Opinie o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. w Mrągowo

Premia widmo

Nie polecam tej firmy. Praca ciężka a zarobki marne. Dopłacają z premii do najniższej krajowej . Człowiek się stara ciężko pracuje by zasłużyć na tą premię a na koniec miesiąca okazuje się że tej premii nie ma bo przy stawce 19 zł całą premię wliczają do najniższej krajowej. Przepracowałam w tej firmie już trochę czasu i z roku na rok coraz gorzej. Jedyny plus to w miarę normalny główny kierownik. Jak się nic nie zmieni trzeba się rozglądać za inną pracą.

Wojtek
@Premia widmo

Wszystko się zgadza, oprucz tego że główny kierownik w miarę normalny.Dla kogo? Komu pomógł? Komu cokolwiek załatwił ? Jak się mu wysypujesz do ucha to może i tak.A jak to teraz się mówi (sygnalistów) nie brakuje.

Czy pracodawca Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

P.K.

Tak do odejścia z pracy i znalezienia lepszej.

Oj tam

Takiego kierownika jakiego mamy w zakładzie szukać że świeczką. Jak ktoś jest w porządku, pracuje uczciwie to jest traktowany też dobrze przez pozostałych pracowników. A jak ktoś podkłada świnie innym ludziom i doprowadza co rusz do afer wplątując w to nie winne osoby to długo też nie popracuje.

I tu masz racje

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Specjalista ds. ofertowania. Czy ktoś aplikuje?

Według kogoś jest tu mało Czarnobyl? A mnie właśnie interesowała ta oferta na kontrole jakości która jest teraz dostępna. Myślałam żeby najpierw sprawdzić warunki ale nikt o tej pracy teraz chyba nie pisał? Po pierwsze jakie są warunki finansowe? i czy te odnośnie pracy można faktycznie uznać za szkodliwe?

Premia widmo

Wojtek Nowy wpis
@Premia widmo

Stawka się nie zmieniała? Tak cos z ponad rok temu pisali i na tym temat widzę ze się praktycznie urwał… wiem ze strony ze jak na razie przyjęć nie ma ale co będzie w nowym roku, czy już wiadomo? Płace na produkcji mnie interesują, bo już kiedyś wynosiły do 4 tys

Rozmowę kwalifikacyjną w Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Logistyk?
Oj tam

Gustaw
@Oj tam

Śmiech na sali. Caly czas kłamie i (usunięte przez administratora) Pracownicy często sa "zachęcani" ucięciem premii do nadgodzin. Solidni i sumienni pracownicy są często wykorzystywani do cięższych prac, które nie leżą w ich obowiązkach. Dobrze ma każdy, kto jest gumowym uchem.

@Gustaw

Zabranie premii to raczej do niczego nie zachęca. Wręcz przeciwnie. Często się zdarza, że zabierają premię? Ta kasa zależy tylko od humoru kierownika, czy są odgórne ustalenia, żeby nie wypłacać.

Gerard
@Michał

Jak się nie zasłuży to zabierają. Nie ma co się doszukiwać spiskowych teorii.

I tu masz racje

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 2 marca.

P.K.

Świadczy to samo o sobie, nie jest to wielki zakład który potrzebuje 200, czy 300 osób. Ludzie mają dość tego (usunięte przez administratora) i pseudo kierowników

@P.K.

Mówisz? A to ile mniej więcej osób tu tak naprawdę jest potrzebnych w takim razie?

@Jolanta

Pracuje w gakwano 150 osób spokojnie.

Jolanta

O proszę, a dasz znać czy ta liczba do dziś jakkolwiek została zmieniona? pytam, bo widzę na stronie, że niestety nie ma ogłoszeń... Kiedy ostatnio kogoś werbowano i na jakich warunkach? teraz po nowym roku jak z finansami stoicie?

Wiktor

Pracodawca nie, bo go praktycznie nie widac. Kierownik motywuje tym, że jak nie będziesz chciał przyjść na nadgodziny, to uszczupli twoją premię.

@Wiktor

To jest nakaz nadgodzin? Nie są dobrowolne? Podczas rekrutacji o tym mówili i jest tak w umowie, że trzeba obowiązkowo zostawać po godzinach? Ja tam bym się nie zgodził.

Prawo
@Michał

A wiesz o tym że nadgodziny są zgodne z prawem i można ich wymagać???

@Prawo

Nie wiedziałem. Myślałem że trzeba to wcześniej uzgodnić z pracownikiem. A jak ze stawką? Jest wtedy wyższa?

Monty

Nie, Stawka średnia krajowa

Malwa
@Monty

Co Ty człowieku opowiadasz za brednie na forum. Nadgodziny są dodatkowo płatne (soboty 50%) Polecam przejść się do zakładu pracy i porozmawiac o warunkach płacowych a nie wierzyć we wszystko o czym piszą tu ludzie.

@Malwa

Masz teraz aneks więc nie pitol w pierwszej kolejności dostajesz wolne a nie kasę okres rozliczeniowy 6 miesięcy

Cytryna

Tak, straszy zabraniem premi i wyzywa sie psychicnie na ludziach, jesli sobie upatrzy kogos to lepuej od razu isc do domu bo przez 8h nie masz zycia i spokoju. Prawda Zbyszek ty chyba takim (usunięte przez administratora) jestes coooo

Grażyna
@Cytryna

To prawie jak w przedszkolu! Jestem w szoku że dorośli ludzie pozwalają sobie na takie traktowanie! Wstyd.

Olo

Stawka się nie zmienia.

P.K.

Tak do odejścia z pracy i znalezienia lepszej.

Roksa

Pracodawca pożal się Boże, zero motywacji pracownika, premia tylko dla tych co wchodzą w zad bez wazeliny, wąsaty luj ktory wiecznie terroryzuje ze zabierze premie nadaje sie pod procedurę antymobbingowa a warunki pracy na hali w temperaturze poniżej 10 stopni. Czas na inspekcję pracy. Mysle ze niedlugo panowie z Olsztyna zrobia porzadek. Nie pozdrawiam

...
@Roksa

A pracuje tam jeszcze Andżelika N? Poszukuje kontaktu do tej dziuni, mam do pogadania Pani z jednostki jest Przekazać koleżance!

@Roksa

Próbowałaś rozmawiać z szefem odnośnie tej temperatury, bo w takich warunkach trudno pracować. Może jak więcej osób to zgłosi to włączą ogrzewanie. Ile jest te premii o którą wszyscy się tak boją? Dużo?

Mobi
@Michał

Takie warunki sa tu pd lat. Pracodawca najchetniej by zwolnil jeszcze ludzi zeby okroic wydatki kosztem innych pracownikow. Swojego czasu narzucili takie tempo ze dziewczyny mdlaly z przemeczenia i srednio dwa razy w tygodniu kogos zabierala karetka. W zime 5 stoni w lato prawie 40 dobrze ze laskawcy chociaz wode daja przez okres wakacyjny

@...

Nikt nie jest upoważniony żeby podawać numery telefonów na internecie do kogoś skoro wiesz gdzie ta osoba mieszka to dlaczego do niej nie pójdziesz nie rozumiem ludzi którzy wypisują po internetach o osobach a skoro wiesz gdzie ta osoba mieszka to dlaczego wypisujesz po internecie widocznie nie masz swojego życia skoro wypisujesz po internecie takie rzeczy!

Grażyna

Nie pójdzie bo odważny jest tylko w internecie, nie wiesz? :D

@Roksa

Z tym się absolutnie zgodzę. Jedna śpiewka zabierzemy premie, zabierzemy premie, a warunki, maszyny z czasów świetności Bumaru.

Czy w tej firmie zarabia się najmniejszą krajową? Czy można zarobić ok. 3 tys?

@Paweł

Nie wiem czy akurat 3 tysiące, ale nikt z pracowników nie pisał, że jest najniższa krajowa. Chcesz się przyjąć do pracy? Jak będziesz na rozmowie to dasz znać jaką stawkę proponują, bo też jestem ciekawy.

Pracuje już dość długi czas w tej firmie. Niestety ludzie którzy są przyjmowani są coraz gorsi. Baby kłócą się o byle co, jedne pracują ciężko by zarobić a druga (usunięte przez administratora) liże kierownikowi nawet poza robotą że aż żal patrzeć... Zarobisz tyle samo co inna chodząca notorycznie na zwolnienie. To nie ta sama ekipa co kilka lat wstecz niestety. Przez niektóre kobiety ludzie szukają innej roboty bo są problematyczne i konfliktowe.

Nie próć się świnie po za plecami tylko jeżeli macie coś do kogoś to się gada prosto w oczy! Co kogo boli i sprawy są załatwiane na miejscu a jakiś tu twardziel czy twardziela nie ma widocznie takiej odwagi powiedzieć prosto w oczy tylko wypisuje po internetach i szuka sensacji bo chce zostać celebryta ale niestety nią albo nim nie będzie. Bo takie świnie znajdują się w chlewie albo w oborze bo tam jest ich miejsce. Nie próć się Baby więcej a jak gadacie to wszystkie hurem a kierownik z miłą chęcią posłucha piątej synfoni betovena

Teresa

Nie wszystko trzeba mówić chyba prosto w oczy?? W sensie taka obsesyjna szczerość, jakby każdy dostosował, to by ludzie w ogóle nie pracowali ze soba Lol. Teraz atmosfera jest zła?

Ile jest zmian w Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.?

Są 3 zmiany.

Krzysztof
@3

@3 – grafik na cały miesiąc wcześniej się dostaje? Co jak nie pasuje jakiś dzień? Da się to zmienić ewentualnie?

Sebastian

Zakład pracy w którym pracownik traktowany jest niczym murzyn kupiony na targu w Kairze, gdzie najzwyklejsze prawo człowieka jest łamane to nie zakład pracy to KL Auschwitz. Cóż ma wspólnego KL Auschwitz i Galwanotechnika a chociażby zarówno w jednym jak i w drugim trzeba zgłosić przymus skorzystania z toalety i czekać na pozwolenie prymitywne i żenujące.

Jolanta

Hej, zajrzałam sobie na stronę Galwanotechniki Mragowo w zakładkę kariera ale niestety widzę informację, że aktualnie firma nie poszukuje pracowników :( Dlatego stwierdziłam, że wejdę na forum i dopytam jak jest z rekrutacjami. Co jaki czas zdarza się ich otwarcie? Może wiecie czy będzie jakaś planowana w najbliższym czasie? Jakie najczęściej stanowiska pracy są zwalniane i kto ma szansę się na nie dostać? :)

Ludek

Jeśli firma ma dobrą opinię to i na forum spokój bo nie ma maruderów!

Wojciech Fagary

Witam. Doszedłem do wniosku, że jeśli szanowna moderacja zechciałaby usunąć moje komentarze nt. tej firmy, to bym o to pretensji nie miał. Z perspektywy czasu widzę sprawę nieco inaczej, mniej emocjonalnie: pracowało mi się dobrze, ale jak mi się zrobiło ciężko, to sobie lubiłem ponarzekać, aż w końcu się zwolniłem potem tego trochę żałując. Ci co ze mną robili, słyszeli moje słowa, więc nie powinno mnie dziwić, że już nie chciano tam ze mną pracować. Na dzień dzisiejszy tyle miałbym do powiedzenia w temacie Galwanotechniki. Żałuję tych wylanych tutaj pretensji, które wywołały lawinę negatywnych komentarzy innych osób. Niezależnie od tego, jaka obiektywnie jest czy była sytuacja w tej firmie, pretensje mogę mieć tylko do siebie.

@Wojciech Fagary

Forum GoWork.pl jest forum publicznym i warto mieć na uwadze, że opinie, które tu publikujemy, może zobaczyć każdy. Na przyszłość proszę, byś wypowiadał się w sposób merytoryczny i rzetelny, ponieważ właśnie takie opinie stanowią największą pomoc dla potencjalnych kandydatów. W razie wątpliwości zerknij do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum GoWork.pl usunięte mogą zostać wyłącznie te komentarze, które naruszają regulamin forum lub/i łamią polskie prawo. W Twoim przypadku proponuję skontaktować się z administracją serwisu: admin@gowork.pl

AA
@Wojciech Fagary

Kolego Ty chyba wszystkie zakłady w Mrągowie obskoczyłeś bo na wszystkich forach masz coś do powiedzenia.

Emilia

@Wojciech Fagary Napisałeś, że czujesz się być znawcą sytuacji w firmie Galwanotechnika Mragowo. Dlaczego oceniasz negatywnie atmosferę w pracy, jakie czynniki i zachowania możesz przywołać, aby to potwierdzić? Jakie były powody, dla których zwolniłeś się z tej firmy?

@Emilia

Że znawcą, to może przesadziłem. Wiem tylko tyle, co widziałem. Dawno tu nie zaglądałem, to dlatego teraz odpisuję. Z moich obserwacji zdarzało się widzieć, że kierownik czasami krzyczał na niektórych operatorów zamiast im wytłumaczyć, jeśli czegoś nie wiedzieli. Osobiście miałem niewiele sytuacji, w których ktoś na mnie podnosił głos lub się czepiał, ale takie sytuacje występowały. Na wszystkich działach pracowało mi się w miarę spokojnie z wyjątkiem działu chromu (tamtego z tyłu), gdzie niektórzy ludzie dopiekali innym i z powodu nerwowej atmosfery dwa razy prosiłem o przeniesienie na inny dział, bo nie mogłem już wytrzymać. Poza tym na tamtym dziale chromu nie było odpowiedniej wentylacji i jak wchodziłem na górę, by coś stamtąd przynieść, to mnie czasem dusiło przy wannach. Na innych działach było znacznie lepiej z wentylacją. Może na dziale fosforanowania było trochę upalnie z powodu zainstalowanych tam pieców. Ogólnie pracowało mi się tam możliwie dobrze w 2016 roku na działach cynku, fosforanowania i na zastępstwach na niklu. Tempo nie było zawrotne, był czas, żeby chwilkę odpocząć po założeniu i ściągnięciu detali i relacje ze znakomitą większością współpracowników i z kierownikiem układały mi się nieźle. W zeszłym roku po reorganizacji linii mam wrażenie, że wszystko to się zmieniło - jak w kwietniu 2017 linia zaczęła chodzić szybciej, a ludzi było mało, to tempo wydało mi się bardziej zawrotne. Oto, co miało miejsce w 2017: Już pojawiło się zmęczenie i niechęć do pracy,których wcześniej nie odczuwałem. Panie z kontroli jakości też za głowę się złapały na widok ogromnej sterty detali do sprawdzenia. Co do szukaniu ochotników na soboty - wprawdzie nie były one obowiązkowe, ale jak drugi z kierowników przychodził pytać, czy przyjdę, to miałem wrażenie, że robił to w taki sposób, jakby zmuszał, żeby przyjść. Nie wspomnę już o tym, że ów drugi kierownik mi nazwisko na karcie urlopowej raz przekręcił i w moim odczuciu - celowo to zrobił. Prawdą jest, że nie kryłem się ze swoim niezadowoleniem na zaistniałe sytuacje odnośnie sobót i tempa pracy, bo odpoczynek dla pracownika też jest według mnie potrzebny po to, by tę pracę mógł dobrze świadczyć. W biurze z paniami miałem dobre relacje i miały o mnie dobre zdanie ale zdziwiłem się strasznie i niemal zszokowałem złą opinią kierownika na mój temat, gdy odchodziłem. Twierdził on, że złą opinię wydali o mnie pracownicy. Może i tak, nie wiem, ale twierdzę, że wiele zarzutów było niesłusznych i fałszywych, jak np. taki, że nie wchodziłem do wanien w trakcie konserwacji. I te ostatnie wypadki sprawiły, że takie było moje zdanie o tym wszystkim. Zdziwiłem się tym bardziej, że przez niektórych nawet byłem wcześniej chwalony. Może i te emocje z ostatniego czasu też wpłynęły na jakość moich zamieszczanych tu sprawozdań. Wielokrotnie rozmawiałem ze współpracownikami dawnymi i obecnymi w trakcie pracy i po odejściu. Spora część osób nie chwaliła sobie warunków pracy tam po owej modernizacji w rozmowie ze mną. A nawet niektórzy nie chwalili sobie pracy tam przed ową modernizacją. W trakcie gdy pracowałem, też obserwowałem, jak ludzie przychodzą i jak odchodzą. Temat rzeka. Książkę mógłbym napisać... Ale i tak najlepiej jest przekonać się samemu.

Boss
@Wojciech Fagary

Najpierw napisz swoje prawdziwe imię i nazwisko a potem opisuj jak tu jest. Nie mówię ze wszystko się nie zgadza ale jak coś chcesz powiedzieć na temat jakieś pracy to chociaż nie bądź anonimowy

@Boss

Na forum każdy może przedstawić swoją opinię i może zachować anonimowość. W końcu to właśnie anonimowość jest nieodłączną cechą forum GoWork.pl. Dzięki niej wiele osób ma odwagę wypowiedzieć się na temat pracy w firmie. Czy Ty także mógłbyś powiedzieć nam, jak Ci się pracuje/pracowało w Galwanotechnice?

Bartek

Emilia

@Mijagi Na stronie internetowej firmy http://www.galwanotechnika.eu/?a=kontakt znajdziesz dane kontaktowe. Może warto zapytać bezpośrednio w firmie Galwanotechnika Mragowo? Działy HR są współcześnie nie tylko koordynatorem rekrutacji, ale reprezentantem firmy wobec przyszłych kandydatów. Co zadecydowało o Twoim zainteresowaniu tą firmą? Czy posiadasz odpowiednie doświadczenie?

Mijagi

Jakie zarobki są w firmie?czy jest jakieś zapotrzebowanie na pracownika?interesuje mnie jedna ranna zmiana,ewentualnie rano i popołudnie.

czlowiek pracy

Wlosy na glowie sie jeża jak to czytam, nigdy sie slyszalam zeby byl jakis problem z wydaniem rzeczy . Czasami trzeba na cos poczekac ale generalnie zalatwiane sa potrzeby pracownika na biezaco (buty, maski, rekawiczki).Ja tu pracuje juz 5 rok i nie narzekam,wszystko placone na konto. JAk mi czegos zabraknie to ide i melduje w biurze i zawsze dostane to po co przyszlam. Na zarobki tez nie narzekam ,co jakis czas wpadnie sobota i dodatkowa kasa. Nie narzekajcie ,sa gorsze zaklady w Mrągowie. Pozdrawiam

zizitop901
@czlowiek pracy

to że są gorsze to prawda mimo że kasa dobra to atmosfera gnojowata dzięki ludziom którym się wydaje że nadają odpowiedni ton....

@zizitop901

Wiele tam nie przepracowałem - zaledwie półtorej roku, ale czuję się być znawcą tego, co było na zakładzie. Pamiętam, że na chromie było mi szczególnie gnojowato. A jak jest gnojowata atmosfera, to się traci chęć do pracy. Na innych działach było mi o wiele lepiej.

Stasiek Zagórowski
@zizitop901

No to ten cały Markiz, Baron, Arystokrata czy jak go tam zwą na produkcji, nadaje taki ton jak widać. Też mnie kiedyś straszył spaleniem mostów i tym, że nigdzie nie będzie mi tak dobrze, jak tutaj. Zastanawia mnie to, czy ma on taki zwyczaj, że wszystkim odchodzącym pracownikom mówi takie słowa na pożegnanie zamiast podziękowania za trud i zaangażowanie. Miał trochę racji, w tym, co mówił - nigdzie nie będzie mi tak dobrze, jak tutaj... było przed kwietniem 2017 roku i w czasach, kiedy po linii krążyły jeszcze zawieszki z balkonikami. To były złote czasy!

Zostaw merytoryczną opinię o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.?

Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kolejowa 6
    11-700 Mrągowo
  • NIP: 7422080829 KRS: 0000231292

Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.