Opinie o eu.puma.com/pl - PUMA POLSKA sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Puma Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Puma Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Miałam przyjemność popracować w sklepie Puma w Sosnowcu.. noo ale szybko zakończyliśmy współpracę.. ogólnie starsi pracownicy którzy tam pracują wysługują się młodymi.. no coz do tego można się przyzwyczaić taka kolej rzeczy.. w pracy bywalabym częściej gdyby nie to że Marzenka prawa ręka kierowniczki czuje się tam jak młody bóg.. traktuje nowych pracowników jak przysłowiowe (usunięte przez administratora) można by było podciągnąć to pod mobbing. Szkoda że nikt z tym nic nie zrobi i nikt u góry tego nie widzi może gdyby nie to to nie mielibyście tam takiej rotacji.. nie pozdrawiam.. atmosfera żenada.. szkoda że większość nie mówi prawdy zwalniając się z tego miejsca.. kto jest głównym winowajcą.. traktujcie ludzi z szacunkiem bo osoba funkcyjna powinna wiedzieć jak się zachować... Żenada.

@Paulina

Odnosząc się do Pani opinii o sklepie PUMA w Sosnowcu, odpowiadamy, że stoi ona w sprzeczności z naszą oceną pracy i zespołu, który jest zatrudniony w tym sklepie. Pracownicy, którzy pracują w tym sklepie, to osoby doświadczone, z długoletnim stażem, tworzące zgrany zespół. Ich praca podlega regularnej ocenie, a rotacja w sklepie jest bardzo niska. Część pracowników posiada dzieci i nie stanowi to przeszkody w wykonywaniu pracy. Pani opinia jest, według nas, krzywdząca i nie ma poparcia w faktach. Pozdrawiamy Zespół People & Organization, PUMA Europe GmbH Oddział w Polsce

Biuro w nowym biurowcu? A opowiecie o nim? Jak jest duże, w jaki sposób wyposażone? to jakiś open sapce czy może każdy znajdzie dla siebie jakiś kąt? Że nie można pracować zdalnie to już wiem po ostatnich komentarzach, jak w takim razie zintegrowany jest teraz zespół?

Ja Nowy wpis

Biuro w Warszawie to przykładny model zarządzania firmą sprzed 20 lat. Brak elastycznego czasu pracy, niechęć pracodawcy do pracy zdalnej lub hybrydowej, brak programów czy aplikacji ulatwiajacych pracę. Nie inwestuje się w rozwój pracownika. Poza tym Pani dyrektor ma dosyć dyskusyjny sposób komunikowania się z pracownikami, a niektóre jej zachowania zdecydowanie wychodzą poza ramy traktowania podwładnych z szacunkiem. Jedna długa przerwa 45min w stalych godzinach. Dostaniecie służbowego Iphona, ale wypłaty za nadgodziny raczej nie - możecie ewentualnie odebrać jeśli mocno się upominacie. Wszelkie korporacyjne, pięknie brzmiące hasła nie mają przełożenia na rzeczywistość, ale biuro w nowym biurowcu powinno Wam to wynagrodzić.

Administrator Nowy wpis

W Puma Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Tamara Nowy wpis

Zauważyłam to zapytanie o umowę o prace, czy tutaj w ogóle zlecenia są oferowane? Mam przed sobą ofertę dla asystentki działu P&O i w tym przypadku nie widzę żeby była inna opcja niż ta o pracę. po pierwsze zastanawia mnie tryb - jest wpisany stacjonarny, co z opcją hybrydową?

Helpdesk

Po przybyciu na miejsce spotkania okazało się, że' jest opóźnienie' 20-25 minutach oczekiwania wyszedłem. a wystarczyło zadzwonić

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Wanda
@Paulina

Czyli sytuacja z Sosnowca? Piszesz, że u góry nikt tego nie widzi ale w jakich okolicznościach mieliby to dostrzec? Bywają fizycznie w miejscu pracy? To do kogo to można ewentualnie zgłosić, jak ktoś faktycznie ma problemy? Regionalny? Często odwiedza?

@Wanda

W każdych okolicznościach, nikogo nie zastanawia fakt dlaczego ciągle ktoś się zatrudnia a potem popracuje chwilę i się zwalnia ? Oo albo w moim przypadku zostałam zwolniona bo dzieci miałam chore i musiałam wziasc wolne.. a może jest drugie dno tej sprawy ? Może ktoś powiedział osobie decydującej prawdę w oczy.. ktoś nowy ktoś postronny.. każdy może ciężko pracować, każdy może coś dać od siebie.. i wnieść ale trzeba mu na to pozwolić. A praca z Marzena niestety przebiegała w okropnych warunkach.. i wszyscy wiedzą że przez tą osobę jest jak jest.

Mariusz

Aplikowałem na stanowisko kierownicze ( biznes/IT) - mam doświadczenia i kwalifikacje dobrze wpisujące się w oczekiwania opisane w ogłoszeniu o pracę. Z chwilą wygaśnięcia ważności ogłoszenia ( niedziela ) dostałem automatyczną informację, ze niestety nijak nie pasuję do tego stanowiska. Proces rekrutacyjny nieźle wspierany przez narzędzia IT, tworzy pozory profesjonalizmu i uwagi skierowanej na kandydata, jednak pod tą cyfrową powłoką kryje się stary, dobra niechęc do czytania CV, lekceważenie kandata i wystawianie siebie na pośmiewisko, co nie przeszkadza dąć w pzrezabawną tubę pieśni o wartościach, standardach i całym tym pseudointelektualnym chłamie z księgi korporacyjnego upośledzenia w postrzeganiu świata.

@Mariusz

Myślisz tym samym, że mogłeś mieć lepsze kwalifikacje niż osoba, która docelowo już wcześniej została wybrana? Ciekawi mnie przy tym ile osób obecnie kandydowało na to stanowisko, że stanowiłoby dla nich taki problem by ogarnąć każde zgłoszenie. Czyli HR nie jest rozliczany od kandydata i jego obsługi?

@Mariusz

Dziękujemy bardzo za Pana wypowiedź. Chcemy zapewnić, że prowadząc rekrutację zapoznajemy się uważnie z aplikacją każdego kandydata/ kandydatki. Jest nam przykro, że informacja zwrotna, jaką Pan uzyskał, w Pana opinii, jest rozczarowująca i może temu przeczyć. To dla nas cenna uwaga, aby poprawić komunikację w tym aspekcie. Przyjrzymy się temu i zastanowimy, co możemy zmienić, aby uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Pana głos i pozdrawiamy, Zespół People & Organization, PUMA Polska Sp. z o.o.

Renia

Czy z ostatniego wątku wynika, że praca lepiej byłaby dostosowana do singli jeśli ktoś byłby mniej elastyczny ze względu na swoje dzieciaki? Pracuje ktoś teraz w tym sklepie i by się odniósł? Jaka macie obecnie atmosferę. cos się zmieniło? Tez z Sosnowca jestem i pracy szukam, nie mam dzieci

Wanda

Skoro już o pitach na forum mowa a zbliża się już ten okres obecnie... To jak z nimi tutaj dziś stoją? Jakie kwoty za miesiące? Do tego tak właściwie zastawia mnie brak opinii od dwóch lat. Z jakiego powodu nikt niczego nie pisał? Była wzmianka o sporej rotacji, ustabilizowało się coś i stąd brak komentarzy? Ktoś pytał o kartę medyczną ale zostało to przemilczane... Wypisze ktoś aktualne benefity? Co do dziś do nich doszło?

Marry

adres magazynu puma w Krakowie?

luna

W żadnym wypadku nie polecam tej pracy. Traktowanie pracowników bez szacunku jest na porządku dziennym. Ciągłe wymaganie, aby znali na pamięć informacje o wszystkich sprzedawanych produktach, premie są dostępne jedynie za wyrobienie niemożliwie wysokich planów i jeśli jedna z osób taki plan sobie wyrobi to wiadomo, że z pomocą innych pracowników, którzy już premii nie dostaną :) Non stop trzeba było raportować jaki jest obecny stan sprzedaży na sklepie, nachalne stanie nad każdym klientem, anwet jeśli klient wyraźnie nie jest zainteresowany naszą pomocą i większość klientów po prostu wychodzi, kiedy ciągle próbujemy im coś wcisnąć. Do tego wszystko zawsze jest załatwiane na ostatnią chwilę - spóźnienia w wystawianu pitów, w wypłacaniu wypłat. Zdecydowanie najgorsza praca w jakiej pracowałam. Rotacja pracowników była ogromna. Co miesiąc ktoś albo sam się zwalniał, albo nie wyrabiając planów zostawał zwolniony.

Karol

Macie jakaś opiekę medyczna ?

Martyna

@Karol można czuć się tu bezpiecznie, że to firma na parę lat ?

Karol

Malkontentów nigdy nie brakuje. Bardzo dobra firma, stabilna praca więc po co to narzekać Ostatecznie można zmienić pracę!

Jan RODO
@Karol

Można jak najbardziej. Można też wychwalać tak merytorycznie jak ty. Od tego jest to forum.

Jestem ciekawa, jakie są zadania regionalnego w firmie? Dużo wyjazdów?

Daję opinię negatywną za brak równouprawnienia w firmie. Pracowałem w biurze, byłem jednym z bardzo nielicznych nowych osób, ponieważ większość pracowników tu pracujących to pracownicy 10-letni/15-letni. Niestety byłem gorzej traktowany niż ci z długim stażem, nie otrzymywałem wielu informacji chociażby o organizacji pracy bo dla wszystkich to przecież takie oczywiste. Brak elastycznych godzin pracy- ogromny minus. W pracy obowiązkowa jest przerwa 45 minut koniecznie od 12:15 do 13:00. Jak chcesz skorzystać w innych godzinach to nie jest to mozliwe. Każdy przychodzi do pracy na 8:30 i pracuje do 17:00. Tylko wybrani mają inne godziny pracy, nie wiadomo na jakiej podstawie. Niektórzy przychodzą sobie do pracy na którą chcą, inni mają się sztywno trzymać ustalonych godzin pracy (szczególnie ci nowi). Niby jest homeoffice, ale pracodawca zazwyczaj nie zgadza się na pracę z domu. I ogromny minus- do pracy masz przychodzić w bluzie i butach pumy. Każdy pracownik jest bardzo krytykowany za przyjscie w stroju/butach innej marki. Uważam że to duża przesada! Kolejny minus- kuchnia wielkości 2mx2m i tylko jedna mikrofalówka na około 50 osób. W porze obiadowej ustawia sie kolejna aby podgrzać sobie obiad. Kolejny minus- firma (usunięte przez administratora) na umowach. Zapewnia, że możesz zostać tu na długo, po czym jak już jestes zatrudniony, okazuje się, że nagle jesteś zatrudniony za kogoś lub nie ma dla ciebie miejsca w firmie na dlugi czas.

JOANNA

Puma omijać szerokim łukiem,szczególnie regionalnego ,Pan się uważa za wielkiego Boga,a nie zna podstaw prawa pracy,proponuję grosze wynagrodzenia A wymagania jak na Dyrektora. Ogólnie nie polecam firmy,ciogle rekruracja pracowników,zmiany nocne,brak wypłacanych nadgodzin.

Dorota
@JOANNA

Pracujesz może lub pracowałaś w Puma Polska Sp. z o.o.? Zmiany nocne to obecnie dosyć powszechna rzecz. Może powiedz coś więcej na temat wymagań i procesu rekrutacyjnego.

Ale przecież firmy od początku informują, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Justyna

Ostatnio brałam udział w rekrutacji podczas której rekruterka nie miała przy sobie CV. Sprawiała wrażenie jakby się spieszyla. Obiecała odpowiedź i na tak i na nie - niestety nie wróciła z informacją zwrotną. Zadawane pytania raczej standardowe.

Aga

Moje sugestie dla Puma Polska Sp. z o.o.: Proszę mi powiedzieć jak to jest Możliwe żeby nie można było reklamować produktu w weekend??!

on_jack

Szczerze, nie polecam pracy w Pumie w Luboniu, wytrzymałem aż jeden dzień. Na rozmowie pani obiecala cuda, niewidy ( że niby mila atmosfera, super zarobki i podobne bzdury). Juz pierwszego dnia okazało się , że potrzebują ludzi do pracy bo starzy pracownicy odeszli bo kierowniczka była w jakiś konszachtach z górą i chciała się wszystkich pozbyć. Po 2 godzinach już miałem zamiar się ewakuować, ciągle zwracanie uwagi w hamski sposób, a nikt wcześniej nic nie wytłumaczył. Bylem jeden dzień i pewnie takich jak ja było więcej, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Puma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Puma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puma Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Puma Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Puma Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Puma Polska Sp. z o.o.