Opinie o Progenis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Progenis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progenis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progenis w Warszawa

Jaka umowa obowiązuje w Progenis podczas okresu próbnego?

Były pracownik Nowy wpis

Umowa zlecenie minimum 3 miesiące max ile sie da

Mensanger

Pracuje jeszcze to cos?

Taa Nowy wpis
@Mensanger

Tak. A co?

Paulina Nowy wpis

Czy Progenis nadal funkcjonuje jako firma? Bo mam pewne wątpliwości co do tego. Głównie przez małą liczbę opinii tutaj napisanych przez pracowników. Dajcie znać, dlaczego tak rzadko piszecie i czy ma to jakiś związek ze statusem tego przedsiębiorstwa.

Czy można w Progenis liczyć na jakieś dodatki?

Życzliwa

Nie można. Możesz za to liczyć na niecodzienne benefity takie jak: większy wyzysk, nieterminowe płatności, dokładanie z własnej kieszeni itp :)

Firma Progenis w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Rafal

Jaki model samochód ma w swojej flocie Progenis?

Buda
@Rafal

Stary :D fordy focus z jakiegoś 2007 roku (!) Często postluczkowe lub zdezelowane (wiadomo, praca przedstawiciela się z tym wiąże). I Kia Rio. Co to za firma skoro pani dyrektor swego czasu jeździła Kia Cee'd :D od razu widać że lipa.

Aga

@Sonia to jakim autem teraz jeździsz?

Sonia
@Aga

Zmieniłam pracę i dostałam nowy samochód z salonu w leasing. W Progenis tylko stare graty. Nieliczni jak już swoje w grach wyjeżdża dostają nowe auto po jakichś 2-3-4 latach. Tylko po co czekać skoro inni pracodawcy dają to w pakiecie na start? Tak samo jak wypłacone na czas pensje i premię, a o zaliczkę na różne wydatki nie trzeba się prosić po kilka razy. No i umowę o pracę od początku a nie 'po okresie próbnym na zleceniu'. Bez sensu ten pracodawca. No polecam.

@Sonia

Szanowna Pani, Flota samochodowa jest systematycznie wymieniana. Obecnie, najstarsze samochody mają po kilka lat. Przedstawiciel na początku pracy może otrzymać kilkuletni samochód. Następnie jest on wymieniany na nowy pojazd. Jeżeli chodzi natomiast o wypłaty, jak i formę zatrudnienia, odnosiliśmy się do tematu już niejednokrotnie. Wypłaty realizowane są na czas, zgodnie z zapisami umów. Umowa zlecenie jest zawierana na okres próbny, którego długość uzależniona jest od indywidualnych wyników pracownika. Jeżeli współpraca przebiega dla obu stron bez zarzutu, nie zwlekamy ze zmianą formy zatrudnienia nawet po bardzo krótkim czasie. Pracownik otrzymuje wówczas taki rodzaj umowy, jaki mu odpowiada. Z poważaniem, Zespół Progenis

Samochód
@Progenis

Szanowny zespole progenis - na każdej rozmowie rekrutacyjnej na której byłam i opowiedziałam że jeżdżąc samochodem będąc na umowie zlecenie rekruteży uśmiechali się pod nosem mówiąc - 'nie, u nas się prawa nie lamie'. Jak się do tego odniesiesz szanowny zespole progenis?

Gall Anonim

Pierwszy raz zdarza mi się pisać jakąkolwiek opinię o pracodawcy. Niestety moja pierwsza opublikowana opinia jest negatywna i może uda mi się ustrzec potencjalnych pracowników przed nerwami związanymi z wiecznymi zmianami. Jeśli w jeden dzień ich nie wprowadzisz - obcinamy część premii (jeśli w ogóle będzie). I co najważniejsze: jeśli przyszły pracownik ma zobowiązania w postaci opłacenia rachunków itp. to radzę szukać innej pracy. Wypłaty na czas nie będzie.

Sisley
@Gall Anonim

Dokładnie tak, umowy ani zaliczki na paliwo na czas nie ma.

@Gall Anonim

Bardzo prosimy nie wprowadzać odbiorców w błąd. Rozumiemy, że można z pewnymi kwestiami w firmie się nie zgadzać, ale wypisywanie tego typu informacji mija się z prawdą. Przede wszystkim, wprowadzając jakiekolwiek konieczne zmiany, oczywiście oczekujemy dostosowania się do przekazanych zasad. Jeśli pracownik permanentnie się do nich nie stosuje, jesteśmy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje, co czasem wiąże się z obniżeniem premii uznaniowej. Jeśli chodzi o wypłaty to jak najbardziej są regulowane w wymaganym terminie.

Sonia
@Progenis

Tak. Jak się 3 razy upomnisz to dostaniesz z 2-5 dyniowa obsuwa. Bez sensu. Jeszcze o swoje ciężko zarobione pieniądze trzeba się prosić.

@Sonia

Szanowna Pani, Wypłaty realizowane są na czas, zgodnie z zapisami umów, z zachowaniem wymaganych terminów. Z poważaniem, Zespół Progenis

Życzliwa

Jeśli lubicie pracować, a potem walczyć by dostać zarobione przez was pieniądze, albo trafjniej ujmująć jałmużnę- to trafiliście w dobre miejsce! Jest tu troche absurdalnie tak jakby człowiek brał udział w jakimś niewyemitowanym filmie reżyserii Stanisława Barei. Kosmicznie nierealne pomysły "góry", nieludzko olewawcze podejście do pracownika a to wszystko w jednej firmie: PROGENIS!

Natalia
@Życzliwa

Pracuję w firmie od roku. Absolutnie nigdy nie miałam problemu z zaliczką czy wypłatą. Pierwsza umowa jak najbardziej była "śmieciowa" czyli na zlecenie, kolejna już umowa o pracę. Samochód być może mi się poszczęściło bo dostałam stosunkowo nowy, i tak jak jestem w kontakcie z innymi przedstawicielami, nikt nie ma starego samochodu. Szkoda że każdy "GALL ANONIM" nie ma odwagi podpisania się z nazwiska.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Progenis odbywa się również w języku angielskim?

Nie

Mila8

Totalne bzdury wypisywane przez konkurencję lub frustratów, którym się nie udało :-) pracuję w Progenis i jeśli chodzi o biura to wszyscy po krótkim okresie próbnym pracują na normalnych umowach o pracę. Z przedstawicielami w terenie bywa różnie. Niektórzy dostają umowy o pracę wcześniej inni później. Zależy jak sobie radzą w terenie

Stefan
@Mila8

Skoro uważasz, że poprzednie wpisy, które pojawiły się w wątku, nie do końca są prawdziwe, to może mógłbyś wypowiedzieć się o poziomie wynagrodzenia oferowanym przez tego pracodawcę? Chciałbym zweryfikować, ile można zarobić w trakcie okresu próbnego oraz zaraz po jego zakończeniu.

Smiech

Praca w której nie nasz najmniejszych szans na umowę o prace, więc jak coś ci się stanie podczas jazdy starym samochodem możesz liczyć tylko na fart, na l4 nie licz.

@Smiech

Jeżeli miałeś zastrzeżenia co do stanu technicznego pojazdu, czy poinformowałeś o tym szefostwo? Może wówczas udałoby Ci się poprawić sytuację? Czy zdradzisz nam, dlaczego sądzisz, że "nie ma szans na umowę o pracę"? Czy dla zaangażowanych i sumiennych pracowników nie jest przewidziana taka forma zatrudnienia?

sonia
@Lidia

Ja miałam tę samą sytuację. Tak, upomniałam się, a szefostwo dało mi jeszcze gorszy samochód.

@sonia

Czy kolejny raz zgłosiłaś tę sytuację kadrze zarządzającej Progenis? Zawsze warto wspominać pracodawcy o swoich zastrzeżeniach, ponieważ większość z nich respektuje zdanie swoich pracowników. Wpływa to na zwiększenie wydajności pracy zespołu.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Progenis? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

3800 brutto + premie kwartalne

Były pm

3000 brutto plus 800 zł premii uznaniowowej uzależnionone od ilości podpisanych umów z ludźmi w miesiącu. 800 zł to maks.

@Były pm

Dodam, ze na rękę Ok. 2300 , 2400 na zleceniu.

@Były pm

Dziękuję za Twój udział w dyskusji. Warto mieć na uwadze, że takie wynagrodzenie może okazać się niektórym wystarczające. Skoro dysponujesz konkretną wiedzą na temat specyfiki pracy w firmie Progenis, to byłoby miło, jakbyś się nią tu podzielił. Czy pracodawca ten daje Wam szansę na rozwój zawodowy? Przybliż nam tę kwestię.

Lidia

@Look tylko to już wiem, że Ty tak uważasz, a chciałabym, żeby ktoś inny się jeszcze wypowiedział, bo z waszych dwóch wypowiedzi płyną sprzeczne informacje na temat płacy w firmie Progenis. Jakiś inny pracownik firmy może się wypowiedzieć?

Pola.
@Lidia

Placa 3000 brutto + premia 800 brutto. Na rozmowie wszystko ci rozpisza, ile brutto a ile dostaniesz na reke, jak sie liczy premie (ile od podpisanej umowy), jaki masz target. Umowa zlecenie przez 3 miesiace, potem o prace. W trakcie pracy okazuje sie, ze wcale umowy o prace tak szybko nie dostaniesz, bo po co. Moze za kolejne 3 albo 6 miesiecy. Nawet jak masz grype to na l4 nie mozesz isc. Samochod...awaryjny. Moze gdzies nim dojedziesz. Slabsza oferta w porownaniu z konkurencja. Aaa...pensje zawsze dosraniesz ale kiedy (??) tetmin zalezy od fantazji szefostwa :) Szarpanina lewel hard.

zadowolona przedstawicielka
@Pola.

@Pola co Ty za bzdury opowiadasz :) Pracuję w Progenis od kilku lat i zawsze dostawałam pensję na czas, a nawet kilka dni przed czasem. Zarobki i rodzaj zatrudnienia zależne są od wyników pracy - jeśli sprawdzasz się w roli przedstawiciela możesz liczyć i na podwyżkę, i na umowę o pracę. Samochody - zgadzam się, może nie najnowsze. Ale jest wiele plusów pracy w Progenis, które rekompensują ten mankament :) Na L4 nie można pójść? A niby dlaczego? Jeśli nie potrafisz zorganizować sobie pracy i boisz się, że nie osiągniesz targetu w związku z czym nie chorujesz, bo nie masz czasu - ok. Ale nie zrzucaj winy na firmę. Pozdrawiam!

Lola
@zadowolona przedstawicielka

Kasiu Dyrektorze ds. Rozwoju czy to Ty ???? ;)

Juniorka
@zadowolona przedstawicielka

W normalnej firmie jeśli pracuje się na umowę o pracę to można iść na L4. Przy umowie zlecenie niestety nie można. Zadowolona przedstawicielka nie zna chyba prawa pracy.

@Pola.

To co napisała Lidia najlepiej obrazuje realia pracy w tej firmie. Jeżeli chodzi o narzędzia pracy 15 letnie gruchoczace auta z ponad 300 tys przebiegiem. MASAKRA. Nie wspominając o ofercie samego banku która jest uboga i stosunkowo droga względem konkurencji.

Szkoda czasu

Progenis to strata czasu, życia i energii bez szans na umowę o prace. Tylko śmieciowki. Lepiej sobie od razu odpuścić. Nie wspominając już o 10 letnich autach.

Lidia

@anonymous, napisałeś/aś jak wygląda wynagrodzenie plus premia, czy możesz jeszcze powiedzieć według jakich kryteriów przyznawana jest premia? A jak pozostałe aspekty pracy, jaka jest umowa o pracę? Z poniższych komentarzy można wnioskować, że firma oferuję umowę o pracę i umowę zlecenie, od czego to jest zależne?

Lomo
@Lidia

Teraz nikt nie dostaje umów o pracę. Umowy o pracę były za starego dyrektora. Nowa pani dyrektor z firmy konkurencyjnej = umowy zlecenie. Premie poprostu są przyznawane i już. Nie do końca ma to związek z jakością pracy. Zazwyczaj wszyscy dostają maksymalna premie albo prawie maksymalna.

ja jestem bardzo ciekawy tej firmy, ciekawe kogo potrzebują. nie znalazlem w sieci żadnych ogłoszeń

@Andrzej

Napisałeś, że jesteś bardzo ciekawy tej firmy - możesz powiedzieć dlaczego? Czy jesteś zainteresowany samą pracą w firmie Progenis? A może już byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem z przebiegu procesu rekrutacyjnego? Zachęcam również innych użytkowników forum do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą u tego pracodawcy.

Jarek

Lidia

@Pola. a czy zwróciłaś uwagę szefowi, że nie powinno się mieć umowy zlecenie jeżeli jeździ się samochodem w firmie Progenis? Może wtedy wszyscy by dostali takie umowy? Czy jeszcze pracujesz w firmie i masz szansę o tym porozmawiać z pracodawcą?

Lidia

@Pola. czyli w firmie Progenis na rekrutacji jest już wszystko jasne? Nie trzeba się niczego domyślać, tylko rekruter będzie Chciał jak najlepiej wszystko wytłumaczyć z kwestii warunków zatrudnienia. A czemu jest obiecywana po 3 miesiącach, skoro potem jej nie można dostać? Czym trzeba zapracować na stabilne zatrudnienie?

Pola.
@Lidia

Tak, w trakcie rekrutacji wszystko jest dobrze wyjaśnione. Dlaczego nie dają umowy o prace, pomimo obietnicy? A kto by z szefostwem w tej kwestii doszedł końca. Chciałabym tylko jeszcze zaznaczyć, że pracownik jeżdżący samochodem nie może pracować na umowie zlecenie, bo jest to łamanie prawa przez pracodawcę. A tutaj tak się dzieje. To pokazuje obraz sytuacji panującej w firmie.

Lidia

@Look i @progeniska Wasze odpowiedzi na moją wypowiedź nieco się różnią. Skoro oboje jesteście pracownikami firmy to możecie mi wytłumaczyć czy pensja zależy od doświadczenia czy nie w Progenis?

Look

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Progenis - Warszawa

• Jak się pracuje w Progenis?

Zobacz opinie na temat firmy Progenis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progenis?