Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Nicki

Więcej jeśli się da, Błagam o więcej każdego dnia :)

Omłotowy

Kryzys szaleje a im się jeszcze podwyżek zachciewa . szok!!!! Pomyślcie jak pomóc firmie żeby przetrwała ten trudny czas.

Trzeźwo myślący
@Omłotowy

To przez takich gości jak ty robimy na amerykańców. Zalewajka,(usunięte przez administratora) Włącz myślenie. Trzeba robić wszystko żeby te stawki były zbliżone do innych zakładów goodyera.

@Trzeźwo myślący

Dzięki takim jak Ty, wykupujemy teksaskie rafinerie i sprzedajemy Jankesom uzbrojenie.

Wera
@Omłotowy

Kogo to obchodzi że jest kryzys? Ich nie obchodziło to że nadciągał w 2008, tylko zwalniali ludzi, nie patrząc czy będą mieli za co żyć. Teraz nas to wali. Z układu zbiorowego wynika że pracownik musi otrzymać podwyżkę ileś tam procent, i tyle dostaniemy czy się to im podoba czy nie, w innym przypadku znowu będą próby postawienia maszyn

4f
@Wera

Polać mu, dobrze gada

Dede

Czy firma robi coś w kierunku poprawy warunków pracy w zakresie temperatury wewnątrz hali na Z2? Nie dość że się smażymy jak kurczaki na grillu, to jeszcze materiały przez to są gorszej jakości. Wiem że biurowych to nie obchodzi bo mają klimatyzatory u siebie, ale może czas popatrzeć na to z innej perspektywy?

Poli
@Dede

Od czego macie BHP i Pana od okularów?

Olrkiin
@Dede

Przyjdź na walcownie to zobaczysz co to jest temperatura.

@Dede

Co to za widział z2? Bt ile??

Dede
@Olrkiin

Nie neguje tego człowieku że na walcowni jest mniejsza temperatura. Ale wy tam nie macie aż takiego (usunięte przez administratora)jak my, skoro o 21 już wykąpani wychodzicie.

Rami

Bo my geniuszu pracujemy od 13 do 21

@Dede

Eee Dede możesz odpisać na moje pytanie ?

BT2-4, PK

@półfabrykat

I na bt2 i pk jest smażalnia niby? Bt4 tak wulkanizacja owszem ale bt2 i pk?

@Ciekawski

To wyjdź sobie gniocie na górę, gdzie się opony przebiera i przegląda ile tam jest stopni. Albo na cwd jak z rana ładuje słońce to na cały dzień nagrzeje

@TC

Za darmo nie przebierasz. Płacą ci

@Ciekawski

Nie przebieram, bo nie robię na pk, ale wiele razy byłem na górze to wiem jak tam jest...

@półfabrykat

ja tylko odpowiedziałem na Twojego posta : Ciekawski 25.06.2020 19:49 @Dede, Co to za widział z2? Bt ile??"

Jest prowadzona rekrutacja na produkcję? Ile teraz można zarobić na start?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mirek

Przyjęcia w lipcu są możliwe? Nowych pracowników?

Piotrek

Raś wygrał z taką przewagą żenada co on zrobił dla nas gdzie był jak był ruchy na krupach a na mrte i walcowni macie stawki ciekawe jakie by byłe gdyby nie b 3 i jakby związki walczył to 50 góra zastanówcie się czy on zasługuje na bycie w radzie ??

@Piotrek

A to myślisz że ci co idą do rady będą walczyć o twoja podwyżkę?

Podwyzka
@.

No nie tylko A po co tam idą?

fdtgg
@Piotrek

jak kiedys bedzie trzeba strajkowac to sie upomnimy zeby mrt nie mialo podwyzek bo oni maja w radzie rasia czas wszystkich rozgrzeszy

@fdtgg

Rozpłacz się że twój kandydat nie wygrał (usunięte przez administratora)który wywalczył podwyżki ale wam ktoś bajki sprzedaje buahaha zarząd ugiął się przed jednym robolem żałosne.a jeśli chodzi o osobę która wygrała to jest człowiek który potrafi orac zarząd wystarczy zobaczyć na walnych

Zapilznok
@.

Ugiął sie przed siłą młodych pracowników z nim na czele A twój oracz ma słaby pług.Po 50 gr w każdą jego kadencje.Oj orze zarząd,orze.

@Piotrek

Wy na prawdę myślicie, że pojedyncza osoba w radzie nadzorczej (którą wybierzecie) może cokolwiek przegłosować mając mniejszość na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy? Goodyear ma ponad 87% z czego ten pojedynczy akcjonariusz spodziewam się, że nie więcej niż 15%. Liczby mówią same za siebie więc zakończcie dyskusję, bo do niczego nie prowadzi.

Xz
@.

Jak taki dobry to dlaczego przegrał??

oj oj
@fdtgg

oj taka prawda nei za rok nie za 5 albo moze i nie za 10 ale keidys moze bedzie trzeba znowu walczyc o godne zycie a wtedy nieh mrt robi za 10zl!

@oj oj

Zobaczymy co uchwala w sprawie podwyżek w 2021 r, jak nie będzie minimum 1 zł to jest po rasiu , nikt go nie poprze, nawet mrt.

Łączny pakiet Goodyear to ok. 87% akcji, z czego wybrany do rady nadzorczej ma jakąś część (dajmy na to 10%). Kumasz Dębiczaninie? Reszta poza te 87% to pozostali akcjonariusze w tym fundusze inwestycyjne. Chciałeś błysnąć, a zrobiłeś z siebie głupka...

Pil
@.

Sprawdž co to 100%.A głupek jest z ciebie Rada nie ma udziału w akcjonarjacie.Żsdnego.To organ opiniotwórczy.Ale moźe być po stronie pracownika

@Pil

A kogo reprezentuje rada nadzorcza podczas walnych zgromadzeń i podczas głosowań?

Pkol
@.

Ludzie, co za (usunięte przez administratora) piszecie! Rada nadzorcza jest od czego innego. A akcjonariusze to inny temat. Akcjonariat decyduje o tym, albo o tamtym. Zarząd w stosunku do tego jest tylko kelnerem który musi się słuchać. A taki członek załogi to taki listek figowy, nic więcej... więc szkoda się podniecać kogo wybrali

Młody

Ruch był nielegalny

Swój ból
@Młody

A skuteczność jaka? Dostałeś ok 4 pin .Od Związkow ???Jeżeli tak myśisz,gratuluje.Sprawy wzięte w swoje-prscownicze-ręce,dały efekt REALNĄ podwyżke.Sprawdź historie podwyżek(?)ostatnich lat.Zapytaj swojego związkowca o aktualne negocjacje.Bedziesz za ??

Bt2,3

Jak kierownicy strefy nie zmienią podejścia do pracowników to dopiero będzie RUCH, ale w kadrach bo nie będzie miał kto pracować.

Janusz Raś
@Piotrek

Kolego to nie jest żenada to jest fakt. Wybrali mnie Pracownicy którzy mnie znają, ufają, wierzyli i nadal wierzą że to co robiłem w Radzie i nie tylko przyczyniło się do znaczących zmian w Firmie takich jak: zmiana kultury organizacyjnej, postrzeganie pracowników, likwidacji róznic płacowych na tych samych stanowiskach czy też dobrych Porozumień Płacowych w których negocjacjach uczestniczyłem. Nie mam nic do ukrycia zawsze byłem jestem i pozostane sobą a na to jak reprezentowałem Pracowników w Radzie mam dowody w postaci licznych Pism, wystąpień czy to na posiedzeniach Rady czy też na Walnych Zebraniach Akcjonariuszy. Nie mam się czego wstydzić i każdemu mogę spojrzeć w oczy. Nie było chyba i nie ma tak znienawidzonego przez byłych zarządzających człowieka jak ja dlatego też nie pozwolę się obrażać. Jeśli ktoś ma jakieś uzasadnione dowody, pretensję że kiedykolwiek żle reprezentowałem Pracowników to proszę o kontakt. Jestem gotowy do dyskusji a nawet do innych form rozstrzygnięcia tych spraw. Pozdrawiam

klakson
@Janusz Raś

Trochę ten spór z @Janusz Raś, przypomina aktualną politykę .Ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało.Po strajku, średnio na pracownika ,podwyżki w jeden roku wzrosły o 25% ,następny rok czyli ten, to dodatek za sobotę 12 zł \godzina + 1,5 zł podwyżki ,w sumie to ponad 7%.Pod koniec roku premia za staż,nie wspomnę o socjalnym + premia za brak chorobowego.To samo jest w polityce: 500+,300+ wyprawka dla dzieci w szkołach,przywrócony wieku emerytalnego ,można by tak dalej.Nawet firmę kateringową zmieniliśmy na inną.Pod jednym nic się nie zmieniło,nie doceniamy to co mamy,zawsze narzekamy.Jak to mówią,zawsze jest wybór,albo bułki z kotletem z buraka,albo sok z buraka...:))

@Janusz Raś

Wszystko fajnie, czas na negocjacje płacowe na 2021 rok, o jakich podwyżkach rozmawiacie? Jakie pieniądze chcę dać TC? Przecież realna inflacja w Polsce to minimum 5 % albo i wyżej, o ile podrożała mleko, chleb, warzywa, owoce, mięso? Lekko 10-30%, jeśli nie będzie realnych podwyżek wynagrodzeń, to tak naprawdę kto tu będzie pracował! Starzy pracownicy tylko czekają na odprawy i odchodzą, inni czekają na emerytury po 35 latach i ochdzi następne kilkaset osób, kto tu zostanie i będzie trzymał zakład jak młodzi też się zwalniają z pracy, jak ich zachęcie do pracy, bułką z kotletem buraczanym? Podwyżka sama i flactjna to minimum 1 zł a i tak to sporo za mało biorąc pod uwagę koszty życia i drożyznę w Polsce.

Wydział pk
@Janusz Raś

Chwila chwila w pismach to chyba ja jestem lepszy jak opisałem do goodiera dyrektora. Ulizanego. Siwą pałę to odrazu wylecieli . Mnie już nie obchodzi kto jest w radzie bo tam nie pracuję. Zawsze głosowałem na susza bo mi składał życzenia na imieniny w czasie zbierania głosów . Wpadam na tą stronę sporadycznie.Sorki że wcinam się w debatę. Pozdrawiam.

@klakson

Taa, pseudo przedsiębiorcy jednoosobowi, którzy można powiedzieć fikcyjnie założyli działalność gospodarczą a i tak pracują na terenie zakładów pracy jak na etacie dostali kilka- kilkanaście tysięcy złotych pomocy od Państwa choćby nawet tylko brak ZUSu przez 3 m-ce, a my robole w TC co dostali? Zarobki przez 3 m- ce mniejsze o blisko 700-800 zł i jeszcze 3 dni urlopu zabrali...., a TC i tak na tym dwa razy zarobi, dostanie od Państwa kilkanaście milionów złotych, produkcja idzie na full praktycznie, część ludzi na czas określony nie przedłużyli umów i płacą nam ponad 20% mniej na wypłacie. Kryzys obecny to jest czysty zysk dla firmy.

TC

Jak tam wyglądają rozmowy w sprawie podwyżek na 2021r.? Dzieje się coś?

W biurach bt3 to większość hipokryci

BeT3

Dlaczego tak myśisz

@BeT3

Bo jeden przyjdzie, każe Ci szybciej robić, a potem przyjdzie drugi i każe robić dobrze. Jedno z drugim nie idzie w parze niestety. A do tego doprosić się naprawy maszyny z zakresu jakości, bezpieczeństwa i komfortu pracy to już dramat!

nom
@TC

nom co do napraw to tak redtaki wisza miesiacami a najlepsze jest to ze przyjda na 1szej zmianie i pytaja zaskoczeni czemu maszyne nei idzie gladko XD

@nom

Dlatego to są jedni wielcy hipokryci. Jeden wart drugiego. Nie warto się tymi pionkami przejmować i co najważniejsze dawać się.

Koreanczyk

A, na Krupach?

@TC

jedna sprawa czy sie podporzadkowujesz takiemu mobbingowi ogolnie jakby mi jakis (usunięte przez administratora)powiedzial żebym robil szybciej to bym go smiechem zabił

@b0rny

Nie, tylko za setnym razem słuchania tego że jak nie będzie sztuk to wyląduje na zasilaniu, zaczyna mnie to irytować

dedd
@TC

lepiej na zasilaniu niz zapitalac na maszynie gdzie masz kazda minute o postoj rozliczany i odpowiadasz za opony i to co w oponie jest wstrzymaja ci opony bo nie wychodza to 1szy winny jestes ty mimo iz wszystko niby okey i wszystko centryczne. i wjazd bialego misia na maszyne i technologow jakbys specjalnie chcial 800 opon na wywalenie zrobic.. ale bedzie i tak.. a zasilajacy ma wyje...ane na sztuki jakosc zle opasania i waskie boki na koncowce albo ubytki bieznika ma po prostu gdzies pomijiajac brak postojow i neich idzie jeszcze 1/2 maszyny to masz miodzio wiec ja tu nie widze krzywdy w zasilaniu

@dedd

Tu ma Pan receptę na ból d.py, smarować trzy razy dziennie, melisa przed spaniem. Zalecam przeprowadzenie się z Jodłowy.

Michal

Dużo ludzi zwalniają w czerwcu? Wie ktoś coś na ten temat?

Plandemia
@Michal

Nawet gdyby były to ciekawe kogo poświęcą sumiennego pracownika czy brzuchatego podpieracza barierek jak myślicie?

dsfsdf
@Michal

nie slyszalem o zadnych zwolnieniach?

filcowy kaszkiet

Halo witam mam nadzieje ze dobrze mnie slychac. Jakby ktos jeszcze nie wiedzial to kupilem sobie Porsche. Jakby ktos mial mustanga to prosze mi zglaszac takie rzeczy.

@filcowy kaszkiet

Cieszy mnie Twoje szczęście.

filcowy kaszkiet
@Ragnar

Dziekuje ciesze sie ze kolejna osoba wie i mi gratuluje. Wiecie panowie, jak tylko zobacze ze na pijalni siedzi wiecej niz jeden to od razu przyjde i bede im mowil ze kupilem sobie Porsche. Prosze o przekazanie tej wiadomosci o moim zakupie komu sie da na hali i w waszych domach. A i macie mi zglaszac takie rzeczy jakby ktos wolal mustanga, za raz zmysle mu rozmowe na pismie. Aahihihihihihihihi szkurde skubaniec. A na koniec swietny zart: co mowi łoś gdy jedzie w Porsche? Miodzio. Aahihihihihihihihi szkurde skubaniec. P.s. Jeszcze raz przypominam. Kupilem sobie Porsche i szukam atencji.

@filcowy kaszkiet

O co ci kasztanie chodzi?

@filcowy kaszkiet

Nie no, gdzie tam mustangowi do Porsche. W Porsche jesteś gość.

John

Ziomeczki jak tam zarcie z nowej firmy bo jestem na chorobowym i chcialem sie dowiedziec

Potwierdzam, lepsze a na pewno dużo zdrowsze dają. Na każdym posiłku dają naklejkę z składem bułki itd. Profesjonalnie podchodzą do sprawy

@John

Zapilźnie przygotowuje się do żałoby po zalewajce:)

Wydzial FDT
@John

Wszystko spoko tylko jedzenia bezglutenowego jak nie było tak dalej nie ma.....

Bioly

Jeszcze zatesknicie za stomilanka jak beda zywic was jak swinie. Wszystkie dania z proszku

Bolo

Witam wszystkich to jedzenie co nam nowa firma serwuje to raptem 5 rodzaju bułek. z kotletem z buraka , albo z humusem z ciecierzycy ,albo bułka z dzemem po takim jedzeniu to tylko na kibel a nie ciężko pracować jak się nie poprawi to myślę że nie będzie chętnych na jedzenie

@Bolo

Widocznie za dużo z burakiem zjadłeś, bo się nim stałeś

Bioly
@Bolo

No masz racje kolego a podobno jak zaczna gotowac to wszystko ma byc gotowe nawet ziemniaki z proszku

P

U nas związki zapewne negociuja teraz obniżkę wynagrodzeń z tarczy 4.0...

@P

Podwyżka minimum 1 zł, jak będzie mniej Raś i związki do " likwidacji".

kolega
@KolegaTC

Jaką chcesz podwyżkę? ty na głowę upadłeś? kryzys szaleje a tobie się wersal marzy? każdy jak odda coś od siebie to pomoże w ten sposób firmie.

Ty zaczynasz. Oddajesz siebie prezesowi Pozdrawiam

Piniądz
@kolega

95%inflacji średniorocznej WG GUS sie nam należy .To wiecej niż 1 zł.Choc połowe tej podwyżki masz z automatu Połowe do dyspozycji dyrektorów pionów.Czyli wracamy do kolesiostwaI po (usunięte przez administratora) rabela zaszeregowaniaKryzys to szansa .Tylko dla kogo

erer
@kolega

kazdy tzn kto? dopadnievcie samych operatorow i im obnizycie stawki bo oczywiscie jedynym diablem we firmie to operatorzy? a moze warto wywalic specow ktorzy innych specow specami poganiaja? alez oczywiscie nie bo najbardziej zawalone robota to jest biuro a operatorzy to tylko zlodzieje lenie i bandyci dzialajacy na szkode firmy i tylko patrza jak zrobic na zlosc jak cos zepsuc i gdzie oszukac. nie ejstem wrozbita ale z takimi zdaniami to opon moze wam jednak kiedys braknac

Hawaje

Kiedy ten postój zakładu? Chcę coś zaplanować na wakacje, a tu ze strony zakładu zero konkretu, kiedy zatrzymanie, kiedy rozruch, tylko słyszę, że będzie tydzień. Siedem dni, osiem, czy może dziewięć? Planując tygodniowy wypad muszę wiedzieć dokładnie.

@Hawaje

Wiadomość odnośnie postoju była wysłana już chwilę temu na maila.zapytaj przełożonego kiedy dokładnie masz postój. W każdym razie 20-25lipca ma bt3 i tydzień przed tydzień po robimy po pół brygady. Z tego co dziś mówili na zebraniu kruppow ów Pierwsze 2 tygodnie Lipc ruszamy wielka para i wykonanie zostaje zwiększone do 40tys sztuk

Jakiego maila?

@324

Musisz złożyć wniosek o założenie maila. W tedy masz dostep do komputera z swoim profilem, później masz maila firmowego i tam ci wpływają wszystkie informacje od p.Katarzyny .na tym profilu można też wnioski na opony składać

Michal

Podobno ci co mają umowy do końca czerwca zostaną zwolnieni.nie będą mieli przedłużonym umów

aS
@Michal

A czego sie spodziewales ? ze zwolnia doswiadczonych pracownikow a zostawia mlodych kotow ?

Daroo
@aS

Nie powinni tak robic, przyjmuja i zwalniaja, stomil na "kryzysie" to zarobil, w niemczech w goodyear zarabiaja w € i jakos oplaca im sie pracownika zatrudic i zaklad zarabia u nas tania sila robocza i tak zwalniaja, jak to mowia, polak cie wszedzie wydyma. Ucz sie robic w tym dziadostwie rok a potem ci zwolnia i (usunięte przez administratora) szukaj sobie innej roboty, tylko gdzie ci sie to przyda co sie tu nauczyles?

Dret

W. TV tylko mówią, że górnicy dostaną 100% postojowego nie równa się w 100% pensji. Nie otrzymują wtedy dodatków za pracę w weekendy, a jak sami wiecie właśnie praca w weekendy rzutuje w dużym stopniu na wysokość pensji, jeżeli za sam weekend mieli 800 zł netto to przez 3 wekkendy tracą 2400zł. Po drugie za postój nie zapłaci rząd tylko kopalnie, co za tym może się to skończyć upadłością kopalni w następnym roku przez to, że wyjdzie na to, że kopalnie przynoszą duże straty. Śmieszne jest to, że zamknęli te kopalnie gdzie nie ma zachorowań, a tam gdzie jest najwięcej to dalej są otwarte, a dlaczego? Zamknęli te kopalnie co wydobywały najdroższy węgiel i najbardziej opłacalny, dlaczego? Moim zdaniem, żeby już całkiem zlikwidować je.... Przecież Unia każe likwidować kopalnie... Jak tam wgl sytuacja w waszej firmie? Produkcja wróciła już do normalności? Cieszcie się, że nie zbadali ludzi w waszej firmie. Znów by stał zakład z miesiąc. Tak się rozwala gospodarkę od środka. Nie trzeba nawet wojen, a rząd potrafi rozwalić Polskę gorzej niż po wojnie...

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy wolne S w lipcu w związku z tą pandemia przepada czy jest w grafiku? Był mail ale odnośnie technicznego. Gdy zapytałam o S panią która pisała maila o tym, ale nie dostałem odpowiedzi do tej pory.

Qba
@.

A jak z technicznymi wyglada sytuacja?

Michal

Doświadczonych ale alkoholików chyba a nie ptacownikow

BlackDawn

A kiedy socjalny zostanie wypłacony ?

@BlackDawn

15.06

@BlackDawn

15 czerwca co roku zawsze

Jaaa

Kiedy jakieś przyjęcia będą? ??

Pkol
@Jaaa

Za dwa lata może..

maniak stomilowski

to prawda o tym pijanym pracowniku podobno w srode go wyprowadzali za brame??

Tak
@maniak stomilowski

Biedak ledwo 3 promile miał a taka sensacja ze szok...

Koordynator
@maniak stomilowski

I co w tym dziwnego ? Przecież na szatniach cały czas chleją na nockach

maniak stomilowski
@Koordynator

koordynator ty jesteś zęby pracownik przyjedział do pracy pijany i stwarzał zagrożenie-- brawo ty

Bezo

Kto go wyprowadzał?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1003, z czego 196 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 635 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A