Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

rdksc

Hej Właśnie dostałem ofertę pracy do Brembo w Dąbrowie Górniczej jako operator wózka widłowego wynagrodzenie 10,6/h brutto + 350zł za czterobrygadówkę Jak wygląda tam praca na widlaku ?

obywatel

Jesteś pracownikiem który przychodząc na firmę jest od razu skazany na wyzysk.Oni wiedzą o tym że masa ludzi odchodzi po paru miesiącach bo warunki pracy i płacy są za niskie w stosunku do ciężkiej pracy.System jest prosty gdy jest nabór przez agencje pracy obiecują prace w super zagranicznej firmie która mocno rozwija się w naszym kraju i potrzebują ludzi którzy są ambitni i chcą dużo zarabiać.Ty się na to łapiesz.Gdy zaczynasz prace to już jesteś w pułapce bo na pewno będziesz chciał dorobić do wypłaty a kto wie może zostaniesz na dłużej bo człowiek ma taki charakter ze się przyzwyczaja.I na tym oparty jest cały system zaganiania ludzi (usunięte przez administratora)Będziesz zarabiał pieniądze dla twoje firmy i dla pośrednika pracy.

gość

Jestem ciekaw jaka wygląda praca na odlewni w Dąbrowie Górniczej utrzymanie ruchu jakie warunki pracy atmosfera specyfika pracy

Derektor

Hopy, co ja Wom tu bynda godoł. Nic a nic się nie znacie, Brembo to prestiżowa marka, znana na całym świecie. Praca u nas to zaszczyt. Jesteśmy firmą z zachodnim kapitałem, z częściowo zachodnim zarządem, z zachodnim stylem zarządzania, a zwykli prości pracownicy, którzy przez lata wychowywali się wśród polskich pracodawców tego nie doceniają. A wynagrodzenia? Po pierwsze wcale nie są niskie, 1700zł brutto to porządne pieniądze, nie ma się co oszukiwać. (usunięte przez administratora)

janek
@Derektor

1700zł to nawet na sól nie wystarczy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
STS1906

Pracuje w tym syfie od samego początku (w cz-wie też pracowałem) Gdyby nie to że mam fajnych ludzi na zmianie (kierownika też) to chyba bym prace zmienił już dawno bo co do kasy to szału nima. Większość operatorów to tzw, młodzi którzy (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze, I jest mała grupa tzw, Starych co mają w miare normalne zarobki a mają robote lepszą , przesbrajacze ,KJ, UR,itp

józek

tragedia

anka

hej,czy pracują tutaj kobiety ,są przyjęcia i jak to wygląda ,bardzo proszę o odpowiedz byłabym bardzo wdzięczna pozdrawiam :)

@anka

Nie wiem jak jest na odlewni,ale na tarczach kobiety w biurach i jako panie sprzątaczki,chyba tylko w takim charakterze.

bombel

witam, dojeżdża ktoś z was z Częstochowy lub Siewierza chodzi mi o przewóz jak jeżdzi itd.

@bombel

Jest przewóz z Częstochowy,bus.

anty szmaty

Ludzie dajcie sobie spokoj za 1700 brutto to jest jakis obłęd!!!! Kolejna firma która wykorzystuje tania sile robacza,na biednych ludziach sie dorabia bogactwa - masakra (usunięte przez administratora)

anty agent

No właśnie i to ma być równotraktowanie pracowników,brak bonów,mniejsza wypłata i zero praw,czy ktoś w końcu zrobi porządek (usunięte przez administratora)

agenci

Oczywista sprawa "agenci" z firm jak co roku bez talonów na święta - szkoda mi was

agent
@agenci

Dokładnie,nie mamy bonów,cholera wie dlaczego (usunięte przez administratora) nie mniej niż inni,to akurat jest niesprawiedliwe.

leee
@agent

nie raz więcej niż brembowcy, niestety. [usunięte przez moderatora] na ich trp, bony i premie...

agenci

poprawa :d

ja pracowałem w brembo magaldi hws pogrzebacz na każdym stanowisku robiłem i nie narzekałem kasa marna 4 brygady ale ludzie spoko. jak ktoś wytrzymał pierwszy miesiąc to potem tylko z górki, rozumiem narzekania ale to narzekaja ci co z fizyczna pracą maja tyle wspólnego co hanys z człowiekiem i jak poradziłes sobie w brembo to wszedzie dasz sobie rade .

@poprawa :d

Zgadzam się z kolegą,najgorsze początki,potem jakoś leci.

kolo

Praca w Brembo ciężko , atmosfera masakra , pracownicy stopnia operator traktowani są jak (usunięte przez administratora) byle więcej , zero szacunku dla ludzi którzy robią na tych u górze , żeby się o coś doprosić nie ma szans albo nie ma albo cisza . Ty zwykły szaraku masz zap.... nie ma chwili na siedzenie pracować pracować sztuki się liczą !!!!! nie polecam

kokos

A czy brembo nie prowadzi jakies bazy ludzi ktorzy u nich pracowali?

nowy

to sproboj do drugiej firmy moze ci sie uda:D znam goscia co pracowal 7 lat temu w brembo i teraz niedawno przyjol sie znowu :)

kokos

ja juz raz pracowalem w firmie brembo ale niestety siła wyższa i sie zwolnilem przepracowalem tyle ile mi kazali dostalem swiadectwo pracy itp. Chcialbym znowu wrocic do tej firmyy ale pani w agencji powiedziala do mnie ze jak juz ktos raz pracowal w brembo to juz drugi raz nie przyjmuja czy to prawda?

@kokos

Znam kolegów,którzy mieli przerwę w pracy,i wrócili,faktem jest,że nie wiem czy byli przyjmowani bezpośrednio,czy przez agencje.

leee
@kokos

jak sie sam zwolniłes to zapomnij (chybą, że ktoś ci się 'pomoże' ponownie załapać). Znam osoby które wróciły po przerwie ale to brembo nie przedłużyło im wcześniej uwowy.

maciek

byłem dzisiaj na rozmowie w brembo w d.g. a mianowicie osoba w firmie przez która sa przyjecia Trenkwalder z katowic w ktorej była rekrutacja, mowła tak jest praca nadaje sie pan idealnie ma pan wszelkie potrzebne doswiadczenie rozmowa w brembo to tylko formalnosc ma pan ja za 4 dni i zostałem umówiony, mysle ok pojade jak tak konkretnie w katowicach stawiaja sprawe. Stawiłem sie w dabrowie a tu pani mi mówi ze wcale nie maja przyjec na stanowisko o ktore sie ubiegam i o ktorym była rozmowa w katowicach ani na zadne inne moze kiedys beda miec ale ona nie jest zorientowana. Rece mi opadły po co zawracaja komus głowe i traca mój czas i pieniadze moze zeby nie było ze nic nie robia w tej agencji bo wogóle nie sa na bierzaco, zreszta podejscie do człowieka olewajace. szczerze nie polecam

ciekawa

Mam pytanie czy do brembo przyjmują tylko mężczyzn?

Arkad

Firma ok tylko zeby lepiej płacili za ta ciezka prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.