Hotel Powdermills

Battle

Opinie o Hotel Powdermills

ja.... tu nie pracuję a powiem że 2010-02-01 22:33:52
jak ja czytam te forum to się uśmiałam, byk na byku, kupa oszczerstw zero inteligencji prostota i szkoda mówić. Panowie reprezentujecie poziom zero gratuluję! tylko są to wypowiedzi zapewne nie wszystkich Panów pracujących w tej firmie a reszta się wstydzi za kolegów imbecylów. No cóż dzieci z podstawówki potrafią się lepiej wypowiedzieć i kulturalniej zachować!jak wam przeszkadza 1200 na wypłatę to sobie idźcie! tylko że osoby po mgr bardzo często zarabiają 1100zł w szkodliwych warunkach i fizycznie i sobie radzą, do tego kobiety!!!!!!!! a wy Panowie skończcie studia skoro jesteście tacy mądrzy i poszukajcie sobie pracy napewno znajdziecie za 3000zł i będziecie sobie palić papierosy chlać wódkę kiedy chcecie. żal mi was Panowie z tych wypowiedzi widać że lubicie łamac zasady, jesteście aroganccy, prostaccy, do tego liczy się papieros i alkohol! jeszcze maja was wpuszczać po kacu albo na rauszu???????brak słów!
Zostaw swoją opinię o Hotel Powdermills - Battle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Powdermills