Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Rafi

A jak to jest z tymi wczasami pod gruszą

Teresa
@Rafi

A są w ogóle, to potwierdzone info?

@Rafi

Dostają tylko pracownicy Brembo,a Ci co przez agencję możliwość przyjścia w postój

Krystyna

A ile można dostać?

Co wchodzi w socjal Brembo Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedź

A chyba tylko wczasy pod gruszą. Premii na święta nie widziałem, nagroda roczna to z wypracowanych zysków więc nie socjal. pożyczki to kasa zapomogowa czyli też nie socjal. Raczej biednie jest z czystym socjalem. No chyba, że okolicznościowe koszulki raz na czas i żarcie na eventach wliczysz w socjal.

Jacek
@Odpowiedź

Co to za eventy? To jakieś weekendowe wyjazdy? Kiedy coś takiego się odbyło ostatnio?

ola

Witam czy kobiety muszą pracować z szlifierką to mnie przeraża !!!! Boje się tego że komuś lub sobie ręce bądź palce odetnę .Jakie stawki są na dzień dobry jako nawa pracownica .Czy wogóle jest miejsce dla kobiety ,proszę o grzeczne komentarze Pozdrawiam

Mustafa
@ola

No nie musisz pracować ze szlifierką...Możesz z wibratorem jeśli chcesz....

Ceke

Witam widzę oferty pracy ze stawką 32zl na h plus premie itp. Na produkcji. Ile faktycznie teraz tam się zarobi na początek? 4000 na rękę bez nadgodzin wezmę? Mam doświadczenie na produkcji w branży automotive i na magazynie UDT wózki widłowe. Myśle żeby z daleka dojeżdżać dlatego faktyczne zarobki na dzień dzisiejszy mnie interesują?

@Ceke

Nie weźmiesz. Stawki podają brutto. 32zł to już z wliczonymi premiami w max ilości. Realnie licz na jakieś 18-20zł netto ze wszystkim max. Na rękę powinieneś zgarnąć koło 3 tysi bez premii.

Agnieszka
@Produkcja

A premie i ich wysokość od czego są zależne? ;)

@Agnieszka

Przede wszystkim od ilości, wydajności, dyspozycyjności i obecności. Po pierwszym L4 przestanie Ci się tam podobać :). Albo w momencie gdy będziesz potrzebować pilne czy nie planowane wolne. O niechęci przyjścia w dniu wolnym "gdy jest potrzeba" nawet nie wspomnę :) No ale jeśli ze spuszczoną głową czy chora będziesz pracować to swój kawałek tortu dostaniesz.

Krystyna
@Produkcja

Nie rozumiem, skoro premia zalezy od wydajności i obecności to chyba logiczne że jej nie dostaniesz jeśli z jakiegoś powody nie będzie Cię kilka czy kilkanaście dni? Czy to nie jest sprawiedliwe w jakiś sposób? Za urlop chcesz premię? :D

@Krystyna

Masz racje. Ale to takie "karanie" za urlop. Skoro masz praktycznie minimalną krajową, a cała reszta zależy od premii które Ci zabierają za urlop który poniekąd zgodnie z prawem musisz wybrać to coś jest nie halo. Wypadało by czekać do końca roku i walić całe 24 dni urlopu w ciągu. Wtedy jesteś najmniej stratna. Chora logika. A nie wybrać należnego urlopu nie możesz.

Agnieszka
@Produkcja

A co jeśli się nie wybierze tego urlopu ?

Do AGA
@Agnieszka

Tutaj nie wiem, w poprzedniej firmie, jeśli nie wybrałaś to Cie wysyłali "na siłę" na ten obowiązkowy dwutygodniowy. Wtedy kiedy oni chcieli. Nie zaplanowałaś sama, to CI firma wyznaczała termin jej dogodny. Musiałaś wybrać zgodnie z prawem i już.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Aska

Witam. Czy pracują kobiety w Brembo w Dąbrowie Górniczej ?

Pokemon
@Aska

Bardzo mało kobiet pracuję praca ciężka jak w kopalni odradzam.

pomagier

Zarobki – jak masz szczęście i dobrze wynegocjujesz, albo masz plecy to zarobić się da dobrze (ale to też zależy od działu i stanowiska). Do tego są benefity typu ubezpieczenie, karty sportowe, bony na święta, bon na wczasy, premie…no i 13tka z roku na rok coraz słabsza i nazwę tej premii powinni już dawno temu zmienić….ogólnie nie jest źle ale lepsze zakłady też są Perspektywy rozwoju – raczej słabo – w moim przypadku przez 7lat mi obiecywano i zwodzono za nos i niczego się nie doczekałem. Atmosfera - w zależności od stanowiska i zakładu odlewnia/obróbka oraz przełożonego atmosfera bywa różna. Ogólnie dbanie o zdrowie i człowieka pozostawia jeszcze sporo do poprawy. (usunięte przez administratora)

Weronika
@pomagier

Ale skoro Ty zauważasz te zachowania "duetu", o którym wspomniałeś to inni też przecież nie mają klapek na oczach. Może centrala coś wie ale też kręcą? I ten poszkodowany nie myślał, żeby ją najzwyczajniej w świecie pozwać? Bo dziwi mnie, że to tak niby pod dywan zostało zamiecione i po temacie

Czy w Brembo Poland Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

KombajnBizon

Jakie zmiany? Pytasz czy jest więcej pyłu, który ludzie wdychają? To tak.

Reaktor

I świeca w ciemności.

Dawid
@KombajnBizon

Nie brzmi to najlepiej. A jest jakiś dodatek za pracę w szkodliwych warunkach?

KombajnBizon
@Dawid

Tak większe normy

Weronika
@KombajnBizon

A jakie ogólnie są przed tym "zwiększeniem"?

Ano

Witam,czy po okresie 3 miesiecy stawka godzinowa idzie w gore??Czy 19.70 to norma na start w Brembo??

abc
@Ano

"Stawka godzinowa, podobnie jak ma to miejsce w przypadku minimalnego wynagrodzenia za pracę, rośnie z roku na rok i jest określana stosownym rozporządzeniem. W tym roku wnosi ona 19,70 zł brutto w przeliczeniu na godzinę pracy." Pójdzie do góry w przyszłym roku :)

Słońce
@abc

Z czego i tak mniej za to kupisz niż w roku poprzednim.

nowy

Cześć, jak wygląda staż w DJ ? Jest szansa na pozostanie w firmie po stażu ? Jakich zarobków można się spodziewać?

Gomez

Witam. Podejście dyrektora odlewni jest co najmniej żenujące. Chodzi o Besta za rok 2021 . Dziękując za dobrą pracę ujmuje w e-mail tylko kierowników produkcji jakby tylko oni na to zapracowali. Działy około produkcyjne się nie liczą . Piecowi , Modelarnia , Hansbergi , Magazyn , Ur ci ludzie według niego nie pracują na cały ten sukces. Żenada.

Aleksandra
@Gomez

Czy za tego Besta roku , jest przewidziana jakaś nagroda? Kto wyłania zwycięzcę i jakie są kryteria?

Urszula

Hej, chciałabym Was poprosić o opisanie atmosfery panującej w Brembo poland. W jakich stosunkach są pracownicy z przełożonymi, czy wszyscy razem pracują na sukces firmy?

Ex brembol
@Urszula

Kobieto, o czym Ty bredzisz. Jaka współpraca z przełożonymi? Jaki sukces firmy? Kierownicy zmianowi to zwykli poganiacze którzy za lizanie (usunięte przez administratora) dostali się na wyższe stanowiska. Zero szacunku do podwładnych itp. Wystarczy wymienić takich jak korzeń z wpt 02 czy bukowy łeb z lakierni. Ogólnie większość kadry zarządzającej nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Liczą się tylko normy o cyferki w Excelu. Co prawda nie pracuje tam od dobrych kilku lat ale wątpię żeby cokolwiek zmieniło się na lepsze. Pozdro dla starej gwardii ????

@Ex brembol

Jak nie pracujesz tam od kilu lat to skąd wniosek, ze nic się nie zmieniło? Mogło się właśnie bardzo dużo zmienić. Teraz w większości firm jest duży nacisk na integracje zespołu i dobre relacje z przełożonymi, bo dzięki temu właśnie zdobywa się dobre wyniki.

pierre dzacy

policjant widzi faceta piszacego na murze: "prezydent jest lgarzem" i zastanawia sie czy aresztowac go za znieslawienie glowy panstwa czy za ujawnienie tajemnicy panstwowej?. ;-)

Robak
@pierre dzacy

Twój wpis UDOWADNIA że w Polsce jest DEMOKRACJA w chwili obecnych rządów. Gdyby NIE było demokracji policjant NATYCHMIAST aresztowałby i spałował osobę piszącą takie teksty po murze, a Tobą rozpowszechniające takie kawały także ODPOWIEDNIO potraktowała Władza. Ludzie miejcie SZACUNEK DLA PREZYDENTA. PIS = DEMOKRACJA

nick
@Robak

Nigdy nie zagłosuję na PAD i PIS ponieważ: 1. Nie uczą ludzi szacunku do pracy ponieważ rozdają masę pieniędzy ludzi ciężko pracujacych 2. Wszystkich pouczają i uczą moralności a tu: M. Kuchciński - druga żona R. Czarnecki - druga żona J. Kurski - druga żona. R. Terlecki - rozwiedziony B. Krynicka - rozwiedziona D. Figurska - bez komentarza M. Kaczynska - trzeci mąż P. Szeliga - szantażowany przez prostytutkę 3. Pompują miliony do Torunia: Media wykazują, że państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł. 4. Wiara zamiast wiedzy (cytat z Polityki) "Związki homoseksualne są (...) sprzeczne z nauczaniem moralnym Kościoła katolickiego”, gdy p. Szumowski powierza polską służbę zdrowia Matce Boskiej, gdy policjanci modlą się, zamiast kierować ruchem, skomplikowanym przez procesję w Boże Ciało, akurat idącą droga krajową, gdy komendant Straży Pożarnej oświadcza, że jego podwładni służą Bogu, a za Jego pośrednictwem – ludziom. Z kolei pani Szydło, wicepremier od spraw społecznych, pochwaliła władze Zakopanego, że jako jedyne w Polsce nie zorganizowały agend interweniujących w przypadkach przemocy w rodzinie. Rzeczywiście, jest się czym chwalić (burmistrz Zakopanego) i za co chwalić – w końcu górale to honorne chłopy, jak który zleje babę, to na pewno na to zasłużyła." 5. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Można by jeszcze pisać.....

Szybki
@nick

To nie głosuj ja z kolei nie zagłosuje na Zlodzieji,z Platformy Obywatelskiej Poprzedników.Głosowałem na Zjednoczoną Prawicę i Wielu ludzi znam co sa pracowici.Jesteście Hakami Liberalnymi,i tyle.Najpierw zróbcie sobie Rachunek Sumienia bo klesiostwo,to za czasów waszych się rozwinęło na niespotykaną,skalę.Pozdrawiam Leni co głosowali na PO.

Jeżeli każde miesiąca pragniecie poznawać nowych ludzi to jak najbardziej polecam pracę w obsłudze klienta. Zanim dobrze zapoznać się z kimś z zespołu, ona już będzie na wypowiedzeniu :)

Jacek

Dlaczego w Brembo jest taka rotacja Twoim zdaniem? Jak wygląda tu sprawa wynagrodzeń, ile można konkretnie zarobić na początku? Jest jakaś określona ścieżka awansu w firmie? Opowiedz mi coś o tym! :)

Katarzyna

Hm, dlaczego? Często się zdarza, że pracownicy się zwalniają z Brembo? Jaki jest tego powód? Podasz więcej szczegółów? :P

KandydatUR

Którą agencje polecacie do Brembo?

Tom
@KandydatUR

Do UR idziesz prosto pod firmę a nie pod agencje

@Tom

Hej @Tom, możesz wytłumaczyć skrót UR i o co chodzi z agencją? Zastanawiam się, czy każdy nowy pracownik Brembo może liczyć na umowę o pracę?

Rob

Panowie i Panie to co piszecie to sa totalne bzdury pewnie należycie do tych nierobów których poznałem już nie raz, praca jak praca robisz swoje i tyle i tylko tyle Brembo od was oczekuje A zarobki wcale nie są źle jak zobaczycie sytuacje na giełdzie pracy

Stary
@Rob

Proszę pana pracuję tam parę lat i w tej firmie jedno się zmienia więcej roboty a kasa śmiechu warta za tą co się wykonuje więc nie pan ie pisze że zarobki są ok bo są tragiczna dlatego tyle ludzi się zwalnia brak jakiej kolwiek motywacji do pracy premi jest 2.33 to jest firma wielka Brembo. A teraz virus panuje a nato Szefostwo brembo zero dodatku zero premi dla ludzi którzy się narażają dlatego tyle ludzi poszło na L4 i opiekę ale można pocieszyć Brembo bo od Kwietnia będzie 50% więcej ludzi na wolnym kasy brak ludzi brak

luk
@Stary

Jesteś kolejnym nieudacznikiem z którym trzeba się męczyć, nie nadajesz się nigdzie poza Brembo, (usunięte przez administratora) czy was ktoś tutaj trzyma, powiązali was, nieroby (usunięte przez administratora)

Niezniszczalny
@luk

Ty jesteś kolejna .... nie zacytuje. Dla mnie jesteś pijaczkiem kupującym piwka po pracy bo co ci zostało z tej wypłacinki w Brembo. Żal mi takich jak ty. Baw się dobrze w tym podobno ekologicznym i najczystszym zakładzie w Europie. Ludzie maja prawo zadać płacy adekwatnej wykonywanej pracy. Brembo to taki legalny (usunięte przez administratora) A ty koleś powiec gdzie się nadajesz ? A może wogole nie zrozumiałeś przesłania. Mówisz ze on się nadaje tylko w Brembo a za chwile piszesz ze czy ktoś was tutaj trzyma. To co ty jesteś z pod Brembo czy z Brembo. Śmieszny jesteś

@Rob

Witaj @Rob, powiedz od jak dawna pracujesz w Brembo? Właśnie szukają specjalisty na stanowisko platform manager: https://www.brembo.com/pl/kariera/stanowiska. Wiesz może jakie warunki oferują?

@Stary

Cześć @Stary, czyli powiedziałbyś, że rotacja pracowników w Brembo jest duża? A czy firma wprowadziła jakieś środki bezpieczeństwa w związku z pandemią- może zapewniali maseczki, płyny dezynfekcyjne, system pracy zdalnej?

@luk

Nie rozumiem w jaki sposób używanie wulgaryzmów na forum miałoby pomóc komukolwiek. Proszę Cię @Luk, podziel się swoją wiedzą na temat Brembo, opisz swój typowy dzień pracy.

trep

Ten rudy trep dalej "szkoli" mnie osobiście niczego nie nauczył ,baron kompletny weźcie go zmięcie bo wstyd.

pop

Oferta na produkcję 25.16 zł/g, chyba do oczyszczania odlewów. Jak ta robota wygląda? Ile nożna wyjść na miesiąć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Brembo Poland Sp. z o.o.?

PINK

TAK, Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w biurach na miejscu w Brembo. W tej chwili można się dostać poprzez Manpower, lub Randstat.

Teresa
@PINK

Super, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, bo tak się składa, że sama właśnie też miałam pytać o tę kwestię. Trochę zdziwiło mnie to, że rozmowa kwalifikacyjna w Brembo odbywa się na miejscu, w biurze, a nie on-line. Tak czy inaczej - co z umową? Od razu oferują umowę o pracę?

Śmiech na sali

Praca ciężka - trzeba się z tym liczyć, jednak gdyby kierownicy mieli choć trochę człowieczeństwa w sobie to lepiej by się pracowało i nie byłoby tylu zwolnień. Urlop odpada bo wieczny brak ludzi, weź zetona to się obrazi kieras hah żałosne i jeszcze ci powie jak wrócisz że on sobie to zapamięta, śmiech na sali. Ktoś pisał że coś się zmieniło - tak ludzie na stolkach :) nad hala B (WPT) władze przejął Rudy, nie dojdziesz z nim do porozumienia, zbyt mało inteligencji ma żeby nie napisać wylgarnie ;) miesza kierwonikom w głowach i przez niego oni też zmieniają się w tak tępe istoty jak on sam. Gość to totalny burak i (usunięte przez administratora) przejął władze po tym jak pracownicy hali A bo był tam wcześniej kierownikiem, założyli mu sprawę o (usunięte przez administratora) i po takiej akcji poszedł stołek wyżej, jak? To świadczy o zakładzie i niech każdy kto będzie chciał tu przyjść się zastanowi. Kierownictwo jest bezczelne, chamskie i nie mają za grosz wstydu w sobie, liczy się tylko produkcja i sztuki. Chcą coś od ciebie? Wtedy są bardzo mili, jednak jak ty coś chcesz to już zapominają że poszedłeś im na rękę czy coś. Także nie dajcie się zwieść. W dole ktoś pisał że możliwość rozwoju hah no takiej głupoty nie słyszałem. Jednak jest jeden sposób żeby pójść wyżej i chyba każdy wie o co chodzi :) jesteś kapusiem? Góra będzie cię wielbić a rudy klepac po ramieniu że dobrze robisz :D w firmie coraz większy terror, idzie w stronę totalnego obozu, jeszcze trochę i będziesz wchodząc do WC odbijać się karta żebyś czasem się nie zasiedzial na telefonie. Nic tutaj nie idzie w dobra stronę lecz odwrotnie. Pracownik wszystkiemu jest winny, co się stanie to jego wina i już. Też ktoś w dole pisał że dużo premii, tak tylko mało kto je wiedzie bo co chwilę coś zabierają. Wypłaty maleją na bieżąco a wymagania rosną. W skrócie brembo to straszne dno, parę lat i będą tam pustki, jestem tego pewny bo z takim podejściem do ludzi to każdy pewnego dnie ucieknie. Nie pozdrawiam, tfu

@Śmiech na sali

Każdy pracownik ma prawo do urlopu tylko wcześniej trzeba ustalić termin, więc to co piszesz o niemożliwości wzięcia wolnego jest wbrew przepisom. Jeśli chodzi o brak premii to czy są stosowane inne bonusy takie jak szkolenia lub pakiet socjalny, który daje bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Może mógłbyś dodać więcej szczegółów.

Śmiech na sali
@Marcin

Szkoleń brak. Co do bonusów to na święta są bony a na wakacje dostajesz 700zl

Nocny Jastrząb
@Śmiech na sali

Hej, czy mógłbyś ponownie wrzucić swoją opinię z 12.07 br, gdyż została zmasakrowana przez tzw. administratora.

Stefan
@Śmiech na sali

Każdy pracownik zatrudniony przez tego pracodawcę otrzymuje dodatek pieniężny, który przedstawiłeś w swoim komentarzu? Zastanawia mnie, czy nowo zatrudnione osoby także mogą na to liczyć.

tolek
@Śmiech na sali

Rudy i jego piesek kolego to nie mają żadnego doświadczenia kierowaniem pracownikiem, po zawodówce nie dziw się on chce być lepszy od ciebie.Jestem ciekaw który pierwszy robił loda .Jeden burak rudy a drugi z paluchami jak od kury.

@tolek

Jak czytam opinie to już nie jestem zainteresowany pracą w tym zakładzie

@Śmiech na sali

Rudy i jego zastępca powinni dostać taki łomot na parkingu by się posrali to są (usunięte przez administratora) bez wykształcenia znam ich jak jeszcze byli zwykłymi robolami ale kasa uderza jak to mówią karma wraca .

Bohater

Na szczęście nie jestem już pracownikiem tego całego wariatkowa, dowiedziałem się jednak że kierownik z jakości "Dariusz Brzoza" sprzedaje swoich ludzi na produkcję. Chyba musiał dostać niezły piniądz od samej góry. Trzeba być totalnym sprzedawczykiem bez żadnych zasad żeby wpaść na tak zacny pomysł. Gratuluję ???? i życzę żeby się obudził z ręką w nocniku

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.