Hotel Fero Express Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Hotel Fero Express Sp. z o.o.

ANONIM 2010-12-15 14:16:47
W tym hotelu każdy czepia się o co innego, nie wiadomo kogo słuchać ... dyrektorki, kierowniczki administracji, prezesa czy moze kierownika gastronomii.
Denerwujące jest to że szefostwo twierdzi, że pracownicy nic nie robią !!!!!!!
Pani dyrektor pomiata pracownikami, uważa że jej wszystko wolno, a jak komuś coś nie pasuje to najlepiej go zwolnić. Nie polecam, można się nabawić nerwicy!
Pstryk 2013-04-14 18:32:50
Nie płacą !!!
true 2013-05-29 19:52:15
nie polecam pracowac w tym miejscu! Osoby, ktore pracuja na stanowisku kierowniczym wogole nie znaja się na zarzadzaniu! zgdzam sie z poprzednia opinia ze trraktuja ludzi jak smieci, brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka, byleby tylko zatyrac! Nie płacą, trzeba się prosićo swoje pieniadze! ZDECYDOWANIE NIE!!!
Gbur 2015-03-04 13:20:57
Potwierdzam w 100 % powyższe opinie . Wielmożny Prezes chamstwa i prostactwa całkowicie idealnie dobrał sobie Panią Dyrektor, która oprócz wspólnych cech z Prezesem niema za grosz ani umiejętności ani doświadczenia nie wspominając o kulturze osobistej. Natomiast jest specjalistką w poniżaniu i niszczeniu ludzi tylko przez to że każdy jest dla niej zagrożeniem. Atmosfera pracy jak na wojnie , najlepiej być skłóconym ze wszystkimi i na wszystkich nadawać. Co do zarobków są małe i w dodatku potwierdzam trzeba się prosić o wypłatę , bo po co wypłacać pracownikowi w terminie wychodzą z założenia że może ktoś zapomni o swojej pensji i w ogóle jej nie wypłacą.
Pani Dyr. I Panu Prezesowi życzę aby wszelkie zło skierowane do swoich pracowników wróciło do nich rykoszetem a wam radze omijać to miejsce szerokim łukiem.
no to szkoda 2015-08-31 15:08:03
Właśnie umieścili ofertę pracy i dzięki tej stronie i opiniom wiem przynajmniej co z tym zrobić. dziadostwa już niestety w życiu doświadczyłam i nie mam ochoty tego powtarzać. Dzięki za tę stronę
ie 2016-04-22 20:24:53
tu żadnego dziadostwa moim skromnym zdaniem nie ma. uważam że dla biznesu to świetna lokalizacja, wnętrz elegenackie i przede wszystkim blisko lotniska
Porzucona 2016-11-26 21:07:20
Moja znajoma pracuje tam prawie dwa lata i nie narzeka. Z tego co mówiła jest kilkanaście osób z dłuższym stażem. Czyli nie może być tak tragicznie. Plusem jest to, że mają na prawdę elastyczne grafiki. Kierowniczka idzie na rękę.
Zostaw swoją opinię o Hotel Fero Express Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Fero Express Sp. z o.o.