Opinie o P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski w Rumia

Zuzka Nowy wpis

Hej, widzieliśmy z chłopakiem ogłoszenie dla kierowcy C+E sprzed paru miesięcy. od czego zależą tak naprawdę rozbieżności w widełkach płacowych? Wynosi 1000 zł a piszą tylko o podstawie oraz premiach świątecznych

Piotrek83 Nowy wpis

Byłem dzisiaj w tej dziwnej firmie czwarty raz biorę kamienie do ogrodu i szczerzę nie rozumiem jak można tak traktować ludzi którzy je ładują. Odzywki do pracowników nerwowe, jakieś dziwne spięcia. Ceny netto bez żadnego paragonu a jak zapytałem o potwierdzenie kupna to muszę dopłacić VAT

Koko Nowy wpis

Facet z biura to jakieś nieporozumienie, nie wiem czy to właściciel czy kto..ale masakra..arogancki, nie miły, zero kultury..siedzi tam chyba za kare..po za tym to miejsce z kamieniami do ogrodu ok

Basia Nowy wpis

Duży wybór kamieni do ogrodu i super czarnoziem..polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Hanna

Ogólnie ok, fajny ogród z kamieniami, Pani z biura miła i sympatyczna, widać że zna się na swojej pracy, doradziła i pomogła..ale fakt ten Pan to jakiś dziwny, zero kultury i cwaniaczek..nie wiem co on tam robi tylko głową w telefonie zero reakcji. Ale po za tym polecam

Grażyna

Czy jest opcja dostania umowy o prace z czasem podczas pracy na posadzie PRACOWNIK FIZYCZNY? Bo widziałam od nich ogłoszenie właśnie na takie stanowisko. Tam oferowali umowę zlecenie. No i ja chciałabym wiedzieć, czy to jest umowa na jakiś okres próbny? A potem można dostać UoP?

Grażyna

Widziałam, że firma szukała pracownika jako Kierowca C+E. I tam wtedy w ogłoszeniu podali, że nie wymagają CV. No to ciekawa jestem, jak wybierają kandydatów, skoro nie chcę mieć życiorysu? Jak sprawdzają czy weryfikują osoby kandydujące?

Ktoś taki

Nie polecam. (usunięte przez administratora)Nie wykonuje usług które są zamówione. Ten gościu z biura też jakiś dziwny chyba coś pobiera udaje koksa. Śmiech na sali normalnie takie firmy i ludzie nie powinni istnieć

Bożena
@Ktoś taki

O co z tym Panem z biura Ci chodzi? Co pobiera i czemu uważasz, że koksa udaje? Bo to faktycznie brzmi trochę dziwnie

Janusz
@Ktoś taki

Nie rozumiem o co tu Panu chodzi? Dla mnie ten pan zawsze jest miły,szybko załatwia zamówienia oraz towar jaki potrzebuje. Super firma i obsługa, polecam

Kotek

Marta jest i może pracownikiem. Ale dba o wszystko i wszystkich ,pracujących tam. Złego tego wszystkiego trzeba szukać dalej.

Agata
@Kotek

No to super :) Czego złego? Możesz rozwinąć? Nie bardzo rozumiem Twój wpis.

Reda

Nie polecam zwleka z odbiorem bigbag pan z biura co chwilę przekłada termin (usunięte przez administratora)

Weronika
@Reda

A podaje chociaż konkretny powód zmiany terminu?

Niezadowolony

Współpraca z tą firmą jakąś tragedia. Właściciel kombinuje na każdym kroku jak na lewo pod stołem zarobić. Sprzęt dramat, niesprawny, plamy oleju wszędzie. Nie jest w stanie skończyć tego, co zaczął tym złomem.

Bożena
@Niezadowolony

Skoro kombinuje według Ciebie na każdym kroku, żeby dorobić to jak właściwie to robi? Jakieś przykłady?

Korzystając z usług

W tym roku korzystałam z usług firmy JAGAN. Współpraca z nimi to sama przyjemność.

Klient999
@Korzystając z usług

Polecam

Marzena
@Klient999

A dlaczego polecasz? Docyś krótka ta Twoja opinia :P

@kosakowa a kim jest pani Marta ? Właścicielka ?

Kosakowo
@Adam

Z tego co wiem pracownikiem ale miłym i sympatycznym pozdrawiam

Kosakowo

Polecam firmę, fajni mili ludzie, pani Marta uśmiechnięta i zawsze co doradzi, kolega z biura tak samo.ile razy bym nie przyjechał to miło i sympatycznie jest..tworzą fajna i zgrana ekipę aż chce się wracać w takie miejsca..duży wybór kamieni do ogrodu i każdy znajdzie coś dla siebie, ja z żoną co roku zaopatrujemy się w tej firmie..polecam

Grzes

Polecam ...sympatyczna i miła pani Marta zawsze pomoże ????

Urszula

P.T.H.U. Jagan powstało w 1997 roku. Początkowo specjalizowało się w wykonywaniu prac ziemnych, rozbiórkowych, recyklingiem gruzu, a także wynajmem sprzętu transportowo-budowlanego na terenie całego kraju. Teraz ponoć bardzo rozszerzyli swoją działalność. Wiecie, jakie warunki oferują swoim pracownikom? Chodzi mi szczególnie o warunki finansowe.

Teresa

Niestety bardzo słaby kontakt, telefon nie odpowiada a i można czasem pocałować przysłowiową klamkę.

Bogdan

Dzień Dobry w styczniu tego roku firma Jagan wykonywała u mnie rozbiórkę budynku o wykop pod nowy dom praca przebiegła bardzo sprawnie i fachowo a Pan operator koparki mistrz dom który rozbieral stał zaraz przy sasiadach nie spadła nawet cegła polecam pełen profesjonalizm

Duży wybór kamieni do ogrodu, ceny przystępne.. Goraco polecam

Wiktoria
@Anna

Fantastycznie! Opinie od zadowolonych Klientów także wiele wnoszą do dyskusji. Jestem jednak ciekawa, czy pracownicy P.T.H.U. Jagan służyli Ci pomocą oraz dobrą radą?

Tomasz

Nie rozumiem opinii na dole. Ja bardzo dobrze wspominam współpracę z firma JAGAN. Szef doradził mi i wykonywali prace związane z zagospodarowaniem terenu i układaniem kostki brukowej. Wszystko wykonane na czas i bardzo profesjonalnie łącznie z aranżacja kostki. Polecam, kierowcy i brukarze którzy tam pracują bardzo mili.

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski - Rumia

• Jak się pracuje w P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.T.H.U. Jagan Jacek Kalinowski
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kilińskiego 58
    84-230 Rumia