Opinie o Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o. w Strzelin

Witam, czy instalatorów może będą tu niedługo chcieli? Od dwóch lat nie widzę by cokolwiek się pojawiało w komentarzach a na stronie www normalnie oferowane są usługi. Ile pracownik techniczny teraz zarobi i na jakiej umowie można być?

Zbyszek Nowy wpis

Nie polecam tej firmy w sprawie usług pieprzą robotę robią niechlujnie niedokładnie i nie po kolei firma jest naprawdę nie do polecenia lepiej wziąć jakąś inną firmę z innych okolic niż tutaj ze szczelina a przede wszystkim gdzie się podzieli te młodzi chłopacy oni robili wszystko dokładnie i precyzyjnie i szybko agencje mienia sp.zo.o.- 888

Muminek Nowy wpis
@Zbyszek

Zgadzam się w 100%

Czy pracownicy w Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Mumu

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie

@Mumu

A możesz jeszcze dla jasności uzasadnić czemu?

Mumu
@Urszula

Bo odradzam chyba jak tak piszę to coś wiem nie piszę sobie żeby pisać i nie rzucam słów na wiatr

@Mumu

Nie no jasne, na pewno niczego nie rzucasz. Ale może wyjaśnisz skąd taka opinia? Tak dla jasności

Mumu Nowy wpis
@Urszula

Od kiedy my jesteśmy na ty?

Abe

To najlepsza firma będzie jak wszystkie firmy w okolicy zamkną nie polecam omijać zdaleka

@Abe

A te z okolicy to w czym są w sumie lepsze od nich i które masz tak właściwie na myśli?

Cba
@Urszula

Wszystkim i nie i nie płacą bynajmniej ludzi najniższej krajowej jak wasza firma

Abe
@Cba

W sam punkt nic dodać nic ująć

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Xd

W agencji ochrony im pracują ludzie bez perspektyw ona bez planów na życie chcą tyrać za pół darmo i nic z tego nie mieć być wykorzystywany nic z tego nie mam by za przysłowiową (usunięte przez administratora) pracować nie polecam pracy w tej firmie musisz być na każde zawołanie pod telefonem lub dziadki przed emeryturą udzie na grupach o niepełnosprawności lub stażyści. (????)

Xxx

Firma płaci ludziom najniższą krajową i wyzyskuje ludzi co musiałbyś robił zapięciu za najniższą krajową

Voxx

Młoda ekipa w sile wieku . Spory potencjał jeśli chodzi o tą załogę z Serwisu 888. Chłopaki są bardzo uprzejmi i pracowici. Szczególnie rzucił się w oczy pan prowadzący tą ekipę nie wiem kto to jest bo nie podszedłem i nie zapytałem ale w "chylę głowę w jego stronę" Młody energiczny a przede wszystkim chłopak ma pojęcie jak i podejście do swoich pracowników którzy rzetelnie wykonują jego polecenia . Polecam serdecznie załogę z Serwisu 888 z działu zieleń.

Klient

W firmie nikt nic nie wie, nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, nikt nie jest w stanie pomoc. W tym tez samo szefostwo, wredne i opryskliwe .

@Klient

Czy powyższa opinia rzeczywiście odzwierciedla to, jak jest w Agencji 888? Taki słaby przepływ informacji jest? Pytanie do pracowników.

Witam ile można zarobić w waszej firmie

Czy wiecie co aktualnie dzieje się w Agencja Ochrony Mienia 888? Nie mogę znaleźć info na jej temat w internecie, więc liczę na to, że mi pomożecie. To jak? Podzielicie się tym, co wiecie na temat tej firmy?

Bonnzo

Ludzie omijajcie jak najdalej ta firme oszukuja z kasa poraszka rodzinna firma nie dorozwoiow i nie doluczonych brak kultury najgorzej jak wiesniak trafi do biura a zachowanie z obory zostanie

Pan zeznik

Firma robi lewe umowy kture zglosze gdzie mam dowody poraszka nie firma ludzie z biura nie douczone wiesniaki zero kultury tak zachowuja sie ludzie co gnoj z pod swin wyrzucaja opiekunka nadaje sie sama do sprzatania pochodzi z wiochy na wioche wruci

Ola 15

Partacze i donosiciele.Zatrudniaja osoby po odsiedce nawet.

gabor
@Ola 15

Aha czyli ludzie po odsiadce to juz nie ludzie...Zastanów sie co ty piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o. - Strzelin

Agencja Ochrony Mienia 888 Sp. z o.o.