NT Industry

Orzesze

Opinie o NT Industry

ale 2017-01-14 21:41
ile na spawaniu za godzine mozna wyciąnąć ? jak sa płacone nadgodziny ? i soboty ?
szwajser 2017-01-17 21:47
zleceń ostatnio mało, spawiemy na rdzy jak zawsze ale za to przynajmiej godzin nikt nie bierze. za soboty i nadgodziny są normalne godziny płacone 'jak w holandi' sknerstwo wlasciciela za co pewnie mu sie w polsce do dupy w koncu ktos dobieze. jak ci nie daleko to w gliwicach na strefie lepiej placom.
axel 2017-01-25 23:07
bylem w urzedzie pip pogadac o nadgodzinach - mam wygrane za 2016r. to jest bedą musieli nadplacic pomimo ze juz tam nie robie. papierów nie ma dużo i pomoc jest z urzedu na formalności. TO NIC NIE KOSZTUJE POLECAM WSZYSTKIM TEZ ZE SPAWANIA ALE FIRMOM CHYBA SIE NIE NALEZY :(
ew1223 2017-02-26 20:02
Widziałem, że szukają tam pracowników transportu wewnętrznego. Zastanawiam się nad tą ofertą, możecie powiedzieć coś o tej pracy? na jaką stawkę można liczyć itp..
Andrzej 2017-03-09 17:11
Witam mam pytanie na jakie zarobk mozna liczyc na wycinarce plazmowej + suwnica + wozek widlowy ? Dziekuje pozdrawiam !
we1332 2017-03-26 00:50
na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku tokarza? ewentualnie na cnc?
CNC 2017-03-29 18:14
3500 - 4000 netto z bonusem.
tokarz? 2017-04-01 22:46
a początkujący? ledwo co po szkole więc chyba wiadomo jaka wiedza o tym :)
cnc robi 2017-04-17 23:16
3500 chyba z wszystkimi sobotami i niedzielami po cichu !!! po co ciulosz jak ie wiesz ?
spawaczo slusarz 2017-04-27 21:03
ile teraz dunczyk placi ? jest na lato robota ? prosimy o info. i czy dalej cwaniaczy z odciagami ktore nie ciągną :)
Ss4 2017-05-04 20:19
Roboty ni ma
nigdy nie majster 2017-05-10 23:26
płacone jak dwa rok i dwa temu ja po nie długim czasie zawinałem sie ..... cienko.... tyle ze dychnąć szło. 170 spawaczy szukają do niemiec przez pośrednika 17E bez socjalu 12,5E z spaniem i ubezpieczeniem. szukać trzeba na BOOTSCENTER HORN GMBH i DIRK SAGER. za samo noszenie erdy i drutu dobrze płacą.
Nick 2017-05-19 09:00
Ja uważam że tera to nie ta samo Nt co kiedyś
Szefostwo teraz jest dobre roboty dużo i nie ma fuszerki
na kasę nie ma co narzekać bo jest na czas
Robson 2017-05-19 10:20
Bzdury
Robson 2017-05-19 10:22
Bzdurry Ci co piszą ze tu źle
mnb 2017-05-21 22:57
@nick

nima fuszerki? co chwila teraz coś nie jest odebrane bo trza spawy dorobiać, poprawiać
Były pracownik 2017-07-03 19:47
jak dalej jest tam "MUŁ" - kierownik podtrzymania ruchu :) to nawet podtrzymaniem tego nie można nazwać
spawacz s3 2017-08-02 23:02
fajny syf został :) na robotach wieje ciu...m ! na spawaniu poprawiają co się da i gdzie sie da żeby tylko WIELKI nie widział. kontrola to kolesie teraz w NT :)
eryk 2017-08-03 13:27
Ty spawacz S3.
Co to znaczy że kolesie???
spawacz s3 2017-08-03 13:30
fajni goście, jedyni i ostatni co sie znaja na robocie
eryk 2017-08-03 13:31
miło słyszeć :)
to cieszy :)
operator cnc 2017-08-07 11:12
Zatrudniłem się jakiś czas temu na obróbce i już załuję ludzie tutaj pracujący są nie wyszkoleni normy na maszyny z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wzięte zawsze tylko mało i źle mistrz fryzjer brygadzista pijak i kierownik "jutro musi to jechać "o programowaniu nie ma tam nikt pojęcia szkolił mnie na początku programista co miał maszyny opanowane ale odszedł nagle bo go nie szanowalii dobrze zrobił aa zarobki takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e nie ma za co żyć ja też się zawijam jak najszybciej tylko coś znajdę nie polecam najgorszemu wrogowi tej pracy orzeski Auschwitz kolesiostwo i kumoterstwo pieprzoni oszuści
eryk 2017-08-11 10:26
Ale jak to?
Co to znaczy że Auszwic???
Nic nie wiem o tym!!! Kierownictwo mi mówi że jest fajnie.
Spotkania z rodzinami i że atmosfera rewelacja, zarobki super i nikt nie chce podwyżek.
Trochę mnie skołowałeś tym wpisem :( mam nadzieję że to nieprawda.
cnc oper 2017-08-23 16:39
na jaką kasę można na CNC z programowaniem liczyć ? będzie robota na jesieni ?
Pracownik 2017-08-31 15:58
Podwyżki by się przydały dla starych pracowników bo przychodzą nowi a mają większe stawki a uprawnień mniej nie mówiąc już o doświadczeniu
kierownik MM 2017-09-02 13:31
zarobki na cnc sie wahają od 28zł do 35zł z programowaniem także zapraszam do składania cv
joker 2017-09-04 19:25
po co pisze ktoś takie głupoty 28 zł to nawet spawacze nie mają polecam przejrzeć zarobki w okolicznych firmach i potem narzekać kasa całkiem fajna w NT oczywiście zawsze może być lepiej podobno coś rozważają zobaczymy atmosfera fajna a robić wszędzie potrzeba stara zasada wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .???? zawsze na czas i stabilizacja zatrudnienia kiedyś tego nie było. ale widać teraz kierownictwo na poziomie i mysla o nas i tak powinno być
Dominika 2017-09-11 17:21
@joker jak długo pracujesz w firmie NT Industry? Na jakim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Inżynier Serwisu. W ofercie napisane jest, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w środowisku multikulturowym, w nowoczesnej firmie będącej liderem w swej branży. Może ktoś jest zainteresowany złożeniem cv?
Volt 2017-09-11 21:40
Polecam
logistyk 2017-09-18 17:46
co polecasz? pytanie poważne, bo się zastanawiam nad podjęciem pracy..... na razie rekruter odradził mi tego pracodawcę. i to nie z mikolowa tylko z katowic.
VOLT 2017-09-21 11:03
generalnie pracę - może kiedyś było źle, ale obecnie jest ok.
nie wiem czego się ludzie boicie - będzie nie pasowało ,to się zwalniam.

ja obecnie pracuję kilka lat - raz dobrze, raz źle..... zależy od dnia....... ale tu nie zabijają... trzeba tylko robić swoje..
Volt 2017-09-26 18:13
Stabilną i na czas wypłatę.
logistyk 2017-09-26 20:45
widze na tym forum prawdy się dowiedzieć nie da. troll jakiś tu wpisy robi. wywiad doniosl - wyplata na czas jest a stabilizacji i kontynuacji zatrudnienia nie ma. firma plotkarska, nie dla osób chcących się rozwijać. omijam na razie z daleka za rada rekrutera.
palnik 2017-10-01 20:14
a w szatniach dalej śmierdzi, grzyb za szfkami kwitnie na hali warunki jak za czasów ponoć ZREMBU. tylko na kamery nie żal w tej firmie pieniedzy. zapraszam pREZESA do WC na hali, usiądz i trzymaj klozet zeby sie nie przewrócił ! jak nas tak traktujesz to pewnie w danii takie same warunki panuja w firmach i jest to dla szefostwa standard. mamy pisać że jest super to najpierw tak powinno być na zakładzie nie mozemy być dwu licowymi .......
Dominika 2017-10-02 17:09
@palnik rozumiem, że warunki Ci nie odpowiadają. Czy próbowałeś rozmawiać o warunkach w jakich pracują pracownicy z pracodawcą? Zaproponowałeś jakieś zmiany? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią o pracy w firmie NT Industry?
obiektyw 2017-10-02 21:04
jeśli dla ciebie dużym plusem zakładu jest stabilna i na czas wypłata to strach się zapytać gdzie pracowałeś poprzednio. tak tylko nadmienię, że wyplata na czas jest OBOWIAZKIEM pracodawcy i nijak nie powinno być traktowane jako jakiś plus wyróżniający nt industry od innych zakładów tak samo jak 8 godzinny eta,t płatne nadgodziny czy woda do picia.
Chcecie pomóc ludziom się zdecydować macie 2 wyjścia:

chcecie pisać źle? piszcie o tym czego się nie przestrzega albo gdzie omija przepisy( a jest o czym wierzcie na słowo)
chcecie pisać dobrze? piszcie czym nt industry ma niby skłonić nowych pracowników jakie bonusy proponuje albo dodatkowe korzyści a nie siejcie propagandy rodem " z biurowca" bo na to się już nikt nie nabiera.
Damian 2017-10-04 07:32
Kombinują jak się da.Teraz chcą zabierać ż nadgodzin 8 godzin do tzw.banku.A jak nie będzie roboty to każą to wybrać.Nic tylko poinformować PIP.
Dominika 2017-10-05 15:39
@Damian czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? Skąd masz takie informacje? Proszę wszystkich o pozostawianie merytorycznych informacji i opinii i pracy w firmie NT Industry. @obiektyw a może Ty wypowiesz się na temat pracy w firmie?
robol 2017-10-05 20:13
tak samo jestem ciekawy czy to, że np. miedzy świetami a nowym rokiem (te z gory narzucone przestoje) sa brane z naszych urlopow, czy jest to zgodne z prawem....
operator cnc 2017-10-05 22:11
to co tu piszemy pewnie nie trafia do fajnego dyrektora i śmiesznego prezia..... Edzia. zamówiłem tłumaczenie na muminkowe gadanie czyli duńskie i wysle im mailem. mamy w żici banki godzinowe. sekretareczki pewnie nie gadają co ludzie zapieprzający na hali myslą bo się boją o stołki. w danii za owerspend należy się wolne, stawka i dodatek a na stołówce gada że ciężkie idzie :) S T A R Y nie te czasy:)
Damian 2017-10-07 06:33
Informowali, że od tego miesiąca będą zabierali 8 godzin do banku.W przyszłym tyg.ide na rozmowę do innej firmy mam nadzieję że mi wypali.Wtedy dam natychmiastowe zwolnienie jeśli nie podpiszą to porzucam ten Syf !!!!!!!!!!
Mietek 2017-10-08 14:02
Ile na start dostać moze spawacz mag 135…?
Ostatni Duńczyk 2017-10-13 16:23
Pracowałem kilka lat za granicą w różnych krajach , po powrocie do Polski postanowiłem poszukać tutaj pracy, znalazłem na Olx ofertę pracy industry, kapitał duński, myślę może być dobrze, rozmowa CV no i pierwszy dzień w pracy, Matko boska..... W Rosji były lepsze warunki, syf bród i ubustwo, szatnie...bydło w lepszych warunkach przebywa, toalety takie że nie korzystam, wytrzymałem 3 dni, ludzie chodzą wystraszeni, zero papierosa zero telefonu, zero kawy, pracownicy napuszczeni jeden na drugiego, normy z sufitu, sprzęt pozal się Boże, odszedłem z dnia na dzień, drodzy pracownicy firmy industry, czy wy nie widzicie że jesteście traktowani jak bydło? Odpowiada wam to? Rozumie jeszcze jak by płacili sumy jakieś wielkie, ale w magazynie na Lidlu podobne stawki, zdecydowanie odradzam , no chyba że ktoś jest masochista.....
Pracownik miesiąca 2017-10-18 11:10
A poprzedni kolega gdzie pracował wcześniej kilka lat? Po twoim podejściu do pracy ,,kawa, papieros i telefon'' wnioskuje, że ,,MENADRZER,,. Proszę nie pisz takich głupot o warunkach pracy i wystraszonych ludziach. Nie wiem czy zauważyłeś w ciągu ciężkich 3 dni pracy, że budowana jest nowa kantyna więc chyba ktoś myśli o pracownikach.
Powodzenia w poszukiwaniu pracy. Polecam polskie , firmy i kierownictwo.
Generał 2017-10-18 18:41
Kantyna ???? niech o szatnie lepiej zadbają.Brud,syf, ubustwo.
Piękny 2017-10-18 18:48
Generał Ty lepiej pilnój widlaka
Doktor Szlifierka 2017-10-19 06:24
Czas przerwy to 30 min, gdzie później trzeba to odrobić, więc jesteśmy w pracy 8h i 15min, a nie 8h. Czy to legalne? Dodatkowo pracownicy ze stafu nie mają płaconych weekendów, a każą wybierać "nadgodziny"
doktor palnik 2017-10-19 22:09
mamy pisać tylko o dobrych stronach i superlatywach !! nie ma tu miejsca na krytyke ! napominam wszystkich !. tylko my biurowy staf piszemy zgodnie z wytycznymi KIMIDZONKKILA :) :) :) i reszta też musi się podporządkować :) ................ aż se bąka ze śmiechu puściłem /:)
Obiektyw 2017-10-20 07:38
@Doktor Szlifierka
Płatnej przerwy na 8h pracy jest 15 minut przerwa ma 30 minut wiec 15 minut wiecej niz przepisy stad te 8h15 min proste
-boli was te 15 minut? a kto wam broni dogadać się z zarządem i zrobić przerwy 15 minutowe zamiast 30 min

@Dominika nie,nie będę się wypowiadał konkretnie bo forum internetowe to nie miejsce na załatwianie problemów NT industry od tego są spotkania z przełożonymi i wszystko by się może dało załatwić gdyby nie drobny fakt TAKICH SPOTKAŃ NIE MA i nie będzie bo nie są one na rękę nikomu z kierownictwa mogły by jeszcze wyjść na jaw albo dotrzeć do prezesa rzeczy o których ma nie wiedzieć
doktor szlifierka 2017-10-20 14:05
Chciałbym Ci to wytłumaczyć w jak wielkim błędzie jesteś, ale widząc jak piszesz biorę pod uwagę Twoja inteligencje dlatego obawiam się, ze mógłbyś tego nie zrozumieć
Zostaw swoją opinię o NT Industry - Orzesze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NT Industry