AMZ KUTNO SP.Z.O,O,

Kutno

Opinie o AMZ KUTNO SP.Z.O,O,

BANAN 2008-11-05 17:26:16
Słowa kojarzące się z AMZ KUTNO SP.Z.O,O, (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..DOBRY. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są WPORZĄDKU... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w AMZ KUTNO SP.Z.O,O,:WSPÓŁPRACOWNICY
Najbardziej nie podobało mi się w AMZ KUTNO SP.Z.O,O,:PENSJA
Roman 2010-02-13 09:00:28
dobrego słowa powiedzieć nie mogę... jeśli się da omijać szerokim łukiem
liliput 2010-09-18 21:45:56
ogólnie kiepsko, rodzinna klika traktująca wszystkich spoza klanu jak czarnuchów; możliwości rozwoju zero, zarobki nieadekwatne do wkładu pracy ...
steve 2011-01-20 15:30:42
lepiej tam nie szukajcie pracy
kcprtoklasko 2012-06-11 17:38:42
Do maja było OK ale teraz mamy nowego prezesa od [usunięte przez moderatora] co potrafi tylko kadrami straszyć zarobki bardzo słabe zero poszanowania dla pracowników
marciniak 2012-07-31 15:04:36
CO ZA BEŁKOT. TO OPIS CALKIEM INNEJ FIRMY
maksior 2013-03-20 18:46:38
To jest tragedia prezesik prowadzi firmę do upadku wogóle nie ma pojęcia co pracownik robi i niema poszanowania krzyczy i wyzywa za nic dla niego trzeba cały czas być przy aucie i robić nic wiecej nawet po narzedzia sięgnąć czy iśc do magazynu totalna porażka zarobki 1000tys na reke za fachowa prace niema chyba nawet co komntowac
alcapone 2013-05-13 16:30:45
katastrofa zarobki z miesiąca na miesiąc coraz niższe . Dyrektor ucina pracownikom godziny dlatego coraz cześciej wołaja na niego " gilotyna'. Możesz mieć i 20zł na godz. a i tak zarobisz mniej niż ten co ma 10 zl.
Paska z wypłatą nikt tam jeszcze nie widział
maniek 2013-05-15 12:26:22
Opis firmy:
1.Terminy wzięte z kosmosu
2.Technologia ma się nijak do rzeczywistości
3.Brak narzędzi
4.Zła gospodarka magazynowa

Skutki tego odczuwają pracownicy głównie w kieszeni

alcapone 2013-06-06 14:33:49
Właśnie tego nikt nie rozumie , nikt z pracowników. Masz np.13zl na godz i zarobisz mniej niż ten co ma 11 zl lub tyle samo przy tych samych godzinach. Gdyby pracownicy dostawali tzw. paski to może wiadomo by było o co w tym wszystkim chodzi no i dyrektor może manipulować godzinami jak mu się to podoba .
alcapone 2013-06-09 13:38:23
Różnie średnia to 1500 zl. No i jak trzeba to soboty są w czynie społeczym a na amz bis to masz najniższą
lucek 2013-06-27 11:30:33
Co tak cicho się zrobiło czyżby nic się nie działo w AMZ-tach
BOLO 2013-07-01 12:54:39
Tzn. że firma nie ma płynności finansowej i możesz pracować 250h to i tak Ci zapłacą ile chcą większych pieniędzy możesz się spodziewać dopiero gdy zafakturują klienta
bolo 2013-07-03 09:07:22
umowę o pracę.Firma jest w potrzebie także negocjuj twardo stawkę
dada 2013-07-09 22:15:59
Potwierdzam, pracowałem tam 2 lata 1200zł 1300zł miesięcznie. Młyn, pieniądze wgl nie adekwatne do wysiłku włożonego w pracę.
kot 2014-01-24 20:52:39
Sluchajcie podobno w carpolu maja taka bajke ,że zarobki i praca ok pełna kultura, traktowanie pracowników z godnością i szef produkcji fajny kolo.Może tam warto uderzyć ???
olek 2014-02-28 22:13:23
Ponoć około czwórki można zarobić na monterce
były pracownik 2014-03-10 21:01:26
chyba czwórki garbów ;) Pracowałem tam kilka lat i takiego kołchozu nigdzie nie przechodziłem. Nie wypłacali nadgodzin, w zimę na hali musiałem ubierać kurtkę, czapkę. W toaletach nie było mydła ani ciepłej wody. Jak chciałeś iść za potrzebą to musiałeś wziąć klucz z portierni i wpisać się na listę. Było ciche przyzwolenie na przychodzenie do pracy pod wpływem. Niektórzy walili sake w pracy bez oporów, jeśli nie bełkotałeś to nie było problemu. O mobbingu nie wspomnę. Jest dużo więcej kwiatków ale żal tylko przypominać sobie to wszystko. Z tego co wiem to po odejściu Cezarego K. jest jeszcze gorzej. Niestety tak jest i tak będą traktować ludzi na końcu łańcucha. Może wypowie się na ten temat jakiś obecny pracownik?
iiii 2014-03-16 17:49:48
sprecyzuj o której firmie piszesz bo coś się nie zgadza?
ABSURD!!! 2014-05-30 20:02:17
NAPIEWNO NIE MNIEJ NIZ MASZ PODSTAWE NA UMOWIE.... TO DODATKOWE TO PREMIJA JAKA JEST NALICZANA, CZASEM ABSURDALNIE TO WYCHODZI ALE CUŻ JAK NA TO SIE CZLOWIEK GODZI TAK MA.... OGÓLNIE NIE POLECAM ZAKLADU... ALE NIESTETY W KUTNO NIE MA ZBYT DUZO DO WYBORU...
Mistrz 2014-09-20 16:25:25
Widze ze AMZcik to już nie masz działu eksportu tylko dział handlu zagraniczego. Odchodza ludzie masowo... Ale nie ma się co dziwic, raz ze kołchoz, dwa ludzie którzy odeszli mieli takie pojecie o tym co robia ze rownie mogli sprzedawac smietane na rynku. Tak to jest gdy buraki bez szkoły biora się za poważne rzeczy.
Znawca 2014-10-29 20:22:21
I stało się, dział eksportu a potem działo handlu zagranicznego czy jakoś tam został zlikwidowany. Żenujące posunięcia w eksporcie doprowadziło firmę to tzw, niebytu na rynkach zagranicznych. Nic tylko pogratulować "mózgom". Komunistyczna firma zawsze zostanie komunistyczną firmą!
Ciekaw 2014-11-02 15:18:12
Czy to prawda ze zamykaja dzial autobusow?
bolo 2014-11-16 11:17:44
Ta firma chyba jest do likwidacji :-D
byly_pracownik 2015-01-31 09:27:06
AMZ Bis to jedna wielka porazka za 240 godzin ktore wypracowalem powinienem dostac 2500 ze stawki ktora mialem a dostalem raptem 1700, nadgodziny wiec jak widac wyplacaja jak chca, wazystko zalezy od zony zalozyciela Fabisiaka. Mobbing nieziemski, mistrzowie leserzy ktorzy za byle co mieszaja cie z blotem. Z tego co sie orientuje, bo juz tam nie pracuje, zwalniaja ta stara brygade ktora ma pojecie o co w tym chodzi. A lizusow ktorzy cie sprzedadza zeby miec dobre uklady z mistrzami jest tylu, ze wyliczysz na palcach te osoby ktore sa wporzadku.
nikos 2015-03-11 13:23:21
co tam nowego słychać w Amz autobusz produkujecie jeszcze
vvvovp 2015-04-07 11:29:12
To jak to jest z tymi zarobkami na produkcji w AMZ, jakie dają umowy, firma jest potencjalnie stabilna czy to zwykła kuźnia pana jana ?
sandokan 2015-04-08 21:06:54
Praca mogłaby być fajna gdyby nie organizacja pracy . Dla prezesów tylko się kasa liczy a majstrowie i dyrektor to wielka porazka .to są ludzie którzy są tam zbędnym balastem ale cóż wrazie czego prezesi mają na kogo zgonić winę .Ogólnie firma pada a to są skutki bubli które produkuje
ali 2015-05-18 13:10:15
Ta firma pada już od kilku lat i jakoś trzyma się na rynku to taki urok tej firmy
XxX 2015-09-10 18:23:44
Kołchoz pracy to mało powiedziane , za przepracowany cały miesiac dostałem 910zł57gr ... ktoś słusznie wczesniej powiedział , mało co to zmieszają cie z błotem , firma spadła na psy , jeśli ktoś bedzie chciał tam iść odradzę
skype 2015-11-12 16:54:20
jak by nie było starego exportu, to byście nie mieli pracy - tam to byli ludzie jacy dbali o firmę i wizerunek, nie to co teraz....
lukasz 2016-01-16 20:14:10
czworke to maja brygadzisci pajacu, ty tam zarobisz 1500 max bez nadgodzin a z nimi 2100,ale i tak kombinuja jak ci zabrac,tzw akord jest o kant d..py ,banda .i lysa pala na czele
PRACOWNIK TEJ ERY 2016-03-06 22:26:00
PRACUJE TAM , LECZ POWIEM WAM ZE Z DNIA NA DZIEN TA FIRMA SPADA NA PSY GODZINY SKRACAJA ZA PRACE PONIEWAZ TO PRACA AKORDOWA .. HMMM JAK WAM TO WYTŁUMACZYC .... ( PONIEWAZ ZA PRACE PRZYSŁUGUJA GODZINY , WSZYSTKO PIEKNIE FAJNIE , TYLKO TY CZLOWIEKU JAK PRZYCHODZISZ DO TEJ FIRMY TO PRZEZ MIESIAC MUSISZ ZROBIC TO W TYM CZASIE JAK MAJSTER KTORY PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 15 LAT I TO Z NIEGO SCIAGAJA CZAS PRACY JAKI TY ZWYKLY PRACOWNIK MUSISZ WYKONAC ,TO JEST POPROSTU NIE WYKONALNE!!! A NATOMIAST TEMU BY PRACOWNIKOM PRACOWAŁO SIE LEPIEJ WPROWADZILI KOMPUTEROWY ZAPIS GODZIN !! CO TO ZNACZY?? TO ZE MASZ NA JAKAS PRACE PRZYZNANE GODZINY ( FAJNIE TO BRZMI ) LECZ ICH TO NIE OBCHODZI ZE JAK ZACZNIESZ PRACE MUSISZ SOBIE WSZYSTKO PRZYGOTOWAC , LATAC Z HALI NA HALE 400 M TO JEST CZAS A CZAS TRO PIENIADZE W TEJ FIRMIE . A O POPRAWKACH NIE WSPOMNE {POPRAWKKI TO CZAS ZA FREE :) SOBOTY TEZ ROBIMY PRAKTYCZNIE ZA DARMO :) JEZELI KTOS NIE MA PRACY I DALSZYCH PERSPEKTYW NA ZYCIE TO OCZYWISCIE POLECAM BO JAK GLOSI PRZYSLOWIE LEPSZY WROBEL W GARCIE:p) A TYM KTORZY NORMALNIE SA SPRAWNI UMYSŁOWO POLECAM POSZUKAC LEPSZEJ FIRMY KTORA NIE SKRACA GODZIN:....pS Paweł ze stolarni:P
budzikał 2016-05-15 18:12:18
23we, z tego co mi wiadomo od bardzo długiego czasu nie potrzebują nikogo do pracy.
Zostaw swoją opinię o AMZ KUTNO SP.Z.O,O, - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMZ KUTNO SP.Z.O,O,