HIT Electronics Sp z.o.o

Ciechanów

Opinie o HIT Electronics Sp z.o.o

demon 13242 2012-08-03 22:51:53
[usunięte przez moderatora] firma trzymac sie z daleka od tych [usunięte przez moderatora]za jeden błąd potrafią zwolnic z pracy, kazdy miły tak jakby im zabierał prace a kierownictwo szkoda pisac stara sie pokazac kto tu rzadzi. Omijac szerokim łukiem.
xyz 2012-08-20 12:40:18
A ja wręcz przeciwnie mam dobre zdanie o tej firmie. Fakt faktem milionów jako zwykły pracownik nie zarobisz. Na mojej zmianie trafili się bardzo mili i pomocni ludzie. Kierownictwo hmm może nie wypowiem się o nich tak cieplo jak o pracownikach ze zmiany, ale również nie mam im nic do zarzucenia.
normalny 2014-05-29 09:48:11
Odradzam przed praca w hicie, ponieważ nie dają nawet najniższej krajowej co do wynagrodzenia a wymagają za dużo. Zatrudniają na umowe zlecenie na jeden miesiac i albo przedłuzaja albo nie. Co to za warunki w XXI wieku ? Małe wynagrodzenie a potrafią wycisnąć z człowieka ostatnie siły. Indonezyjczycy oraz polacy muszą pracować jak biali murzyni dla tzw. szefów postawionych wyżej dyrektorów. Nie ma najniższej krajowej jak ktoś chce utrzymać rodzinę i dzieci skoro karzą pracować na najwyższych obrotach i za grosze !!!
tomek 2014-10-04 11:17:11
Dopiero po przepracowaniu okolo 2 lat na umowę zlecenie dostajesz umowę o prace. Ja hit nawet milo wspominam. Trafiłem na spoko ludzi tylko zarobki mnie dobijaly, dlatego sie zwolnilem.
pracownik 2015-03-03 09:30:23
Tragedia.pracowalam w tylu pracach ale takiej nikomu nie zycze. Czlowiek robot i za jakie pieniadze. wypaczenie spoleczne.
Felek 2015-07-01 22:16:49
Mam pytanie czy przyjmujecie osoby powyżej 16 roku zycia
Trelek 2015-07-23 08:13:26
@up
Felek musisz mieć ukończone 18 lat. Bez dowodu nie ma mowy :D
Kubix81 2015-07-23 11:12:59
Witam. Czy nadal tak samo czy coś się zmieniło w podejściu? Ludzie z rozmów wydają się w porządku ale sam nie wiem.
Mendolino 2015-08-09 17:12:16
Mam pytanko po tym 2-tyg wolnego jak przechodzą zmiany?
Robi Mlawa 2015-08-25 17:46:29
Skoro tak narzekacie na niskie zarobki i brak szacunku to dlaczego nie pójdziecie i nie zgłosicie tego do PIP czy telewizji?? Ja Wam odpowiem. Bo boicie się pokazać twarze i swoje nazwiska. Tylko w necie odważni.
pracownik produkcji 2015-11-15 17:04:03
Robi Mlawa masz racje nikt tam sie nie odwazy słowa powiedziec pomiataja czlowiekiem jak moga.Kazdy boi sie o prace bo wtych czasach jest o nia ciezko ale tak sie nieda.kazdy sie boi isc gdzies to zglosic
boss 2016-01-07 13:02:10
witam hit jak każdy zakład wszędzie byle nie tam
kiepska atmosfera i kiepska placa no i szefostwo nie za bardzo .jedynym atutem sa fajne laski które tam pracują.
adam1975 2016-03-11 18:28:30
kurde prawie 90 osób zwolnili 1 miesiąc temu , dlugi mają jak cholera i tryb pracy porównam jak wAuschwitz-Birkenau niedajcie sie na tą firme nabierać wiem coś o tej firmie pracowalem tam 5 lat i nagle zwalniają bo mają małe zlecenia na płytki , kupa śmiechu
k@mil 2016-04-20 17:29:34
znowu jest ogłoszenie od hit electronic oczywiście przez agencje złożyłem CV i czekam na tel nie podana jest kwota ile na godzine. Pamiętam ogłoszenie tej firmy 8 zł i to jeszcze brutto to śmiech na sali normalnie na ręke wychodzi lekko ponad 6zł to jest porażka co się dzieje w tej firmie.
Zorientowany 2016-08-30 12:59:01
Słabo im idzie szukanie pracowników, już Ukraińców zaczęli zatrudniać.
Zmęczony 2016-09-14 08:19:13
Ta praca to jest jakaś tragedia... Traktują ludzi jak maszyny, wyciskają z ludzi jak najwięcej... a płacą marnie. Na hali jest strasznie głośno i gorąco, atmosfera też nie za ciekawa. Najgorsze jest to, że nigdy nie wiadomo co będzie się robić jutro... Pracuje tutaj od niedawna i już mam dosyć, nikomu nie życzę takiej pracy.
Śmieciowy robol 2016-10-20 15:30:55
Nie liczcie na umowę o pracę. Śmieciówka i wypłata w okolicy lub poniżej najniższej krajowej to max na co można tu liczyć. Docelowo kierownictwo chyba chce zastąpić wszystkich Ukraińcami którzy robią po 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu i nie narzekają na pracę w weekend. Zresztą Polaków już z Przasnysza i Makowa ściągają, bo w Ciechanowie już się większość poznała na tym wspaniałym zakładzie.
Artur 2016-11-20 18:49:48
Dziady,siędzą tylko na automatach i kase przegrywaja a pracownik zarabia nic
Zostaw swoją opinię o HIT Electronics Sp z.o.o - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIT Electronics Sp z.o.o