Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.

Wałcz

Opinie o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.

Pracownik 2015-02-18 09:30
Wypłaty płacone w ratach
??? 2015-02-18 09:33
Zgadza się termin wypłaty jest do każdego 10tego, dziś jest 18 luty i ani widu ani słychu o pieniądzach.
Jan 2015-02-18 09:36
Firmę kupił skrawmet z pod Szczecina ale nowy właściciel w ogóle się tym nie przejmuje przyjeżdża tylko po kasę.
nn 2015-09-08 13:36
Przekręty finansowe na których cierpią ludzie, teraz chcą zrobić coś takiego, że niby ludzi na bezpłatne urlopy a zatrudni ich inna firma na 3 miesiące żeby nie płacić żadnych składek, podatków. Oczywiście wszyscy normalnie mają pracować jak do tej pory. Za uzyskane w ten sposób pieniądze chcą kupić niby materiał, wypłat ma nie być tzn. przelewy na konto owszem będą tylko zamiast wynagrodzenia będzie to w formie bezzwrotnej pożyczki. 3 miesiące w plecy
franekmarysia 2016-09-01 13:19
Brawo kadra kierownicza Fabryki części rowerowych w Wałczu.50% artykułu dotyczy na 100% waszej firmy.
franek marysia 2016-09-01 13:23
Dotyczy artykułu w Extra Wałcz z dnia 1.09.2016r
solidarny 2016-09-01 13:35
Pani Prezes skąd Pani przybywa pora przedstawić się załodze i przedstawić plan naprawczy firmy.Chyba ze przysłano P. aby ogłosić upadłość . Do zobaczenia na stołówce. Pracownik Firmy.
solidarny 2016-10-26 14:43
Było żle a jest jeszcze gorzej po zmianie właściciela.Dzisiaj 26 a załoga bez wypłaty za m-ąc wrzesień.GRATULACJE p.Zieliński
solidarny 2016-11-08 12:35
Dzisiaj 8.11.2016 i wypłaty za wrzesień kadra robotnicza nie dostała.Natomiast dla wybrańców wypłata bywa w terminie.BRAWO
Pracownik 2016-12-19 09:18
myślą, że bata na nich nie ma...
gość 2016-12-21 19:04
Pani prezes Maria Wojtysiak!! To żart.
Zieliński straszy załogę, a zapytany o kasę odsyła do Bydgoszczy do Pani prezes.
A Pani prezes nikt nie widział, nikt nie słyszał.
A kasy za listopad brak.
pracownik 2016-12-21 20:46
Odsyłają ludzi do Bydgoszczy do Pani prezes tylko że Pani prezes jest nieuchwytna tzn. nie posiada telefonu. Zieliński zapytany o wypłaty odpowiada że on nie jest prezesem i nie jest od pieniędzy że księgowa też nie jest od pieniędzy a np kierownikowi działu chwali się z radością że właśnie pezelał po 500 zł 26 go. Teraz zrobili jeszcze tak że ludzie na eypowiedzeniach mają zakaz wstępu na zakład A wszelkie sprawy z kadrową załatwianie są uwaga NA PORTJERNI ręce opadają nie płacą w ogóle wynagrodzeń ludziom którzy są na L4 lub wypowiedzeniach. Boją się wpuszczać żeby Zielińskiego kłamcę i oszusta nie zlinczowali. Prawie się nic tam nie produkuje A kasę dla siebie mają jest takie mniemanie w śród załogi że tam to kasę p iorą a zakład to przykrywka.
solidarny 2017-01-01 12:16
Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes
solidarny 2017-01-01 12:17
Proponuje złożyć się na telefon dla P.prezes
Pannn 2017-01-08 00:32
Pozdrawiam solidarnego i pytanie do załogi jak długo jeszcze bedziecie sie dawać dymać przez zielińskiego
Kkk 2017-01-10 23:47
Zakład dawno powinni zamknąć i dać ludziom normalnie żyć. Niech debile sami zobaczą jak to jest żyć za 500 zł od listopada. Dzisiaj jest 10 styczeń a ja nie mam wypłaty za listopad. A były święta. ... Jednym zdaniem to są g..... ktorzy nie mają sumienia i serca bo traktują ludzi jak śmieci ale i tak romet przegra.
żarówka 2017-01-11 09:47
Nie ogarniam sytuacji żal mi pracowników ale uważam że są sobie winni.Zbyt długo godzili się na takie traktowanie.PROPONUJE zapoznać się z ofertą pracy POLAM Piła.Tam ludzi traktują jak pracowników a nie jak niewolników.DO ZOBACZENIA
dawny pracownik 2017-03-03 21:37
Nie ma solidarnosci wsrod pracownikow bo jakby nie poszli do pracy to szybko by wam kase wyplacili.Jak mozna isc i pracowac za 500 zl.Przeciez oni wam i tak kasy nie wyrownaja,nie wyplaca.Co tam za ludzie pracuja? Boja sie tych oszol..... czy co... Co to za szef jak nie dba o pracownikow.To nie szef.Zero respektu w takim razie nie ma dla pracownika.Znam tam ludzi ktorzy sa sami i pracuja w tej firmie 40lat i dostaja 500 zl.to przeciez NIEWOLNICTWO.Oddajcie sprawe do Strasburga,napiszcie pismo u adwokata i sie podpiszcie a zobaczycie ze sie tym zainteresuja.Napiszcie ze czujecie sie jak niewolnicy bo wam odpowiedzialny za firme nie placi a towar wyprodukowany sprzedaje za duze pieniadze i ze ma zero respektu dla was i was oklamuje.Podpiszcie sie a zobaczycie ze zareaguje ktos .Probujcie pisac do poslow i nie czekajcie jak wyladujecie na ulicy bo oni nie maja nic skrupolow w takim razie
żarówka 2017-03-06 10:31
Wiem ,ze o sytuacji w firmie wie inspekcja pracy oraz poseł z PIS Chcą oddać sprawe do prokuratury z powódctwem notorycznego łamania praw pracowniczych.Czekają do czasu wejścia ustawy o zakazie prowadzenia działalności gospodarczej właśnie za łamanie praw pracowniczych. ŻYCZE pracownikom aby doczekali się zmian chyba ,ze tchórze wcześniej zamkną zakład
Zostaw swoją opinię o Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o. - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Części Rowerowych Romet-Wałcz Sp. z o.o.