logo Expander

Expander

Bydgoszcz

Opinie o Expander

admin 2016-07-24 12:47:04
Twoja opinia o Expander jest istotna dla wielu osób szukających pracy w tej firmie. Dodaj komentarz, którzy pomoże im podjąć zawodową decyzję.
poool 2016-12-13 14:53:34
Opinia nie dotyczy pracy lecz fatalnej jakości obsługi. Co świadczy też o pracodawcy.
MASAKRA !!!
Placówka w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej
Przestrzegam wszystkich przed tymi pseudo doradcami finansowymi. Moja historia z exspamderem zaczęła się od zapytania na stronie MDM o kredyt mieszkaniowy. Po wypełnieniu formularza po chwili zadzwonił telefon od doradcy exspandera. Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie ustalenia szczegółów kredytu. Na początku wszystko wyglądało ok. Pan wydawał się doskonale zorientowany i pomocny, więc zdecydowałem się na współpracę z nimi. Nie chce mi się w tym miejscu opisywać całej żenującej historii z nieporadnością pracowników, ale dla mnie sytuacja zakończyła się masą nerwów, lataniem po bankach czego chciałem uniknąć oraz stratą 10 tys zł. O miesięcznej bezdomności nie wspomnę. Przestrzegam przed nimi z całą stanowczością. Dodam tylko że idąc do banku w jeden dzień załatwiłem więcej firma exspander przez 4 miesiące. Po prostu chce się mieć coś załatwione, trzeba załatwić to samemu. TRAGICZNA FIRMA
Zostaw swoją opinię o Expander - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expander