FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Marysia

Razem z chłopakiem wyjechaliśmy na 2 miesiące sezonowo do pracy, trzeba się przygotować, że oferta pracy z której jedziecie może okazać się inna, czy też może nastąpić sytuacja, że w połowie praca się zmieni ponieważ w Holandii jest bardzo dużo firm sezonowych i kiedy sezon się kończy to normalne, że was rzuca na inną firmę, jeżeli ktoś żadnej pracy się nie boli to nie ma żadnego problemu. My pierwszy raz wyjechaliśmy za granicę jeszcze na wiekowce, nasza stawka to około 9 euro, po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia zostaje jeszcze bardzo dużo pieniędzy, w zależności ile pracujecie godzin, jeżeli macie te przynajmniej 8 dziennie, wrócicie z kupa kasy, my nie żałowaliśmy sobie niczego, a zawieźliśmy około 2000 tys euro do Polski. Także da się zarobić, co do mieszkania trafiliśmy naprawdę dobrze 2 łazienki , salon, w pełni wyposażona kuchnia i mały ogródek z grillem i stolikiem oraz krzesełkami. Współlokatorzy byli spoko, zero problemów ze sprzątaniem, ale nie oszukujmy się to zależy na jakich się trafi ludzi. Rowery w stanie średnim ale niestety to wszystko zależy też od ludzi czy je wcześniej szanowali. Teraz najważniejsza rzecz czyli pieniądze, zawsze salarisy i wypłaty na czas, jeżeli coś wam się nie zgadza na salarisie dzwonicie i rozmawiacie, tam pracują ludzie nie roboty, też mogą się pomylic. Mieszkaliśmy 1,5km od morza wiec fajna lokacja. Jeżeli zastanawiasz się nad wyjazdem i jest to Twój pierwszy raz za granica, znajdujesz się w podobnej sytuacji jak my byliśmy, wyjeżdżaj, naprawdę warto. Ludzie którzy jeżdżą za granicę szmat czasu, mogą Ci powiedzieć, że za mało pieniedzy, czy coś im nie odpowiada, z mojego punktu widzenia, dla osoby która chciała sobie zarobić pieniądze w wakacje, większe niż w Polsce, udało się i miałam fajne wakacje. Nie wiem jak firma działa poza sezonem letnim więc się na ten temat nie wypowiem. Za rok na pewno wrócę.

Zapraszam do sprawdzenia aktualnych stawek i ogloszen na naszej stronie https://fhs.jobs/pl/oferty-pracy/

Paula

Pracowałam w FHS kilka miesięcy w okresie zimowym, polecam tą agencje, warunki zakwaterowania na Toppark moim zdaniem czad, co do lokatorów wszystko jest kwestią dogadania się z nimi, praca była wypłaty na czas :) co do ludzi pracujących w biurze osobiście nie miałam sytuacji niemiłych, ale pomyślcie sami czy nie puściły by Wam nerwy kiedy w ciągu dnia kilkadziesiąt osób dzwoni i każdy ma jakieś pretensje że nie ta praca, a to paluszek boli i dzisiaj chce wolne i inne.... Każdy jest człowiekiem Jeśli przyjechales pracować a nie ma przygodę to FHS jest dla Ciebie najlepszym miejscem. W tym roku chciałam spróbować czegoś innego i byłam przez inne agencje w różnych miejscach i uwierzcie mi FHS a 4 pozostałe agencje w których byłam to niebo a ziemia. Wysłałam zgłoszenie i czekam na informacje, nie szukam już nic innego bo się wiele razy przejechałam na tych agencjach, tylko FHS byli uczciwi i mam nadzieję że tam wrócę :) POZDRAWIAM

@Andzela

Dzial rekrutacji: +31850210505

MADZIA
@Toj

Zarobiłam wtedy 520 euro przez tydzień przy stawce ledwo powyżej 10 euro ;) Jak dla mnie to cholernie opłacalne, tym bardziej, ze bardzo lubiłam swoją pracę.

Aga-szczera

Byłam w zeszłym roku 2018 wraz z chłopakiem na okres wakacyjny. Myślę że warunki mieszkalne są bardzo dobre(oczywiście kto jak trafi) my byliśmy na Trampolinie (Jak jest gorąco to bez wiatraka nie można wytrzymać) i na domku tu i tu było czysto i mieliśmy wifi A na Trampolinie nawet było TV. Minusem jest to że jeśli od razu nie trafisz do jednej firmy to będą Cię rzucać. Drugim minusem jest to że chyba dla dziewczyn jest oferta pracy na polu i na szklarni A dla chłopaków na magazyny i chłododnie czy kuchnie (czyli to lepsze miejsce pracy). Ale jak się trafi już firma (u mnie to była kuchnia) to można pracować. Należy się nastawić na rower i na różną pogodę. I nie zapomnijcie kupić sobie butów specjalnych do pracy - będą wygodniejsze od tych z fhs (ale nie są najgorsze) Ogólnie polecam i nie ma co się bać - wypłata zawsze na czas.

Andzia Nowy wpis

Help, podoba mi się oferta pracy w centrali agencji na posadzie specjalista ds. płac (stawka 15,26 EU + za godzinę). Ale czym jest wykształcenie MBO, które należy mieć jako minimalne wymagane na tą pozycję?! Mam magisterium z finansów w Pl, to się kwalifikuje i mieści w tym wymogu? :0

Ziom Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Pracuje ktoś na serach przez ta agencje ?

Ziom Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam., pracuje ktoś na serach przez ta agecje ?

@Marysia

Dziekujemy za zaufanie I wspolprace.

JZW
@Marysia

Jak za 2 miesiace 2 tys euro na 2 osoby daje na czysto 500 euro na osobe na miesiac to na prawdę kokosy

Riko
@JZW

Skad ty bierzesz te przeliczenia?? Cos tu sie nie zgadza... Lepiej wymien baterie w kalkulatorze albo zacznij liczyc na liczydle. w FHS spokonie mozna miesiecznie ponad 1000e odlozyc. Wystarczy chciec pracowac a nie pic i imprezowac

@FHS (Flexible Human Services)

Bez hipokryzji, podziękujcie wszystkim tym co dobrze piszą i tym co źle bo jedni i drudzy piszą prawdę w zależności jak zostaną potraktowani

Alwaro
@Marysia

Woow jaki pean, brakuje jedynie tego że Wy trafiliście a inni w tym czasie mogli mieszkać w garażu , rozpadającym się pustostanie , chacie bez ciepłej wody z awarią pieca plus nieszczelne okna. Do tego 3 osoby w pokoju gdzie zgodnie z metrażem może mieszkać 1 osoba, lokacje do pracy wysylane po godz 23ciej i co lepsze masz byc na 5czy 6 rano , oddalone 15 km i popierniczaj rowerem gdzie szybciej na piechote bys zaszedł. Ile e dołozyli za ten pean do wyplaty, a moze karę anulowali?

@Alwaro

Witam, chyba pomylil pan agencje... Lub konkurencja panu zaplacila.. Nasze biuro jest czynne do godziny 21:00. Pozdrawiam

@Riko

Może źle to ujęłam ale 2 tys euro za 2 miesiące pracy na jedna osobę, mój partner zarobił trochę więcej ale tez więcej pracował.

Myślący
@Marysia

(usunięte przez administratora)Pracowałem w pewnym zakładzie który się szczyci renomą i jest znany na całym świat.Zarobki sięgały rzędu 30 funtów Brytyjskich za godzinę pracy ,to nie wiele!(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora).Jestem skromny i normalny (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i życzę Najlepszego Rodakom.

xyz
@Marysia

Podoba mi się sposób wypowiedzi- dziewczyna wypowiada się logicznie i realnie przedstawia sytuację:)

Krzysztof..
@JZW

Jak dla Ciebie 9e na godzinę to (usunięte przez administratora) kasy to naprawdę desperaci z was są. Te komentarze pozytywne same to chyba koordynatorzy z biura piszą. Bo pracuje ich tam naprawdę sporo.

Lajstka :)
@Marysia

Powiem szczerze .Pracowalam tam z mezem od poczatku kiedy firma zaistniala,bylo to 20 lat temu.Pracowalismy przez 5 lat .Byla nas garstka ludzi ,poprostu jedna rodzina z nas byla .Nigdy z niczym niemielismy problemu z pracy,mieszkaniem ,rowerami i pieniedzmi .I nie bylo to tak jak teraz wszystko na konto ,wtedy ogarniala to tylko jedna osoba ,co piatek byly zaliczki wyplacane na reke i sie przezylo z tygodnia na tydz.Zostaly nam przemile wspomnienia ,czesto i gesto wracamy z myslami o naszych pieknych czasach i osiagnietym doswiadczeniu w roznych branzach ,od cebulek do miesa ,krokierow ,ryb ,salatek i marchewek .Ojjj bylo ich troche .Nie bylo nazekania i wybrzydzania robotami .Kazdy bral co bylo i sie liczyly godzinki i pieniazki ile sie przerobilo i zarobilo.Dla mnie ta firma byla i bedzie najlepsza i godnego polecenia.

wwzx
@Marysia

NIE CHCĘ W NICZYM UWŁACZAĆ TWOJEJ INTELIGENCJI ALE TO WSZYSTKO JEST ZBYT PIĘKNE POZA TYM STAWKA 9 E ZA GODZINĘ A PRZYWIEŹLIŚCIE DO POLSKI 2000 EURO . ZA MIESIĄC CZY ZA DWA ? INTERESUJĄCE

Jakub_
@wwzx

Nie chce Ci uwłaczać ale spójrz na datę opinii. Marysia opinia super, zgadzam się w 100%. Biuro godne polecenia.

@Jakub_

Też na to zwróciłem uwagę, wpis ze stawką ma już 6 lat :P Dałbyś mi znać ile teraz płacą? Na facebooku wrzucili info że jest zapotrzebowanie dla pracowników elastycznych na sezon lub nawet dłużej i tak myślę, czy by się nie przyjąć.

Nowy wpis

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
James Bond

Nie polecam (usunięte przez administratora)na miejscu warunki spoko (usunięte przez administratora)

Grażyna

W 2022 podawali w ogłoszeniu na pracownika produkcji 1 100-1 500 € zarobki, aktualnie ile się zarabia? Domyślam się, że po latach jakieś zmiany mogły być, ale chce się upewnić. Teraz w ogóle są jakieś wyjazdy czy nie ma ?

Agencja szuka administratora finansowego z językiem angielskim. Szkoda, że osoba, która ma być "punktem kontaktowym" w przypadku pytań o finanse, sama nie ma podanych widełek płacowych, choć agencja skrupulatnie podaje takie na każde stanowisko tymczasowej pracy, od order pickera po pakującego cebulę. Dlaczego tak się dzieje? Kto zna widełki administratora?

Dali nam tragiczną lokację, a gdy chcieliśmy inną to szantaż, że mamy sobie sami dojeżdżać do pracy jak na inną chcemy, a tu jak i tam 20km...

BEZ POLECENIA

Witam Niestety tą agencje muszę uznać (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Planują ludzi tak jak chcą, a mianowicie w jednym tygodniu będziesz pracował dwa dni, w drugim tygodniu przepracujesz trzy dni, więc zgodnie z ich gwarancja godzin każdy powinien mieć wypłacone za pozostałe dni. (usunięte przez administratora) pieniążków nie wyplacą ponieważ odmowiles pracy. (usunięte przez administratora) Nie polecam ...

@BEZ POLECENIA

Składasz wypowiedzenie 4 tygodnie przed zakończeniem umowy. Jeśli w tym czasie postanowisz wcześniej zakończyć współpracę to i tak zapłacisz za lokacje do końca umowy. Nawet jeśli pójdziesz na prywatne mieszkanie to i tak ci potrącą kasę za mieszkanie. Najniższe stawki, warunki mieszkalne co najwyżej znośne odległość do pracy czasami porażająca raz 25 albo 15 i jeszcze żądają w zimie żebyś rowerem jeździł do pracy albo 40 km i wracaj w korkach co dziennie. Również nie polecam!

Camaro @
@BEZ POLECENIA

Dokładnie tak jak piszesz.. niedawno właśnie wróciłam do Polski. Pracowałam 3 miesiące przez tą agencję i nie polecam.. Pracując 10 , 11 godzin dziennie i zarabiać 420 euro, przy tym za mieszkanie -115 euro tygodniowo... niestety nie polecam... (usunięte przez administratora)

Pracownik MF

NIE POLECAM !!! Dzwoniąc do agencji za pracą zapewniali o dobrych zarobkach i fajnej pracy ( produkcja lamp szklarniowych) Po przyjeździe na miejsce pracowaliśmy na produkcji tylko przez 2,5 tygodnia bo niby nie ma zamówień i nagle z obietnic zostaliśmy bez obiecywanej pracy zwolnili z 30 osób jak nie więcej. Dali nas później na szklarnie gdzie zgłaszaliśmy w formularzu zgłoszeniowym że nie chcemy pracować na szklarni , no ale ok zgodziliśmy się bo mialo to być na chwilę , lecz ta chwila trwała miesiąc po długim dzwonieniu do koordynatora (usunięte przez administratora) oferowała nam co chwilę jakieś pracę (usunięte przez administratora)

@Pracownik MF

I jak to finalnie się skończyło? Zrezygnowaliście z tej pracy? Czy może przywrócono Was na pierwotne stanowisko? Poza tym, jeśli chodzi o pracę w szklarni, to czy jest ona ciężka? Co należy do obowiązków pracownika? I na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dopytuję tak, bo rozważam tę opcję...

@Kasik

Po raz kolejny wracam na sezon z paczkami do tej firmy. Polecam!

Madzia
@@Kasik

Paczkami? Gdzie, jak? Chodzi o jakąś order pickerkę przed Bożym Narodzeniem? Napisz coś więcej, bo ja widzę oferty na stronie agencji, ale nie wiem, o którą Tobie chodzilo :) I dlaczego ją akurat polecasz?

@Kasik
@Madzia

Paczki swiateczne. Kazdy wrzuca swoj produkt a karton leci po tasmie. Spokojna praca i fajna grupa co roku!

@@Kasik

Super, że jest to spokojna praca. Można wiedzieć, jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? Ktoś jest w stanie podać widełki? Będę wdzięczna...

Dzień dobry. Czy ktoś wie kiedy są wypłacane wakacyjne? Piszę do działu administracji, ale nikt nie odpowiada. No i oczywiście czy w ogóle są wypłacane.

Hiii

Dzień dobry. Czy ma ktoś informacje o pracy na produkcji z mięsem na północy Opmeer. Jak praca? Planuje wyjechać sama i jeśli ktoś byłby chętny to proszę o odpowiedź

Cześć :D szukam dobrej agencji pracy na kierunek Holandia i trafiłam tutaj. Czy ktoś był na uprawie ogórków ? Chce się wybrać z dziewczyna wiec zalszy mi żeby warunki były dobre. Zastanawiam sue od czego tak naprawdę zależy na jakie zakwaterowanie się dostaniemy? A może można znaleźć coś na własna rękę i firma dopłaca ? I faktycznie jeśli jest coś nie tak z lokacja to przenoszą ?

Wika

Szczerze to zależy jak trafisz ... mi się trafiło (juz nie wybrzydzając ) dobrze. Wywnioskowałam to z rozmów i opini znajomych ma domku w którym mieszkałam. Ja miałam 350 do 400€tygodniowo a oni tylko 250 a mieli o 5 km dalej niż ja było mi ich szkoda do póki nie usłyszałam jak Inni znajomi trafili na lokacje która wyglądała jak stodoła gdzie mieszkało 8 osób w dodatku ciągle ginęły im rzeczy z lodówek a zaś na hotelach wieczne schacki imprezy i (usunięte przez administratora).Jeśli chodzi prace to zawsze możesz do nich napisać i zmienić o ile im sie bedzie chciało i lokalizacja na to pozwoli, warto znać język bo dają wyższe stawki wtedy masz nawet 520€tygodniowo

Diana
@Wika

To umowa jest na tyle elastyczna, że można zmienić z dnia na dzień pracę? Kasa też wtedy się zmienia czy mniej więcej to samo co piszesz?

Wika
@Diana

Tak, ich biuro ma aplikacje przez którą się z nimi kontaktujesz i tam piszesz do nich w każdej sprawie nawet o zmianę pracy. Zarobek zależy od godzin pracy...jeśli wyrobisz około 40- 45h tygodniowo to spokojnie otrzymasz 380€ chyba że jesteś na wiekówce to dostaniesz mniej Pozdrawiam

Angelika

Polecam bardzo tą agencje, pomimo złych opinii jakie słuchałam. Jest to mój pierwszy wyjazd i jestem bardzo zadowolona z pracy jak i zakwaterowania. Kiedy miałam problem i dostałam informacje od agencji, że zostanę przeniesiona na inną lokacje, mimo iż bardzo tego nie chciałam, zadzwoniłam z prośbą o to, aby tego nie robili. Pracownicy wysłuchali moją prośbę i zostałam na miejscu, mimo iż słyszałam od innych osób, żebym nie próbowała, bo nic to nie da. Uważam, że to są ludzie i zrozumieją jeśli się grzecznie wytłumaczy o co chodzi. Zostanę do końca sezonu, ale na pewno wrócę.

Graźka
@Angelika

To fajnie, że jest taki dobry kontakt z nimi. A ile "sezon" tu trwa? W ogóle czy z zakwaterowania jest blisko do pracy? Bo zastanawiam się czy jakoś dowożą do pracy czy jak to wygląda?

Co wchodzi w socjal FHS (Flexible Human Services)?

@Rekrutacja FHS

Witam, po informacje zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Mozna dzwonic lub wyslac wiadomosc WhatsApp na numer telefonu +31850210505. Wiele informacji dostepnych jest na naszej stronie www.fhs.jobs

najlepsze obozowisko pracy

Daaawidd

Nie polecam tego biura! Dobrze się zastanówcie zanim wyjedziecie...co innego mówią w Polsce co innego dzieje się tam (usunięte przez administratora) Brak rowera do sklepu (usunięte przez administratora)

@Daaawidd

Ale co takiego Ci się nie zgadzało z ustaleniami? Z kasą chociaż wszystko ok było? Transport do pracy był czy nie?

Najgorsze biuro w holandii

Unikajcie tego biura, no chyba ze chcecie przyjechac do holandii i siedziec w domu nie zarabiajac nic - wychodzisz na minus bo nie planuja cie do pracy a domek za cos musisz oplacic

Mieciu
@Najgorsze biuro w holandii

Ej ja planowałem jechać za ich pośrednictwem a teraz to już sam nie wiem ;/ Niepokoją mnie takie wpisy. Dlaczego przyjechałeś na miejsce i nie masz pracy? Co na to biuro i jak się z nimi dogadywałeś? Bo chyba jedziemy, aby pracować, a nie siedzieć w miejscu. Jak możesz wyjaśnij dokładnie, o co chodzi, bo sam już nie wiem, co myśleć.

Mariusz Kozłowski
@Najgorsze biuro w holandii

Chyba miałeś lub miałaś nadzwyczajnego pecha :/ ja przyjechałem z dziewczyna 2 miesiące temu i mamy spoko prace i super mieszkanie- fakt, trochę daleko do pracy bo 8 km rowerem, ale nie chcieliśmy się przeprowadzać bliżej bo traciliśmy na super ekipę. Wydaje mi się ze jak ktoś chce pracować to ma pracę, ale jest tez grupa osób którym nigdy się nie udaje bo ktoś ich (usunięte przez administratora) ;)

Robert
@Mieciu

Tylko leserzy siedzą w domu ja pracowałem u nich 6lat i nie szialem w domuied

@Mieciu

My z mężem jesteśmy przez ta agencje już prawie rok , i szczerze powiedziawszy to jedna z lepszy agencji. Mamy stała prace , co tydzień wypłaty , jeśli zachorujesz to tez niema problemu trzeba to tylko zgłosić godzinie przed rozpoczęciem pracy na dział planowania lub opieki medycznej- pewnie jak chorujesz co tydzień lub regularnie w poniedziałki to problem wtedy jest… Chcemy tez zmienić miejsce pracy i z tym tez nie ma najmniejszego problemu , nasz koordynator odrazu przesłał nam nowe oferty pracy. Rozmawiałam ze znajomymi z inny agencji i muszę przyznać ze porównując ta jest lepsza. Pozdrawiam

@Kasia

Wypłaty zwykle są pod koniec tygodnia? Ile razy można odmówić konkretnej pracy, pytam o przypadek jak komuś dana oferta nie przypasuje?

Witam, po odpowiedzi zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Telefon +31 850 21 05 05, strona www.fhs.jobs

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)