Opinie o Hit Electronics Poland Sp. z o.o. w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hit Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hit Electronics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hit Electronics Poland Sp. z o.o. w Ciechanów

Agata

Słyszałem , że jest problem w firmie z temperaturą? To prawda ?

Jan Nowy wpis
@Agata

Tak. W zimie zimno, a w lato gorąco. Budynek nie ocieplony, przy większych mrozach w biurze siedzimy w kurtkach.

Arek

Czołem. Rozglądam się za nową robotą, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Ciechanowa. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie HIT Electronics Sp z.o.o? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Arek

Magda Nowy wpis
@Arek

Czołem Arku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Polpharma z Duchnic. Pracownicy (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. To bardzo wygodne, nie trzeba pamiętać o kanapkach. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Magda.

Robert Nowy wpis
@Magda

Szanowna Pani Magdo. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Polpharma, której nazwę Pani wspomina korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Ona Nowy wpis
@Magda

Co Pani za głupoty piszę o dofinansowaniu, nic takiego nie ma w tej firmie, ale się uśmiałam

Szalony człowiek

Mam pytanie czy w obecnej sytuacji wzrost zachorowań Hit Elektronics wstrzymuje produkcję robiąc przestuj czy lecą na całość nie zważając na COVID

Jola kola

Witam serdecznie mam pytanie jak wygląda sytuacja w Hit Electronic Ciechanów w kwestii koronawirusa czy jest jakaś kwarantanna czy coś takiego podobnego. Czy zarząd firmy coś robi w tej sprawie

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
szalony człowiek

Mam pytanie czy z zaistniała sytuacja firma nie powinna mieć środków dezynfekujących dla pracowników albo chociaż wstrzymać produkcje na tydzień lub coś koło tego

@szalony człowiek

Jasne - w związku z zaistniałą sytuacją każda firma powinna mieć środki dezynfekujące dla pracowników. To raczej nie ulega żadnym wątpliwościom. Natomiast na temat ewentualnego wstrzymania produkcji powinniście, jako pracownicy, porozmawiać o tym z Dyrektorem firmy HIT Electronics. Macie w zamiarach tak właśnie zrobić?

Operator linii

Praca z ułomnymi, wytrzymać nie idzie już, na nikim nie można polegać bo nic nie potrafią a teraz rządzić chce każdy, pracuje tu bo muszę utrzymać dom. Nie polecam i przykro mi że tu pracuje tyle lat

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HIT Electronics Sp z.o.o?

Hitajec

Ludzie tu pracujący są w porządku ale odkąd zatrudniają (usunięte przez administratora) Problemem są m.in. warunki pracy - albo bardzo gorąco albo mróz - klimatyzacja i ogrzewanie nie wyrabiają albo są wyłączane z "oszczędności".(usunięte przez administratora)nie ma premii, bony świąteczne są śmiechu warte (50zł) itd.

pracownik produkcji

Robi Mlawa masz racje nikt tam sie nie odwazy słowa powiedziec pomiataja czlowiekiem jak moga.Kazdy boi sie o prace bo wtych czasach jest o nia ciezko ale tak sie nieda.kazdy sie boi isc gdzies to zglosic

mokka
@pracownik produkcji

wsiadaj do pociagu ciechanow niechodxka plyytki robia dla lg polacy mase ludzi potrzebuja lub cedrob daja juz 4600brutto

@mokka

Jak widzisz, @pracownik produkcji napisał swoją opinię lata temu. Ciekawa jestem, czy wiesz, ile w tej chwili zarabia się na produkcji w HIT. Ostatnie ogłoszenie o pracę, jakie udało mi się znaleźć, jest z lipca i dotyczy stanowiska kierowcy, ale i tu nie ma mowy o widełkach płacowych. Dlatego będę wdzięczna, jeśli Ty lub ktoś z pracowników poda skalę zarobków w HIT.

Hitajec
@Dominika

Nowy pracownik może liczyć na trochę więcej niż najniższa krajowa, umowa zlecenie. Teraz większość pracowników na lniach to Ukraińcy pracujący po 12-16 godzin, czasem 7 dni w tygodniu. Podobnie pracownicy z Indonezji. Polacy nie mają czego tu szukać, zostało trochę niedobitków z umowami o pracę.

Dużo doświadczenia i cierpliwości mi dała ta firma :) Pozdrawiam SMT :)

Polak

Powiem tak... Tak tragicznie jak obecnie nie było nigdy, ludzie zwalniani a produkcja ma chodzić pełną parą, sami gubią się w tym co robią tak naprawdę nikt nikomu tam nie pomaga, a wręcz przeciwnie zwalają pracę na inne osoby, sam byłem świadkiem jak ze trzy osoby stały w kolejce do chłopaka który dopiero przejął produkcję z jakimiś głupotami, zamiast iść z tym do lidera. A liderzy, banda nierobów przyzwyczajonych do złych nawyków, nie potrafią sami rozwiązać najprostszych spraw. Szkoda ludzi którzy zapieprzają tam za kasę mniejszą niż się należy... Uciekajcie stamtąd póki możecie, bo niedługo nie będzie już czasu

Neutron

Hit i tego się trzymajcie

Robert

Żeby były podwyżki to muszą być dobre wyniki a niestety z wydajnością są problemy!!

Hahhahahaha
@Robert

Może szanowny Pan (usunięte przez administratora)stanie na linię i pokaże jak się pracuje.Jeśli zwalnia się 20 osób i wymaga się produkcji na tym samym poziomie co przed zwolnieniami to musiałby cud nastąpić żeby produkcja nie zmalala

Noooo a jak... ;)
@Robert

A jeśli (usunięte przez administratora)o którym myślę to niech sam się praca i swoimi obowiązkami zajmie a nie wydajnością na produkcji. Pracować po 5-6 godzin bo się pędem do innej pracy leci a mieć płacone za 8 godzin i to jeszcze dużo więcej niż pracownicy na linii to każdy by chciał.

PrawieBylaPracownica:)

Praca jak praca. Niestety menager a na tą chwilę już chyba dyrektor Pan (usunięte przez administratora) traktuje ludzi bardzo niesprawiedliwie. Są równi i równiejsi. Ewidentnie ma jakiś problem z kobietami na stanowiskach zarządzających zmianami. Wolałby chyba widzieć męska cześć firmy w tych rolach. Liderzy na zmianach zarabiają tyle co ludzie zatrudnieni na umowy zlecenia lub osoby z Ukrainy. Śmiech na sali. Jednym się płaci nadgodziny a inni muszą pracować za dni wymienne. Petycja pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez HIT w sprawie podwyżek została najnormalniej na świecie zignorowana. Nawet zarządu nie było stać na deko odwagi na to aby wyjść do pracowników i powiedzieć standardowy tekst : "firma w kryzysie, nie mamy pieniędzy" no i oczywiście za 3 dni nowe auto firmowe i zatrudniony kolejny Koreańczyk darmozjad nic nie wynoszący do firmy. A pracownicy na liniach maja pracować za dwoje bo trzeba zwolnić ludzi a potem wymagać od reszty 3xwieksza produktywność. Nigdy nie było rewelacyjnie w tej firmie ale teraz to już raczej nie zapowiada się na lepsze. Morał jeden z tego "omijajcie szerokim łukiem ta firmę"

Dominika

@nie wazne, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie HIT Electronics. Jednak czy możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją współpracę z tą firmą? W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż "wykorzystują ludzi" jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na to, iż w taki sposób oceniłeś pracodawcę? Napisz proszę coś na ten temat.

odważna i sprawiedliwa

ludzie nie bójcie się mamy teraz już coś do powiedzenia bo przecież mamy normalny rząd dla ludzi pracy a nie dla wyzyskiwaczy i skorumpowanej hołoty co za nic ludzi ma więc się z krzyczcie i postawcie to (usunięte przez administratora) do pionu niech wiedzą że ludzie pracy to nie szara masa a ta wielce szanowna p' edyta też musi się nauczyć szacunku dla drugiej osoby.

nie wazne
@odważna i sprawiedliwa

pracowalem tam nie polecam po miesiacu sam sie zwolnielem malo placa wykorzstuja ludzi i to za grosze to w puk wiecej zarobisz niz w hicie

Wiktor

Myślę, że powinniście rozmawiać bo to są złe praktyki i niezgodne z prawem.

Dominika

@Były pracownik Hit nie wiem co masz na myśli - osoba powinna podpisać rozwiązanie umowy z dniem w którym kończy pracę i właśnie do tego dnia powinno być wypłacone wynagrodzenie. Umowa między pracownikiem a pracodawcą podpisywana jest właśnie po to by regulować tego typu sytuacje - w razie kiedy nie można odzyskać należnego wynagrodzenia zawsze można powołać się na umowę. Widzę że firma co jakiś czas publikuje na Facebook ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach - jakie macie opinie o tym pracodawcy?

Były Pracownik
@Dominika

Tylko, że wypowiedzenie wręczyli miesiąc później z datą miesiąc do tyły, później twierdząc, że nie wypłacą za przepracowany czas bo było się po rozwiązaniu niby na okresie próbnym na innym stanowisku i na innych warunkach, ale o tym wcześniej nie wspominali a tylko dlatego, że brakowało im rąk do pracy....

Mietek

Praca jak to w każdej montowni. Prezes Koreańczyk oszczędza na klimatyzacji (czyli nie pozwala jej włączać) przez co panują tu ponad 30 stopniowe upały. Nie ma wentylacji, pracownicy kiszą się w tym gorącu. Ogólnie panuje tu nieporządek i brud. Jak na produkcję płyt do telewizorów LG to warunki nieciekawe. Nie można doprosić się narzędzi do pracy, pracownicy dostają używane buty i fartuchy. Nowi pracownicy nie mają co liczyć na umowę o pracę, dostają jak wszędzie zlecenie za nędzne grosze. Sporo Ukraińców harujących po 12 godzin. Nie polecam.

Pedro

Tak jakoś cicho na tym forum. Jaki jest powód?

Były pracownik Hit

Nie polecam. Dość, że zwalniają ludzi nie informując ich o tym to po miesiącu od rozwiązania umowy wręczają wypowiedzenie i nie płacą za przepracowany miesiąc od rozwiązania twierdząc, że osoba była na okresie próbnym na innym stanowisku i że wynagrodzenie za ten czas się nie należy... Nie ważne, czy osoba pracowała tam 4-5 miesięcy na różnych stanowiskach i wcześniej miała płacone normalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hit Electronics Poland Sp. z o.o. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Hit Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hit Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hit Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hit Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hit Electronics Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Śmiecińska 14
    06-400 Ciechanów

Hit Electronics Poland Sp. z o.o.