brak logo

PTC Era

Warszawa

Opinie o PTC Era

mikołaj 2009-09-22 14:49
Firma przerośnięta biurokracją i bezsensownymi procedurami, zamknięta na ludzi z zewnątrz, liczba etatów ustalana odgórnie, bez względu na wyniki i osiągnięcia, 'sucha korporacja', której nikt nie zmienia, nie pisze oczywiście o każdym dziale, bo wszystkich nie znam, ale przez 2 lata pracy zdążyłem zauważyć kilka negatywnych cech, pracę tam po jakimś czasie zacząłem traktować jako: przyjść, wysiedzieć 8h i wyjść, bo starania i tak pozostaną niedocenione, firma na pewno ma dobre wyniki finansowe, ale też bardzo zaniedbaną kulturę organizacyjną...
kira 2009-09-24 15:33
a jak zarobki
Sen 2009-09-24 15:41
Skąd ja znam te warunki i te zasady ... Obietnice awansu mają spowodować tzw. wyścig szczurów.... za pensje minimalną.. Popiera Twoją opinię ponieważ sama miałam w tej branży takie same doświadczenia.
mikołaj 2009-10-07 12:01
Pracowałem na zlecenie - tutaj nie było niczego nadzwyczajnego...
.
Paula Brzezińska 2012-09-24 19:43
Nazywam się Paula Brzezińska, przeprowadzam badania w Polsce odnośnie warunków pracy w T mobile w związku z kampanią \"We Expect Better\" prowadzoną przez związek zawodowy UNI Global Union. Badanie ma na celu zapoznanie się z głównymi problemami pracowników i warunkami zatrudnienia.
Badanie jest anonimowe.

UNI Global Union to związek międzynarodowy, który reprezentuje 20 milionów pracowników usług na całym świecie.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt, podam więcej szczegółów.

Pozdrawiam

Paula Brzezińska
[usunięte przez moderatora]
Element 2016-04-21 10:25
Wiesz co, jeśli chodzi o pensje to są naprawdę niezłe, generalnie jest to poziom praktycznie europejski, moim zdaniem powinienem wysłać CV od razu i próbować, widzę że trochę czasu minęło, może już pracujesz.
Zostaw swoją opinię o PTC Era - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTC Era