Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

prc

pfff powiedział co wiedział aleś się (usunięte przez administratora). opracował z tego co widziałem to więcej osób z krupów się szwendało po hali i palarniach bo na tradycyjnych po prostu dłuższe wolne a prc nie szło 3 maszyny a ile ktupów stało chyba więcej niż 3 więc bałwanie drut opona drut opona a jak masz jakieś żale że twoja akurat maszyna szła to wylewaj je kierownikowi a nie na forum ciekawe co ci powie chyba że peszek . pracowniku roku

Operator krupp
@prc

Pracowałem kiedyś na tradycyjnych i wiem po swoim doświadczeniu, że tam jest LŻEJ, nie ma co porównywać kto ma ciężej. Jak stawialiśmy maszyny to wszyscy dostali podwyżkę... Doceń to... Nam nie chodziło o cały zakład ale tylko o krupp, aby lepiej zarabiać, że względu na cięższe warunki pracy. Kobiety pracują na tradycyjnych a na krupp nie bo za ciężkie warunki pracy. Sam sobie odpowiedź gdzie jest ciężej....

tc

z tego co wiem to więcej stało maszyn KRUPP wiec takie teksty to bez sensu padło na Ciebie że twoja szła to masz pecha zgłoś kierownikowi albo za bramę!!!

prc
@Operator krupp

nie jest to prawda wy macie zasilających porządnych a my musimy sobie zasilać niemal że sami poza tym macie dużo czynności w automacie nie tniecie opasań ani nic wszystko robi maszyna oczywiście jak dobrze ustawiona a zazwyczaj tak nie jest cykle trwają mniej bo jest dużo automatyzacji a na prc automat to twoje ręce wiec wcale tam nie jest gorzej tylko tyle że się więcej robi. I przestańcie wykorzystywać ten wasz strajk za każdym razem na przeciw wszystkim bo nikt wam nie kazał a jak coś nie pasowało to trzeba było zmienić pracę na lżejszą i lepiej płatną a nie teraz odgrywać chojraka bo strajk zrobili. Praca tu i tu jest ciężka zależy jak ustawiona maszyna i z jakich materiałów się robi to jest kluczowe a nie że wy macie najgorzej a reszta ma sielankę bo sielanki nie ma nikt. Ja mogę jutro (usunięte przez administratora) 8h a Ty możesz stać i nic nie robić nie ma reguły więc takie żale że kruppy szły a prc stały i to aż 3 to są bez sensu bo najwięcej osób szwendało się po hali właśnie z Kruppów.

połfabrykat
@prc

ale mijacie się z prawdą, dzis na 1 zm szło ok 80% kruppów, i 40% maszyn tradycyjnych, ale nie ze względu na ograniczenie pordukcji tylko dlatego że mistrz(albo mistrzyni) wysłała osoby na urlop......na PRC faktycznie moze pracujecie mniej automatycznie, ale to że zasilający nie piluje maszyny to wasz problem... oni tam siedza na miejsach dla przekłaadek i sie opier.., na Krupp chłopkami ze wzgledu na szybkosc konfekcji opon częsciej zasilaja maszyny....

Mariola

A od kiedy przyjmują tych co po zwalniali, ???

Kuba

Będą jakieś przyjęcia nowych pracowników? Wie ktoś z tego forum?

tc
@Kuba

Kolego słabo to widzę w tym roku :/

Jaaa
@Kuba

Wiem ze przyjmuja tych co zwolnili

Gerard

A jak tam negocjacje płacowe na 2021 r, wie ktoś coś na ten temat?

Maestro drugiego planu

Logika, pojęcia "inflacja" znane jest Panu?

Łysy

Kogo to obchodzi? Już raz pisałem że ich to nie obchodziło że był kryzys w 08', tylko zwalniali ludzi. Teraz nas nie obchodzi że jest, a nam się należą podwyżki za pracę zgodnie z prawem. Jeśli nie wiesz gdzie tak pisze, to odsyłam do KP (kodeks pracy)

Klakson
@Gerard

Nie będzie ani podwyżek, ani obniżek, tak czy siak, to dobra wiadomość

@Klakson

No nie wiem czy dobra, skoro inflacja szaleje jak opętana, a co dopiero będzie w przyszłym roku. Cofamy się w rozwoju z takimi perspektywami. Komu się będzie żyło Lepiej, to wiadomo

Klakson
@TC

... jeśli ten kryzys skończy się tym, że przez rok nie będziesz miał podwyżek, to będzie super. My i tak jesteśmy w lepszej sytuacji niż inne kraje, także spoko

TC

Postój, 5 dni na zebranie sił. Wszystkim życzę miłego wypoczynku, nawet wam (usunięte przez administratora)z biura xD Wy też się napracowaliście przy męczeniu nas na najniższym szczeblu zawodowym, czyt. Operatorów i zasilających.

Głodny

Witam. Koledzy, jak tam nowa firma spisała się dziś na stołówce?

@Głodny

Jak dla mnie fajna odmiana, Tace jedzenie lepsze niż na stomilanc, zobaczymy co dalej będzie

Tez glodny
@.

A co tam dzisiaj dobrego bylo do jedzenia?

Ktoś

Jak te opony wyszły z zakładu? gdzie dozór w bramie? bo to się w głowie nie mieści.

Gall
@Ktoś

Dozór wyszedł akurat po bułki do auta przy bramie

Stomilowiec

Nawet nie potrafi napisać słowa "wybrakach" Niby tak wysoko postawiony...

półfabrykat
@Stomilowiec

a co Ty potrafisz? narzekać?

Młody
@Stomilowiec

Czy to prawda że na wprost starego zielonego sklepiku tam co choinki wycięli Pan Władek otwiera tzw. Ogródek piwny pod parasolami? słyszał ktoś coś na ten temat?

ucieszony
@Młody

Ponoć tak

Stomilowiec
@półfabrykat

Jak widać na powyższym wpisie, TAK potrafię

Rafael

Znowu jakiś wypadek że karetka na sygnale pod WOOR I?

Johia
@Rafael

Tak, chłop zasłabł za maszyną i nie miał kto go zmienic

Plandemia
@Rafael

A u nas na bt2 chodzą w połowie zmiany i pytają czy plan będzie i to ludzie na stanowistach niby po studiach ale (usunięte przez administratora) e, Panie Dyrektorze vel Prezesie skąd Pan ich bierze kupa śmiechu ????

młody

Karetka zakładowa czy zewnętrzna

Krupp to trupp
@młody

Czy to prawda ze zabrali kogos z podejrzeniem koronawirusa?

Reporter
@Krupp to trupp

Czy to prawda, że w zakładzie jest diagnoza COVID?

Popis

Koniec obelg, koniec rzucania błota. Postawcie krzyżyk zgodnie ze swoim sumieniem. Ale potem nie narzekajcie że jest coraz drożej, że nie przestrzega się konstytucji, czy że robią co chcą. Pozdrawiam

Długopis
@Popis

Wyobraź sobie że z 8 godzin, 2 pracujesz zupełnie nie dla Siebie, na nierobów co siedzą w domu i twierdzą że im się należy, a długopis ich kupi poprzez nasze pieniądze. 2 godziny (usunięte przez administratora) się że nie idzie jak należy, 2 godziny, które mógłbyś spędzić z rodziną, gdyby nie fakt że musisz odrobić pańszczyznę. (usunięte przez administratora) Ale będziesz się cieszył że dostajesz 13stkę, bo tacy dobrzy są. Fakt że dostajesz 30-40 % tego co Ci wzięli a już nie powinni, nie jest pocieszający.

Cer
@Długopis

A czy ty myślisz, że gdzie indziej jest inaczej?

Ali
@Długopis

Jeśli myślisz że ktoś inny przyjdzie i to zmieni, to jesteś bardziej naiwny niż 3 letnie dziecko. Właśnie tak wygląda fundament zachodu, jak się nie podoba to do Afryki albo Azji.

Polska
@Ali

Fundament Zachodu? Fundament Europy to praca na siebie i dziesięcina na pana-rząd. 50% podatki które nazywasz fundamentem zachodu to podlany gnój*wką waszych pomysłów Fundament Europy - waszych skłóconych elit szlacheckich i możnych tych krajów, którym wieki temu zaczęło być za dobrze. Należysz do tej grupy albo aspirujesz i szukasz sobie wytłumaczenia dlaczego jesteś drenowany i żyłowany nazywając to fundamentem zachodu. Dokształć się na początek, sprawdź co zaczęło się dziać pod koniec panowania Sobieskiego, a jaką potęgą o niskich podatkach była Polska do jego czasów panowania. Sprawdź kim był Władysław 4, 50 lat przed nim. Porównaj to i dojdź do wysokości podatków za ich czasów dla chłopstwa i jak trzymana pod butem ale też sama z siebie dobra dla Rzeczypospolitej była szlachta i rycerstwo. Odbiło wam później. Sprawdź kto panował po śmierci Sobieskiego, sprawdź jak zepsuta szlachta i zdegenerowane rycerstwo bez dowódców na miarę Ojczyzny była ciągle pijana i rozbestwiona, jak zaczęli zerkać na jeszcze wieksze bogactwo u równym im z zachodu, którzy mieli kolonie, ze wschodu którzy wojnami i wielkością terenu bogacili się i wreszcie jak zaczęli tracić na tym nasi chłopi. Sprawdź kto obcy nękał i mieszał w głowie polskiej magnaterii, kto miał tu wpływy i za kogo namowami pijana, skłócona szlachta czym wyższymi podatkami na królów z papieru po Sobieskim żyłowała chłopów. Sprawdź to! A później możesz gościa wysyłać do Azji czy Afryki szukać fundamentów. Ta władza i jej poglądy trwa do dziś i nie ma nic wspólnego z prawicą ani z niskimi podatkami dla zrównoważonego Państwa, wolnego i silnego armią a także tożsamością której się wyparła śniąc o wielkości sąsiadów kolonialnych i imperialnych morderców a na salonach Zachodu mieniąca się wspaniałymi.

Treser

Widzę że nasz szanowny pan dyrektor wytresowal coronavirusa gdyż atakuje tylko w godzinach pracy a po 14 czy 22 może mogą wszyscy zwalić się na szatnie. Śmiechu warte

ciekawy
@Treser

12:55, 10.07.20. czekamy na cenzora aż zdejmie ci ten komentarz. Była tu kiedyś taka jedna, podpisywała się "Julita" i próbowała nakierowywać co drugi post na dodawanie krótkich wzmianek czy zachęca się do pracy tu lub nie. Broń Boże pisania żali.

Treser

To znaczy że przed pracą obowiązują obostrzenia a po pracy już nie! Myślałem że wszyscy zrozumieją plete, jak widać myliłem się ,kurzym muzdzkom trzeba lopatologicznie tlumaczyc

Dudaa
@Treser

wystarczy popatrzeć co się dzieje na Dębickim rynku. Ale Dudy nikt do sądu nie pozwie za niedopełnienie zasad bezpieczeństwa w przypadku zarażenia na wiecu politycznym, natomiast zarząd zawsze można pozwać, że coś zrobił nie tak, że nie karał ludzi za zaniechania, że dopuścił do rozprzestrzenienia się wirusa. Dodatkowo był komunikat że po pracy - na obszarze parkingu - też obowiązują maseczki. Ale Treser nie umie czytać rozporządzeń.........

Chętny

Nie wiesz może czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjęcia może??

Mateusz

Gdzie robisz na bt3? Czy bt6?

ciekawy

Zobaczymy jak długo te powiszą. Twój z 10.07.20 11:54, mój ta sama data 12:44 i już musiałem dodać 2 raz.

Grzegorz Grzyb

Bardzo proszę o kontakt w sprawie znalezionego dowodu osobistego nr tel.508 263 521

Pecik

e ziomki ja to bym się chciał zapytać gdzie był ten kozaczek Maziarka jak robi polowania na palarni i na hali (usunięte przez administratora) na bramie to go już nie ma jak takie kolejki do wyjścia były i jeden na drugim niemal że dreptał po piętach pytam się kto odpowiada za taką nieudolną organizacje i planowanie pracy w tej firmie. Jak mi jakiś typ podejdzie z innej brygady za 20 pod maszynę zatrzymuję ją i kończę pracę nie będę się narażał jak inne brygady się kręcą na maszynie na której maja robić a ja jeszcze pracuje. (usunięte przez administratora)

spec
@Pecik

Za organizację w bramie odpowiadają stróże i dozorcy i tam kieruj pretensję.

Logika
@spec

Wymienić firmę dozorującą która zatrudni prawdziwego kierownika i będzie po temacie.

specjalista
@Logika

Firma powinna być miejscowa i profesjonalna posiadająca grupy GSR które w chwili zagrożenia wchodzą natychmiast do akcji.

Jurij
@Pecik

Ponoć się zastanawiają nad wymianą

ludzik
@Jurij

podobno w poprzednią sobotę jakiś gość z nożem biegał koło bramy osobowej, i nie mogli sobie z nim poradzić. A kiedyś znajomy zapomniał przepustki - wszedł na zakład bez zatrzymania - czyli zero nadzoru nad wchodzącymi. Można by telefonem zapipczeć i przejść. Czy tak ma wyglądać ochrona zakładu?

Realny
@ludzik

Niestety ale ochrona to była kiedyś teraz to jest tylko dozór i jeżeli chodzi o wejście na zakład to proszę wybaczyć ale nie dziwię się. Gdyby to była firma miejscowa to grupa interwencyjna takiego gościa z nożem zwinęła by dosłownie w parę minut.

Wiarus
@ludzik

Szkoda gadać kiedyś było inaczej była wtedy prawdziwa ochrona.

Komandos
@ludzik

No ale złapali go czy uciekł bo raczej obstawianie to drugie.

Młodzia
@Komandos

A kto go niby miał łapać?

Realista
@ludzik

Co wy chcieliście jak ochrona polega na szukaniu ludzi z grupami inwalidzkim.

Chętny

Panowie są lub będą jakieś przyjęcia w najbliższym czasie? Wiadomo coś komus? Pozdrawiam.

Merytoryczny Fifi

Czy jak nie chodzę na jedzenie w pracy (przepadają pieniądze zgromadzone na karcie) to pionki dostaną więcej na wypłatę? A tak na poważnie... Tu szukacie oszczędności? Już wiadomo dlaczego nie można karty wypożyczyć komuś innemu, sam nie zjem, to i ktoś inny miał nie będzie.

Bt3

Pracuje kilka lat, wiecznie wprowadzają zmiany które dodają nam tylko roboty . Jedyna dobra rzecz jaką wprowadzili na krótki okres czasu to był projekt kanban , ale kierownikom strefy strasznie to wadziło bo nie mogli mieszać przezbrojeniami!!.

Venum
@Bt3

System kanban przestrzegany był bardzo niedługi czas. Obecnie prasy mają nie stanąć i jazda do oporu. Nie ma żadnej jakości tylko ilość.

@Bt3

Teraz też nie mogą niby mieszać bo mają ograniczenie że 2 przezbrojenia 1 stadium i 2 przezbrojenia 2 stadium w jednym czasie, dlatego wpisują przezbrojenia na(usunięte przez administratora) mac a robione są i tak jak chcą. Papier wszystko przyjmie

ZICO

Kto wie kiedy otworzą szatnie w T.C.Dębica?

@ZICO

Zapewnienie Franciszka że otworzą 1 lipca, minęło jak jego szansa w radzie ;)

Niko
@TC

BT6 ma otwarte, od 7-go kolejne wydziały, reszta 15-go. Oczywiście jest warunek zachowania odstępów blablabla bo jak nie to zamkną na powrót.

Ciko
@Niko

Szatnie beda otwarte pol h przed zmiana do 15min pzed zmiana czyli 15 minut beda otwarte zeby zostawic czyste ciuchy, po robocie bedzie otwarta o 14 wiec caly motloch zwali siena gore i kolejka do kapania swietnw rozwiazanie spoceni i smierdzacy czekac az cala hala sie wykapie to sie nazywa walka z koronawirusem w tc hahaha a i jeszcze po kapaniu masz ze soba zabrac ciuchy robocze hehehe

PracownikTC
@Ciko

To są jakieś jaja, za kogo oni nas mają ? Gdzie nasza godność? Spoceni, śmierdzący wsiadamy do samochodów, autobusów, idziemy pieszo do domów i co? Przecież tym bardziej narażamy bliskich i osoby postronne na zarażanie, bo na ciuchach przez 8 godzin pracy przenosimy miliardy zarazków i być może korona wirusa. Czy te tu.,m,any z dyrekcji tego nie rozumieją? Normalnie to się nadaje do telewizji, to są jakieś kpiny.

jurek

Wstyd i hańba za 8 zł spagetti 3 łyżki i sam sos bez miesa porażka(usunięte przez administratora)

@jurek

Spaghetti nie polega na tym żeby makaron pływał w sosie i mięsie. Makaron ma być obklejony jedynie sosem. Przynajmniej widać że mają pojęcie o tym co robia

Bt4
@jurek

Nie pasuje to zabieraj swoje jedzenie, jak nie to sie zwolnij będzie o jednego płaczka na tym forum mniej.

Bt3
@Bt4

Gościu, firma ma Ci zapewnić pożywienie, a uczciwie by było, jakby to jedzenie było dobre. Idź pchaj te opony w prasę, tyle tylko potrafisz!

@jurek

To było założyć swoją firmę kateringową i brać udział w przetargu zamiast robić sztuki na Kruppie. Wtedy za niespełna 9 złotych zrobiłbyś posiłek w postaci rosołu oraz ziemniaków z cebulką, filetem z dorsza i surówką. Na deserek dałbyś lody śmietankowe, a z tego co by ci zostało opłaciłbyś zatrudnionych pracowników. Czego wy oczekujecie za takie pieniądze? Idź do restauracji i zobacz ile kosztuje obiad, a potem porównaj do tego co dostajesz tutaj, bo chyba większość z was zatrzymała się w 2013 roku gdzie ceny produktów były o prawie połowę niższe. Porównując do poprzedniej firmy kateringowej to co dostajemy teraz to i tak niebo, a ziemia.

@Bt3

Jedyne co mogę zrobić czytając co piszesz to cie wyśmiać. Jedzenie mają dużo lepsze w porównaniu z Stomilanka. Jeżeli dla ciebie dobre jedzenie to zimnioki schabowy i kapucha to idź do baru zapłać za obiad te 15 zl albo więcej bo za lepiej zrobione posiłki się płaci więcej. Tu i tak za te cenę podają dużo lepsze posiłki niż powinni

Bioly

7 pierorzkow to zjada moj syn 4 letni a nie chlop ktory (usunięte przez administratora)8 godz (usunięte przez administratora)

@Bioly

Nie wiem czy pracę na stomilu można nazwać zapierd.alaniem. Prawda jest taka że praca tu wcale nie jest ciężka. Ciężko się robi jedynie przez gorąc nic innego. A jeśli chodzi o jakośc jedzenia. Sam zrób posiłek pełnowartościowy za te 7-9zl dla każdego pracownika plus opłac zusy wypłac pracownikom. Ciesz się ze chociaż takie jedzenie dostajesz za darmo. A jak nie to jak ktoś wyżej napisał rób kanapki swoje lub zwolnij się i zatrudnij gdzie indziej to zobaczysz jak inne firmy traktują pracownika

Venum
@.

Do pracy biurowej jej daleko. System kanban jest nieprzestrzegany, multum przezbrojeń, które nie wynikają z kanbana tylko z widzimisia majsterka. Mają za duży wpływ na produkcje ale góra nie ma nic przeciwko. Za niecałe 9 zł niewiele są wstanie zaoferować, zobaczy się co pokaże przyszłość. Wczorajsze pierogi nie leżały nawet koło ruskich ale chyba wolę je niż czerstwy chleb ze stomilanki.

Spawałka
@.

W teorii na BT3 to "drut-opona, drut-opona" i na zasilaniu tylko wymiana półfabrykatów, nawiajnie nowych, podmiana na przerwę, i transport czwórek. W praktyce? Mało kiedy się zdarza żeby maszyna dobrze szła, często materiały słabej jakości, trzeba iść wycinać po kilka razy na godzinę fałdy, o ile nie zapcha podajników to pół biedy. Na zasilaniu to znowu często trzeba zwijać wstrzymane materiały, zwijać na przezbrojeniu i odwijać połówki, jeszcze jak to przezbrojenie trafi Ci się na przerwie to już masz niemalże pewne że nie pójdziesz normalnie zjeść. Jak operator pójdzie na przerwę to go nie ma po 20-30 min. Czwórki dostarczyć w ciągu 19!! minut Jak widać pomiędzy teorią a praktyką jest niemała przepaść. Do obydwu stanowisk trzeba dodać że kiedy nie zadzwonisz do majstra to on z pretensjami.

Witam i jak wygląda to na tych stołówkach? Co dobrego daja?

ewrty
@.

bloczki warte cale 2 dolary takze panowie jesc do syta i nie narzekac :D zmienili firme bo musial byc koziol ofiarny ale co za 6-7zl ugotujesz i podasz i jeszcze zarobisz by utrzymac kuchnie itd.. by dawali bloczki 20zl to by jedzenie jedzeniem bylo ale koziol ofiarny jest wiec taczki pchamy dalej a teraz na kartach kasa sie nie przedluza wiec jak nei pojdziesz to nei masz haha biznes zycia ale was zalatwili :p dobrobyt panowie!

Porazka
@ewrty

Była stomilanka to było źle, teraz jest inna firma też źle. Chyba pisze to osoba która większość życia spędza w Stomilu. Nie dramatyzuj, bo w innych firmach ani tyle nie ma. Zacznijcie się cieszysz ze macie jedzenie, bo w każdej innej pracy Trzeb a sobie jedzenie przynieść, ale wam i tak źle. Mogli całkiem wycofać jedzenie na Stomilu i bloczki to jakby każdy Janusz przyniósł jedzenie to by się nauczył że żarcie ma za darmoche, a i tak źle.

Po.jep
@Porazka

Tak się składa że prawo tego wymaga, aby pracodawca przy zwiększonym wysyłku musi zapewnić pełen wydatek kaloryczny w żywności. Ale na Stomilu pełno młodych Bogów z biura, co i na ludziach i jedzeniu będą oszczędzać. Weź jeden z drugim zrzeknij się premii rocznej, to na jedno wyjdzie, a nie ludziom żałować jedzenia. A miało być tak pięknie, międzynarodowa firma kateringowa wejdzie na zakład to będzie lepsze jedzenie. Miał być wybór, a jest jak zawsze, gó.w.no

Kakaowe oko
@Po.jep

Przy zwiekszonym wysilku hahaha a kiedy wy na tych maszynach sie wysilacie? Jak zakladacie druty na krupach? Jak wozkiem z opasaniem wjedziesz?A moze jak boki sklejone i cza wszczymywac haha. Nie pasuje to rob se kanapki codziennie do roboty, buraku.

Kakaowe oko

Po moim nicku wywnioskowales ze jestem emerytem z bt2? Hehe. Faktycznie na bt2 jest zimno na bt3 goronco huehue. A jak zazdroscisz siedzenia na stolku i zasypiania to idz na bt2 dwoch asow mialo przyjsc z bt3

Po.jep
@Kakaowe oko

Haha to żeś teraz dowalił, znasz się widać na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A