Milk Hydrosan

Opinie o Milk Hydrosan

Olgierd 2015-10-18 19:21
Nie polecam tej firmy.
Za duży harmider opóźnienia w płacach, a także można pozegnac sie z zyciem prywatnym. Co było nie było tak zawsze jest wina pracownika, choc nie miał na to wpływu, a szef to straszny człowiek.
Gdy pracowałem mogłem także pożegnać sie z jakimkolwiek zdaniem prywatnym, w dodatku obcinane godziny za wszystko i zjazdy do domu co dwa a czasem nawet 3 tygodnie.
Bardzo nie polecam i prosze trzymać sie z daleka z tej firmy.
tomcio 2016-02-27 15:23
Olgierd czemu piszesz kłamstwa? Pracowałem tez w tej firmie i wypłata ZAWSZE byla na czas. z tego co wiem to jest tak do tej pory.
Dede 2016-07-27 13:19
Fajni ludzie atmosfera przyjemna choc duzo pracy i bywa gesto ale to jak wszedzie. Z szefem trzeba uwazac ogolnie to dobrze placi i docenia ale ma swoje humory i lepiej mu w parade nie wchodzic jak ma zly humor. Zarobki sa naprawde dobre. Jesli sie na czyms czlowiek zna i angazuje sie w prace to i premie niezla zgarnie.
Robson 2017-04-20 22:58
tomcio 2016-02-27 15:23
Pracowałem kawał czasu tam i dostałem może z 3 wypłaty o czasie, a z reguły z opznieniami, dodatkowo obcięte godziny za widzi mi się szefa, wiec nie wiem jak dobze żyłesz z szefem, wystarczyło pogadać z chłopakami z hali i nie wiem czy spotkałbyś jednego któy by dostał wypłate o czasie i nie potracąconą.
Nastroj ogólnie kiepski i zastraszanie przez szefa który ma kilku swoich boidudków którzy boją sie cokolwiek powiedziec a kablują na ludzi jak pewien pan Paweł. Co byś nie zrobił i tak będzie źle. płaca może czasem i dobra ale wiecej wydasz na psychologa. więc jeśli chcesz być sponiwierany poniżany i nie lubisz wypłat o czasie to śmiało aplikuj.
MH 2017-06-12 23:08
W firmie MH jest szef szefów, który dorobił się na oszukiwaniu. I teraz wszystkich traktuje jak oszustów. Pracownik jest traktowany z góry, nigdy nie otrzymał tego jak się z nim dogadywał. I nigdy nie dowiedział się co było nie tak, bo nikt nie rozumiał jego tłumaczenia. System premiowy jest fajny tylko na papierze w liczbach w rzeczywistości nie do osiągnięcia. Ale lepiej mu nie podpaść bo Cię wykończy psychicznie i w koniec sam odejdziesz. Jest tam kliku kierowników, a każdy się boi podjąć jakiejkolwiek decyzję. Na spotkaniach każdy przytakuje i prawdy nie mówi. Najgorszy jest prezes bliźniaczej firmy AF totalny TŁUMOK. Oraz kierownik warsztatu NIELOT totalny frajer, który opieprza dla zasady oraz donosi do szefa, aby kryć własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma robi bardzo fajne projekty ale brak organizacji powoduje duże poświęcenie własnego prywatnego czasu który w żaden sposób nie jest rekompensowany. Początkujących pracowników zachęca dość dobra stawka początkowa, która jest z góry jest rozbita na umowę o prace i umowę o dzieło. Jak można się domyśleć umowa o dzieło jest zawsze ucinana bo szefowi szefów nie spodobały się zeszłoroczne dożynki w jakimś wypizdujewie, które istnieje tylko w jego głowie.
nick2 2017-07-05 14:28
Firma godna polecenia, o firmie świadczą inżynierowie nie nazwa. O tym trzeba pamiętać, w tej firmie pracują fachowcy od początku jej założenia i jakby było prawdą co tu się wypisuje to tej kadry by już dawno nie było. Prośba nie odpisujcie na te wpisy, " Robson" na innym forum jest jako "ucisk" podobnie wypowiada się jako "niby" pracownik MH na innym forum AF, godziny wpisu świadczą tylko że ta osoba nie może spać i ma coś z własną świadomością. Wpisy były wykonane z jednego adresu IP. Kiedyś pojawiały się już podobne wpisy - praktycznie te same zwroty i ten sam język. , pisał to pan, który nigdy nie pracował w tej firmie jedynie firma gdzie pan paweł m. pracował współpracowała z naszą firmą . Z informacji które nam przekazano tego pana już z tamtej firmy także usunięto. Zwracam się do współpracowników aby nie dawała się zaczepiać na takich forach.
Zostaw swoją opinię o Milk Hydrosan - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milk Hydrosan