić co nie pasuje. Ludzie się nie odzywają, góra myśli że jest ok . Ja mówię , nie spotkałam się z brakiem odpowiedzi czy olaniem . Jeżeli ktoś chce ze mnie zrobić debila tak też go traktuje . Daj sobie wejść na głowę raz, będą wchodzić cały czas . Za średnie pieniądze a wymagania coraz większe

kargol

skoro zostałeś zwolniony dyscyplinarnie to widocznie mieli przyczynę a ty tu skladasz skarg e?zadzwon i wyjasnij sobie sprawe z nimi jak czujesz sie poszkodowany bo tu nikt Ci nie pomoze czytam czasem te komenatrze i mam wrażenie, że chyba nie pracowaliscie w innych firmach. Co można powiedzieć na ASK to można ale przynajmniej dają umowa, płacą na czas i nie jest to minimalna krajowa... a ludzie uwielbiaja narzekac ....

T.C
@kargol

Zostałem Zwolniony dyscyplinarnie w ramach zemsty Za świadczenie Ale jeśli dają bierz ;) Mieli sobie je ściągnąć w razie czego z ostatniej wypłaty i nie było by tematu. Nie zrobili tego A inaczej gadali Bez wypowiedzenie by mnie nie puścili Ale nie mogli mnie zmusić do przychodzenia tam !!!

Tomasz Carbol

Dyscyplinarkę mam za okres 30.08 4.09 czyli 4 dni A świadectwo że robiłem do 7.09 Pip

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kandydai

Mam pytanie kiedy będą kolejne wybory na Inspektora BHP ds pracowników i. czy są jakieś warunki do spełnienia

Boryn

Co tak dużo jest ogłoszeń szukających pracowników przez cały rok do ASK w Bielsku-Białej? Czy nowe są linie produkcyjne lub rozbudowali zakład?

....
@Boryn

Ani nowe linie ani dużo pracy, poprostu kto mądry ucieka jak najdalej i temu tyle ogłoszeń

@Boryn

Ludzie uciekają nie ma wyjścia sam przez to (usunięte przez administratora) przebrnolem Horror Nie życzę nikomu

@Ciekawy

Dopiero co tu wszedłem i niestety ale mało co rozumiem. Czy jest przy tym szansa na jakieś szersze wyjaśnienie? Czemu warunki określasz jako horror? Sprawdzam zwłaszcza, że wyżej ktoś pisał o tym, że nawet dużo pracy nie ma…

Ojej, czytając ostatnią wymianę zdań, atmosfera tutaj chyba nie należy do najprzyjemniejszych? :) Od zawsze tak było? Chłopak chce się przyjąć na stanowisko Specjalisty ds Akustyki, ale w tak gęstej atmosferze trochę średnio chce się pracować:) No nic, jak oceniacie warunki w firmie? Płacą konkurencyjnie? Super byłoby poznać widełki, i to jak podchodzą do pracownika? Ponoć jest możliwość rozwoju, jak to wygląda w przypadku tego stanowiska? Oferują spoko socjal, faktycznie dopłacają coś do wypoczynku, są premie na święta?

Kawusia

A jak jest z pracą na magazynie?

Paulina

A macie co do niej jakąkolwiek możliwość? Jaki socjal przysługuje? Są chociaż jakieś automaty?

Byly mag
@Kawusia

Reczne ściąganie kontenerów roboty dużo ludzi mało

yyy
@Byly mag

A tak to spoko fajna robota, trzeba dobrze wózkiem wysokiego składowania jeździć

Fernando
@Kawusia

3 magazynierami chcą wszystko zrobic

Xxx

tylko sobie zdrowie zniszczysz przerzucając tygodniowo parę ton

Żabka boy

Jeszcze ci (usunięte przez administratora) z premi zamiast dać a tej premi jest aż 400 zł brutto????

jeziorko

Uwielbiam tę pracę, bo mam super najlepsze dziewczyny na linii ???????? Hihi Życzę Wam, pracownikom Ask, abyście wszyscy mieli tak cudownych współpracowników jak Ja ????

Kilka miesięcy temu ktoś napisał, że dużo roboty na magazynie a mało ludzi. Teraz jak wygląda zapotrzebowanie tu? Warto przyjść z cv i zapytać o robotę? Na ile zmian pracujecie, jak to wygląda pod względem zarobków?? Nadgodziny są możliwe? Co z socjalem? Pzdr

Xxx

Brakuje ludzi roboty przybywa zamiast na odwrót

Gal Anonim

Myślałeś że podpisze z tobą umowę na rok??? , już na początku rekrutacji mnie oszukałeś, próbowałeś kupić S.B życzę Ci tego byś skończył pchając te wózki po tej halii

Gal Anonim

Do Pana S.B Już podczas rozmowy rekrutacyjnej mnie (usunięte przez administratora), próbowałeś mnie kupić Zgłosiłeś mnie na kurs bez mojej wiedzy Życzę Ci tylko tego byś sam pchał te wózki po tej hali!!!

Niesamowite

Czy kierownictwo zdaje sobie sprawę, że człowiek pod wpływem może zrobić coś na niekorzyść innych? Mowa o Wilkowicach gdzie przyzwolenie ma Pan z wózkiem a kierownik klepie go po ramieniu a przed liderem mówi o nim co wyżej nap. Słyszałam, widziałam. Kasia niech się przyjrzy nie tyło porządkom na hali.

Malutki
@Niesamowite

Jakoś mnie to nie dziwi. Tu zawsze tak jest że kierownik najpierw cię pochwali a jak odejdzie od ciebie 50 metrów i podejdzie do kogoś innego to na ciebie będzie jechał. A co do pana pod wpływem, to nie pierwszy raz . Na wilkowicach liczy się tak zwany błysk, porządki, porządki, porządki tylko co to da jak po pierwsze primo morale załogi spadają, każdy ma na wszystko (usunięte przez administratora)to tylko wynik braku szacunku do nas pracowników. Nikt mu nie zwróci uwagi bo jak się obrazi i odejdzie to już nikt nie będzie robił. Ci co robili uczciwie jak woły to albo się sami zwolnili albo im popprostu podziękowali. Tragedię będziemy mieli dopiero jak coś nam zrobi. Tak dla żartu to będąc pod wpływem nie czuje chyba wonności unoszących się z innej powierzchni ciała a to daje po nosie i nie jest to bynajmniej powiew świeżego powietrza.

Hello

Nie mechanik., ekspedytor

W tym zakładzie zawsze pili i będą pić

Ciekawy

Właśnie tak Dobrze ze jest teraz rynek pracownika Można uciec od nich

Ciekawy

Chciałbym się dowiedzieć jak jest na tym ekspedytorze??? Czy jest to praca dla prawdziwych tytanów Podobno (usunięte przez administratora) już na początku na rozmowie kwalifikacyjnej co do charakteru tej pracy.. W Bielsku-Białej słychać ze 15 osób w 7 msc zrezygnowało bądź się nie nadawało???

Lilii

Szkoda że te opinie nie docierają do dyrekcji firmy Ask. Chodzi o zmianę pana K. Dziś godzina 13:54 mniej więcej zmiana pana k konkretnie Pani Kinga i jej koleżanki wyszły z zakładu zapalić sobie papierosa. Proszę administratora aby poinformował o tym incydencie Panią dyrektor bo to jest ewidentne nadużycie.

Myślę o aplikowaniu na brygadzistę. Możecie coś więcej powiedzieć, stawka, obowiązki, czas pracy itp. Interesuje mnie miejsce w Wilkowicach. Opinie są różne.

Dział HR
@Zainteresowany

Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym ASK Poland

Larysa
@Zainteresowany

Ciekawa jestem czy już się kontaktowałeś ale tym bardziej to stwierdzenie o opiniach zaciekawiło, skąd je znasz i wiesz, że są różne? Co mówią? Ja akurat widziałam teraz ofertę do Bielska, w opisie zawarta jest premia. Od czego zależy?

Xtyf

Najlepiej zapytać tych którzy na tym stanowisku pracowali

?

Od kiedy ekspedytor zarządza produkcją? Proszę o odpowiedź. Nie mówiąc o sposobie jego zarządzania, wyniosłością, i braku pomocy jeśli jest potrzebna. P. Nojek powinna się przyjrzeć całej sytuacji. W wilkowicach to tak jakby samowolka bo nikt tego nie kontroluje. Takie moje spostrzeżenie, ale to prawda.

No ba
@?

Dyrekcja i tak z tym nie zrobi bo ludzi na tym stanowisku brakuje za chwilę nie będzie robił kompletnie nic poza udawaniem lidera kierownika i nie wiadomo kogo a dziewczyny będą wykonywać nie dość że swoją robotę to i jego bo już to robią wiele osób to widzi i nikt z tym nic nie robi a Pam K to wykorzystuje i ma wy.,,bane na lidera to on się nie nadaje bo jest zbyt agresywny

Jak długo czekaliście na odzew z ASK Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nowicjusz

Witam mam pytanie odnośnie jaką stawkę miesięczną można dostać na początek.Dzieki za info.

Zainteresowana

Proponuję dyrekcji sprawdzić kamery na zmianie Pana K. Tak od 13.30 albo na 2 zm. od 21.30 i zobaczyć jak Panie z linii manualnej na pierwszej zmianie wychodzą do toalety,przebrać obuwie albo na fajeczke. Na to nikt nie patrzy,ale linie automatyczne są rozliczane co do minuty pracy.

Kaktus
@Zainteresowana

Ten proceder, trwa od dawna. Wpis napisal pewnie młody pracownik, który jeszcze nie zrozumiał zasad że na automatach robią wygnańcy a na manualu dupowłazy zarówno pracownicy jak i liderzy. Jest to smutne ale prawdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała