Opinie o KRN media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KRN media Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KRN media Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRN media Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

KRN media Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

a Nowy wpis

Firma ta zajmuje się sprzedażą ONZ - odnawialnych źródeł energii, a dokładniej paneli słonecznych. Dowiedzieć się tego można dopiero na spotkaniu. Dlaczego firma ukrywa swój przedmiot działania? W ogłoszeniu na portalu pracuj.pl była informacja, ze to umowa o prace, na spotkaniu zostało mi powiedziane, ze to umowa o dzieło i to po darmowym prawie 8-godzinnym dniu próbnym. Ogłoszenie jest przedstawione jako praca biurowa, a tak naprawdę to dowiedziałam się, że w większości jeździ się do klientów. Z ogłoszenia nie wynika nic, a na spotkaniu okazuje się, że wymagania są zupełnie inne, a płaca mniejsza niż minimalna w 2024r.

Pl Nowy wpis

Firma totalny (usunięte przez administratora). Umówienie w Poznaniu kilkunastu ludzi na tą samą godzine- fejkowe biuro, zapraszanie na rozmowę parami- zero przestrzegania RODO. "Menadżer" to młody chłopak, typowy człowiek sukcesu, brakowało mi tylko określeń, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Ogłoszenie "specjalista do spraw obsługi klienta" ni jak ma się do rzeczywistości. Tak naprawdę to co mamy robić nie jest do końca wyjaśnione- zrozumiałam tylko, że będzie to sprzedaż na zasadzie jeżdzenia /dzwonienia do ludzi. Nie jasne warunki współpracy, wszystko w pośpiechu. Zapraszają na bezpłatny dzień próbny. (usunięte przez administratora) totalne...

Co jaki czas w KRN media Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Krnowiec Nowy wpis

Co roku w styczniu bo rząd zwiększa minimalną krajową :)

Dariusz

Osoby bez doświadczenia mogą tu obecnie liczyć na pracę? I czy firma w końcu oferuje jakieś szkolenia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KRN media Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant ds. Kluczowych Klientów (Key Account Consultant)
Białystok
STADA Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.

Czy w firmie KRN media Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

taktak

masz prowadzone szkolenia ze samym sobą.

Kk

Podobno z grupy 4 programistów został tylko jeden. Na siłę szukają nowego najtańszego. Dlatego jak ktoś pójdzie na rozmowę to więcej niż 3 tysiące na rękę nie dadzą.

Szukający mieszkania
@Kk

A to dlatego ta strona teraz ledwo działa.

@Kk

@Kk jeśli Twoje "podobno" wynika z pozycji pracownika, to fajnie gdybyś napisał coś więcej o sytuacji w firmie. Trzeba pamiętać, że każdy ma inny próg wymagań finansowych. Miejmy na uwadze, że to kwestia indywidualna. Powiedz proszę, jaka atmosfera panuje w firmie, i czy jest to dobre miejsce aby zdobyć doświadczenie?

lucy
@Ewa

Teraz już nie ma żadnego

Budda

Firma na pierwszy rzut oka wydaję się być przyjazna i ciekawa, niestety... KRN media, to firma która pracuje w starym systemie na zasadzie kolesiostwa , układów, zmówień, w imię jak największych personalnych korzyść głównie najwyżej postawionych osób. Brak inwestycji w pracownika i rozwój firmy. Stary i wadliwy sprzęt do pracy. Niestety nie istnieje tam coś takiego jak szacunek do pracownika. Pojawił się tam mobbing, obrażanie oraz szpiegowanie pracowników. Brak perspektyw rozwoju, szkoleń.... Zarobki w obrębie minimalnej krajowej, dla zwykłego pracownika. Ciężko o awans i podwyżki. Utopijne obiecanki na rożne tematy np. o zmianie umowy zlecenie na umowę o prace, szansa na umowę mieszaną cześć (minimalna krajowa) na umowę o prace, reszta umowa zlecenie, kolejny przykład kombinatorstwa, mataczenia oraz niedocenianie pracowników. Niestety wyzysk i kolesiostwo to główne cechy i zasady panujące w tej firmie. Nierówne warunki pomiędzy pracownikami. Ponadto oszukiwani są również klienci tejże firmy. Jeśli mimo wszystko wybierasz się na rozmowę, po prostu powiedź im to co chcą usłyszeć, kierownicy którzy będą prowadzić tą rozmowę to żadni specjaliści ze znikomą wiedzą :) Pracownicy często kobiety wybierane nawet po zdjęciu w CV. Plusy: -fajni ludzie -multisport

Joanna

Interesują mnie szczegóły na temat pracy w KRN. Jest tam jakiś dress code? Nie mogę znaleźć nic o tym w sieci.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w KRN media Sp. z o.o.?

ss

A po co Ci w tej firmie język angielski ?

Czy można liczyć w KRN media Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Klara

Nie ma żadnej opieki medycznej.

Aleksandra
@Klara

No to bardzo mnie zmartwiłaś. Dostęp do opieki medycznej to naprawdę bardzo ważny aspekt. A jak w ogóle kształtują się zarobki w KRN media? Możesz o nich coś powiedzieć?

@Aleksandra

Zarobki nie należą do spektakularnych. W zależności od stanowiskach, lecz nie wszystko na umowę. Ciężko o awans lub podwyżki. Cięcia kosztów i zwolnienia pracowników długoletnich.

Jakub
@Klara

Czy firma zapewnia jakieś benefity lub dodatkową zapłatę za przepracowane nadgodziny?

@Jakub

Multispot jest dostepny. Co do nadgodzin zależy od stanowiska, w większości system prowizyjny. Z niską podstawa.

Tomasz

@Rycerski Generalnie w pracy trzeba pracować a nie szukać przysłowiowej dziury w całym!!

Rycerski

Praca w firmie KRN, to spore wyzwanie- dużo cierpliwosci, oraz zapał który nie jest w żaden sposób wynagradzany do tego puste obietnice to już standard. Zarobki są na poziomie najniższej krajowej, umowy to również rarytas. Mało kto w firmie ma umowę o prace. Jeśli chodzi o benefity, dodatki, bonus na święta i premie to w tej firmie rzeczy których doświadczyli pracownicy tylko na początku jej istnienia. Atmosfera w biurze jest OK tzn młody zespół - mieszanka charakterów, trochę plotek i prawdy jak to w średniej wielkości firmie gdzie wszyscy pracują w jednym pomieszczeniu. Wypłaty raczej na czas. Awans to rzecz której tam się na pewno nie uświadczy z uwagi na cięcie kosztów, oraz dziwne struktury w kadrze zarządzającej.

Niezadowolony i to bardzo

Nie polecam

Nie polecam.

mk

Ja ostatnio byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Sama rozmowa całkiem fajna, prowadziło ją dwóch Panów z którymi miło się rozmawiało, zakończyła się ona prośbą o zrobienie zadania "po rozmowie" - zadanie polegało na przygotowaniu paczki postów na 7 dni. Oczywiście plus za szybkie poinformowanie o wynikach rekrutacji (cóż, nie wyszło). Jednak gdyby było kolorowo, nie byłoby opinii. Dziś zaważyłam na fanpage'u na FB, którym firma się zajmuje opublikowane moje posty przygotowane na potrzeby zadania "po rozmowie" - jedyne, co firma do nich dodała to angielskie tłumaczenie, nawet nikt się nie pofatygował, żeby to chociaż trochę zmienić. Słowo w słowo przeklejone to, co ja napisałam. Nie powiem, zawiodłam się na tym, ponieważ firma stwarzała pozory profesjonalnej. Nie wiem kto dopuścił do tego, aby było wykorzystane coś, na co ktoś nie wyraził zgody. Bardzo nieprofesjonalnie. I przykre, że taka firma postępuje w ten sposób.

Dorotka
@mk

Prawdopodobnie mają jakiegoś słabego marketingowca, który zbiera adresy email i dane osobowe. Ta firma ma bardzo słaby pijar. Też nie polecam w niej pracować. Firma bez perspektyw. Do tego posiadają firme Yanok. Która jest piramidą finansową. Ciekawe okradnie swoich klientów jak Amber Gold

Henry

Czasami nawet najlepszemu zdarzają się takie wpadki. Z pewnością to nie jest profesjonalne.

Mk
@Henry

Z pewnością nie była to wpadka. Tyle w temacie.

Iwona

@Tylewtemacie, dziękuję za Twoją opinię, która zdaje się być wyczerpująca. Piszesz, że praca w KRN to dobry początek dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery, czy kogoś z Was zachęciła ta informacja? Jeśli tak, to proszę osoby, który już podjęły się pracy w tej firmie o parę informacji na jej temat.

Daniel

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś ważnego przed rozmową?

@Daniel

na jakie stanowisko?

Tylewtemacie

Plusy: atmosfera - młodzi ludzie, komunikatywnie i dobrze nastawieni. Chociaż jest i tak sporo wewnętrznych sporów. Minusy: Kiepskie pieniądze. Bardzo dużo umów śmieciowych plus o dzieło. Brak benefitów - po za dopłatą do multi. Bardzo, duża rotacja. Pracownicy zwalniani, sami się zwalniają. Brak możliwości jakichkolwiek szkoleń, awansu, przyszłości. Pracownicy wiecznie zarzekają. Często wielki chaos. Oszczędności na wszystkim co możliwe. Dziwne układy. Masz doświadczenie albo szukasz czegoś ze ścieżką rozwoju. Nie polecam. Szukasz pierwszej pracy na chwilę, śmiało ;)

Iwona

@Anonim, może jest to spowodowane przejściowymi problemami w firmie? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem KRN media? Mógłbyś powiedzieć coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wygląda ten aspekt w KRN media?

Zostaw merytoryczną opinię o KRN media Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w KRN media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRN media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KRN media Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Ignacego Krasickiego 36a
    30-503 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042