P.W. Cynkopol

Bydgoszcz

Opinie o P.W. Cynkopol

skompany 2013-06-25 11:02:37
ile płacą ? czy jest ciężko ?
nanex 2014-03-12 14:10:45
płaca jest ok, system pracy również, wiesz co i jak i to jest dobre. Nie ma co narzekać. Firma jest na prawdę w porządku. Porównując inne oferty pracy, wymagania itd myślę, że naprawde jest ok.
Biorąc pod uwagę jak jest teraz na rynku pracy, a jest ciężko i nie ma co sobie mydlić oczu, ten kto będzie wybrzydzał, będzie wiecznie niezadowolony i szukał winy gdzie sie da tylko nie u siebie. Sam dużo przeszedłem szukając pracy i nie raz obiecywali mi złote góry, człowiek się tylko nastawi i nic z tego.
Jak ktoś chce pracować i potrzebuje na prawde pracy to polecam.
zawiedziony 2014-05-06 12:12:58
(usunięte przez administratora) system 4 brygadowy raz na kwartał wypada ci wolny weekend czyli w sobote rano konczysz prace spisz wstajesz i masz wolny weekend pracowalem tam miesiac i mam dosc
Anonim 2014-08-25 10:53:13
Jak wygląda praca na magazynie. Oraz jakie wynagrodzenie początkowe w systemie 4-brygadowym ?
szczery 2014-10-22 15:23:41
jakie odebrać jak ci się coś nie podoba to do widzenia tylko innymi słowami
kkkjjj 2014-12-14 14:33:46
no oczywiscie ze w weekendy robisz ;)
zolan 2015-02-02 21:41:02
Ja tam pracowałem 4lata i nie narzekam było super, robiłem na super zmianie wszyscy byli zgrani. System 4 zmianowy i dwa dni wolnego a jeśli chciałeś robić nadgodziny to nie było problemu i jeszcze zato ci kasę do ręki dawali, a jak wiedzieli że masz rodzinę na utrzymaniu to sami się pytali czy niechcesz zostać po godzinach albo przyjść w dniu wolne, w dni wolne była letka robota na zawieszkach (zakładanie detali na zawieszki) albo czyszczenie detali (na magazynie), a co do świąt to się pilnował wanien by konpieli za dużo nie wyparowało
Były pracownik 2015-05-13 15:27:37
W tej firmie spędziłem 1,5 roku, praca 3 zmiany 4 brygady, ludzie super praca ciekawa można się wiele ciekawego nauczyć. Jeśli chodzi o weekandy oraz święta to są pracujące, ale wolne wypada zawsze w inny dzien tygodnia Za nadgodziny płacone do ręki. Chciałeś przyjść nie było problemu, potrzebne wolne zawsze z kimś się szło dogadać. Wypłaty jak wszędzie i co najważniejsze na czas.
anonim 2015-05-25 13:37:52
Szefostwo:nie liczy sie z tym co dobrego sie z wlasnej woli robilo,to tak jakby to nie istnialo..z mojego punktu widzenia liczy sie dla nich wlasny wizerunek,dobry samochod,markowe ubrania zloto,i ogolnie wszystko co najlepsze,sa bez serca nie potrafia porozmawiac z pracownikiem z wlasnej woli a dlaczego?bo jest kierownik ktory wszystko im dobrze wyjasni w szczegulach,szefostwo zdaje sie na kierownika zakladu a on moze powiedziec co tylko chce,Ja znam swoja wartosc i zostalam zwolniona w sposob taki ze nawet nie moglam porozmawiac,z szefostwem nie dostalam takiej szansy,mialam problemy osobiste i bylam troche wylewna w jednym dniu,a zalezalo mi na pracy i to bardzo a to odbilo sie na mnie dzisiejszym wypowiedzeniem.Wiem ze gdybym miala wlasna firme to zawsze rozmawialabym z pracownikami,sluchalabym kierownika ale i rowniesz poswiecalabym czas na wysluchanie pracownika to jest najwazniejsze dlaczego z pracownikiem dzieje sie inaczej niz zwykle.Pracownik musi sie czuc dobrze zeby pracowac i liczy sie chec dlatego najwazniejsza jest komunikacja i wyrozumialosc.Pamietajcie ze trzeba znac swoja wartosc to nigdy nie zginiecie.
jan 2016-03-22 21:01:06
Przyjmuja kobiety?Pracują tam jakieś bo chciałbym z żoną iśc tam
kkk 2016-04-04 21:13:47
Witam ...Zatrudniają tam obiety ?Pracują tam jakieś oprócz biura?
kkk 2016-04-06 17:17:48
Halo czypracują tu jakieś kobiety oprócz Pani z Biura?Zatrudniają jakieś ?Potrzebują ?
Patryk89 2016-05-13 12:31:03
Witajcie! Słyszałem że dużo osób w tej firmie pracuje przez agencję Job impulse a czy da się dostać poza agencją? Ponoć grafik jest przez cały tydzień taki sam?
fgvb 2016-06-15 21:38:34
@Patryk89 teraz to ciezko cokowiel powiedziec dlatego ze od jakigos czasu nie pojawily sie od nich zadne oferty pracy
Zostaw swoją opinię o P.W. Cynkopol - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Cynkopol