brak logo

B&K INSTALL

Poznań

Opinie o B&K INSTALL

melodi 2015-01-29 21:58
Pracowałem w firmie dwa lata i jestem bardzo zadowolony z współpracy z ta firma .nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy miałem możliwość rozwoju co teraz przynosi rezultatu. Dodatkowo zwiedzilem także kawał świata. Wypłata zawsze na czas.
6
rysiu 2015-01-31 11:21
Firma dla której narzedzia są więcej warte niz ludzie bo za narzędzia będzie trzeba zapłacić a ludzie sami przyjdą. Mozliwość rozwoju lub awansu 0% (usunięte przez administratora) Całkowita znieczulica jesteś poprostu parobkiem o którym decyduje góra mówią gdzie masz jechać i niemasz nic do gadania a jak się niepodoba to mozesz sie zwolnić. Wynagrodzenie płacone na czas (usunięte przez administratora)Praconicy w porządku zbieranina ludzi z Łodzi i wioski z okolic Kostrzynia głównie kawalerowie i alimenciarze pracowici bardziej lub mniej ale na swój sposób fachowcy. Atmosfera w pracy mało przyjemna wieczne kłótnie i nieporozumienia. Praca po 12 godzin zapłacą ci stawke razy godziny. Szczerze dla kogoś z ambicjami choć niewielkimi stanowczo odradzam.
4
Mała MI 2016-06-16 01:45
Cos tutaj za duzo lukieru :/ a szkoda...
3
Zostaw swoją opinię o B&K INSTALL - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&K INSTALL