ECUREX - Wiesław Miernik

Kielce

Opinie o ECUREX - Wiesław Miernik

byly kierowca 2015-07-28 19:38:36
Firma nędzy i rozpaczy. Pauze weekendową kręci tylko samochód a ty lazisz po smiesznym placu co śmierdzi bo obok przetwarzaja resztki jedzenia a samochody stoją miedzy krzakami, przelewasz paliwo ze zbiornika w drugi abys tylko nie stal. Jak się zwalniasz to cię obciożą za każdy szczegól, paliwo mierzone w centymetrach. Brak toll collectów a jezdzisz glownie po niemczech i ciagle telefony czy juz pan dojechal,czy juz pan rozladowal, czy juz pan stoi pod rampa itd. a jak nie odbierasz to czego pan nie odbiera kazdy kierowca ksiegowe niech zatrudi do odbierania telefonow. Auta zaniedbane i nie sprawne. a szef kladzie lage i sam robisz przy aucie.
Prezess 2016-03-13 18:35:38
Pozdrawiam cudowną, piękną Panią blondynkę z CLS-a która pracuje w Ecurexie, a reszta nie ma znaczenia :) Oddałbym jeszcze tą skromną pewnie wypłatę pracując tam byle niczego jej nie brakowało. Pozdrowienia dla całej firmy.
driver 2016-11-15 20:11:49
zgadzam sie z opinią byłego kierowcy-ta firma nie powinna istnieć!
Zostaw swoją opinię o ECUREX - Wiesław Miernik - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECUREX - Wiesław Miernik