Opinie o Red Bird Arkadiusz Majewski w Łódź

Łódzka firma zajmująca się importem i dystrybucją markowej odzieży oraz akcesoriów podróżnych. Wyłączny dystrybutor marki Contigo, Pacsafe, Mac in Sac, Troika, Thermos oraz Vaude. Producent i właściciel marek Dr.Bacty, LuckyLock, SevenStones.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bird Arkadiusz Majewski w Łódź

#7 Nowy wpis

Pracowałem chwilę na magazynie w tej firmie. Ludzie bardzo w porządku i atmosfera dobra,kierownik wydawał się do ostatniego dnia bardzo normalny mimo zakończenia współpracy w sposób dziwny,praca jednozmianowa co jest na pewno plusem. Z minusów to firma jest w bardzo mało dogodnym miejscu i ciężki jest tam dojazd,na magazynie jest bardzo zimno i jest tam pewna osoba podsłuchująca rozmowy na magazynie więc polecam siedzieć cicho. Umowa zlecenie na początek,kasa nie specjalna,ale też bez tragedii na początek,ogólnie polecam tym,którzy mieszkają na Retkinii bądź w okolicach jeśli nie posiadają prawa jazdy.

Jak dużo osób pracuje w Red Bird Arkadiusz Majewski?

Dominika Nowy wpis

@Odpowiedź a nie ma opóźnień w wypłatach nigdy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Red Bird Arkadiusz Majewski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odpowiedź Nowy wpis

Jak w większości firm, do 10-go dnia każdego następnego miesiąca.

Koordynator

typowe pytania, i coś na komputerze do zrobienia

sprzedaj mi bulkę

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ja7777

zaskakująca rekrutacja, rozmowa pozostawiająca wrażenie tylko pozytywne. Mimo zapewnień ,ze zostanie przekazana informacja zwrotna, niezależnie od decyzji, nikt jej nie przekazał, telefonu nie odbierają i nie oddzwaniają. Nieprofesjonalne

Dobra rada
@ja7777

Moze po prostu mają urlop. Zadzwoń do firmy na stacjonarny i już :)

Konkordsky
@ja7777

Podobnie było w moim przypadku. Oddzwonimy i poinformujemy o naszej decyzji... I tak czekam już 4 lata.

Lik

Polecam dla młodej, szukającej doświadczenia osoby. Jeżeli szukasz czegoś na stałe, masz rodzinę na utrzymaniu, spłacasz kredyt, radziłbym sie zastanowić!!

Olga

Świetna firm, rozwija się i aż miło jest tu pracować bo prowadzona jest fajnie. Szkoda, że nie mogłam znaleźć nowych ofert pracy. Może coś wiecie?

@Olga

Witam, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. obsługi klientów B2B. Jak najbardziej proszę o przesłanie cv na: marketing@redbird.pl

@Olga

chciałabym dodać, że chodzi tu o rekrutację do Red Bird Sp. z o.o.

@Mietek udało Ci się zatrudnić w firmie? Wielu forumowiczom, którzy szukają na forum ofert pracy z Łodzi szuka bieżących i aktualnych informacji o pracy w Red Bird Arkadiusz Majewski. Może ktoś napisać, jak aktualnie prezentuje się atmosfera w firmie?

Mietek

Dzień dobry, czy ktoś może mi powiedziec czy jest tutaj praca? Szukam czegoś na dłużej, najlepiej właśnie z umową. i jeśli to możliwe jakąś w miarę godziwą stawką, lubię pracować, nie jestem leniwy w ogóle więc bardzo chętnie przyjmę coś od dosłownie zaraz

Małgorzata Majewska

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą, zachęcam do przesłania cv do firmy: marketing@redbird.pl

Małgorzata Majewska

Rekrutacja na stanowisko Asystent/ka działu handlowego B2B jest nadal prowadzona (portal infopraca). Prowadzimy także rekrutację na Key Account Manager w B2B (obsługa klientów korporacyjnych) na pracuj.pl Rozwijamy się i potrzebujemy więcej osób. Proszę o przesyłanie CV.

Paweł Kowalczyk

Na stazu to nie wiem jak jest. Jako Koordynator Sprzedazy, bo taka za moich czasow byla nomenklatura, zarobki zasadnicze byly na podanych poziomach. Do tego premie, czasem konkretne, rownowartosci 2-3 wynagrodzen. Poza tym mozna bylo dogadac sie z Szefem i korzystac na korzystnych warunkach z auta firmowego. Do tego obycie w branzy, poznanie ciekawych klientow, bonusy na tansze ciuchy etc. Tego sie nie wyceni, a jednak wartosc dodana jest. Ogolnie - warto podkac wyzwanie. Na pewno nie stracisz. Opiniami negatywnymi bym sie nie sigerowal. Ja nie pracuje juz tam 7 lat, a jednak caly czas wspominam milo :)

Paweł Kowalczyk

Ja pracowałem w RB prawie 2 lata i nigdzie się tyle nie nauczyłem co tam. Aras jest ok. To, ze czasem komuś nie pasuje jego ton, decyzje etc., to nie powód, żeby całość przedstawiać w czarnych barwach. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwym zadaniem. Ciśnienie cały czas leży na głowie. Do tego trzeba mieć oczy szeroko otwarte, nadążać. Wiedzieć kiedy można dokręcić śrubkę, kiedy nie. Moim zdaniem RB to, albo dobre miejsce do nauczenia się pracy wielowątkowej, albo spokojne miejsce do fajnej pracy, w kameralnej firmie - pod warunkiem, ze samego siebie się nie oszukuje w konsekwencji realizowania założonej roboty. Arek, jeszcze raz sorki za bazę :) Byłem młody i głupi :) Użytku z niej nigdy niej nigdy nie zrobiłem. A lekcja cenna. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Poker

Firma nie wiarygodna. Nie polecam zamówień przez internet. Zawsze dostaniecie coś innego niż zamawiacie. Reklamacje... wtedy zaczyna się nawijanie makaronu na uszy. Zachowanie... nie polecam. Poszukajcie poważnej firmy. Przy opini wpisuję ocenę celującą bo negatywna nie przechodzi.

greg

No cóż, ja też miałem okazję tam popracować i nie polecam. Właściciel bardzo dobry w nawijaniu makaronu na uszy, a gdy przychodzi co do czego - pokazuje prawdziwą twarz, niezbyt przyjemną. Problemy z wypłacaniem pensji też były.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bird Arkadiusz Majewski - Łódź

• Jak się pracuje w Red Bird Arkadiusz Majewski?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bird Arkadiusz Majewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Red Bird Arkadiusz Majewski?

Kandydaci do pracy w Red Bird Arkadiusz Majewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Red Bird Arkadiusz Majewski
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lublinek 49
    93-469 Łódź