logo Akcja JOB

Akcja JOB

Rzeszów

Opinie o Akcja JOB

pracownik 2011-08-25 19:14:18
Pracowałem w tej firmie moim zdaniem ok. Kasa zgodnie z umową.Warunki też ok. Jest tam tylko jedna pracownica [usunięte przez moderatora] pracuje w oddziale w Rzeszowie. Bezczelna [usunięte przez moderatora]!!!!!!!! Traktuje ludzi z góry,uważa się za prawie właściciela firmy.Prośba do Pani [usunięte przez moderatora] szefowej-niech ją Pani [usunięte przez moderatora] na zbity pysk z tej Firmy. ONA nadaje się do zamiatania ulic a nie do pracy z ludźmi.
miły 2011-10-02 11:57:42
popieram [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-10-07 20:19:04
Hej ! Mam takie samo zdanie na temat [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa,można mówić jak do ściany !! Ciężko się tam dogadać ,wszystko jest skomplikowane , Warunki i to co w umowie jest ok ! ....
Cichy 2011-10-12 10:27:38
Siemka , co do [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa w 100% popieram . Co do niektórych umów , nie dość że trzeba czekać od godziny nawet do kilku godzin zanim dostaniesz umowę to potem i tak możesz sobie nią [usunięte przez moderatora] podetrzeć bo jak im pasuje to oni ją zmienią bez żadnych aneksów .Poza tym spoko.
mariusz 2016-06-28 13:41:54
nie polecam firmy nie do końca mówią prawdę . paliwo mieszkanie niby ma być opłacone z dodatku a trzeba za swoje tankować oraz samochód firmowy co też ma być opłacony z tego ale trzeba dokładać ze swoich oraz problem z koordynatorami . kontakt to kpina .
pier 2016-09-25 09:16:48
zgadza sie problem z koordynatorami ,pracuje juz 4 lata we Francji,pani koordynator ciezko sie doprosic o załatwienie czego kolwiek,jest jeszcze pan koordynator ale to inna historia ,dasz prowizje dla niego to zalatwi , ale zapłac za to.Koordynatorzy to kpina i porazka,trzeba liczyc na siebie
idz pan w chooj 2016-10-11 11:23:46
najgorsza firma w jakiej pracowalem walki na pieniadze co miesiac! nikomu nie polecam sciemnianie na godzinach pracy ciagle kradzieze i to wszystko!
Zostaw swoją opinię o Akcja JOB - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akcja JOB