Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

PK

Co trzeba zrobić, żeby założyć firmową pocztę elektroniczną?

@PK

Złożyć wniosek u kierownika

@.

A jeśli kierownik to fyut?

Lok
@PK

Trzeba mieć firmę

Zenek

Pytanie na szybo kiedy można iść tutaj na L 4 po miesiącu czy po trzech pozdrawiam i nie polecam tu roboty ;)

@Zenek

A nie mówiłem? Z takim podejściem do pracownika i kasą na początek (później wcale nie lepiej) , ta firma długo nie pociągnie. Dyrektorzy, managerowie i kierownicy tak się zmienili, że brak jakiegokolwiek poszanowania człowieka. Ty jesteś tylko numerkiem w systemie, i masz robić sztuki i nic się nie odzywać. Masz się cieszyć że dostałeś zielone (usunięte przez administratora) "jedzenie" i ledwie 3 tysie na koniec miesiąca. Nie interesuje ich nic poza tym. Im więcej zrobisz, tym oni więcej zarobią, nie Ty. WIEC DALEJ JEDŹCIE SZTUKI, KIEROWNIK MIODEK, BOGUŚ POKLEPIĄ PO RAMIENIU I DZIEŃ OD RAZU LEPSZY.

Tomi

Witam nie polecam wydziału 100 tam wymagaja 300 opon od nowo przyjętych ludzi a jak nie to grożą że nie przedłuża umowy więc zastanów cie się co robi cie niczym się przyjmie cie pozdrawiam

Poldek
@Tomi

Przeciez tam jest sanatorium dla przed emerytalnych pracowników....

Tomi
@Poldek

Poldek Już teraz biorą wszystkich chętnych nawet młodzi tam pracują

Bt 3333

Czemu zaklad idzie na pół gwizdka skąd te ograniczenia

Konfekcja
@Bt 3333

Nie zauważyłem tego

Bt1
@Bt 3333

Braki w dostawach. Magazyny pustoszeją

Leszno
Krzywy

Płace rosną najszybciej od kilku lat ale oczywiscie nie u nas, jak zwykle zwiazki z formie = ludzie(usunięte przez administratora) a oni sie smieja. Pchajcie im dalej kase za pierdzenie w stolki. A przepraszam sa jakies smieszne prospekty przy bramie z noclegami tylko kogo stac teraz na wyjazdy. Zamiast zajmowac sie (usunięte przez administratora)zajmijcie sie w koncu zarobkami ludzi dziady albo won za brame.

@Krzywy

Ale ONI są za bramą :)) ONI powinni być na hali . W tedy zajmowali by się problemami pracowników a nie wycieczkami !!!

@Krzywy

Nie rozśmieszaj mnie. kiedy w 2018 w ramach walki o podwyżki chłopaki stawiali Kruppy, to reszta zakładu nafajdała ze strachu w zielone portki i stwierdziła, że ma wystarczające zarobki. XD

@Krzywy

Płace rosną, ale u specjalistów po studiach w dobrych zawodach. U robotnika w fabryce rośnie co najwyżej garb od (usunięte przez administratora).

Bt33

Krzywy to ty masz ryj bambusie ile ty pracujesz rok czy dwa pewnie masz jeszcze mleko pod nosem tobie wystarczy przyjść do pracy i robic za zupe całe twoje zycie to tylko Stomil jak by się dało robił byś (usunięte przez administratora)

Marian
@Krzywy

Te pseudo związki nic nie robią.Potrzebna wymiana.Nowa krew.A tych starych dziadów którzy zgadzają się na wszystko do wora.

debica

tc debica to najlepszy zaklad w debicy i okolicach najlepsze zarobki i pewnosc zatrudnienia na lata przyjmuja ludzi do pracy i dobrze placa

Bt3
@debica

Tylko szkoda , że pracownicy ( na niektórych stanowiskach) nie mogą zejść na posiłek czy potrzeby własne np toaleta bez podmiany!

konstanty
@debica

najlepiej placą to gruba przesada

@debica

Weź się człowieku puknij w głowę bo może jakbym tam nie robił to bym uwierzył!!

Nik
@debica

Taka biedna firma że nawet na czekoladę nie mieli na Dzień Kobiet, bo niby wszystko wydali na Ukraińców. Żenada

pfff
@Nik

Juz roszczeniowcy płaczą ze czekolady nie dostali, tylko całe życie: dej, dej, dej. Rzyć piecze?

@Nik

Jeszcze chwilę I sami z góry zejdą I będą jeb.. za takie pieniądze przy takich cenach bo nie będzie miał kto robic

12%
@Bt33

Według prognoz inflacja w trzecim kwartale tego roku może osiągnąć poziom 12,1% ciekawe jakie podwyżki zostaną wynegocjowane na przyszły rok 80gr w styczniu i 30gr lipcu?? Obudź się załogo

@12%

Dalej niech ludzie należą do związków, wtedy będzie dobrze.

Dalej róbcie nadgodziny, zwłaszcza bt3

Mirek
@.

Nie rozumiem co złego jest w nadgodzinach? Skoro ty nie potrzebujesz to nie robisz są osoby które mają kredyty, trudną sytuację i jest to świetna możliwość dorobienia sobie do wypłaty.

@Bt3

A w jakiej pracy masz godzinę (!) wolnego w trakcie zmiany? Bo tak w praktyce wyglądają te podmiany na maszynach. Więc miejże trochę godności i honoru i odmów pójścia na papieroska czy na ploty, kiedy zasilający będzie chciał cię puścić. A, zapomniałbym! Kąpciu kąpciu na koniec też odmów XD.

plywajacy
@Ragnar

chyba osciu odplynals bo ja robie na maszynie i godziny przerwy jakos na oczy jeszcze nie widzialem.. 3 przerwy w tym dwie po 10min i 1 glowna na posilek 15 wiec razem daje to 35 minut ok nie jest zle ale wes pod uwage ze jesli boli cie brzuch czy chce ci sie kupe czy cokolwiek nawet pojsc sobie kawe zrobic to nie ejst tak ze sobie zostawisz maszyne i pojdziesz wiec cos za cos a po 2 zasilajacy schodza za 20-30 min ze stanowiska idac sie pokojnie umyc i w tym problemu nie widzicie jak konfekcjoner robi do zera wiec kazdy placze o co moze a wyrownania stawek za lata pracy nadal brak mimo ogromnych zyskow firmy wiec walka szczurow trwa a zakald smieje sie z was wszystkich

@plywajacy

Większość ma godzinę przerwy na łeb, więc nie wymyślaj. Zasilający schodzi wcześniej, bo ma jedną przerwę, czasem musi jeść na szybko, bo przezbrojenie, a nikt za niego nie pracuje jak za Ciebie. Poza tym, te wszystkie gwiazdusie z Kruppów, nie dość, że chcieliby przerwy w opór, to jeszcze bezczelnie (usunięte przez administratora) smuty w internecie, jacy to oni poszkodowani i oczywiście pierwsi są do darcia (usunięte przez administratora)na szatniach i palarniach, jak to się przemęczyli, bo musieli opasanie wymienić. Więc takie bajki to nie mnie.

Na pewno zobaczę ciebie. XD

@Ragnar

Świadczy to o Tobie żeś jest dzi wka xD A to że operator ma w sumie godzinę przerwy, to jaki problem? Nie ma gościa 15 min na zupie, wbijam czas posiłek i idę robić swoje. Albo kolejna przerwa, jak za długo to czas osobowy. Tak zasilający nauczyli, to tak mają

@Seba

Nauczyli nie nauczyli, tylko po kiego ciula robią z siebie ofiary, a mają godzinę wolnego.

@Ragnar

Zasilający też robią z siebie ofiary. To że dużo przezbrojeń, niektórzy jak idą na zupę to po 40 min "bo była kolejka". Są też tacy którzy jak widzą że coś będzie leciało, to specjalnie idą drugiego podmienić, albo na fajkę, byle boczkiem.

@Seba

Podsumowując. Mam nadzieję, że czytają to ludzie pracujący w innych firmach, gdzie mają jedną przerwę na posiłek, zakaz palenia, albo czas na fajki odliczany od godzin. Niech będzie dla nich pocieszeniem, że stomilowski bidok ma gorzej, mając tylko godzinę wolnego.

Ragnar

Drogie stomilowskie zapilźnioki. Ja wiem, że wódka kosztuje i żal wam wydawać kasę na dwie czapki, dlatego macie tylko zimową, ale idzie wiosna, zrobiło się cieplej, więc w miarę możliwości chowajcie tę czapinę do kieszeni, bo jak ją zakładacie na czubek głowy, to wyglądacie jak ten przytrzymany krasnal, Gapcio.

@Ragnar

Tani internetowy chojraku! Dużo masz do gadania coś ostatnio. Nie twoja sprawa co mają na głowie pracownicy. Mogą nawet w kasku przyjść do pracy. Patrz na siebie

Seba

Tak się składa że ja z całkiem drugiej strony balkoniarzy mieszkam (:

Były

jakie prezenty tego roku firma zaoferowała paniom z okazji dnia kobiet?

Beka
@Były

Wyższe plany i 20 gr w lipcu xD

@Beka

I zakaz chodzenia na zupę bez podmiany, na fajkę i do WC

Były
@Były

Nawet czekoladek nie dali?

Bt.
@Seba

Dokładnie tak !! Największy pracodawca w regionie , który nie potrafi dać pracownikowi czasu na posiłek czy inne potrzeby , tylko zakłada niewidzialny łańcuch w postaci PODMIAN!.

pytanko

jak to jest z tymi podatkami bo teraz na 13stce wzieli podatek 500 ziko i nie ma ulgi a wczesniej w wyplacie byla ulga wiec co? koniec ulgi i beda teraz juz tylko (usunięte przez administratora)....

@pytanko

sami k.... roszczeniowcy na tym stomilu tylko dej dej dej zrób se dziecko to będziesz miał 500 akurat ci to wyrówna

Premia

Kiedy będzie wypłacana 13 ?

@Premia

Trzynastka bardzo bogata w tym roku. Związki miały wynegocjować jakiś dodatek do nagrody rocznej i nie widzę niczego. Czekamy czy wynegocjują jakąś jałmużnę świąteczną

Miniu

Witam. Idę na konfekcje jak wygląda tam praca?

@Miniu

Zastanów się! Jak na maszynę, to nie odejdziesz póki Cię zasilający nie zmieni, jak trafisz na kierownika uja, to będziesz miał jak w banku że będziesz traktowany źle, im wiecznie mało. Jak nie zrobisz planu, to histeria dlaczego tak mało, jak zrobisz plan, to nawet "całuj mnie w (usunięte przez administratora)" nie usłyszysz. Jak trafisz na zasilanie, to gonitwa żeby ze wszystkim się wyrobić, gości na przerwę podmienić. Robią jak na złość przezbrojenia na przerwie, nie patrząc czy się wyrobisz czy nie. Jak już musisz na tą nieszczęsną konfekcję iść, to celuję w brygadę A i B. No i wszystko za 3000-3500 na rękę (zazwyczaj bliżej jednak do 3 tyś)

Kolargol
@Seba

serio sobie na to pozwalacie i się tym przejmujecie, że ktoś nakazał robić przezbrojenia na przerwie? Przerwa to rzecz święta, posiłek się należy, jak jakiś nieodpowiedzialny kierownik strefy tak zarządza, to niech tak dalej robi, jak się mu poddajecie jak jacyś biali (usunięte przez administratora) pozwalacie się traktować jak (usunięte przez administratora) to tak z wami postępują...., Przerwa to przerwa, wbijam posiłek i idę, a jak chce mieć przezbrojenie to niech sam staje i ustawia maszynę, w końcu jest "mistrzem produkcji", więc powinien wszystko umieć zrobić.... Sami sobie jesteście winni temu, jak was traktują i z wami postępują.

@Kolargol

Musiałaby być jedność w TC, której nie ma

Zdzisław

Parę dni temu pisałem o związkach...jak nas mają w (usunięte przez administratora) nie ma reprezentacji pracownika, tak że szkoda im płacić "abonamentu" ..tak w skrócie szkoda się rozpisywać...Cenzura działa post został usunięty!Tyle w temacie!

@bt3
@Zdzisław

Pisałeś o Związkach ,ale jako Władysława :))))))))

@Zdzisław

Ja już się dawno wypisałem szkoda ich utrzymywać a jak sa negocjacje ich tłumaczenie że nic się nie dało zrobic ,musiielismy tak zrobić. Jak tak że bierzcie sobie kase a pracowników macie głęboko w du.. co przez te lata wynegocjowali nic .wyrównanie stawek było dziki pracownikom z Krupów a związki twardo negocjowały wtedy 1.50 podwyki .Kpina

Tony
@Zdzisław

Związki powinny być na zewnątrz zakładu.Każdy to wie.

baaaal

Prewodniczący B. zarobił w 2020 roku ponad 140 000zł (dane z jego oświadczenia majątkowego). Aby zarobić tyle kasy, musiał mieć około 65 zł na godzinę. Związkowcy powinni dostawać takie same podwyżki, jak reszta załogi - a na czas kadencji ewentualnie jakiś dodatek. Nie zagłosujecie na nich, to mają kasę "wypracowaną".

Zgodnie z art. 30 konstytucji o zaspokajaniu swoich potrzeb, firma nie ma prawa żądać od pracownika, by ten nie mógł iść do toalety, przez wcześniejszym zastąpieniem na stanowisku pracy odzież l przez kogoś innego. Także ludziska, jak się wam tylko chce, to wbijać "czas osobowy" i jazda do WC, nawet na kruppach i plt. Nie mają prawa was trzymać

...
@Tomek

Serio nie możecie odejść od maszyny żeby skorzystać z toalety? Przecież to jest chore, firma znana na całym świecie, a traktują was jak w Afryce. Miałem składać CV, ale chyba się rozmyślę, a wam radzę złożyć donos na to co z wami robią. Jeszcze niech z batem nad wami stoją, to już będzie istna dzicz

Czy to prawda , że rozważany jest postój zakładu 2 tygodnie w tym miesiącu ?

Darek

jakie jeszcze bzdury ludzie będą wypisywać na tym forum? to może ja z innej beczki, a czy to prawda że masz mózg i IQ na poziomie kury?

Bt2

No pewnie stajemy.

@Darek

Daruś, weź się za robotę a nie tylko na telefonie siedzisz...

Darek
@Adam

Zabolało? Miało boleć, akurat jestem na urlopie więc nie muszę tyrać jak ty hahaha. Jakie jeszcze bzdury będziecie wymyślać? Chyba że siedzicie w kieszeni u dyrekcji, to celowo piszecie takie rzeczy by ludzi przyzwyczajać do pewnych rzeczy.

BlackDawn

Jest to bardziej prawdopodobne niż nie jest. Skoro konflikt z racji wojny narasta, a kałczuk i sądzę braliśmy od naszych wschodnich sąsiadów oraz agresorów. Do tego dochodzi wzrost cen paliw i elektryczności brak dostaw. Kolejno załamanie po raz kolejny rynku produkcji samochodów osobowych i postój murowany. Dodać można, że kalander dalej nie chodzi jak powinien i nasi spece (jak wiemy jest ich mnóstwo, a połowa sama nie wie od czego jest) dalej nie wiedzą co z maszyną .Już nawet były Jankesy i też drapali się po (usunięte przez administratora) bo nie wiedzieli co. Odpowiedz na pytanie brzmi : nie jest to nie możliwe ????

noelo
@BlackDawn

@BlackDawn Zawsze najłatwiej jest komentować ćwierćinteligentowi z maszyny którą może obsługiwać szympans, że nasze szpece nic naprawić nie potrafią ;]

@noelo

Przyjdź na maszynę, i powiedz to gościowi że jest "ćwierćinteligentny" a ja zmierzę Ci czas lotu w powietrzu

Noelo
@Tomek

Po co tam iść? Przecież jak powiesz coś takiego stereotypowemu zapilzniokowi to nawet nie będzie wiedział czy jest obrażany czy chwalony. I siłowymi argumentami konflikty rozwiązują tylko ćwierćinteligenci, troglodyci etc. Więc czas możesz mierzyć ale tylko koledze jak na fajkę pójdzie, czy nie za długo pali te kręcone ruskie fajki.

Stonka

A jak jest na wydziale PM

C.

Witam, w jaki sposób poza biurem przy bramie od strony parku stomilowskiego można składać CV do pracy w Stomilu?

tc
@C.

pod biurkiem xd

Stary

Czy to prawda że z Wor-u zwolnili gościa za chorobowe?

@Stary

Kodeks pracy daje możliwość rozwiązania umowy o pracę bez zachowania terminów wypowiedzenia w przypadku, gdy nieobecność pracownika trwa przez odpowiednio długi czas. Należy jednak wskazać, że nieobecność spowodowana chorobą może być uzasadnioną przyczyną rozwiązania stosunku pracy za wypowiedzeniem, zwłaszcza jeżeli takie nieobecności często się powtarzają. Pracodawca chcąc usprawiedliwić takie zwolnienie powinien wykazać, że powtarzające się nieobecności pracownika dezorganizowały i zakłócały proces pracy, powodowały konieczność zatrudniania innych pracowników w godzinach nadliczbowych lub wręcz zwiększenie liczby osób zatrudnionych (w tym nie tylko w oparciu o umowę o pracę)

@Stary

ten typek przychodził po chorobowym na 1 dzień potem dostawał techniczny na 1 dzień i tyle go widziano znowu chorobowe dobrego miał doktorka za którego też powinien się ktoś zabrać

Lolek

Kiedy ci z BT2 zaczną robić dobrze materiały ?

BT³Rulez
@Lolek

Jak sie nauczą. Dziadostwa narobią i zadowoleni a ty sie (usunięte przez administratora)przy maszynie.

BlackDawn
@Lolek

Takie sranie. Wulkanizacja zwala na Konfekcję, Konfekcja na Półfabrykaty, Półfabrykaty na Walcownię i druty z cholera wie skąd. Więc skończ tam snuć wywody i klepaj sztuki. Mam nadzieję, że na paliwo i Harolda z lubelska starcza waćpanie

Aleja

Paliwo prawie 7 zl, inflacja realnie grubo ponad 10% a zwiazki co z tym robia? Jak zwykle macie nas w (usunięte przez administratora)

Pepe

Czy to prawda ze zwolnili dyscyplinarnie gościa za brak maseczki ?

Wojtuś
@Pepe

Hehe, to musieliby zwolnić 80%załogi, nikt nie nosi masek na walcowni, prasach, optymizerach, membranach, ba, nawet niektórzy kierownicy stref łażą po halach bez masek i okularów. A już 99,99% pracowników z firm zewnętrznych jest bez masek, a oni czepiają się ludzi który przejdzie się bez maski do pijalni czy WC bo z pośpiechu zapomni założyć, a z tych co noszą maski to 90% ma nieprawidłowo założone, na samych ustach, a nawet noszą pod brodą. Niech w godzinach otwarcia stołówek się przejdą i zobaczą, mało kto ma okulary i maski, ja jak wchodzę to się czuje jak jakiś kosmita, bo jedyny w masce i to założonej prawidłowo na nosie i ustach.

Wojtuś

Z przyjemnością tego nie robię.

@Wojtuś

Kto (usunięte przez administratora) to nosi. Nie ma się swojego rozumu, tylko to co w telewizji mówią, to tak jest

@Wojtuś

taka prawda

mhm
@Pepe

ja ostatnio bylem w kadrach jak i w obsludze pracownika i zawsze jak wchodze majac maske na to jestem (usunięte przez administratora) bo jestem jedyna osoba ze szmatka na twarzy...

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1006, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 640 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A