Agencja Reklamowa WIGOR

Opinie o Agencja Reklamowa WIGOR

Zoa 2015-05-27 22:26
Nie polecam
Zoa 2015-05-27 22:29
Praca jest ciekawa, jeśli ktoś lubi organizować eventy.
Płaca nie jest adekwatna do ilości obowiązków na jedną osobę oraz do ilości przepracowanych nadgodzin, które nie są płatne, tylko odbierane w formie wolnego. Właściwie za tą pensję ciężko przeżyć, a na pewno nie ma szans mieć pracę dodatkową, bo nie wyrobi się czasowo.
Wszystko można by przeżyć, gdyby nie stosunek pracodawców do pracowników:
- zero szacunku
- brak chęci i umiejętności rozmowy
- mobbing
- poniżanie
Niestety właśnie to zaważyło na moim odejściu, choć wiem, że takie sytuacje nie miały miejsca tylko z moją osobą, lecz również z moimi poprzednikami oraz współpracownikami, z którymi wówczas byłam. Rotacja niestety jest cały czas duża.
wszystko prawda 2015-09-14 19:46
Cóż, widziałam tę opinię zatrudniając się tam i niestety nie zaważyła na mojej decyzji. Więc przeszłam przez to wszystko co opisała Zoa wyżej. Z wyzwiskami włącznie.
oooo 2016-02-02 09:49
cieszę się że ktoś o firmie "kogucik i spólka" napisał w końcu ku przestrodze innym. agencja reklamowa, a strona internetowa stara jak świat. zero profesjonalizmu. ledwie przędą
milki 2016-07-20 13:41
Nie pomyślałam żeby napisać opinię, bo pracowałam tam dawno temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło. Właściciele to małżeństwo, które w pracy pojawia się po 15 i oczekuje by być na każde zawołanie łącznie ze zmianą planów po godzinach pracy bo nagle zwołują zebranie, które trwa i trwa... Czerpią satysfakcję z tego, że komuś psują plany takimi akcjami. Ponadto potrafią zrobić aferę o byle co. Nie wspomnę, że zastraszają, mobbingują i nie płacą nadgodzin... a nadgodziny liczą w taki sposób, że szkoda gadać. Zakres obowiązków totalnie szeroki, ledno dawałam radę ze wszystkim zdążyć. Na pewno była to dla mnie szkoła życia, ale i przestroga by się cenić i wybierać pracodawcę mądrze :)
płytko 2016-09-27 21:07
tak to jest jak firmą zarządzają barany - tępa idiotka i jej sługas :D
tralalalala 2016-10-07 14:04
cóż.... o mądrego szefa trudno, ale i o tak głupiego też nie łatwo. tak bezczelnego i niekulturalnego. z jedną pracownicą to się nawet po sadach ciągali i inspekcjach pracy. poszły kary. a wniosków żadnych nie wyciągnęli i dalej ludzi jak g*wno traktują
onaaaaaa 2016-11-24 20:13
Madzia, uwielbiam Ciebie za ten wpis :D
Magda 2016-11-25 13:47
Prosze koniecznie usunac ostatni wpis lub uscislic o jaka Madzie chodzi bo ja nie dodawalam tutaj zadnego wpisu. Magda F.
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa WIGOR - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa WIGOR