Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Adam witta

Nie polecam, normy duże, ciagle gość z wąsem na mnie krzyczy i każe zabierać premie niebieskim, ogólnie stawka bezndziejna, duże normy, podfirma, ciagle ucinają czasu probówki, kupy nie można zrobić bo czujniki w korpo

Xxx

Myślałem, żeby aplikować do korpo i tu mam takie pytanie: jeśli jest taki mobbing to może warto założyć związek zawodowy, a może już jest jakiś w firmie?

Romek
@Xxx

Jest wiązek, we władzach związku są sami brygadziści.

@Romek

To wiele tłumaczy. Kto pójdzie na skargę na brygadziste do jego kolegów....

Xyz
@Xxx

Tak czytam i jestem zażenowany, takie rzeczy wymyślacie że szok, komis nie wyszło jak juz ktoś kiedyś napisał i tu prubuje sie usprawiedliwić oczerniając innych, ktos pisze że sie kasa nie zgadza , albo bony nie dostaje, nawet ci przez agencję mają tylko mniej,,a pokażcie kto w innej firmie przez agencję ma talony itd nie obrażajcie bo to karalne, ten jeden wpis zniknął A dla czego sami pomyślcie. Będzie ciekawie, a najlepsze jest to z nagrywaniem, wiecie że jeśli kogoś nagrywacie bez jego wiedzy to przestępstwo. Brak słów

@Xyz

Popracuj nad ortografia najpierw zanim zaczniesz ludzi straszyć. Chętnie bym się dowiedział od Ciebie czegoś o związkach zawodowych, jeśli komentujesz ten post

Prawnik

Te dwa ostatnie wpisy powinny wylądować w sądzie

On
@Prawnik

No to już na pewno, !!!!! Czas to zakończyć koniwc obrazania innych !!

Enty

To już trochę poniżej poziomu po nazwiskach obrażać ludzi. Poza tym jest rodo...

On
@Enty

Spokojnie, to już nie przelewki, to jest obrażanie i sprawa trafia prokuratury, teraz możecie obrażać i dalej pisać.... już nie długo się dowiemy kto jest taki odważny za klawiaturą. Pozdrowienia dla wszystkich

Enty

Czego dotyczy ten pozew? Jako organizator takiej akcji, rzucając nazwiskami na forum co jest karane nie jesteś wiarygodny. Sam kopiesz sobie w stopę. Nie wiem czy chciałbym się przyłączyć do kogoś kto robi takie głupoty

Jaja

(usunięte przez administratora) niech administrator usunie ten komentarz (usunięte przez administratora) tam podają nazwyska to zakazane ! Administratorowi powinno być to zgłoszone (usunięte przez administratora)

Ci wszyscy milicjanci za dyche w końcu się doigrali. Walenie nazwiskami może nie jest zgodne z prawem, a czy oni wydają polecenia zgodne z prawem? Sam chciałem złożyć pozew po tym jak złożyłem wypowiedzenie. Opowiadałem znajomym historie z Korpo, to nie raz słyszałem że to mobbing. Wyzwanie, wysmiewanie to był standard. Zwalniając się chciałem zapytać czy oni myślą że ja ich nie nagrywalem? Tak mnie kierownik przekonywał, mówił: masz dobrą pracę, wysokie zarobki. Cieszę się że juz nie mam tak dobrej pracy. Mam lepsza.

????

A kto to?

Bylem

Mi zaproponowali stawkę 12,50 brutto i umowę na podfirme na rok, i mówiono o bonach i dodatkach które są dla pracowników korpo, ale zaraz zaraz, zapytałem przecież podfirma to nie korpo. To mnie wyproszono z rozmowy i powiedziano ze jestem cwaniaczek bo nie dałem się wykiwać jak wszyscy, ale to dzięki temu ze przeczytałem sobie komentarze przed rozmowa o prace. Co się okazało bony bym odstał ale po ponad 2 latach! (usunięte przez administratora) !

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Lelo

Wszyscy tylko o produkcji piszą? A technicy? Wiadomo bez nich zakład stoji????jes paru facetów co się coś znają, reszta to do Inprodusu się nadaje, a kadra to są nieuki nic nie umieją i ten Pirat z warsztatu nic nie umie robić, pozdrawiam

@Lelo

Ktory to pirat?

Operator cnc

Ja pracuje w Korpo ponad 5 lat i straciłem premii tylko raz na samym początku za mój błąd. Więc nie rozumiem tego jak piszecie że wam ciągle zabierają premie a wystarczy tylko myśleć w pracy a nie się głupotami zajmować się. A rygor musi być bo inaczej na głowę byście weszli

klixxx
@Operator cnc

Ciekawe kto taki wzor do nasladowania. Moze jakas czarna mamba nie ma co robic w nocy i kreci sie w kolko i robi te wpisy hmm na zlecenie ekipy z biura. A ostatnie zdanie o rygorze brzmi jak wyjete z ust specjalistycznych specjalistow w czarnych mundurach. Rygor a celowe uwalanie i afery koperkowe smiesznego kierowniczka bez pojecia z czerwonej ekipy co tylko tablice potrafii stawiac i sam decyzji nie podejmie tylko z kazda (usunięte przez administratora) mailuje do swoich guru niemieckich. Wyslannicy zza szklanej kurtyny zwiekszaja ilosc i oczekuja lepszej jakosci co nie idzie w parze. Wymaga sie dokonywania 100% pomiaru kazdego wymiaru na detalu gdzie sztuka obrabiana jest 40 sekund a czas na jej wykonanie wynosi 70sek wliczajac w to wymiane i zamocowanie detalu. A gdzie jeszcze wymiana narzedzi i wizyty w malpiej klatce? A gdzie jeszcze wykonanie tego samego na drugiej maszynie? A wez jeszcze posprzataj, do tego tona dokumentacji, ktora jest bo jest. Czasy nie sa dostosowane do tego jak detal jest skomplikowany tylko wyliczany smiechowym wzorem. Brygadierzy jesli czas obrabiania jest wyzszy niz ten w dokumentacj to stara sie podkrecic srube na maszynie zeby sie zgadzalo, ale jak ktos da na 110% pokretlo bo sie nie wyrabia to zaraz afera i po premii bo nie wolno.

Typ
@Operator cnc

A ty operator czy brygadzista, bo bankowo to drugie

Jurek
@klixxx

Co juz się wekennd zaczął i napewno jesteś dobrze zrobiony i glupoty piszesz!!!!!!!!!

klixxx
@Jurek

Jurek wstan zesrales sie! Porobiony to jestes Ty od metadonu i chyba palec do wykrzyknika ci sie przykleil.

Mietek

Parę osób dostało bilet w jedną stronę i nie mogą się pogodzić z porażką i teraz na tej stronie się wyrzywaja. Nie słuchajcie tej bandy nierobów, leserow i kombiatorow! Pisać bzdury i oczerniac każdy moze,przez te wpisy tą stronę można porównać z wiadomościami z TV1

Zby

Odradzam w toaletach nawet się załatwić nie można bo czujnik światła na 5 sekund ustawiony, może to śmieszne ale jak chcesz się załatwić to robisz to po ciemku.. jak zapytałem o zmianę czasu na czujniku to powiedziało ze tu się ma zapierda...ac na maszynach a nie po toaletach chodzić. Może to śmieszne ale nie poleca. (usunięte przez administratora) i zastraszanie to całe korpo jawor. To prawda ta strona jest coraz popularniejsza wśród pracowników i coraz więcej o niej mówi, negatywy to cała prawda o korpo, a już widzę nawet nazwiskami rzucają. Doczekali się. Najgorszy zakład jawora z którego dużo ludzi odchodzi

Irlandczyk

Panowie aż tak źle wam? A kto w nocy śpi? Normy za niskie czy nadzór słaby, może wymienię parę gniazd, tam gdzie sypiacie, panowie z produkcji,mam zdradzic gdzie spicie???????? Wiec trochę pokory, pracowałem tam i znam każde legowisko!!!!

@Irlandczyk

No to oswiec nas, bo ja pracuje na produkcji i nie spotkałem się z taką sytuacja

@Operator

Już ciekawy czarny sie odezwał, wszystko w swoim czasie,nap na montażu jak nocka nie pracuje a nie wspomnę o toaletach ,za maszynami a gdzie dokladnie to szukaj sam ,powodzenia! Niektorzy czarni dobrze wiedzą gdzie, bardzo dobrze

@Operator

Co panowie, nie mam racji,jezeli któryś zaprzeczy to jako przyklad nazwiska polecą!

@Irlandczyk

Dawaj???? zaprzeczam

Ktoś tam taki

Wystarczyło rzucić temat i najlepiej wrażliwy , nie ważne czy prawda czy kłamstwo, zaraz zalewacie tą stronę wpisami, często bardzo pustymi bez logiki,bardzo pusto i bez zastanowienia z nienawiścią i zazdrością!!!!!!

@Ktoś tam taki

(usunięte przez administratora)W domu pod pantoflem, w pracy pokazuje że ma władzę.(usunięte przez administratora) Kierownik lubi i glaska po główce właśnie takich jak on.

Meb

Nie polecam, nikomu i nawet wrogowi tylko straszą i pieniądze zabieraja

Nacinanie

Pracuje na dziale nacinania zębów, w dniu dzisiejszym kolegam polecił żebym wszedł na ta stronę i przeczytał te opinie i sam wystawił. Ta strona jest coraz popularniejsza wśród pracowników bo można anonimowo się wypowiedzieć, i wszystkie negatywne opinie które tu czytam to właśnie firma korpo w całej okazałości, od zastraszania, zabierania premii , grożeniem zwolnienia, uginaniem czasów obróbki byle więcej, wyzwalaniem z pracy jak ktoś zachoruje, sztuczna propaganda zakładu dlatego tez powstała ich strona na fb gdzie się reklamują i grają tam pracownicy swoje role za pieniądze haha, większość czytała z kartki to co im wymyślono w scenariuszu :D NIE POLECAM I ODRADZAM TEN ZAKŁAD. I powiem więcej sam będę w pracy promował ta stronę żeby każdy pracownik mógł się wypowiedzieć anonimowo pozdro (usunięte przez administratora)

Xyzzz

Również nie polecam, firma tragedia. Nie życzę takiej firmy nikomu

Jasiek

Odradzam, pracowałem tam, stawka nie warta nerwów jakie zapewniają przełożeni. Ludzie jedzą tam śniadanie jednocześnie palac papieros, jeden na drugiego zaszczuty bo robią wszystko żeby nie zabrano premii. Komedia. Chcecie zobaczyć cyrk i w nim małpy zatrudnijcie się tam

Obecny

Teraz zabiera głos osoba pracująca obecnie na Viktorach, wszystko opinie negatywne to sama prawda, i te opinie brygadzistów o rachunku sumienia itp są śmieszne. W Korpo zabierają ciężko zrobione pieniądze, pracuje się tam na podfirmie, stawka bardzo niska 12 zł brutto, detale wrzuca się do maszyny na czas, straszą pracowników ciagłe krzyki, praca w stresie. Nie polecam praca nie warta uwagi i nerwów. (usunięte przez administratora)

ZARABIANIE

Jak zarabiać w internecie? Zarabianie online trwa w różnych „niszach” już dobre kilka lat, wiele firm oferuje prace przy afilacjach czy ankietach, jednak nie są to zbyt dobrze prosperujące zajecia i zdecydowanie polecamy coś dużo bardziej przestronnego i łatwego w obsłudze, a za razem przynoszącego ogromne źródła dochodu stałego. Nawet 30.000 zł/msc - sukces24.pl

Operator

Ile byście nie naskrobali wpisów w obronie firmy, to i tak na nic. Cały jawor i okolica wie jak jest, dlatego ludzie omijają szerokim łukiem korpo. Racja, jest tu dużo wpisów rozzalonych ludzi (prawdopodobnie zwolnionych). Niestety negatywne opinie w większości są prawdziwe. W tej firmie na produkcji wykreca cię jak scierke. Praca, praca ale to co się dzieje w korpo to żenada

Psycholog

Osoby które tu się wypowiadają w taki sposób wiecznego niezadowolenia ,narzekają ze muszą 8h pracować co jest rzeczą naturalną mają jakieś zaburzenia psychiczne, brak wartości i pełni kompleksow,potrzebują porady specjalisty ale myślę że w niektórych przypadkach jest juz za późno wiec firma powina sie cieszyć ze opuścili juz ten zakład nie ważne czy samowolnie czy przy pomocy, fakt jest że dalej będą wchodzić na tą stronę i pokazywać swoje niezadowolenie i stwarzać antyrelkame,może warto było by się zastanowić nad sobą i zrobić rachunek sumienia i zadać sobie pytanie, czy ja tak do końca jestem uczciwy?????? Może warto poświęcić 5 minut na szczery rachunek sumienia!!!!!!!!!!!!!

Kamera
@Psycholog

Firma powoli pada oni mysla ze sa jedyna na swiecie co robia przekladnie . Powstaly juz firmy co robia przekladnie jakosciowo lepsze niz korpo I nawet duzo firm zabiera zlecenia korpo jest teraz duzo firm na rynku ktore konkuruja ze soba I korpo predzej czy pozniej padnie kwestia czasu . Nie oni jedni sa . Na korpo zycie sie nie konczy .

Ciekawy
@Kamera

Czytam i zainteresował mnie twój wpis,bądź taki dobry i podaj namiary konkurencji, może tam spróbujemy,może uda nam się odejść do konkurencj i będziemy zadowoleni, z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

Einstein
@Kamera

Sam twoj wpis pokazuje poziom inteligencji, brak słów i bez dalszego komentarza

Kamera

Sram na ten zaklad nie powinien wogle powstac . Moze gdyby niemcy zarzadzali bylo by lepiej a tu polak polakowi podstawia swinie . I tylko wymowki ze to wszystko odgornie. Czujniki w kiblach zamontowali wiedza kto w kiblu siedzi to jest hamstwo .

Michal

Nie polecam zwolnili mnie jak i około 15 innych osób z powodu bycia „za wolnym” przy czasach 20 sec na dwóch maszynach, normy ogromne słaba stawka i zastraszanie tzw mob b ing

Stoper
@Michal

W Starym Jaworze na strefie otwierają się nowe inwestycje,może tam szczęścia spróbuj, może tam będą lepsze czasy, bardziej zadowalające, może i będzie nocna drzemka

Szczery
@Michal

Takie macie czasy że na nockach śpicie ,może o tym coś napiszecie i ktoś się tym zainteresuje?????

Mondo

Awansu w korpo nie dostaniesz za prace tylko za wchodzenie przelozonemu w (usunięte przez administratora) Szanowny pan "mistrz" montazu i jego psy typu pykens pykens i pozostale nieroby nic nie robia calymi dniami. Szacunek tylko dla pana Piotra.

Monia
@Mondo

I dlatego tam juz nie pracujesz, znasz pochyłą gałąź,pozdrawiam

Czesław
@Monia

Masz inne zdanie niż Mondo na temat rozwoju kariery w firmie. A mnie interesuje możliwość brania udziału w szkoleniach. Czy pracodawca je oferuje?

Żoden
@Czesław

Wyszkolą Cię jak wciskać zielony guzik. I jak sprzątać przed audytem. Jak będzie inne "szkolenie" to będzie trwało 5 minut, będzie dotyczyło tego co masz robić na stanowisku pracy, a czego nie robisz bo nie ma na to czasu. Brygadzista wymyśli to szkolenie żeby mieć mniej roboty lub żeby w razie bubli mógł zwalić winę na pracownika. Bo było szkolenie, podpisał, nie stosuje się.

Mirek
@Żoden

Opinia 10/10 cała prawda. Opinia 100% prawdziwa, szkolenie tam nie istnieje. Wciska się tylko zielony i biega dosłownie biega ! Od maszyny do maszyny. Zaraz jakiś pracownik biura napisze kłamstwo ! Ludzie opamiętajcie się na. Ten zakład to straszne (usunięte przez administratora) tam człowiek nic się nie nauczy, tyracie ciężej niż w kopalni jesteście obrażani i do tego wam pieniądze zabierają teraz wypunktuje pewne kwestie: Minusy korpo: -zastraszanie/mobbing -zabieranie ciężko zarobionych pieniędzy -praca w biegu -umowa podfirmy - trzy zmiany -problemy z otrzymaniem urlopu - pieniądze ! 12.50 brutto na umówie ! -brak możliwość rozwoju -brak awansu - (usunięte przez administratora) Plusy: - po przepracowaniu tam 2 lat i odejściu z hukiem dostrzegłem plus. Wiem ze nigdzie ale to nigdzie nie spotkam tak krytycznie złej firmy reklamująca się na mega dobra przyjazna i pomocna pracownikowi. Nigdzie z tokarza nie zrobią woła do targania żeliwa na czas. Wasz firma to dno i stawka za jaka ludzie tam pracują jest śmieszna. Ale ja tam wrócę, przyjmę się, wcisnę przycisk edit następnie G50 S2000 G96S2000 G54 G00 X0 Z-150. I wyjdę z uśmiechem na twarzy kiedy wy będziecie dzwonić na złomowisko :)

Twój kolega tokarz
@Mirek

Dzieki ze opisales tą całą prawdę i sytuację ,oczywiście w twoich oczach, jezeli znajdziesz teraz pracę to napisz tu na forum gdzie to zmienimy pracodawce i byc moze będziemy tak szczesliwi jak ty! Tak na koniec mam pytanie, sam się zwolniles czy cię zwolnili, chyba to drugie, dlatego teraz jesteś tak rozgoryczony porażka, powodzenia i odezwij sie, pochwal się gdzie znalazłeś pracę życia.

Lekarz
@Mirek

Kolego ty jestes jakiś nawiedzony , można powiedzieć że psychiczny!!!!!!

Mirek
@Twój kolega tokarz

Jaka porażka ;D ze już nie jestem niebieskim smerfem jak ty, czy porażkę dlatego ze tobie zabierają premie a nie mi

Twój kolega tokarz
@Mirek

Widzisz tym właśnie się różnimy, ja mam premie a ty nie, może włączysz trochę myślenie i zostaniesz sie dlaczego, znając życie to zaraz znajdziesz 1000 innych powodów tylko nie winy w samym sobie, do tego trzeba dojrzec a przed Tobą jeszcze długa droga! Nie spełniony i nie zadowolony tokarzu!!!!!!!!

Ktoś
@Twój kolega tokarz

Dojrzeć do tego by wam nadstawiać głowę i dawać sobie zabierać. Czarnuchu, gdzie wasi pracownicy co pracowali po 3 5 7 lat wszyscy odeszli od was. Oststnio wywaliliscie 20 osób, dyrektor jeździ po domu i straszy pracowników na l4. Jak ten zakład to bajzel. I jescze PREMIA WIZERUNKOWA dziewczyn z biura, jak są brzydko ubrane tzn nie ma pupy na wierzchu to zabieramy nie polecam tego bajzlu i tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo