ECUREX - Wiesław Miernik

Kielce

Opinie o ECUREX - Wiesław Miernik

byly kierowca 2015-07-28 19:38
Firma nędzy i rozpaczy. Pauze weekendową kręci tylko samochód a ty lazisz po smiesznym placu co śmierdzi bo obok przetwarzaja resztki jedzenia a samochody stoją miedzy krzakami, przelewasz paliwo ze zbiornika w drugi abys tylko nie stal. Jak się zwalniasz to cię obciożą za każdy szczegól, paliwo mierzone w centymetrach. Brak toll collectów a jezdzisz glownie po niemczech i ciagle telefony czy juz pan dojechal,czy juz pan rozladowal, czy juz pan stoi pod rampa itd. a jak nie odbierasz to czego pan nie odbiera kazdy kierowca ksiegowe niech zatrudi do odbierania telefonow. Auta zaniedbane i nie sprawne. a szef kladzie lage i sam robisz przy aucie.
Prezess 2016-03-13 18:35
Pozdrawiam cudowną, piękną Panią blondynkę z CLS-a która pracuje w Ecurexie, a reszta nie ma znaczenia :) Oddałbym jeszcze tą skromną pewnie wypłatę pracując tam byle niczego jej nie brakowało. Pozdrowienia dla całej firmy.
driver 2016-11-15 20:11
zgadzam sie z opinią byłego kierowcy-ta firma nie powinna istnieć!
Sinner 2017-03-07 19:06
Teraz juz nie z CLS'a ale z mercedesa GL'a ;)
Były kiero 2017-04-02 05:32
Właściciel to pajac. Przez przypadek wydostać się z Tworek. Powinno się mu psychotesty zrobić. A cała firma..... brak słów
MisioZgór 2017-08-19 11:32
Firma ta to jedna wielka kpina !kierowcy po calym tyg pracy na wochenende jak to mowi WIELKI BOSS musi do niedzieli do wieczora chodzic przy tirach !Szefunciu sie chwali ze ma duza flote a tak naprawde ma tylko 3 stare trupy !Szefunciu Polski Niemiec (scyzoryk)jest gorszy niz Esesman,ludzi ma za nic,traktuje ludzi jak smieci,nie wyplacalny jest !!!Ładnie tylko mowie na poczatku a potem pokazuje swoje prawdziwe oblicze!!Urlopuje 3 razy w ciagu dwoch miesiecy a pieniedzy dla ludzi nie ma.Ludzie odradzam wam trafic do tego bagna !Lepiej zarobic mnie ale u normalnego czlowieka a nie u tego cwaniaka !
Hard 2017-09-23 22:10
Potwierdzam 2szystko
Zostaw swoją opinię o ECUREX - Wiesław Miernik - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECUREX - Wiesław Miernik