Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

Mrągowo

Opinie o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

2013-10-07 21:29
Marna praca za psie piniadze 1300-1400 \9zł na godzinę brutto ;dziwne podejści[usunięte przez admina] do ludzi głupie obrażliwe docinki \premia motywacyjna tylko dla wazeliniarzy \traktowanie ludzi jak murzynów \nie płacone za nadgodziny \bez dodatku szkodliwego przy pracy w oparach substancji trujących -oznaczenia na pojemnikach ''morze uszkodzić płód albo do prowadzić do bezpłodności lub raka płuc
'' ale kogo to obchodzi według sanepidu i innych wszystko jest ok ciekawe ile płacą na lewo żeby było ok
Adam 2016-03-14 23:31
Nie polecam pracy w tym miejscu dla najgorszego wroga. Średnie zarobki 1500-1600zł z premią. Premię bardzo łatwo można uciąć bądź całkowicie stracić wtedy krajowa. Bardzo szkodliwe warunki pracy. Reżim jak w Korei północnej. Brak perspektyw i możliwości awansu. Praca tylko dla zdesperowanych.

Nie polecam.
B..... 2016-05-16 15:42
Ludzie potraficie tylko narzekać. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja pracuje w Galwano 10 lat i nie narzekam ,wyplata na czas, normalna umowa o prace ,40godz tygodniowo, za nadgodziny płacą setki. Pracowałem w kilku pseudo firmach w Mrągowie gdzie tyrałem po 10-12 godzin a wypłatę płacili w kilku ratach i mieli pretensje ,że upomniałeś się o swoje pieniądze nie wspomnę że zatrudniali na czarnucha. Nikt nikogo na sile tu nie ciągnie do pracy. Szukajcie może znajdziecie lepszą prace i nie piszcie takich bzdetów. Jeden z drugim popracował pół roku i zaraz chciał by awansować .Najpierw trzeba się czymś wykazać. Najłatwiej jest tylko narzekać. Niejedna osoba która się zwolniła wróciła z podkulonym ogonem i prosiła o ponowne przyjęcie do pracy.
Xyz 2016-10-24 18:01
Lipa
Agent Służb SA 2016-11-05 23:10
Praca nawet dobra. Zarobki uważam za zadowalające. Mam jednak zastrzeżenia co do zachowania się niektórych osób w pracy.
Ja 2017-03-02 21:17
Zachwalają pracę i zarobki w biurze i na tym sie kończy piękno tej pracy,rzeczywistość jest taka że kierownicy pod byle pretekstem kroją premię, dreczą psychicznie swoich pracowników,nakazują wykonywanie prac niezależnie czy jes to zgodne z bhp a gdy dochodzi do wypadku winę zwalają na pracowników a jeśli chodzi o specyfikę tej pracy to w niektórych miejscach nie da się nawet oddychać tekie jest stężenie środków chemicznych w powietrzu,opary chromu,niklu,fosforu,kwasów podrarzniajacych drogi odechowe i oczy.
Krzysiek 2017-03-22 08:19
Gorszych bzdur w życiu nie czytałem. Praca normalna,każda nadgodzina zapłacona. Ten kto się nie leni swoje na koniec miesiaca dostanie. Oby więcej takich pracodawców w Mrągowie.
Parodia 2017-03-31 11:26
Krzysiek płacą Ci za ten post?
Wszyscy wiedzą kto pracuje jakie są warunki pracy na produkcji w tej firmie, o okulary ochronne i maseczkę trzeba prosić dziewczyny z laboratorium bo na żadnym dziale nigdy nic nie ma, nikt tego nie pilnuje trzeba na własną rękę i najlepiej po godzinach pracy bo stanowiska nie można opuścić. brak działających wyciągów by nie było takiego stężenia w powietrzu. Ale i tak zaraz jakiś kierowniczek jeden z drugim założą konto i napiszą "głupoty gadacie"... Jak by to były głupoty to nikt by nie narzekał bo nie gryzie się ręki która karmi...
czlowiek pracy 2017-07-04 12:30
Wlosy na glowie sie jeża jak to czytam, nigdy sie slyszalam zeby byl jakis problem z wydaniem rzeczy .
Czasami trzeba na cos poczekac ale generalnie zalatwiane sa potrzeby pracownika na biezaco (buty, maski, rekawiczki).Ja tu pracuje juz 5 rok i nie narzekam,wszystko placone na konto. JAk mi czegos zabraknie to ide i melduje w biurze i zawsze dostane to po co przyszlam. Na zarobki tez nie narzekam ,co jakis czas wpadnie sobota i dodatkowa kasa. Nie narzekajcie ,sa gorsze zaklady w Mrągowie.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.