Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

zapytanie

Witam. Jaki pakiet luxmed obowiązuje pracownika TC Dębica? (ten co nam piątaka pobierają) Chodzi mi o nazwę z ich strony www. Dzięki za odp

Tadzik
@zapytanie

nie wiem, nie interesuje mnie to, jak to Cię ciekawi, to zadzwoń do nich, albo napisz maila z pytaniem, chyba takie coś wiesz jak się robi?

Cebulorz

Bo?

Magister inżynierii

hej wie ktos czy są przyjecia teraz na produkcje ogolnie? bo zlozylem cv w zeszly piatek i ile trzeba czekac na taki odzew ?

logiczny
@Magister inżynierii

pytasz sie po co? po to zeby udawac ze do stomila stoja tysiace ludzi bo nagle chca tu pracowac? raczej nie po to zeby przysjc tu robic bo patrzac na twoje wyksztalcenie magistrze inzynierii to prosze zlozyc cv na stanowisko wzgledem swojego wyksztalcenia.. jesli je wogule posiadasz patrzac na twoj dziwny leb

@logiczny

A może on jest mgr inżynierii finansowej, tak potrafi zagmatwać, że UKS teraz żąda zapłaty należnego podatku wraz z odsetkami od TC, i tak pewnie będą żądać dopóki nie zmienia sposobów księgowania.

@Papcio

A może jest mgr inżynier z klanun pociot

7x

Pisalem ze mimo że nie chcesz urlopu to w niedziele pisza techniczny

Lemon Haze

Panowie pytam jeszcze raz czy są przyjecia na produkcje!! nikt mi jeszcze nie odpowowiedział na to pytanie ! .. złozyłem cv w piątek i czy mogę liczyc na odzew z ich strony..? Potrzebują pracowników?

Ojeju
@Lemon Haze

Ja 3 lata temu czekałem 2 miesiące na telefon od nich zawsze potrzeba do Oświęcimia osób

@Lemon Haze

Weź człowieku dzwoń do kadr i pytaj a nie na forum.

V55

Czy na pk facet Mariola nadal pod ochroną razem z tym liliputem przez telewizor i tego z pacanowa

@V55

w piątek ktos do ciebie podejdzie zebys powiedzial to osoboscie

V55

Dzieki za odpowiedź, ale mamusia musi go kochać och mariolka

@elozero

To podjedź wiesz gdzie robie

X

Czytam i tak myślę że ty tam to wejdziesz znając cie i mając z tego interes

@X

Ja to się tak zastanawiam jak smutne macie zycie, ze jedyna rzecza jaka robicie po pracy to wbijanie na portal i wylewanie zalu. Cale zycie kaska na szlugi i wodeczke a potem płacz ze nie ma na to, pracodawca zly, sasiad zly, przelozony zly. Marnujecie energie na rzeczy ktore powinniscie miec w (usunięte przez administratora) Swiadczy to tylko o tym ze jestescie niezadowoleni ze swojego zycia, rozgoryczeni i pelni nienawisci. Obwiniacie kogos za swoje porazki. Spojrzmy prawdzie w oczy. Wasze zycie to porazka. Brzydka zona, kredyt na 30 lat, dzieci nie wiadomo czy wasze. Nalezy wam tylko wspolczuc panowie, chociaz z drugiej strony sami sobie zasluzyliscie na takie traktowanie przez los ;)

elozero

Uswiadomili sobie ze to prawda mimo ze rekami i nogami sie beda (usunięte przez administratora) ze to nie o nich. Wieczorem poloza sie do lozka i przyjdzie rozkmina, ze jednak to sie pokrywa z jego zyciem, ale przyjdzie nowy dzien pojdzie zechlac kielbase na stolowke i pomysli sobie kurła za stomilanki bylo lepiej mozna bylo wziac 3 kielbasy i 2 do worka do domu. No i wejdzie na portal i przyjdzie znow sapac ze ta nowa firma to taka i owaka. Pewnego dnia obudzi sie z palcem w nocniku i uzmyslowi sobie ze przegral zycie.

@elozero

Autopsja? Czy w smarżowej mieszkasz¿

orzeszki ziemne

Pierwsze półrocze-zysk netto Dębicy spadł o 98 proc....https://www.wnp.pl/motoryzacja/zysk-debicy-spadl-o-98-proc,418545.html?fbclid=IwAR3LE1ODAdivttfU7wNV_UqNjCk465QnQUDms2A1moz-O8qLeM-mr542IyA

Prawda
@orzeszki ziemne

Niech jeszcze podadzą ile poupychali w inwestycjach aby wykazać jak to źle jest w odniesieniu do zeszłego roku, oraz ile ta nasza biedna Dębica pożyczyła potężnemu Goodyerowi ????????

Lemon Haze

Panowie i panie czy są przyjecia na produkcje teraz? jak myslicie odezwą sie w tym tygodniu ,jesli zanioslem cv w piątek? Pozdrawiam :)

Fajka

Wszystkim palącym powinni obniżyć stawki godzinowe o 1 zł , lub nie palącym dołożyć 2 zł do godziny.

Plt
@Fajka

Powiem ci kolego , że jak palącego puścisz na przerwe to wypali i wraca !!! A niepalący jak pujdzie to siedzi na pijalni albo przy palarni na parapacie wpatrzony w telefon i sam nie wie kiedy 20 min zleci!!!!! ( Nie pisze o przerwie na posiłek)

nie osmieszaj sie
@Plt

nie osmieszaj sie czlowieku (usunięte przez administratora) od 7 bolesci trzeba puszczac co godzine bo go lapami telepie a nie palacych sie pusci raz na 15 i swiety pokoj... zamiast od razu przezbrajac to musze isc i dac 10 minut palaczowi bo sie na maszynie zesra..

Co to się teraz dzieje na tym Stomilu? Najpierw zwalniają ludzi w czasie pandemii, a potem do nich dzwonią żeby ich na nowo zatrudnić? To brzmi tak "nie potrzebujemy Cię teraz, g.o.ń się", a za 3 miechy " chyba jednak ciebie potrzebujemy, wróć". To jest traktowanie przedmiotowo, i jest chore.

b0rny

Akurat sprawa jest bardzo prosta Zwolnieni zostali ludzie na "smieciowych" umowach pracujący już jakiś okres czasu Teraz dzwonią po nich oferując 16 ziko Tu oszczędność tam oszczędność

Wicia

Co???? oferują 16 zł????

@b0rny

Ja 16 zł jak najniższa brutto jest większa?

glupoty gadasz
@b0rny

przyjmuja tych co robili wczesniej za 20.80/h tylko za co kase biora spece od zatrudnienia ktorzy najpeirw zatrudniaja szkola osoby 3 miesiace po czym ic hwywalaja bo wielka panika i armagedon a potem przyjmuja jeszcze raz i jeszcze raz trzeba ich szkolic i robic papiery.. (usunięte przez administratora)

Kolege zwolnili przed wakacjami a w trakcie dzwonili oferując 16.50 ziko

@b0rny

I nie będą mieć nas za nic? Haha parodia

...

Nie od dziś wiadomo że mają nas za zero, które nic nie znaczy. Jak tylko przyjdzie co do czego to się Ciebie wyprą. Ilu jest ludzi na stanowiskach nieprodukcyjnych, bez których by się obeszło? Czemu na 2 i 3 zmianie dajemy radę bez nich? Nawet wtedy się lepiej pracuje jak nam na ręce nie patrzą... Zakład szuka oszczędności, to niech się weźmie za tych technologów którzy nic nie wnoszą do polepszenia jakości pracy i wyrobu, albo specjaloswo od spraw beznadziejnych i gorszych od lepszych. My na nich musimy pracować. Dość tego!

@...

Specjalissci som pocebni bo to pociotki nic im nie wychodzi są bo sa

...

Ale ludzie dalej będą na nadgodziny chodzić hahah

X
@...

Tak mają za zero, a sami jacy są jak pracujesz to ok, chcesz inna pracę z powodu zdrowia to możesz nawet paść i tyle. Wiele pomysłów mają od pracowników to nawet szacunku brak

@b0rny

W Dębica S.A. nie stosuje się umów śmieciowych, a 16.00 to stawka poniżej najniższej krajowej więc daj sobie spokój z tym szerzeniem propagandy, bo odkąd sięgam pamięciom wylewasz swoje żale na tym portalu i guzik z tego masz. Ani nikt z góry się tym nie przejmuje, ani ty przez to więcej nie zarobisz. Tyle, że jesteś po godzinach zaangażowany w to co dzieje się na zakładzie :-) Odnośnie samej kwestii nieprzedłużania umów i ponownego zatrudniania to fakt dziwne rzeczy się to dzieją, ale cóż jak to mawiają NIE NASZ CYRK NIE NASZE MAŁPY. Miłego dnia i przestańcie się w końcu przejmować rzeczami na które nie macie wpływu ani nie są od was zależne.

Dyta

Są jakieś przyjęcia

Bt3

Witam , czas najwyższy żeby władza ustaliła czas przerwy dla pracowników i zasilającyh , gdyż niektórzy troche przekraczają limit ! Przykład (3 przerwy 2x25min 1x30min ) trafi sie takich dwóch konfekcjonerów i zasilający leży! Powinien być wyznaczony czas przerwy dla wszystkich i zasilający jak i operator powinien to sobie rozłożyć na 8 h.

TC
@Bt3

Rozsądnie jest 2x10 min, raz 15-20 w zależności czy dużo ludzi na stołówce. (usunięte przez administratora)

Maniak
@TC

Osobiście na posiłku jestem ok 28 min a czasami nawet 30. Daleko mam z środkowej hali i jem normalnie jak człowiek. Korzystam w tym czasie jeszcze z toalety i zamienię parę słów z kimś. To wszystko.

@Maniak

Kodeks pracy mówi o 1 przerwie 15 minutowej i tylko tyle się należy. Jakbyś u mnie przedłużył, to zastalbys maszynę stojąca i tyle, na drugi raz nauczyłbyś się jeść szybciej, a jak nie to do dyrektora, on ci wytłumaczy ile trwa przerwa.

Maniak
@Papcio

Być może ale ja nie pracuje na Krupp. Z tego co piszecie to was podmieniają po kilka razy a ja czasami pójdę tylko na posiłek i tyle.

@Maniak

I dlatego powinni to ujednolicić, co to jest że jak ktoś ma 1 osobowe stanowisko pracy i sam sobie robi wszystko ma tylko 1 przerwę 15-20 min., a inni mają łącznie tej przerwy 45-60 min., gdzie tu sprawiedliwość? To jest dopiero patologia.

papcio

taa, szczególnie tacy co o podmianę proszę co godzinę i przerwa na papieroska to minimum 5 minut, w ogóle palaczom powinni obciąć stawki bo realnie zakład pracy traci na nich 1h dziennie, albo dołożyć pieniądze, jak to się dzieje w innych zakładach i instytucjach, ludziom niepalącym. A przerwa zgodnie z KP wynosi 15 minut. I tyle.

Żałosne

Ale macie temat bo jakiś zasilający z krupp płaczę. Człowieku puść operatora na przerwę 2x15 albo raz 10 i 20 na posiłek żeby Jeść normalnie jak człowiek a jak będzie dłużej to powiedz mu żeby był świadomy że będzie musiał sobie coś wymienić w zamian. A co do palaczy to już wasza dobra wola palacze nie mają żadnych przywilejów. Tyle w temacie!!!

@papcio

Przerwa przysługuje 15 minut, ale masz prawo skorzystać z WC w razie potrzeby. Ale zabłysąłeś. A jeżeli jest zasada, że maszyna ma być bez przerwy w ruchu to masz obowiązek podmienić operatora co zapewne jest ustalone ze Związkami Zawodowymi. Oczywiście kwestia umiejętności dogadania się. Zauważyłem, że tylko na BT3 macie takie problemy, na BT1 ludzie się dogadują, na BT2 ludzie się dogadują, na końcówce ludzie się dogadują jedynie na Krupach ludzie mają problemy.

bt3
@Bt3

zasilający to niech się w końcu za robotę wezmą bo konfekcjoner nie będzie odwalał ich roboty !!!!!

Zero
@.

Jak Ci źle to ustal to z tymi zwiasskami hajahahahahahaha

@Bt3

Nie podszywaj się pod tego co pracuje na maszynie bar, anie. Przerw ludzie na produkcji nie mają tak jak wy 7godzin.czas opisywać jak produkuje się opony

Ziom

Chłopaki z Bt3 co myślicie o pomyśle samodzielnych przezbrojen. Chyba juz calkiem chca nas przywiazac do maszyn. Zmien materiały, ustaw sobie maszyne wypisz pomiary i co jeszcze. Przy przezbrojeniu elektryk mial swój czas i zawsze bylo kilka minut na pójście do wc lub na papierosa a teraz. Trzeba bedzie zmieniac materiały i ustawiac maszyny ile tylko sie da

E
@Ziom

Mysle ze wy jak to wy dacie z siebie wszystko zeby zdarzyc i sie wyrobic. I nie mowie tego zlosliwie. Po prostu was znam

@Ziom

W tedy się raczej zmieni wszystko, żeby nie tracić czasu zasilający wymieni materiały w całej maszynie wy w tym czasie zmiana osprzętu i ustawienia maszyny (tak mi się wydaje) pytanie kto wyszkoli operatorów do ustawienia maszyn

Elo
@Ziom

Więcej przezbrojeń. Zostaje 50 opon do końca asortymentu, to przezbrają, żeby tylko inna brygada musiała wyrabiać do końca. Gdzie tu sens. Za majstrów się weźcie, a nie konfekcję

tomi
@.

Sami sobie jesteście winni. Macie swoja prace to tym sie zajmujcie. Po co za elektryka robicie przezbrojenie, pomagacie mu głównie Stare krupy. Nie ma elektryka wbijacie brak setapa a nie za niego ustawiac bo czas, sztuki sztuki. Co wam z tych opon zrobicie norme gora zadowolenia mistrz poklepie i tyle wy macie z tego tyle co nic. Wystraczy sie postawic ze nie bedziecie sami przezbrajac a nie jeszcze pokazywac ze to mozecie robic. Jeszcze bedzie tak ze kaza wam wozki na wulkanizacje odwozic i wy zgodzicie sie na to. Juz widze ze jak nie macie wozka to wbijacie albo i nie brak nosnika i sami szukacie wozka. Wbijam brak nosnika i siedze sobie a nie.

Aaa

U elektrykow zrobia redukcje etatow bo po ich tyle. Do awarii bedzie ich np 4-5 a nie 8 juz to jakies oszczędności. A operatorzy niech robia wszystko za marny grosz

- 5

Dokładnie, chcą przezbrojenia żeby robił operator, dajcie więcej kasy. Śmieszne że dodajecie nam obowiązków, a pieniądze te same. B.a.rany

PL
@Ziom

Szukają oszczędności?pracuje tutaj ponad 10 lat, ale czegoś takiego jak liderzy maszyn jak pan B, J nie było, nie było koordynatorów, nie było tylu śmiesznych specjalistów po 2 od danego półfabrykatu, kontrolera czasów, aktualizatora tablic i długo by jeszcze wymieniać... (usunięte przez administratora)

Zorro
@PL

To są pociotki dzieci im dorastają to na maszynę dadzą takiego m, a, tola haha ha

@- 5

Widocznie dodają roboty operatorom bo pasuje im zatr, udnic dzieł, ci swoje wy będziecie robić a te mat, oly będą się szla, jąć pozakl, adzie

Czesiek

A jest komu teraz dać?

Justyna

A o której mniej więcej można się wybrać na przerwę?

@Justyna

Ja będąc operatorem chodzę na ile chce i kiedy chcę Pozdrawiam

@Justyna

Oczywiście tylko wtedy, kiedy mam urlop.

@b0rny

Kogoś piecze bo musi się podszywać Przerwy ze stoperem w ręce mają tylko zapilznioki Nawet nie chodzą na przerwę tylko schodzą pół godziny przed końcem z maszyny żeby zdążyć po harnasia do bunkra

Rumcajs i cypisek

A czego oczekujesz coraz więcej roboty a wiesz czemu, widzisz ile paj, a ów chodzi

Byly

SPECJALISTO OD PRÓB po wypowiedzi widać jaki jesteś cym, bal

Gucio

Jak ktoś poruszy jakiś ważny i ciekawy temat zaraz jest odwracanie kota do góry ogonem.

Widzieliście ile wynosi premia roczna w wyniku za 1 półrocze? Śmiech. 91 zł za pół roku

Kris
@.

Chłopie a ile Ty chciałes ? Kryzys jest, zalewajka, jurajska i piwniczanka którą pijesz też kosztuje.

@Kris

Potężny kryzys. Ludzie jak jeździli autami tak jeżdżą, tak samo kupują opony jak kupowali. Jakby nie patrzeć kwota 91 zł za pierwsze pół roku w premii to trochę śmieszna kwota. Firma obraca gruba kasą,wzięła pieniądze z tarczy finansowej. Praktycznie w plecy nie jest, a to że piszą że mniejszy przychód, który i tak byl zaplanowany taki na ten rok (mniejsze wykonanie) to nie nasza wina. Ogarnijcie się w końcu, to że wirus jest to nie wymówka na wszystko. Też mamy prawo wymagać czegoś od tego zakładu

zadowolony
@.

Chłopie pracuj i dziękuj firmie że ci pozwala pracować bo jak zwiną interes to bedziesz klęczał pod bramą i ryczał jak dzidziuś. Zarobki jak na dębicę są i tak rewelacyjne.

Są lub będą przyjęcia dla nowych pracowników??

logika
@Nowy

Przecież tam zawsze były ponoć przyjęcia

boss
@Nowy

Do seito przyjmuja

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1006, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 640 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A