Puma

Opinie o Puma

2009-03-14 01:06
Słowa kojarzące się z Puma (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):mila atmosfera pracy ktora pobudze do pracy a w rezultacie do efektow.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są zgrana druzyna.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zl netto
Najbardziej podobało mi się w Puma: wolna reka co do pewnych decyzji.
Najbardziej nie podobało mi się w Puma:godziny pracy
moni 2013-01-18 13:04
Ja pracowałam 4,5 roku w tej firmie i jedno mogę powiedziec nie żałuje niczego ,załoga super kasa zalezała od wyrobienia planu a kazdy miał swój plan do wykonania ,godziny pracy superanckie Nigdy nie było problemu jesli chodziło o dni wolne.Jednym słówem polecam
Natalia 2015-10-24 23:26
Puma to ogromna firma i można rozdrabniać się na każdy sklep, każde biuro i tak dalej.. Pewnie w każdym z tych miejsc są sytuacje czy osoby, które można skrytykować. Ja miałam przez chwilę do czynienia z główną siedzibą Pumy w Warszawie, przy Ogrodowej i jestem zdania, że pracują tam osoby profesjonalne, nie ma się do czego doczepić.
aplikant 2016-12-30 00:10
Nie wiem jak reszta działów, ale dział rekrutacji w siedzibie pumy leży i kwiczy. Zapraszają na rozmowę, na którą po punktualnym przybyciu okazuje się, że jest ponad 20 min opóźnienia?! niezłe jaja
Pewnie było ich więcej, ale już nie czekałem.
on_jack 2017-03-30 20:06
Szczerze, nie polecam pracy w Pumie w Luboniu, wytrzymałem aż jeden dzień. Na rozmowie pani obiecala cuda, niewidy ( że niby mila atmosfera, super zarobki i podobne bzdury). Juz pierwszego dnia okazało się , że potrzebują ludzi do pracy bo starzy pracownicy odeszli bo kierowniczka była w jakiś konszachtach z górą i chciała się wszystkich pozbyć. Po 2 godzinach już miałem zamiar się ewakuować, ciągle zwracanie uwagi w hamski sposób, a nikt wcześniej nic nie wytłumaczył. Bylem jeden dzień i pewnie takich jak ja było więcej, nie polecam
Zostaw swoją opinię o Puma - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puma