Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Jarooo

Witajcie, jako praca przy rozbiórkach polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow. Pani Daiana oddaje serce pracownikom .

@Jarooo

Czyli polecasz się przyjąć? Ludzie tu piszą o samozatrudnieniu, nie wiem czy to jedyna forma pracy czy umowa tez przejdzie? O tych niskich stawkach co uważasz? Dobrze płaca w takim razie?

Zawiedziony

Jak usłyszałem poziom rozmowy jednego z właścicielii po angielsku, to uszy mi zwiędły (słabizna).

@hahaha

Nie każdy w pracy jest we wszystkim dobry. Nie wystarczy komunikatywny angielski żeby się dogadać czy jednak wymagany jest płynny? W razie co są jakieś kursy doszkalające organizowane prze firmę?

Kornelia Nowy wpis

Widziałam ze szukają magazyniera jeszcze dwa dni można się zgłosić i zaciekawiło mnie to darmowe zakwaterowanie, ktoś aktualnie jest i powie trochę o warunkach ? Plusy i minusy

Gajd

Dzwoniłem kilka razy do firmy i nie odbierają, w jaki sposób się skontaktować z brasco Majchrzyk, jacyś laminiarze pracuja u nich

BRASCO
@Gajd

Dzien dobry, Firma Brasco, od 08.01.2024 ponownie wznowiła rekrutacje po przerwie świątecznej.

Maciek Nowy wpis
@Gajd

Pracujesz jako laminiarz przez tą agencje? Szukam właśnie na to stanowisko pracy. Jakie warunki?

Widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko montera konstrukcji stalowych . Zapewniona jest tutaj darmowa jednoosobowa kwatera. Z łazienką czy ta część akurat jest wspólna? Od pierwszych dni dostaje się tę umowę na czas nieokreślony? Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego, to poziom B1 wystarczy? Napiszcie ;))

Malwina

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko elektryka/elektromontera. Czytam, że mile widziane jest tutaj posiadane auto do dyspozycji. Jeżeli się go nie ma, to można liczyć na jakiś samochód służbowy? Firma oferuje wynagrodzenie brutto w wysokości 14.00-15.00EUR/h. Co w takim razie zrobić, aby móc zarobić tę górną granicę widełek? Dajcie znać, bo mój mąż zastanawia się nad aplikacją w to miejsce.

Vhjk Nowy wpis
@Malwina

Szukaj w lepszych agencjach, nie w Polsce, tylko holenderskich agencji szukaj, które Ci zapewnia wszystko

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Ochrona w sklepie, 22.50zł netto/godz. - Zawiercie
Zawiercie
Seris Konsalnet Holding S.A.
Jarooo

@Jarooo

stary

najlepiej zeby mieli jeszcze narzedzia ze soba i dzwig i uprawnienia na niego zdziercy i pasozyty

@stary

Dokladnie, na samozatrudnieniu potrzebne jest wszystko, rowniez sprzet ciezki.

Robert
@Brasco

Śmieszna oferta firmy i żenująca stawka,polecam włascicielom samemu za te grosze robić,chyba że znajdą jakiegoś zdesperowanego jelenia.

@Robert

a możesz napisać co to oznacza ta "śmieszna stawka" czyli ile płacą? Jest trochę więcej niż minimalna krajowa?

Miłosz

Witam wszystkich zainteresowanych, jeszcze niezdecydowanych. Podjąłem współpracę z firmą Brasco w 2018.Jestem po dwóch kontraktach zagranicznych. Pierwszym był wyjazd do UK ,do stoczni yachtowej Princess Yachts w Plymouth. Drugi ,to Holandia stocznia yachtowa Zeelander w Grott Ameers. Oba wyjazdy uważam za bardzo udane, wszystko co ustaliłem z Brasco, miało pokrycie w rzeczywistości na miejscu. Zarówno warunki zakwaterowania, jak i warunki kontraktu płacowego, żadnej ściemy, czy ukrytych kosztów. Opiekę ze strony Brasco oceniam bardzo wysoko,kontakt z opiekunem, oraz kierownictwem był stały, jeśli się nie dodzwonilem,oni oddzwaniali, są ochoczy i pomocni w rozwiązywaniu problemów . Dbają o to aby wszystko było ok. To tyle.????

@Miłosz

Dzien dobry, Panie Miłoszu jest nam niezmiernie miło :) zawsze moze Pan na nas liczyc. Katarzyna Makieła

@Miłosz

O to świetnie że o tym piszesz bo ja też myślę o takim wyjeździe do pracy. Język angielski wystarczy komunikatywny? Jaki miałeś kontrakt? Mogłeś wziąć płatny urlop albo chorobowe jak było trzeba?

@

Witam VZ.Sprawy językowe to basic????bez tego ani rusz.Zarówno w pracy, jak i podczas samego pobytu zagranicą.Komunikatywnie wystarczy,lecz oprócz tego potrzebne są kwalifikacje zawodoweJeśli ktoś myśli, że się prześliźnie, to się gorzko rozczaruje. Bardzo szybko się połapią i każą pakować manatki.W Holandii Pracowałem przez agencję i byłem zadowolony,jak uzbierałem urlop, jechałem do domu,wypłacali co do euro centa. Jeśli brakowało urlopu, to bezplatny.Na chorobowym nigdy nie byłem.

Alutka
@@

A ile maksymalnie można na bezpłatnym urlopie siedzieć? Czy B1 w języku starczy?

Gghh

Witam pytanie do laminiarzy jakie warunki pracy i mieszkania, czy może ktoś coś podpowiedziec

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jarzabek

Hej.Znalazłem ogłoszenie o zatrudnieniu górników w Irlandii.Te stawki,pomoc w znalezieniu zakwaterowania(czyli mieszkanie opłacasz samemu),podejrzewam,że podróż do Polski również trzeba samemu opłacić.Zachęcające to to nie jest.Znam realia pracy górniczej.

@Jarzabek

Jesteś górnikiem? Czy byłeś? Domyślam się, że jest to praca ciężka. Co Twoim zdaniem daje duże wyzwania w tego typu zajęciu?

@Jarzabek

Prosimy o kontakt 32 6700280, chetnie odpowiemy na wszelkie pytania.

@Jarzabek

Siema, jestem młodym górnikiem i robię na przodku już jakiś czas, ale w tej kopalni w Polsce to z roku na rok jest gorzej. Jak wyglada to tam, w sensie nawet takie warunki jak wentylacja, wilgotność i przymus pracy w weekendy? Jak i również czy jest szybsza emerytura?

Zawiedziony

Bronisław
@Zawiedziony

. A jakie są warunki zakwaterowania, transportu i jaka stawka?

@Zawiedziony

Szanowny Panie Zawiedziony, Z przykroscia musze Pana zawiesc po raz kolejny, wlasciele firmy nie rozmawiaja z kandydatami a co za tym idzie maja od tego pracownikow.

@Bronisław

Telefon do Brasco 326700280, prosimy o kontakt bezposrednio z firma.

hahaha
@Zawiedziony

Ci co tak płynnie rozmawiają po angielsku,mogą prezentować się odwrotnie jako pracownik czyt. (dwie lewe ręce) :)))))))))))

@hahaha

Stasiek

Pracuje dla tej firmy od ponad 6 miesięcy, wszystko w należytym porządku i będę polecał wszystkim którzy szukają pracy za granicą. P.s pzdr dla P.K.

Stasiek

Pracuje od 2 tygodni w NL jako operator cnc, jestem zadowlony.

@Stasiek

A z czego najbardziej jesteś zadowlony? Z zarobków, atmosfery czy może czegoś innego?

Rafał

Wypłacają normalnie kasę? Bo różne już zdania widziałem... Ktoś coś wie?

@Rafał

Robie u nich i problemów nie mam, z tego co wiem mieli problemy z klientem niemieckim i on nie placil na czas, ale chyba juz z nim nie robia.

@Boguś

Znaleźli jakiegoś innego dobrego klienta?

@Emilia

tego to nie wiem czy znalezli.

Barbara
@Boguś

Jeśli pieniądze płyną, to pewnie ktoś jest. Czyli o takich sprawach w firmie się nie rozmawia?

@Barbara

(usunięte przez administratora)o, co ja mam do tego jakich klientow oni posiadaja, i co ja mam niby rozmiwac z Dyrektorem firmy Brasco jakich klientow sobie zalatwili...

Boguś

Robie w NL i nie narzekam, stawka taka na jaką się umawialiśmy .

@Boguś

To co pochwalisz się jaką dostałeś stawkę? Ja też myślę żeby się dostać tu do pracy i zastanawiam się jak płacą ale chyba jak nie narzekasz to dobrze, co?

Olga
@Boguś

A na jaką umowę pracujesz? :)

@Adam

16 na reke jako elektryk robie na stoczni.

@Olga

umowa holenderska

Ostrzegam. Bardzo ładnie będą opowiadać o swoich zagranicznych kontrahentach, których solidność jest mocno wątpliwa. No i niestety trzeba zapomnieć o pieniądzach na które się umówiłeś i zapracowałeś. Wszystkim cieknie ślina i do rąk kleją się zarobione przez Ciebie pieniądze. Do Ciebie na pewno nie dotrą one w całości.

Tomasz

To co nie miałeś umowy? Chyba na niej są warunki płacy i pracy

Mikołaj

@lukas jak sprawa się rozwiązała ?

Lukas
@Mikołaj

Nie dostaliśmy zaległych pieniędzy.Przestali odbierać telefony i tyle.Napisze krótko.Ostrzegam ludzie nie dajcie się oszukać.

@Lukas

Jak mogliście nie dostać kasy? To co pracowałeś bez umowy?

ytre

Uwaga firma (usunięte przez administratora) jak pojedziecie do pracy za granica tak kontakt sie urywa i nie wyplacaja wynagrodzenia!!!!!!!!

Ggggg
@ytre

Dlatego nie warto podejmować z nimi wspolpracy????

@ytre

Jak mogą nie wypłacić wynagrodzenia? To jak pracowałeś bez umowy?

Pawel

Nie wiem skąd takie dobre opinie o Brasco. Najgorszy pośrednik na rynku.Nieuczciwi pracownicy pośredniczący z Polski.Jesteś ważny,póki nie aplikujesz,potem nic nie zobaczysz,jesteś śmiechem.Nie odbiorą telefonu,liczysz na łaskę pięknej Pani blondynki z biura.Wyłudzaja dane i to jest dla nich najważniejsze.Jest wiele agencji z gorszym ocenami na GoWork,które są o wiele bardziej rzetelne.Ostrzegam wszystkich, A Wy z Brasco lepiej zwijajcie interes,bo nikt kto was sprawdzi nie zechce współpracy :D

Dexter

Mieliśmy dostac pracę w DHL Wysłałem CV i uprawnienia na wózki.Po tym praktycznie zero kontaktu.Nie dostaliśmy informacji o zakwaterowaniu,nawet adresu firmy.Pani z rekrutacji nie odbiera telefonów,nie oddawania.Tylko czasem na (usunięte przez administratora) odpisuje jak jej się zachce.Złozylem wypowiedzenie u pracodawcy w Polsce,żeby wyjechać do Niemiec przez tą agencję, A nie mam do nich zaufania.Zero szacunku,zero informacji.Nie polecam tej agencji!

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.