Covidien Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Covidien Polska Sp. z o.o.

pestifer 2010-02-15 11:47:49
Niekompetencja na kazdym kroku. Balagan, gubienie dokumentow. Socjalistyczne metody pracy, zaliczki! Lekcewazenie klienta na kazdym kroku. Szczerze odradzam wspolprace z ta firma.
byłamwtym 2010-04-11 12:53:09
całkowicie sie zgadzam, [usunięte przez moderatora], nieplatna praca po godzinach, niekompetencja, WSZYSTKO WEDŁUG WIDZIMISIE SZEFOW,HORROR
dremi 2010-08-25 22:45:35
jedno wielkie [usunięte przez moderatora].
Tkwiłem w tym [usunięte przez moderatora]- wszystkim odradzam
wk...rw 2010-11-13 11:09:36
witam jestem zainteresowany praca w c...n czy moze ktos napisac o strukturze firmy menagerach ofercie... czym jezdza ph
sasanka 2013-05-15 21:28:38
witam, jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Podpowie ktoś jakie są zarobki, narzędzia pracy, przełożeni ? z góry dziękuję !
krzych 2016-04-20 18:15:09
Hej wszystkim czy orientuję się ktoś czy firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może jakiś przedstawicieli handlowych? Szukam roboty w zawodzie ale strasznie ciężko coś znaleźć u nas w mieście dajcie znać będę wdzięczny dzięki. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Covidien Polska Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covidien Polska Sp. z o.o.