MARKOP

Gliwice

Opinie o MARKOP

zdziwiona 2014-08-22 18:04:01
Tak naprawdę kto chce pracowac to pracuje. Pracuje długo w tej firmie i myślę że jest ok. Oczywiście trzeba pracować czasem ciezko bo to praca a nie wczasy. Pozdrawiam byłych nieszczęśliwych pracowników - moich kolegów z których jeden okradł firmę i został przyłapany....... drugi wyjechał na saksy trzeci założył własną firmę na bazie klientów firmy Markop. Widze ze dotychasowe wpisy wskazują na byłych pracowników więc skoro nawaliliście to nie wypisujcie tu bzdur. My pozostali staramy się i pisząc te bzdury nas obrażacie. A na przyszłość zacznijcie pracowac uczciwie to nie bedziecie potem wywnętrzać sie na portalach i przyjrzyjcie sie sobie w lustrze. Polecam ocenic siebie na początek
klient 2014-09-11 14:29:47
stale u nich kupuje części uważam ze obsługa jest bardzo miła i ceny w porządku
markop 2015-02-23 14:25:24
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1982 r.
O ochronie tajemnicy służbowej i państwowej

Pracownik Autogazu Firmy Markop pan D. dopuścił się złamania obowiązków ochrony tajemnicy służbowej będąc zatrudnionym w tej Firmie.

Zostaną podjęte kroki prawne w stosunku do tego pracownika.
Ponad to złamał zasady kodeksu pracy art. 100. par1 i par 2 pkt.5 o przestrzeganiu tajemnicy firmowej.

Poniżej artykuły z ustawy o ochronie tajemnicy służbowej.

Art.9.
Pracownikowi mogą być udostępnione wyłącznie te wiadomości stanowiące tajemnicę państwową i służbową, które wchodzą w zakres wykonywanych przez niego obowiązków.

Art.10
Osoby upoważnione do dostępu do wiadomości stanowiących tajemnicę państwową lub służbową są obowiązane stosować niezbędne środki zapobiegające ujawnieniu wiadomości osobom nie upoważnionym.

Art 5.
pkt 2)
Zachowanie tajemnicy służbowej obowiązuje każdego pracownika bez względu na zajmowane stanowisko, rodzaj i miejsce wykonywanej pracy oraz charakter stosunku pracy. Zachowanie tajemnicy obowiązuje zarówno w czasie trwania stosunku pracy, jak i po jego ustaniu.

Pracownik przy świadkach przyznał się że jest autorem wpisu.
Niezwykle to pomoże Naszej Firmie na drodze prawnej.
mike 2015-08-19 14:18:47
Ty tango daj telefon do swojego dealera boś całkiem chyba firmy pomylił albo znowu znakomity pomysł na zmianę kierunku działalności :)
arek 2015-11-09 22:03:24
witam
ja zakupiłem w tej firmie pewną cześć do koparko ładowarki CAT 428 przesyłka przyszła po 3 tygodniach i to niezgodna z opisem który zatwierdziłem i ustaliłem z pracownikiem tej firmy, wiec odesłałem zakupioną cześć której markop nie odebrał i nie przyjął też odstąpienia od umowy do czego oczywiscie mamy prawo. do dziś markop nie odbiera ode mnie tel. baardzo kiepska firma uważajcie na nich bo kupujecie tylko połowe produktu a sprzedający nie wiedza co sprzedają
niko 2015-11-14 20:27:06
witam
nie kupujcie nic w tej firmie bo ja też miałem przykre doświadczenia z tą firmą przysyłają części niezgodne z opisem a potem sie bujasz z nimi bo nie chcą ci wymienić czy też zwrócić pieniędzy
pan zawiercia 2015-11-21 12:55:59
bo ta firma zatrudnia niewykwalifikowany personel, ktory i tak po pol roku zmienia, zli ludzie na zlym stanowisku no i co chwile nowy pomysl na dziwny busines
anonim 2015-12-14 09:08:28
Byłem kiedys na zapoznanie się z pracą, niepodobało mi sie, dziwne podejscie do ludzi i tyle mnie widzieli. Nie polecam.
Pracodawca 2016-02-18 20:47:52
Chciałbyś zmienić prace jako przedstawiciel handlowy? Zapraszam, tel 601 956 300. Atrakcyjne warunki pracy, umowa o prace, podstawa + wypracowana premia. Brak konieczności zakładanie działalności, brak odliczania kosztów.
lenik 2016-05-12 09:29:44
nie widze od nich na razie nowych ofert pracy niestety.
Zostaw swoją opinię o MARKOP - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARKOP