Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Zdziwiony

Oh Panie T.

Hall Anonim
@Zdziwiony

...a skąd wiadomo że to pan T..przecież to czysta prawda...prawdę skasujesz ale nie wymazesz.

Zdziwiony?
@Zdziwiony

Właśnie, skąd wiesz? Musisz coś mieć na sumieniu Panie H. Zrobiłeś mu cholerne świństwo.

Wiadomo

I dalej nic nie wie oficjalnie;( "..śledztwo trwa" p. H-.-

Nijak
@Hall Anonim

I ile można czekać? 2.5 roku i.. czas leci, czas ucieka. Każdy się ma dobrze. Czas mu w końcu powiedzieć.

Bąbel

Taka (usunięte przez administratora) firma a na święta po 230zł hahaha święta to nie 1 Kwietnia!!!

@Bąbel

dać palec to będą chcieli całą rękę pokaż mi gdzie dają prezenty na święta jak dla mnie to jest jak najbardziej ok lepsze to niż nic!

@dudek

No tak bo tylko w NT dają coś na święta nieprzemyslałem tego co pisze. Ps. Dudek widać że nigdzie indziej nie pracowałeś!!

@Bąbel

Raczej ty nigdzie nie pracowałes bo w moich poprzednich zakładach pracy nie było nic ale wam to się nigdy nikt nie godzi.....

@dudek

Jak tak mówisz to tak musi być. Tylko nie szalej za bardzo za te 230zl bo po świętach do pracy trzeba wracać ????????

@Bąbel

Skoro ci nie pasuje możesz śmiało oddać swoje 230zl mi ????????

@dudek

Ale ty to łapczywy jesteś.

@Bąbel

a to 30 to po co, czemu równiej kwoty nie dali? A tamten rok to jaki mieliście z tym? i czy zajączka się dostaje?

@Teresa

230 bo są progi od zarobków 210,220,230 ale szef dołożył bony na 300 zł do restauracji. A na zająca 0.

@Bąbel

dołożył czyli ok 5 stówek jest do rozporządzenia? a wiadomo jak tutaj kwestia zarobków będzie się przedstawiać od nowego roku? na każdym ze stanowisk cos podwyższą?

sick
@dudek

Skoro trafiali ci się tylko tacy szefowie co nic nie dają na święta ,to tylko pogratulować umiejętności i skill-a w szukaniu pracodawcy.

Były robol

A mi w FPM dali 900

Szatan Serduszko

W tej firmie kłamią!!! Co innego na rozmowie usłyszysz a co innego jest w realu. Fajna w miarę wyplata jest tylko przez 3 miesiace, po okresie próbnym idz pan w ... potem już tylko nadgodzinami to nadrabiasz, premie dostajesz ze pożal się panie. Niby masz 4 zł bonusu a wypłata mniejsza a niżeli przy mniejszym bonusie. Premia za brak l4 owszem jest ale za to ci ten bonus potpie.... No i ta ocena pracownika z (usunięte przez administratora)wzięta, pieczarka cie na oczy nie widziała a ci ocenę wystawia masakra. Panowie kamerki w okularach dużo nie kosztują i nagrywać tych pseudo kierowników i pseudo majstrów, oni mogą kamery używać przeciwko pracownikom, wy też możecie!!!

Janusz
@Szatan Serduszko

A ile Panu płacą i co jest do roboty, że takie niezadowolenie? Nie są te wszystkie dodatki, bonusy i premie rozpisane w umowie, jaką Pan dostał do podpisu?

Olga

Jak wygląda praca spawacza tutaj? Bo mąż znalazł ofertę na ich stronie, ale jest mało informacji. Pracuje się na jedną zmianę czy więcej? Jakich zarobków można się spodziewać?

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Były

Ten majster od spawaczy co lata piętnaście po 6 po schodach mało się nie zabije jak widzi z okna że zwalnia się miejsce parkingowe bliżej bramy to ponoć nagrodzony robi na vlasku mówią że całkowicie inny chłop skończy robotę wcześniej i nawet posiedzi nie to co na NT darcie się po ludziach obserwacja na kamerach a o siedzeniu przy nim to można zapomnieć czyli widzicie jak to jest teraz jednak można skończy robotę wcześniej i posiedzieć a z tego co mi wiadomo to zwalniał za to ludzi gdzie najpierw stosował na nich (usunięte przez administratora)

Majster od spawaczy powinien mieć zakaz wykonywania zawodu jako przełożony pod każdą postacią jak można od rana wydzierać się po ludziach ten człowiek nie szanuje ludzi stosuje mobbing wydzwania po brygadzistach że widzi na kamerach że jakiś pracownik nic nie robi nie po to są kamery na zakładzie żeby inwigilować ludzi zwalnia bez przyczyny wyżywa się na ludziach że wschodniej granicy w pracy nie powinny mieć takie rzeczy miejsca kiedy się to tu skończy PiP jest co dwa miesiące na zakładzie i nic z tym nie robią

Spawacz.

Jeśli chodzi o samą robotę to spoko. Kasa w miarę i jeśli się nie dajesz to robisz na spokojnie. Ci co narzekają na majstrów to się pewnie nie potrafią odezwać i tyle. Z minusów to na pewno razi brak profesjonalizmu ze strony kierowników. Nie dość, że średnio znają się na robocie to mało który może pochwalić się kulturą osobistą. Wywyższając się poniżacie samych siebie panowie ;). Szacunek, a raczej jego brak, do pracownika fizycznego doskonale wyraża to jaki papier toaletowy firma zamawia do biurowca/na kantynę a jaki na halę... Po pierwszym posiedzeniu w tej saunie na hali i podcieraniu się tym wynalazkiem z przerobionych wytłoczek na jajka od razu obrałem kierunek kantyna/biurowiec w celu wypróżnień. Plus był taki, że ten papier starł że mnie grzech pierworodny. Podsumowując: firmę polecam jak ktoś nie da sobie w kaszę dmuchać lub jest dobrym aktorem ;). Trzeba cisnąć z nimi od pierwszego dnia.

W Orzesze NT Industry sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko konstruktor mechanik. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Robol

A na zakładzie brud a sprzątaczki siedzą na kantynie w swojej dziurze kawka popija, robota drogie panie sama się nie zrobi .czy prezes tego nie widzi?

@Robol

To może pogadaj z nimi, może mają jakiś plan co kiedy sprzątają? Albo pogadaj z kierownictwem? To jedyny problem na zakładzie czy jeszcze jakieś widzisz?

Vvb
@Olga

Jakie plany siedzenia non stop i picia kawy wszyscy widzą nikt nie reaguje

Ann
@Vvb

Też to zauważyłech wszyscy o tym godaja że przesiadują tam plotkują na.caly głos ktoś im na to pozwalo

@Ann

kto taki pozwolił? to w końcu jest tu osoba, do której powinno się pójść i to zgłosić? macie taką możliwość?

Lolek

Te ogłoszenia (usunięte przez administratora) i tego Elfbudu i tego Dtu mają się nijak do rzeczywistości ????????250 godziny ????????????????ale za dwa miesiące chyba, albo 50zl na godzinę ???????? a potem przychodzi mail z oceną i stawką 44 albo 42 ,nie dajcie się nabrać,do tego (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Pracus

Dzień dobry wkońcu złapano i wyrzucono osobę która przez 15 lat rozkładała zakład oczywiście wszyscy wiedzieli ale nikt nie chciał widzieć ciekawe kto go wypuszczał przez bramę z tym naładowanym plackiem dziennie i kto usuwał nagrania z kamer bo jak wiadomo kradł na żywca ludzie mają nadzieję że nie wróci ale kto to wie kto go krył może sprawa ucichnie i zaś przyjdzie pracować NT zero szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują a leserów (usunięte przez administratora) się docenia

Rahim
@Pracus

Sam wynoszą a piszesz na kogoś panie orzeł

Omega
@Pracus

Panie, firma jest rozkradana od 20 lat, bo właściciel myśli że ma zaufaną kadrę, tam każdy każdego c**iula, już nie wspominając o (usunięte przez administratora) na halach, gdzie wynoszą wszystko co się da, ale tak to jest, jak daję się jakiekolwiek stanowiska ludziom oderwanym od pługa, po ledwo ukończonych zawodówkach, bez kultury osobistej, co myśli żeby tylko opracować czteropaka po " szychcie" bądź skręcić " lola ".

Janusz
@Omega

A to problem, by porozmawiać z właścicielem i powiedzieć mu o tym? Jak tu jest z atmosferą, idzie się dogadać i współpracować, by łatwiej się robiło? Pytam, bo zastanawiam się, czy nie przysłać CV na programistę wytaczarki. Oferują 35-50 zł brutto / godz i trzy zmiany...

Welder

Wydzierasz się na brygadzistę nie wiadomo o co aż ludzie na malarni się pytają co się dzieje i zdziwiony bo naganę dostał najlepszy spawacz na zakładzie a jak suwnicą jedziesz to wszyscy uciekają... Naucz się ściany spawać to nie będziesz połowy hali blokował trzymając sata na suwnicy, a jak żłobisz to powietrze trzeba podpiąć...

Szwajcer monter akrobata

Śmig Śmig Śmig rano przyjdziesz będzie Szpik

Bongo

Chopy (usunięte przez administratora) i rozpizdziel na tym zakładzie jest od lat firmy zewnętrze swoje walą w c.... grunt że koperty ida do białych kasków. Ala brygadzista mo fory bo ala wozi swoim autem poklepanym w garażu i majster daje synkowi żeby się wykozoł ino synek jest za młody i gu.... żeby ludziami zarządzać. W kiblach (usunięte przez administratora) brud. Omijać szerokim łukiem.

Elvis

Polecam pracę w NT industry , pracuje od roku jestem zadowolony super robota (pucernia robi robotę ????), kasa nie najgorsza ( czekam na podwyżkę z zaistniałą inflacja ) więc motywacja się polepszy , dużo ludzi gotowych do pomocy (wiadomo nie wszyscy rozumieją )warunki pracy w porządku , niczego nie brakuje , czasem się trafi jakiś baran co musi po marudzić (nikt cię tu nie trzyma ) ja zostanę na długo jak będzie to możliwe , pozdrawiam

Były pracownik NT Industry

Witam ! Może mistrzem tam nie byłem jako ślusarz ,spawacz Brygada dawna z Harnasiem Ala itd ... Oczywiście w niby najlepszym okresie firmy jak i zarazem wydaje mi się że w ten czas ,było to trochę temu ale jeszcze miało to odzwierciedlenie jako firma ! Gość powinien nie co dołożyć starań ,kontraktów, roboty .Unowocześnić linię produkcyjną .Uzyskać dofinansowanie wesprzeć projekty itd..itd .Nie da się z byle (usunięte przez administratora) zrobić cos, co tworzy w dzisiejszych czasach nie tylko wizerunek ale zaplecze firmy ! Widok tego miejsca jak i założenia innych wydawać by się było że ,były inne plany założenia oraz resztę .Dziś jak widać zakład ten być może z daleka w zakresie oferowanych produktów .Może innym wyolbrzymiać wiele jak na dzisiejsze czasy ..Ale defektów z strony niestety przestarzałości nikt tu nie ukryje ..Zarazem widać tu tylko istnienie warunkowe firmy, jako potrzymanie ewentualnie przy darze losu .Kiedy to z niecierpliwością inni oczekują zleceń z umów i przetargów .. Więc to nie rokuje zbyt wiele a zarazem zniechęca innych co do podjęcia decyzji o zatrudnieniu . Gdzie w przeciwieństwie do innych firm z doświadczeniem można rozmawiać o większych stawkach na początek z możliwościami takimi jak ,kursy, zaplecze socjalne, premie ,dodatki ,szkolenia w celu pozyskania większej kwalifikacji itd..itd .. No szkoda że inni nie wyciągnęli z tego lekcji i traktują to miejsce jak doświadczalnie i zarazem ewentualne coś ..Co ledwo ze jeszcze żyje i ledwo tętni życiem Pewnie stawka godzinowa tu jak czytam na początek to 25 zł ledwo idzie zarobić Więc wg danych to 95% Polaków zarabia więcej ... Chyba że mowa o 35 zł na godzinę na początek to zmienia nie co tu całość .Chyba że mowa o samozatrudnieniu i zarazem stawce w tym przypadku 50 zł na /h Nie chce tu innym mieszać ale 28 zł przy umowie zleceniu na dzień dobry dla szlifierza ... Mało tego dla laików gdzie indziej fakt z dojazdem ale od 6000 tys do 8000 tys netto więc ....

Wilkgotowany

Witam, jak wygląda praca na stanowisku spawacza na działalności? Jak kierownictwo? Czy jest (usunięte przez administratora)? Czy w miarę normalnie? Proszę o normalne komentarze. Pozdrawiam

Rambo

Rotacja w tej firmie jest od wielu lat nie szanują ludzi którzy robią dobrze swoją robotę dużo dobrych fachowców się pozwalniało jeden ze spawalni brygadzista dobry człowiek. Co do firm zewnętrznych to same kombinatory. Białe kaski trochę im się we łbach poprzewracalo

@Rambo

A czemu niby nie szanują dobrych pracowników?

Want3D-79

Pracuje w firmie za spawacza od roku,na działalności i nie narzekam.Nie wiem jak było kiedys,ale teraz jest ok.Nie patrzcie na komentarze,bo na 100% gdzie nie wejdziecie to zawsze komus sie coś nie będzie podobac.Ja od zawsze mam zasadę idz sam i się przekonaj jak jest.Nikt cie nigdzie na siłę trzymać nie będzie sam oceń!Nie oceniam zmian,ale na mojej jest ok.z kazdym mozna pogadać i kazdy ci pomoze(pisze o swojej zmianie)Pracowac gdzieś trzeba,a zawsze i wszedzie cos sie komuś nie będzie podobać.Pozdro

Ezekiel
@Want3D-79

Tak ci się dobrze pracuje ,a zapomniałeś wspomnieć o darmozjada którzy na nas tu żerują ,powinni ich zlikwidować i brać ludzi na działalności przez zakład, za te stawki które mają (usunięte przez administratora) bo masz taką samą firmę jak on założona i nikt nie jest ci potrzebny żeby przez kogoś przechodziły twoje pieniądze,zapomniałeś tez wspomnieć o rotacji jak tu była i jest wielu ty próbuje jak ty ,ocenia warunki podejście do pracownika i ucieka jak najdalej może ,tu są potrzebni ludzie grubo skórno ,którzy nie będą zwracać uwagi na docinki i panujący mobbing ,jest tak że kierownik z daleka cześć ci powie ,a majster odwróci się w drugą stronę ,byle na ciebie nie spojrzeć ,bo wiecznie im się coś nie podoba jak już wyjdą z klimatyzowanych biur to szukają na siłę , żeby się czepiać ludzi i tobą zamieszanie ,a co do imprezy hahaha po przemówieniu Eryk jaki on to nie biedny że kredyt musi brać na produkcję ,a niedawno hale w Zabrzu za 5 milionów kupił ,porażka człowiek on myśli że ludzie mu wierzą że on biedny i na kredytach jedzie ,tu jest taki przemiał roboty ,że on śpi na pieniądzach i jeszcze taki że ludzi na 8mpreze zapraszał a miesiąc wcześniej im premie zabierał bezszeczny człowiek

Dominika
@Ezekiel

No to wygląda na to że atmosfera pozostawia wiele do życzenia, a jak z tą kasą jest?

Otk

Cześć. Jakie są warunki pracy na magazynie?Jaka płaca?

@Otk

chcesz aplikowac na ktorąs oferte z 2 dostepnych teraz? maz tez mysli o wyslaniu cv na operatora wózka widłowego ale czeka tak jak Ty az ktos napisze coś wiecej o firmie, moze o tych bonusach, czy sa naprawde? w ofercie jest placa od 25zl brutto/h czy tak jest naprawde na tym stanowisku ?

Masterczułki
@Otk

Standardowa stawka to min. 24zl/h plus premie do 4zl/h brutto. Rekrutacja jest na magazyn części zamiennych, ogarnięty, współpraca przyjemna. Dużo roboty, ale jest dobrze.

@Masterczułki

Od czego zależna jest wysokość stawki za premię tutaj, bo piszesz, że 4 to max, więc co trzeba robić, żeby maxa mieć?

Rrrrr
@Teresa

Szef musi mieć dobry humor

Małgorzata
@Rrrrr

Naprawdę nic poza tym?

dvsv

stara firma tzn stara hala firma troszke za mało doinwestowana warunki socjalne nie najlepsze

@dvsv

Ok, a jak z pensjami, może warte tego żeby w takich warunkach jednak porobić? Mąż ślusarzem, myślał żeby spróbować...

Zabrzanin
@dvsv

Ponoc fajna impreza byla w sobotę na NT Orzesze. Szkoda że nikt na Zabrzu nie dał znać... Pracownicy wyklęci.

@Zabrzanin

to skad wiesz o tej imprezie skoro pracownicy nie byli na nia zaproszeni ?

Zabrzanin
@Anna

Po fakcie... Od tych którzy pracują w Orzeszu i byli zaproszeni...

Małgorzata
@Zabrzanin

To może była tylko dla nich impreza ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Engineer w NT Industry sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

hmm

Bylem, i nie wspominam tej rozmowy pozytywnie. Pytania na które udzieliłem odpowiedzi nie zyskały uznania ze strony osób rekrutujących. Nawet po rozmowie konsultowałem te pytania z osobami technicznymi, które potwierdziły ze były poprawne i tez by tak odpowiedzieli ale ok. Tak więc szukajcie a znajdziecie.

Kibel

Co z tymi kiblami na hali pip chodzi i co ludzi się czepia że dziurka w spodniach jest ale że w kiblu smród i się wejść nie da to już jest ok po co ten pip oni mają być dla nas a nie przeciwko nam co z wentylacją po 4 gdz pracy do przerwy hala tak zadymiona że siekierę można powiesić masakra a pip przyjeżdża i ludzi się czepia dlaczego zagraniczni inwestorzy traktują nas jak (usunięte przez administratora) i pip na to pozwala a u Eryka w kraju w dani chciał bym zobaczy czy tak jest bo dam sobie rękę uciąć że nie ma tam mowy o czymś takim co dzieje się tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.