Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

seweryn

No właśnie,gnoimy się,bo taka polska natura,polak bez wroga żyć nie może.Panowie,praca w Brembo-D.G na stanowisku operator CNC:obsługa gniazda obróbkowego,wymiana płytek skrawających,utrzymanie porządku,dokładna kontrola produktu finalnego tzn.tarczy hamulcowej przed spakowaniem,za wykryte wpadki,1.bez konsekwencji,2.upomnienie,3.nagana,robisz co do ciebie należy,raczej nikt się nie dowala, nie korzystać z L-4,jeśli chodzi o kierowników zmiany,pisze z perespektywy mojej brygady,dotychczas szło się dogadać,tak że ja nic złego napisać nie mogę,a że kierownik wymaga,taka jego rola;pensje pod agencją marne,jedni się nadają,drudzy nie,umowy co miesiąc przedłużane,to chyba będzie na tyle,1700 max,watpie zeby w innych oddziałach Brembo w Polsce było inaczej.Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej -pytajcie.Odpowiem na każde kulturalne i sensowne pytanie.

jko

Szczerze to nie świadczy to o samej firmie ale o kolegach z pracy i nieważne gdzie by to nie było czy w Niepołomicach czy w Dąbrowie!!! Zamiast pomagać sobie i napisać normalne opinie to samo chamstwo wyłazi ale polak polakowi to prędzej noge podłoży zamiast pomóc w tak tragicznej sytuacji!! po to są takie fora aby pomagać sobie i pisać szczere opinie to najlepiej tylko zgnoić! Jak ja mam żle to niech drugi ma jeszcze gorzej.A zarząd czy to polski czy zagraniczny zaciera rece że załoga sama się gnoji! zamiast trzymać sie razem i walczyć o swoje.W takich chwilach człowiek jest "dumny" że jest POLAKIEM A im tak dalej bedzie to nigdy nie bedzie normalnych warunków pracy

hojlk

Niestety kolega wyżej ma racje, nikt mu nie pomógł!! Tak wyglada praca w firmie ale cóz dowiedzą się dopiero jak zaczną pracować, myślą że kokosy będą zbijali, że brembo każdemu zapłaci po 3 tysiaki na reke hahhaha śmiech na sali ludzie w Niepołomicach żyją marzeniami!! hahahahahahaha dostaną najniższą krajową i heja do roboty!!

***

A co powiecie na temat wypadków które tam maja miejsce? Znam kolesia któremu pojemniki spadły na nogi, oby dwie złamane. Wszyscy widzieli i wszyscy spie.... z miejsca wypadku, a koleś został sam!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mariusz

dobrze ze chlop zrezygnowal ma duze doswiadczenie i to firma sie osmiesza dajac taka stawke specjaliscie bo jak by nie bylo 10 lat na tokarce czy frezarce to jest juz specjalista w tym fachu w szczegolnosci na cnc a oni zaproponowali mu taka stawke daj spokoj chlopie nie osmieszala by sie firma

Mariusz

Ta kase co oferuja za przerzucanie na tasmie to i tak za malo..Popracujesz troche to zobaczysz czemu musisz sobie wszystko przygotowac i przede wszystkim tasma nie moze stanac bo ty nie wyrabiasz! zobaczysz jak to jest droga wolna mozesz isc za 1200 na tasme powodzenia!

gtf

to najlepiej gonić za 1200zł i doświadczenie sobie w dupe wsadzić wspaniała firma i ktoś kto ma doświadczenie które zdobywał latami i się uczył teraz ma to olać proszę cię !!!!! szacunku trochę do siebie!!!

erdek

ale tam bys na tasmie przerzucał tarcze a nie stal i wciskał guzik tak wiec twoje 10 lat doswiadczenia w niczym nie przeszkadza

rafal

Po krotkiej rozmowie z wladzami firmy tez zrezygnowalem myslalem ze lepiej bedzie a tu faktycznie kicha jakich malo. pozdrawiam wszystkich

ja tez zrezygnowalem z tego niby mowili ze 28 sieronia bedzie spotkanie itd..ale udalo mi ie wyciagnac ze niestety ale na poczatek najnizsza krajowa! poza tym z tego co widze i co sie dzieje to ogolnie w tej firmie jest jeden wielki haos!! Nie wiem czy dobrze zrobilem ale ja za najnizsza krajowa nie bede pracowal, mam prawie 10 letnie doswiadczenie na tokarkach, frezarkach cnc, myslalem ze to bedzie firma jakas z jajami jak to sie mowi...Ale widze ze niema sensu nawet na to spotkanie isc. Aktualnie pracuje mam 2300 na reke i tez w Niepolomicach, nie bede zmienial roboty z 2300 na reke na najnizsza krajowa..Myslalem ze w brembo lepiej beda placic a tu widze ze sie przejechalem!! Dobrze ze sie nie zwolnilem z mojej terazniejszej pracy, bo byl by klops!! Za najnizsza krajowa niech sobie sami tocza i frezuja [usunięte przez moderatora]

flkjgds

[usunięte przez moderatora] w dąbrowie ja rezygnuje i nie ide nawet na rozmowe epoka chłopów pańszczyźnianych już dawno mineła powodzenia

Szymon

bedzieta (usunięte przez administratora) za najnizsza krajowa ludziska!

Karlik

u nos tyla placo za robota dostanieta z 1200 na poczatek i bedzie ales gut!

depeches

hanys - 2013-08-15 20:32:38 jo sem hanys i robie za 1200 dla włocha hahahaza taką kasę to ja mogę tam przyjść,wypić piwo [usunięte przez moderatora]

hanys

jo sem hanys i robie za 1200 dla włocha hahaha

Darek

ejj w dabrowie i czestochowie sa te same stawki w niepolomicach wlosi zrobia wyjatek i dadza po 2 tysiaki na reke plus full wypasy typu talony do sklepow itd eheheheheh szybko by firma padla!! [usunięte przez moderatora] mysla ze beda kokosy mieli dostaniecie najnizsza krajowa jak niechce sie robic to wypad nie potrzebujemy tu nierobow! na wasze miejsce jest tysiace innych!

janek

oferuja najnizsza krajowa a czego sie spodziewaliscie? ze ktos wam da na poczatek od razu 2 tysie na lape i karnety na basen!!?? hahahah [usunięte przez moderatora]

Tadek

Jak mi powiedzą 1700 brutto to wolę do biedronki iść mniej się narobię a więcej zarobię

fgh

podobno dojazd do dąbrowy ma być płatny 230zl

mi zaoferowali 1600 brutto niestety:(((( powiedzieli ze to na początek i że więcej dac mi nie mogą mało...Zastanawiam się cały czas nad tym, dojazd do dabrowy niby oni za to placa ale i tak malo jak za taka prace:(((

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.