FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Daaawidd

Nie polecam tego biura! Dobrze się zastanówcie zanim wyjedziecie...co innego mówią w Polsce co innego dzieje się tam (usunięte przez administratora) Brak rowera do sklepu (usunięte przez administratora)

@Daaawidd

Ale co takiego Ci się nie zgadzało z ustaleniami? Z kasą chociaż wszystko ok było? Transport do pracy był czy nie?

Najgorsze biuro w holandii

Unikajcie tego biura, no chyba ze chcecie przyjechac do holandii i siedziec w domu nie zarabiajac nic - wychodzisz na minus bo nie planuja cie do pracy a domek za cos musisz oplacic

Mieciu
@Najgorsze biuro w holandii

Ej ja planowałem jechać za ich pośrednictwem a teraz to już sam nie wiem ;/ Niepokoją mnie takie wpisy. Dlaczego przyjechałeś na miejsce i nie masz pracy? Co na to biuro i jak się z nimi dogadywałeś? Bo chyba jedziemy, aby pracować, a nie siedzieć w miejscu. Jak możesz wyjaśnij dokładnie, o co chodzi, bo sam już nie wiem, co myśleć.

Mariusz Kozłowski
@Najgorsze biuro w holandii

Chyba miałeś lub miałaś nadzwyczajnego pecha :/ ja przyjechałem z dziewczyna 2 miesiące temu i mamy spoko prace i super mieszkanie- fakt, trochę daleko do pracy bo 8 km rowerem, ale nie chcieliśmy się przeprowadzać bliżej bo traciliśmy na super ekipę. Wydaje mi się ze jak ktoś chce pracować to ma pracę, ale jest tez grupa osób którym nigdy się nie udaje bo ktoś ich (usunięte przez administratora) ;)

Robert
@Mieciu

Tylko leserzy siedzą w domu ja pracowałem u nich 6lat i nie szialem w domuied

@Mieciu

My z mężem jesteśmy przez ta agencje już prawie rok , i szczerze powiedziawszy to jedna z lepszy agencji. Mamy stała prace , co tydzień wypłaty , jeśli zachorujesz to tez niema problemu trzeba to tylko zgłosić godzinie przed rozpoczęciem pracy na dział planowania lub opieki medycznej- pewnie jak chorujesz co tydzień lub regularnie w poniedziałki to problem wtedy jest… Chcemy tez zmienić miejsce pracy i z tym tez nie ma najmniejszego problemu , nasz koordynator odrazu przesłał nam nowe oferty pracy. Rozmawiałam ze znajomymi z inny agencji i muszę przyznać ze porównując ta jest lepsza. Pozdrawiam

@Kasia

Wypłaty zwykle są pod koniec tygodnia? Ile razy można odmówić konkretnej pracy, pytam o przypadek jak komuś dana oferta nie przypasuje?

Witam, po odpowiedzi zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Telefon +31 850 21 05 05, strona www.fhs.jobs

Pytanie44

Cześć. Dwa tygodnie temu przyjechałam z chłopakiem do pracy przez agencję FHS. Niestety nie spodobało nam się tutaj z wielu przyczyn. Myślimy nad powrotem do Polski. Czy jeżeli przepracowaliśmy tylko 2 tygodnie to nadal obowiązuje nas 4tygodniowy okres wypowiedzenia? (Jesteśmy z fazie A) Poważnie myślimy nad powrotem do kraju a nie chcemy byc tak długo jeszcze w tej firmie. Proszę o rady. Pozdrawiam.

@Pytanie44

Witam, Zapraszam do kontaktu z opiekunem klienta lub dzialem planowania. Tel +31252344533.

Kornelia
@Pytanie44

Co się Wam konkretnie nie spodobało? Za przepracowane 2 tygodnie firma Wam zapłaci?

unikajcie TEGO biura

Nie polecam NIKOMU tego biura. Przyjechałam do biura, popracowałam 2,5tyg i uciekłam - dlaczego? Przez 2,5 tyg byłam zaplanowana do pracy tylko 3 razy i to za każdym razem do innej firmy. Miałam docelowo iść na cebulki kwiatowe,(usunięte przez administratora) Gdy dzwonię i upominam się o pracę dostaje informacje, że zaraz już mnie zaplanują w obiecane miejsce - co oczywiście się nie dzieje. Na dodatek próbowali mnie uspokoić, mówiąc, że jeśli mnie nie planują do pracy to i tak muszą zapłacić mi za 36h tygodniowo. (usunięte przez administratora)

Lalala
@unikajcie TEGO biura

Jeżeli uciekłaś to miałaś zapłacony za ten przepracowany okres czy nie ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
MirellaD

(usunięte przez administratora), zakaz palenia fajek (usunięte przez administratora)alkoholu pić nie możesz (usunięte przez administratora) lokatorzy sobie piją w lodówce i nic na stół nie klada, wystarczy że ty położysz zostaniesz podje....bany. Kolesiostwo z kordynatorami, jeśli jest was mniejszość to sobie nie poradzicie. Ps. Nie można chorować :) ogólnie wszystko na minus ale wypłaty zawsze w terminie i dom sam w sobie gdyby nie atmosfera spełnia warunki człowieczeństwa. (usunięte przez administratora)prace są nawet ok ale mogą was wywalić w każdym momencie, dojazd dość daleki do roboty, (usunięte przez administratora) to najlepsze określenie :) pozdrawiam Mirka.

Kora
@MirellaD

Dlaczego nie można chorować, te dni choroby nie są płacone? Może firma ogarnia dojazd do pracy, czy oddają za komunikację? Kiedy wypłacają pensje dokładnie?

@Kora

Witam, po szczegoly dotyczace wspolpracy zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Telefon i (usunięte przez administratora) +31850210505. Na naszej stronie udostepnione sa rowniez zasady wspolpracy oraz dostepne oferty www.fhs.jobs

Henio

Byłem, coś tam zarobiłem, ale bez szału. Ludziom się wydaje, że dużo zarobią, a to tak nie jest. Jak pracujesz 6/7 dni albo po więcej godzin to coś zarobisz i zależy przy czym i jakie masz zmiany. Najgorzej dojeżdżać rowerem, gdy pogoda jest różna i są wiatry. Ktoś tu pisał o rezerwach, to jest minus tej agencji, wole pracować tam gdzie wiem czy mam dzień wolny czy idę do pracy, niż stać na baczność przez cały dzień i nigdzie się nie ruszysz bo nie wiesz czy pójdziesz czy nie. Z agencji w których byłem tą oceniam najsłabiej. Pozdrawiam

Dawid
@Henio

Zdarza się że trzeba pracować też w sobotę i niedzielę? Wtedy z uwagi na weekend płacą więcej czy normalną stawkę? Nie ma innej możliwości dojazdu tylko rower? Daleko miałeś? Ile km trzeba było robić dziennie?

Asd
@Dawid

Za prace w soboty dostaniesz 135%. Liczą jak zwykle nadgodziny mimo ze to Twój 6 dzień pracy…

@Asd

Witam, w Holandii dodatki i stawki uzaleznione sa od ukladu zbiorowego klienta a nie biura pracy. Przed przyjazdem mozna sie dopytac o obowiazujace dodatki pod konkretna oferta. W razie pytan zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Telefon +31 850 210505. Mozna rowniez wyslac na podany numer wiadomosc (usunięte przez administratora)

Jeśli chodzi o prace proponowane naprawdę bardzo fajne i ciekawe oferty jeśli chcesz pracować i się rozwijać koordynatorzy proponują prace z możliwością rozwoju. Kontakt z biurem mogę z czystym sumieniem powiedzieć bardzo dobry jeśli czegoś nie wiesz na spokojnie wszystko tłumaczą i wyjaśniają dodatkowo informują gdzie na ich stronie internetowej można znaleść dodatkowe informacje, informują jak i co można rozwiązać/załatwić. Nigdy nie spotkałem się z ich strony z ignorancją chamstwem lub zbyciem, wręcz przeciwnie chętni pomóc odnoszący się w sposób kulturalny. Ludzie w pracy Ok, na mieszkaniu jak się trafi. Szkoda tylko ze nie ma zwrotów kosztów dojazdu do pracy w przypadku prywatnego transportu. Minus i to duży za zakwaterowanie kwaterują do mieszkań nie przygotowanych, garnki już dawno powinny być w koszu (znacznie zużyte), mieszkania zapuszczone gdzie trzeba sprzątać pare dni oraz 2 suszarki na ubrania na 6 osób trochę słabo. Zbyt duża tolerancja dla trolli (brudasów) co mamusia za i koło nich robi wszystko. Ale jak to w każdej agencji coś być musi… współpracę z nimi oceniam bardzo dobrze. Jeśli tylko chcesz pracować prace masz dobrą i przyzwoicie płatna jeśli przyjeżdżasz imprezować idziesz do pracy byle gdzie i długo nie popracujesz

Były@

Jeżeli chodzi i ta firmę odradzam z całego serca!!!Agencja nie dla ludzi zmieniają Ci pracę jak chce(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)3 tyg pracy i nie potrafią wyrobić nr sofi.NIE POLECAM

Jakub

Trzeba dobrze trafic. Nam sie udalo i jestesmy zadowoleni. Hotel fajny, ludzie ok, zarobki ok. Tylko pogoda do kitu...

PRACOWNIK

Jezeli chcesz mieszkasz z (usunięte przez administratora)zarabiac po 150-300euro za tydzień budzic się co noc(bo sie mieszka czasem w 13 osob w domku 1 rodzinnym holenderskim) brac prysznic max 5min jezdzic rozwalonym czesto gesto rowerem zmieniac firme(miejsce pracy)(nie kazdy ale duzo osob tak ma)co tydzień.(usunięte przez administratora).Pokoje?xd 5-8m^2 dla 2 osob,czyli lozko lozko lodowka(miejsca na 2dni jedzenia) i szafa w scianie.Szyby są całe nawet sie ich otworzyć nie da.Podwyższka przez rząd?Spoko podniesiemy ci za mieszkanie tyle ile rząd dał podwyższki.Prywatność?Niee slychać jak oddychasz przez sciane..Za mieszkanie niby 99.50 zapomnieli dodać o "kosztach mieszkania" ktore wynosily 20€ pozniej podwyższka i dali 22€ i mieszkanie za 108(podwyzsza przez rzad z 11.75 do 12.12).(usunięte przez administratora). Z plusów spoko pracownicy są w firmach

Maharadża
@PRACOWNIK

No od razu widać ze znasz temat zgadza się w punkt dokładnie tak jest ! Rezerw chyba zapomiałes dodać jest więcej niż dni pracujących i gwarancja godzin tak skonstruowana ze gwarantuje ze nie będziesz miał więcej niż 36 godz ????

Aga

Pracuje tutaj pół roku. Warunki mieszkaniowe są ok. To od ludzi z którymi się mieszka zależy tak naprawdę wszystko, cała atmosfera. Wyplaty na czas 400-600 euro nawet tygodniowo. Także polecam.

Anka
@Aga

Możesz napisać przy czym pracujesz, że tyle zarabiasz?

Aga
@Aga

Potwierdzam pracuje fajne zarobki lokacje Ok

Xxxx
@Aga

400 600 e ? No to chyba przy 80 h . Omijać ich szerokim łukiem . Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda pisz odezwę się i pokaże po zwykłych solarisach .

KANDYDAT
@Xxxx

Jestem ciekaw możemy się jakoś złapać na rozmowę? Znalazłem te firmę i też wszystko naraIe jest kolorowe aż do czasu spojrzenia na opinię nie chce jechać do pracy gdzie tyle rezerw jest.

Maciek257
@Xxxx

Chętnie dowiedział bym się jak to wygląda

@Aga

Gdzieś ty taka wypłatę widziała oszalalas ja tam pracowałam 3 lata i ani razu nie miałam 500 na wypłacie co za głupoty piszesz

Czyli zarobki sporo mniejsze. To ile godzin trzeba w tygodniu pracować żeby tyle zarobić? 8 wystarczy czy wymóg jest żeby więcej.

Witam, wyplaty sa uzaleznione od klienta gdzie sie pracuje i dodatkow zmianowych czy dodatkow od nadgodzin. Operatorzy maszyn, wozkowi, pracownicy techniczni czy pracownicy w firmach gdzie praca jest na 2 lub 3 zmiany zarabiaja wiecej. Pracownicy w wielu firmach otrzymuja wyzsze stawki w miare rozwoju. Nie posiadamy jednej stawki dla wszystkich. W przypadku pytan prosze o kontakt z dzialem rekrutacji (tel i (usunięte przez administratora) +31850210505

Zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji +31850210505

kandydat
@Xxxx

chętnie poznam szczegóły bo tez planuje wyjazd z tą agencja a mam obawy

Dom
@Xxxx

Cześć jestem ciekawa jak było opowiesz cos

Tomasz Nowicki ????
@Aga

Ja miałem też największe wypłaty 420 euro ???? tygodniowo .

gelo1975.1975@tlen.pl

Bardzo polecam tą firmę dbają o pracowników sumienni szczególnie transport na wysokim poziomie dbają o powrót pracowników do domu z pracy po zgłoszeniu są natychmiast .Pieniążki zawsze na czas polecam wszystkim tą firmę . Grzegorz

Chciałbym się zatrudnić w tej agencji

Poleca ktoś pracę na cebulkach kwiatowych? Jakie warunki zakwaterowan ?

Misiek

Wprawdzie było to już dawno i nie napiszę niczego o obecnych stawkach i warunkach pracy, ale napiszę że pracując w tej firmie poznałem swoją obecną żonę. Poznałem również masę fajnych ludzi. Wierzcie tym którzy piszą że kto się nie boi pracować, ten będzie zadowolony. Ja mile wspominam i polecam młodym jako mega przygodę!!! Pozdrowienia dla właściciela i szefostwa które może dlatego że dba o młodych by nie zaślepiła ich holenderska "wolność" nie zawsze może młodym odpowiadać. Kto wie,może kiedyś pośle swoje dzieci do Was.

Iwona
@Misiek

To super, gratulacje dla ciebie i zony w takim razie:-) Szkoda, że nie masz aktualnych informacji o warunkach, ale no logiczne :P A za czasów twojej w pracy w firmie, szefostwo było skłonne np. dac pracownikowi podwyżkę, premię? Czy raczej wynagrodzenie było stałe, i ciężko z wynegocjowaniem czegoś więcej? To też dużo mówi o firmie :) Jak z Twoją umową, od razu jest się na umowie o pracę?

@Misiek

W pełni się zgadzam. Nie trzeba się bać pracy fizycznej czy wstawania o 4 rano, aby być gotowym na 4:30 bo kierowca czeka ;) też poznałam fajnych ludzi. Byli i tacy, co rezygnowali po pierwszym przepracowanym dniu. Ja po pierwszym dniu w polu też miałam takie myśli, że rezygnuję i wracam, ale współlokatorka z pokoju mi powiedziała, że najgorszy jest pierwszy tydzień. Miała rację.

Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona ze współpracy z tą agencją. Na początku miałam obawy, czy na pewno wyjeżdżać, ale warto!! Jak ktoś chce pracować i jest zmotywowany, to zarobi. Wyjechałam na nie całe 2 miesiące i coś tam odłożyłam jednocześnie wydając i po prostu tam sobie żyłam - spokojnie. Z wypłat jeszcze opłacałam zobowiązania finansowe w Polsce, więc gdyby nie to, odłożyłabym jeszcze więcej. Polecam, ja jestem zadowolona.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w FHS (Flexible Human Services)?

Fiat787

Nie polecam tej agencji. Kilka dni wiesz jak idziesz do pracy, a przez kilka dni dopiero wieczorem dzień przed pracą dostajesz informację wieczorem na którą zmianę idziesz do pracy na następny dzień. Jeśli masz rezerwę to musisz być cały dzień dostępna, nie jest to fajne. Mogą zadzwonić w każdej chwili i musisz być gotowa. Kilka godzin czekania na miejscu w Holandii aż Cię zawiozą na domek lub hotel.

Czy pod danym nr telefonu rozmowa będzie po Polski bo nie znam języka a jestem zainteresowany praca

@Nowy

Witam, w dziale rekrutacji mozna rozmawiac po polsku.

@FHS (Flexible Human Services)

Dzień dobry, co do działu rekrutacji — nie potrzebujcie państwo przypadkiem aktualnie pracowników? :) Pracuję w branży hr, na stronie widzę tylko oferty pracy za granicą, nic bezpośrednio w państwa firmie niestety. Pozdrawiam :)

Dzien dobry, na ta chwile niestety nie mamy takich ofert.

Paula

Pracowałam w FHS kilka miesięcy w okresie zimowym, polecam tą agencje, warunki zakwaterowania na Toppark moim zdaniem czad, co do lokatorów wszystko jest kwestią dogadania się z nimi, praca była wypłaty na czas :) co do ludzi pracujących w biurze osobiście nie miałam sytuacji niemiłych, ale pomyślcie sami czy nie puściły by Wam nerwy kiedy w ciągu dnia kilkadziesiąt osób dzwoni i każdy ma jakieś pretensje że nie ta praca, a to paluszek boli i dzisiaj chce wolne i inne.... Każdy jest człowiekiem Jeśli przyjechales pracować a nie ma przygodę to FHS jest dla Ciebie najlepszym miejscem. W tym roku chciałam spróbować czegoś innego i byłam przez inne agencje w różnych miejscach i uwierzcie mi FHS a 4 pozostałe agencje w których byłam to niebo a ziemia. Wysłałam zgłoszenie i czekam na informacje, nie szukam już nic innego bo się wiele razy przejechałam na tych agencjach, tylko FHS byli uczciwi i mam nadzieję że tam wrócę :) POZDRAWIAM

orzel

Witam przez jakie Agencje pracowałas i jak je oceniasz Pozdrawiam

Rafaello
@Paula

Oczywiscie idealne biuro , a inne biura bez porównania. Oczywiscie moge porównać ich konkurencję, niebo a ziemia. Jeżeli chodzi o pracę i obslugę w biurze to inne biura mają profesjonalne podejscie, nie kończa rozmowy jak sie im udowodni niezgosnosc z CAO. Nie dają ogłoszeń stała praca a wychodzi że sezonowa...

@Rafaello

Dziekujemy za podzielenie sie swoja opinia. Niestety chyba pomylil pan/pani nas z inna agencja. Nigdzie nie piszemy ze oferujemy stala prace.. Mimo to mamy bardzo duzo osob na tak zwanej fazie C, ktora oznacza kontrakt staly. Ci pracownicy zasluzyli sobie na takie kontrakty tylko i wylacznie swoja praca i podejsciem do niej. Agencja daje mozliwosci, pracownicy te mozliwosci wykorzystuja lub nie. Ocene co do przestrzegania CAO pozostawiamy urzedom kontrolujacym, ktore znaja sie najlepiej na przepisach. Pozdrawiam

Krzyk
@FHS (Flexible Human Services)

Proszę o weryfikację na Olx. Jest napisane bardzo wyraźnie. 'oferujemy' stała pracę. Pozdrawiam.

@Krzyk

Witam, Zweryfikowalismy i niestety jest napisane inaczej niz pan twierdzi. Zazdrosna konkurencja? Pozdrawiamn.

Krzyk
@FHS (Flexible Human Services)

Aż wszedłem sprawdzić na olx czy mi się nie pomyliło. Ostrów Mazowiecka Adrian&Dariusz z logo FHS. Jak wół napisane, że oferujecie stałą pracę na umowie o pracę- umowa holenderska w języku Polskim.. Żadna konkurencja czyste fakty.

@Krzyk

Dziekuje za sprawdzenie. Nie jest to nasze ogloszenie lecz wspolpracujacego z nami biura. Przekazalam im oczywiscie informacje. Powracajac do pierwszej odpowiedzi mamy osoby, ktore pracuja u nas na stale (czyli na fazie C) juz od wielu lat. Ci pracownicy zasluzyli sobie na to dobra praca. Agencja daje mozliwosci, pracownicy te mozliwosci wykorzystuja lub nie.

Maly
@Paula

(usunięte przez administratora)e pracuje tu od poniedziałku do czwartku rezerwa a wpiatek wysyłają mi wiadomość ze rozwiązują zemna umowę masakra najgorsze biuro w Holandii jakie moze być

Rudy lis
@Paula

(usunięte przez administratora) A to ciekawe.(usunięte przez administratora)

Andzela
@Paula

Mogę prosić o nr tel do agencji fhs?

@Andzela

Dzial rekrutacji: +31850210505

Sałatki

(usunięte przez administratora) Jak masz układ i znajomości dostaniesz dobre mieszkanie i pracę. (usunięte przez administratora) Pierwsza wypłata 120 e za tydz ???? . Potem ok 320 euro (usunięte przez administratora) Za domek pobierają 100 e ,rower darmowy. Ubezpieczenie ok 30 e. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)