Opinie o AIP BusinessLink Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AIP BusinessLink Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AIP BusinessLink Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIP BusinessLink Sp. z o.o. w Warszawa

Ona Nowy wpis

Tez byłam na rozmowie o prace na księgowa i uwazam, ze to stracony czas. Odradzam te firme. Dopiero na rozmowie okazuje się ze oferowane wynagrodzenie nie jest brutto tylko jakieś brutto brutto, ze z kosztem pracodawcy czy coś. Co to w ogóle jest? Obowiązków cała lista a po ich przeliczeniach wyszło mniej niż zarabiam obecnie jako asystentka.

Klaudia Nowy wpis
@Ona

Jako księgowa powinnaś wiedzieć o co im chodziło...

Dżesika

Powoli branża będzie upadać.

Paulina Nowy wpis
@Dżesika

Dlaczego tak uważasz?

Zenon Nowy wpis

Atmosfera pracy-masakra, ploty na porządku dziennym. Każdy niczym indywidualista, aby się nie przerobić, broń boże za kogoś... Lub komuś pomoc... Jest masakra.. Kawa ojoj... Experess do kawy z górnej półki OMG!!! a słoma z butów wystaje... kłamstwo i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Niki

Pan T. Podczas rozmowy stwarzał wrażenie osoby kompetentnej i rzeczowej, podjął l decyzję o zatrudnieniu mnie na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Następnie wskazał Księgowa która miała nakierowac formalność z HR aby podpisać umowę. Po 2 dniach ksiegowa nie odbiera tel, i nie odpisuje na maile, 3 dnia Księgowa odbiera i kłamie ze ma problem z kontaktem z HR bo ktoś jest na urlopie, 4 dnia pisze w związku ze zmianami w fundacji, potrzebne jest kolejne spotkanie z zarządem. Ja dalej jestem w świadomości że decyzja o zatrudnieniu przez Pana T. Jest wiążącą. Mija tydzień. Przychodzi pani na spotkanie i NIE jest z zarządu, i wciska mi informacje ze praca jest bardzo wyczerpującą i mało kto się do niej nadaje i że rekrutacja trwa.... Mimo że o moich kompetencjach rozmawiałam na wcześniejszej rozmowie. Pełny brak profesjonalizmu!! Brak szacunku do pracowników, totalna zenada. Bo dzięki nim straciłam : 2 oferty pracy z których ZREZYGNOWAŁAM, JAK RÓWNIEŻ CZAS!!! Nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora) jakiego mało!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anka

Znalazłam w KRS informacje, że firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców

Magda

@dżesika dlaczego branża będzie upadać ?

Jasiek

Normalnie działacie? Jaki jest powód, że nikt nie zagląda na to forum?

Jork

@Nickelodeon Praca w firmie i to bardzo dobrej jest nie dla każdego, tu trzeba się starać!!

Alex

Dziadostwo jakich mało, myślą że są w Dolinie Krzemowej ;)

Zuzanna
@Alex

Przybliż proszę, co konkretnie masz na myśli. Twój wpis nie jest do końca jasny. Rozumiem, że negatywnie postrzegasz tego pracodawcę - z jakiego powodu? Przedstaw proszę sytuacje, które wpłynęły na Twój punkt widzenia, dzięki temu opinia będzie bardziej wiarygodna.

Nickelodeon
@Alex

Zgadzam się z tą opinią. Oferują stosunkowo małe wynagrodzenie i żadnych benefitów, natomiast oczekiwania względem pracownika są spore. Oczekuje się kreatywności w tworzeniu miejsca, ale niestety pracownicy nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek elastyczność, a posiadanie własnej, odmiennej opinii postrzegane jest jako niesubordynacja. Management nie potrafi zachować profesjonalizmu w relacjach z podwładnymi, atmosfera jest bardzo "gęsta". Na porządku dziennym doświadcza się obgadywania i to przez managerów wyższego szczebla. W takiej atmosferze ciężko o kreatywność a co dopiero o poprawne relacje.

Nigdzie nie będę dzwonić. Dostałem zapewnienie o informacji zwrotnej, jest to niepoważne traktowanie potencjalnego pracownika i ogólnie zerowe podejście do człowieka. Nie jestem z konkurencji, prezentuje swoje subiektywną opinię.

Nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej, a minęły już trzy tygodnie. Pani kierowniczka sprawiała wrażenie osoby, która pierwszy raz prowadzi tego typu spotkanie, prawie niczego nie dowiedziałem się na temat oferowanego stanowiska i oferowanych warunków. Za takie wrażenie jestem zmuszony wystawić ocenę negatywną.

Zuzanna

Firma robi dobre wrażenie lokalizacją w centrum Warszawy i rozbudowaną ofertą na stronie internetowej. Czy za tym idzie profesjonalizm w stosunku do pracownika? Jest ktoś z obecnych pracowników kto mógłby powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Anton

Podczas rekrutacji na szeregowe po pytaniu o godziny pracy pani dyr. finansowa stwierdza, że dla niej liczy się efekt a nie czas pracy. Brnąc dalej mówi, że na kierowniczych stanowiskach ludzie pracują na B2B (aplikacja była na szeregowe) i pewnie za to, że musisz w pracy spędzić dużo więcej czasu niż kodeks pracy obejmuje nikt nie zapłaci a .... terminy gonią i pracy dużo.. Dalej okazuje się że ogłoszenie na analityka nie było dokładnie takim jak chcieli bo ona szuka kontrolera o dużo wyższych kwalifikacjach. Specjalista HR prosi o pilne spotkanie najlepiej jutro a na miejscu okazuje się że to nie było konieczne bo jeszcze była późniejsza możliwość spotkania. Żenada jakich mało. "Warszawka" ze słomą w butach. Może i miejsce ciekawe jak ktoś lubi szkło ale wrażenia kiepskie.

Polecam Business Link - miejsce, w którym można rozwinąć swój biznes globalnie. Świetna ekipa i atmosfera. :-)

admin

Znacie firmę AIP BusinessLink Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o AIP BusinessLink Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AIP BusinessLink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIP BusinessLink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIP BusinessLink Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIP BusinessLink Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIP BusinessLink Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIP BusinessLink Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.

AIP BusinessLink Sp. z o.o.