brak logo

Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

Mrągowo

Opinie o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

2013-10-07 21:29
Marna praca za psie piniadze 1300-1400 \9zł na godzinę brutto ;dziwne podejści[usunięte przez admina] do ludzi głupie obrażliwe docinki \premia motywacyjna tylko dla wazeliniarzy \traktowanie ludzi jak murzynów \nie płacone za nadgodziny \bez dodatku szkodliwego przy pracy w oparach substancji trujących -oznaczenia na pojemnikach ''morze uszkodzić płód albo do prowadzić do bezpłodności lub raka płuc
'' ale kogo to obchodzi według sanepidu i innych wszystko jest ok ciekawe ile płacą na lewo żeby było ok
4
Adam 2016-03-14 23:31
Nie polecam pracy w tym miejscu dla najgorszego wroga. Średnie zarobki 1500-1600zł z premią. Premię bardzo łatwo można uciąć bądź całkowicie stracić wtedy krajowa. Bardzo szkodliwe warunki pracy. Reżim jak w Korei północnej. Brak perspektyw i możliwości awansu. Praca tylko dla zdesperowanych.

Nie polecam.
2
B..... 2016-05-16 15:42
Ludzie potraficie tylko narzekać. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja pracuje w Galwano 10 lat i nie narzekam ,wyplata na czas, normalna umowa o prace ,40godz tygodniowo, za nadgodziny płacą setki. Pracowałem w kilku pseudo firmach w Mrągowie gdzie tyrałem po 10-12 godzin a wypłatę płacili w kilku ratach i mieli pretensje ,że upomniałeś się o swoje pieniądze nie wspomnę że zatrudniali na czarnucha. Nikt nikogo na sile tu nie ciągnie do pracy. Szukajcie może znajdziecie lepszą prace i nie piszcie takich bzdetów. Jeden z drugim popracował pół roku i zaraz chciał by awansować .Najpierw trzeba się czymś wykazać. Najłatwiej jest tylko narzekać. Niejedna osoba która się zwolniła wróciła z podkulonym ogonem i prosiła o ponowne przyjęcie do pracy.
4
Xyz 2016-10-24 18:01
Lipa
Agent Służb SA 2016-11-05 23:10
Praca nawet dobra. Zarobki uważam za zadowalające. Mam jednak zastrzeżenia co do zachowania się niektórych osób w pracy.
Zostaw swoją opinię o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.